Mida teha kui...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mmz kirjutas:

Mul isiklikult viskab juba üle see ratturite pidev vingumine autojuhtide üle iga pisikese asja pärast. No ei jäta head muljet. Sõitke normaalse kiirusega, tehke ennast ise nähtavaks ja siis ei tule te ka autojuhtidele üllatusena. Autojuhil pole õrna aimugi, et klaasipesuvedelik ka tema esiklaasist kaugemale jõuab, seda oskad vaid sina ratturina jälgida. Ei vahi ka mina ummikus alati tahavaatepeeglit, et kes seal nüüd seisma juhtub. Olgem omavahel väheke sõbralikumad, keegi ei keera teile üldjuhul meelega ette, ei vaheta rida teadmisega, et saan nüüd selle mootorratturi teelt välja rammida jms. Liikluskultuur on Eestis viimaste aastatega kõvasti paremaks muutunud ja pigem kiidaks autojuhte et nad teistega aina enam arvestama on hakanud.

Julgen väita et enamus postidest siin teemas on iroonilised/sarkastilised teema algataja suhtes. Interneti sarkasm on raskesti tuvastatav :mrgreen: Loomulikult ei lähe ükski normaalne inimene selliste asjade peale närvi. Mõni saab naise käest kodus peksa ja siis on vaja end kuskil tõestada....foorumis näiteks :mrgreen:

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mmz »

Saan sellest irooniast aru küll, minu sõnum oligi mõeldud antud teema algatajale ja paljudele teistele kes sarnaseid teemasid siin üles on pannud ilma tegeliku suurema põhjuseta. Ei saa tahta, et autojuhid meisse paremini suhtuksid, kui me ise neid ainult maha tambime ja kritiseerime, vaatamata seda kuidas me ise sõidame.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pyta »

reimps kirjutas:

Nu ma ei tea, igal normaalsel baikeril peaks olema pesapallikurikas või vähemalt nukirauad kaasas. Kui neid ei suuda sebida, pange scoutspataljoni embleem tagi peale, küll autojuht ise vabandama tuleb.

mis krdi terminaatorid need scoutsi vennad on,et seda märki kartma peab? ja scoutsi vennad on nii tegijad,et peavad kurika ja nukkidega ringi käima? sellise mõtte eest tuleks sulle juba pasunasse anda,et nende p*** raudade peale mõtted,kui nii kõva mees oled,löö rusikaga (togi)
erilised eided ikka koos,sõida krt hooga mööda,mida sa töllerdad sellel autol sabas

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 472
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Praegu on päris palju sääski, ainult rõõmustada tuleks, kui visiiri saab ka sõidu ajal puhastada. 8)

...
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas MarekM »

pyta kirjutas:

...

usun et Reimps vihjas sellele reklaamile:) ostkem huumorimeelt üheskoos nii pool kilo või nii.

フーリガン
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

kui sind on auto aknapesust "ligumärjaks / kaltsmärjaks" pritsitud ja molli lähed laduma siis arvesta sellega, et autos võib ka kõva mees istuda kes sulle nagu öeldud juba kiivri munadeni pähe taob ja sa veel tänad teda meeldiva vihmasaju eest. :ner:

Yaaa-maaa-haaa......

Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Mõlemad peeglid tuleb küljest lüüa jalaga :bsmile:

Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas svenzik »

Kuulge...ma ei suuda uskuda mida ma loen. Nagu delfi kommentaarium.

Kui ma tulen pikemalt sõidult tagasi siis olen putukaid, aknapesuvedelikku ja muud sodi täis. Eriti hull on terves tee laiuses freesitud asfaldi kohad, mida on kastetud... eile sõitsin just selliset kohast läbi ning olin pärast muda ja muud jama täis :( Kui sul pole katust pea kohal, siis on see PARATAMATUS.

Siin võrreldi vihma aknapesuvedelikuga ning keegi leidis, et see on erinev asi. Kuidas? Mõlema puhul oled märg, aga jah, ühe puhul on sul võimalus kedagi süüdistada (vaata minu esimest lauset).

Nõus olen sellega, et tuleks rohkem jälgida teisi liiklejaid ning arvestada nendega sh jalakäiate, veoautojuhtide ja mopeedidega. Ise üritan alati teiste liiklejate elu kergemaks teha ehk edaspidi jälgin aknapesu ajal, et mul kedagi taga ei oleks (kasvõi jalgrattur). Kas teie ise ka nii suhtute?

