Biker.ee muutub

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas 426f »

need värvid võivad olla lillad ka roosade täppidega,peaasi et nüüd on videod normaalselt kõik üles leitavad



-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

mux2hot
Postitusi: 192
Liitunud: 18 Dets 2007, 15:29
Tsikkel: VFR800
Asukoht: Uugametsa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas mux2hot »

sys kirjutas:

Võimalik, et tulevikus lisandub uudiste allikaid. Kui keegi tahab soovitada mõnda RSS voogu, mille uudiseid ka kuvada, siis võib sellest mulle teada anda.

Äkki võimalik uudiste osas teha koostööd http://www.motomaania.ee/

Vanas versioonis ei olnud minu meelest midagi lugeda ja biker.ee lehele sattusin harva. Uues versioonils meeldib uudiste ja motokalendri esitus, viimased võiks olla põhilised biker.ee sisuteenuse osad ja põhjus lehe külastamiseks.


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

Motomaaniaga on räägitud ja nad hetkel ei soovinud oma uudiseid bikeri lehele.
Toonide osas annab natuke sättida. Heledamad toonid said hetkel puhtalt selle pärast, et heledalt tautstalt on mugavam lugeda. Raamatut ei trükita ka ju tumedale paberile.

Kasutaja avatar

aivo_
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Nov 2006, 16:08
Tsikkel: Suzuki GSX-R
Asukoht: Laulasmaa

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas aivo_ »

Ütleme siis nii et LCD monitori ja paberilehte pole just õige võrrelda. Samas telesaadete subtiitrid on just heledad tumedal taustal.
Võimalik et rahvas on lihtsalt oma harjumuste ori ja sellest ka see jorin toonide kohapealt aga see on õige küll et kui kontrastid on väga tugevad
siis teksti raskem lugeda kui see on tume heledal taustal.

"Vähem möla, pikem samm."

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

OK. Mängin natuke värvidega.

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Minu punktid:

  1. Mustal taustal või musta taustaga bännerid rikuvad ühtsust.
  2. Tänu suurtele ürituse ja kalendri osadele on foorumi uued postid lükatud tahaplaanile, asja teeb hullemaks see, et nad on kollased.
  3. Biker logo tuleks üle teha, sest praegune skännitud varjant näitaks sellise kommertslehe puhul kodukootud lähenemist.
  4. Rolleriteemasid on rohkem kui müügikuulutusi, rollerite teemasse tuleb u.3 posti nädalas, kuulutusi on aga 5 alateemat ja igaühe alla tuleb vähemalt 15posti päevas, suht raske on vajalikku värsket kaupa leida.
  5. Miks seda "Motomaania Racing Team Blogi " on vaja kui sinna kirjutatakse kord kuus ja teksti mida huvilised teavad isegi ning tavakasutaja ei satu kunagi seda pisikest linki klikkima kuskil lehe all.
  6. Foorum võiks olla uuel esilehel raami sees , et integreerida seda uue portaaliga, vajutad ülevalt foorum ja kuvatakse iframega sulle bodysse foorum nagu seda on MotorsTV alajaotuses.
  7. Viia siis "uut stiili" ka foorumi kujundusse sisse.

Põhiline võikski olla see, et kasutada sama värvilahendust ja luua lehel ühtsust, praegu on ühed asjad kollased, teised mustad jurakad, info hajub kuidagi laiali ja sa ei tea mida lugeda.

Toppige leht reklaami täis ja võtke kujundaja kurat, te pole enam MTÜ.

PiltPilt

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

Värvide kohta öeldi mulle kõrvalt, et seda lehte ei kasuta ainult mehed ja natuke värvi on hea.