Vara lõhkumine jäägu viimaseks lahenduseks. Seda saab aktsepteerida alles siis kui teadlikult ja pahatahtlikult on sinu elu ohtu seatud. Muidu oled ise see, kes pahatahtlikult teist ründab! Kui udupea keerab sulle peateele ette, siis on igaühe otsustada, kas on mõtet talle kohe kallale minna.

ABS - 8 elu 9-st alles

mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Mihkel S kirjutas:

Mõlemad peeglid tuleb küljest lüüa jalaga :bsmile:

Peaga!!!


sarapuu
Postitusi: 138
Liitunud: 19 Mär 2006, 18:18
Tsikkel: ei ole
Asukoht: Tartumaa, Vara
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas sarapuu »

Lihtsatele probladele ikka lihtne lahendus. Mina tõmmasin varukaga üle visiiri ja asi korras 8)

ega vähe ei ole
Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas xero »

müristaja kirjutas:

Aknapesuvedelik ja vihm ei ole minu silmis ühe pulga peal.

Märjaks saad nii või teisiti, keemia on kõik meie ümber. Järelikult tuleb probleemi otsida kahe kõrva vahelt.

Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Motorized »

tuleb autojuhtidele täpselt samamoodi vastata. Hoidke kogu aeg pisike pudel põuetaskus (aknapesuvedelikuga) ja kui juhtub et keegi kogemata aknaid pestes teid niisutab, siis tuleb parema käega peale keerata, autost mööda sõita (või kõrvale) ja siis oma pudel auto peale ära tühjendada. Ainuõige lahendus mu meelest.

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis sry mehed, kes te siin vingute sel teemal - tsiklisõit pole vist teie jaoks.


mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Motorized kirjutas:

tuleb autojuhtidele täpselt samamoodi vastata. Hoidke kogu aeg pisike pudel põuetaskus (aknapesuvedelikuga) ja kui juhtub et keegi kogemata aknaid pestes teid niisutab, siis tuleb parema käega peale keerata, autost mööda sõita (või kõrvale) ja siis oma pudel auto peale ära tühjendada. Ainuõige lahendus mu meelest.

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis sry mehed, kes te siin vingute sel teemal - tsiklisõit pole vist teie jaoks.

Esiklaasile kusta ja siis molli, tahtsid öelda eks? :mrgreen:

Motorized kirjutas:

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis sry mehed, kes te siin vingute sel teemal - tsiklisõit pole vist teie jaoks.

+1000000
Ja nii ongi. Kui ikka veepiisad haiget teevad, tasuks autoga sõita :bsmile:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

xero kirjutas:
müristaja kirjutas:

Aknapesuvedelik ja vihm ei ole minu silmis ühe pulga peal.

Märjaks saad nii või teisiti, keemia on kõik meie ümber. Järelikult tuleb probleemi otsida kahe kõrva vahelt.

Jah, laske omale siis näkku kah kusta: kusi see on ju ainult keemia-higi ja vesi.
Tõsiselt öeldes , tehke vahet sihilikul ja mittesihilikul ja vastavalt sellele käituge edasi.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Hakkad mööda sõitma ja kui siis värd ette üritab keerata, nii saadki vahet teha. Mis seal siis enam tõmmelda, ma ammu juba läind ja unustanud. Sõidad ette ja pidurdad, lased endal tagant sisse sõita või? Veits liiga gay. Pole mõtet oma närve iga idika peale kulutada. Idikaid ikka leidub. Supersport või Sport touringuga sõites tundub, et autojuhid "keeravad eriliselt ära" ja osad ahistavad, nagu saavad. Kui kõigile õpetust üritaks anda, ega väga kiirelt just sihtkohta ei jõuaks. Veits rannet :ner:


reimps

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Odav padjaklubi :mrgreen:

Õnneks on enamik poste irooniaga kirjutatud. Üksikud foorumi (ja Eesti) keskmise IQ alandajad muidugi ei saa ei irooniast ega naljast aru :wack:

PS Relvaomanikuna peaks hakkama neid märjakspritsijaid lihtsalt maha laskma, äkki siis õpivad. Klaasipesuvedelikuga pritsimine on minu meelest piisav alus küll 8)
PPS Fleimi või huumori alla ei taha keegi võimekam seda saasta siin liigutada vä?

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas z1000 »

reimps kirjutas:

Õnneks on enamik poste irooniaga kirjutatud.

ikkagi sarkasmiga :P

.

reimps

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas reimps »

No kui väga täpseks minna, siis mina kirjutan klaviatuuri abil ja kasutan nii irooniat, sarkasmi kui ka kvaliteethuumorit, mida mul jagub :nono:
Aga ega ma ise vahet ei tee, millal ma irooniat või millal sarkasmi kasutan. Huumorit saab siinpool ekraani kogu aeg :)


skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Häh, pealkirigi "mida teha kui...." ütleb, et täiesti suvalisi õpetussõnu võib jagada. Mida teha kui püksi tuleb? Vastus: "vaheta püksid ära, pese ennast ka puhtaks". Ega paremaks ei lähe. Arvatavasti hakkab jahe ja teised inimesed hakkavad aina rohkem viltu vaatama. Täiesti vaba teema, kolm punkti laseb lause ise lõpetada. Fun, fun, fun, kuni teema ära kustutatakse või kuhugi tõstetakse.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas piloot »

Mida teha, mida teha...
Puust ja punaselt... :mrgreen:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas vilosius »

piloot kirjutas:

Mida teha, mida teha...
Puust ja punaselt... :mrgreen:

(lol) (lol)

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

Teema algataja
pusso
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:14
Tsikkel: Yamaha FZ1_S

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pusso »

Nonii,olen saanud siit foorumist küll parasjagu õpetussõnu,et aru saada kes ümbritsevad mind iga päev.Tegelikult oli see teema algatamine paras nali,kuid targemaks sain küll.Lööge mind mättasse!!!


mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pusso kirjutas:

Nonii,olen saanud siit foorumist küll parasjagu õpetussõnu,et aru saada kes ümbritsevad mind iga päev.Tegelikult oli see teema algatamine paras nali,kuid targemaks sain küll.Lööge mind mättasse!!!

No pritsi ja kohe teeme ära :mrgreen:


sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Filmides olen näinud, kuidas tsiklivennad kettidega autot taovad sõidu ajal kõrval sõites, kas see poleks hea mõte kui keegi oma aknaid järgmine kord peseb?
Sest molliandmisega see keeruline lugu, et siis peab auto ennem seisma jääma.....


rolller
Postitusi: 154
Liitunud: 14 Mär 2007, 16:02
Tsikkel: TT600R
Asukoht: võru

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas rolller »

sigaelmar kirjutas:

Filmides olen näinud, kuidas tsiklivennad kettidega autot taovad sõidu ajal kõrval sõites, kas see poleks hea mõte kui keegi oma aknaid järgmine kord peseb?
Sest molliandmisega see keeruline lugu, et siis peab auto ennem seisma jääma.....

Egas sõidu pealt peeglite küljest tagumine pole ka teab mis lihtne tegevus :D Tuleb ikka külgkorviga ratas sebida, kuhu kõikvõmalikud külmrelvad paigutada, ketid, klaasipesuvedelikud, suitsutuhk, killustik etc.
Muretuid kilomeetreid! :bsmile:


janis1985
Postitusi: 98
Liitunud: 11 Veebr 2010, 18:51
Tsikkel: kawasaki zx6r
Asukoht: Võru

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas janis1985 »

Uskuge või mitte, aga täna kohtasin viisakat autojuhti kes ohutulesid vilgutas ja alles siis klaasipesurit kasutas.Algul ei saanud aru mida ta ohukaid vilgutab aga kui pikivahe suuremaks lasin, siis mõistsin et vastasel korral oleks ma veega saanud.


Teema algataja
pusso
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:14
Tsikkel: Yamaha FZ1_S

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pusso »

Ega me siin maailma prandada niikuinii ei suuda,las läheb endistviisi edasi.Lõpetame teema.


Teema algataja
pusso
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:14
Tsikkel: Yamaha FZ1_S

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pusso »

Fänname parem savisaart,Nõia-Intsu ja sooja ilma.

Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Ehk mõni fännabki. Sinusugustest sellised tegelased sünnivadki ju. Ülehomme loeme delfist äkki kellestki Aknapesu Annesest.

liiga palju pole kunagi küllalt
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas cool200 »

janis1985 kirjutas:

Uskuge või mitte, aga täna kohtasin viisakat autojuhti kes ohutulesid vilgutas ja alles siis klaasipesurit kasutas.Algul ei saanud aru mida ta ohukaid vilgutab aga kui pikivahe suuremaks lasin, siis mõistsin et vastasel korral oleks ma veega saanud.

kas paar veepiiska on yldse asi mida karta--mis sa vihmaga teed?
värised laua all :lol:

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”