Vaatan ürituste ja uudiste kuvamise üle (muudan värve pastelsemaks). Samas need ongi need, millele tähelepanu juhtida. Foorumi kasutaja oskab uusi teemasid nii kui nii otsida/lugeda, kuna nende asukoht ei ole muutunud.
Turu ja rollerite teemad vahetan ära ja muudan vaikimisi kuvatavate teemade hulka (samas on võimalik alati vaadata viimase 12 või 24 tunni teemasid). Logo ei ole skännitud vaid on vektori kujul olemas (.cdr) ja seda saab sättida.
Motomaania Racing tiimi link on esilehel, kuna selline on kokkulepe. See, et sinna midagi ei kirjutata on juba teema omaette. Võtan täna õhtul Motopaksuga teema üles.
Foorumi avanemist iframega - täpsustan, kas pead silmas seda, et avaneks nagu motors24 ja uudiste lehed?
Foorumi stiili muutus natuke ootab - praegu on minu jaoks funktsionaalsus olulisem. Kui Foorumit mudima hakata, siis ilmselt tuleb üsna mitu lehekülge postitusi, stiilis vana oli parem ja enam ei leia midagi üles.

Mis puutub lehe bännereid täis toppimisse, siis selle peale tuleb ka kisa ja kui aus olla, siis mind ennast häiris ka see natuke. Loomulikult on lihtne ennast ka mõne reklaami agentuuri külge panna ja hakkab igasuguseid bännereid igal pool ujuma (kui huvi siis leiab selle kohta foorumist infot - ühel aastal Velt motocentri bänner oli all servas ujuvana). Siiani oleme üritanud kasutajaid sellest säästa. Ja siin tulevad ka omad piirid vastu. Sellepärast on hetkel ka see eraldi kast bännerite jaoks - kas see just must peab olema on omaette teema.

Aldo

Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas rolex »

Kas see, et peale posti lugemist läheb must pealkiri punaseks on hea sest ma tahan praegu just klõpsata koguaeg neid loetud teemasi eks harjumuse asi aga ei meenu kuidas enne oli? vist mitte päris nii :) Või kuidas oleks õigem... eks kui teistele sobib ma püüan ka siis harjuda :)

tasa ja targu
Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

rolex kirjutas:

Kas see, et peale posti lugemist läheb must pealkiri punaseks on hea sest ma tahan praegu just klõpsata koguaeg neid loetud teemasi eks harjumuse asi aga ei meenu kuidas enne oli? vist mitte päris nii :) Või kuidas oleks õigem... eks kui teistele sobib ma püüan ka siis harjuda :)

Enne oli jah vastupidi. Krt. See on nagu Inglismaal sõitma õppimine. (crash)
Eks pikapeale harjub ära, kui selline muutus vajalik oli.

Honda Transalp
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas 426f »

mehed nalja teete või,mis tähtsust nendel värvidel on,see pole vikerkaar mille värve taga ajada 2 lehekülge

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

zx12r

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Muu üle väga ei piparda, aga see, et peale teema lugemist lisaks teema nime värvi muutusele ka kriips läbi tõmmatakse - no miks? Halvendab tublisti loetavust ju ainult. A kui ma olen ainus, kellele selline lahendus vastukarva, siis küll ma kohanen.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Tähelepanek-Kui sirvida nt.24h vanuseid postitusi siis tagasi noolega saab ainult tava esilehe,varem jätkasid sealt kus pooleli jäi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas rolex »

franz125 kirjutas:

Tähelepanek-Kui sirvida nt.24h vanuseid postitusi siis tagasi noolega saab ainult tava esilehe,varem jätkasid sealt kus pooleli jäi.

Huvitav! minu mozilla jätkab sealt kus pooleli jäi ei suuna niiõelda avalehele.!

tasa ja targu

zx12r

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Minu Mozilla samuti, suunab tagasi sinna kus pooleli jäi.


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

Testisin Mozilla, Chrome ja IE-ga ning Mozilla on ainus, mis viib tagasi algseisu. Mõtlen natuke kuidas seda parandada (hetkel see osa kiiruse huvides ajaxiga lahendatud).
Aldo


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

davidsoniharald kirjutas:

Isiklikult leian, et paari aasta takka on muutust vaja.

Hetkel häirib, pealehel olevad loetud ja lugemata teemad on ühte värvi. Seega kui nt paari tunni pärast uuesti pealehele vaatan, siis ei tea millistesse teemadesse midagi uut on postitatud.

Loetud/lugemata teemade värvivahe saime paika, kui nüüd värvid ka "õiget" pidi oleks, et punased lugemata ja mustad loetud oleks väga timm :bsmile: .


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

Vahetasin prooviks värvid ära.


Josephiiine

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Josephiiine »

Biker.ee-l võiks kunagi lähitulevikus ka olla Google'i oma gadget. Et siis näeks kohe oma iGoogle'i avalehel viimaseid muutunud foorumiteemasid ja uudiseid. Nagu näiteks on Postimehel- saab ise valida mitut viimast uudist/teemat näitab. Muidu hetkel on leht silmale kergem vaadata. Biker'i enda logo võiks ka kaunimaks saada :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

davidsoniharald kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:

Isiklikult leian, et paari aasta takka on muutust vaja.

Hetkel häirib, pealehel olevad loetud ja lugemata teemad on ühte värvi. Seega kui nt paari tunni pärast uuesti pealehele vaatan, siis ei tea millistesse teemadesse midagi uut on postitatud.

Loetud/lugemata teemade värvivahe saime paika, kui nüüd värvid ka "õiget" pidi oleks, et punased lugemata ja mustad loetud oleks väga timm :bsmile: .

Mõistlik oleks siis loetud teha mitte mustad vaid hallid. ntx #707070.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

Muudetud..

Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Mu meelest on praegune tulem väga nägus ja kergesti käsitletav.
:bsmile:

Õigekirjaoskus massidesse!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Miskipärast ei tunnista uue kujundusega minu Kroom sirvija vanu seadeid "tagasi"nupuga :?
Ehk peale pikka äraolekut lehitsen viimaseid 48 h jooksul tehtud poste ja peale "tagasi"nuppu on jälle tavaline avaleht-jälle 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi.........

edu

Viimati muutis yeekim, 25 Juul 2011, 09:37, muudetud 1 kord kokku.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas reinz »

yeekim kirjutas:

Miskipärast ei unnista uue kujundusega minu Kroom sirvija vanu seadeid "tagasi"nupuga :?
Ehk peale pikka äraolekut lehitsen viimaseid 48 h jooksul tehtud poste ja peale "tagasi"nuppu on jälle tavaline avaleht-jälle 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi.........

edu

mul sama asi, ilmselt see chroomi viga

Pilt
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas bigdog »

yeekim kirjutas:

Miskipärast ei tunnista uue kujundusega minu Kroom sirvija vanu seadeid "tagasi"nupuga :?
.........
edu

Opera toimetab ilusasti.
Praeguse värvilahendusega on mu silmad rahul. Võibolla üks märkus: kuna teemad muutuvad läbiloetuna halliks, siis poleks mahatõmbamist vaja.
Tublid olete!

Your choice is Your half chance.

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas grahv »

Mul oli siiani biker bookmargitud 48-tunni lingiga... Kui klõpsida neid linke avalehelt siis on OK, kui aga väljast tulla otse aadressile http://biker.ee/request.php?page=f48 siis on tulemuseks AINULT teemadekasti sisu formaatimata kujul... (mis paadunud minimalistidele on ju tegelikult ideaalne lahendus) :bsmile:


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas sys »

See et see praegu nii ka toimib on minu näpukas. :)

Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

Mul selline probleem, et kui kasutada otsingut ning leitud vastete loetelust valida sealt üks vaste, siis browseri back nuppu vaijutades ei saa tagasi leitud vastete loetellu. Selle asemel viskab ette teate, et veebileht on aegunud ning aitab refreshi vaiutamine. Teeb suht tüütuks informatsiooni otsimise. Lehitsejaks on Internet Explorer 9.

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Bullet1222 kirjutas:

Mul selline probleem, et kui kasutada otsingut ning leitud vastete loetelust valida sealt üks vaste, siis browseri back nuppu vaijutades ei saa tagasi leitud vastete loetellu. Selle asemel viskab ette teate, et veebileht on aegunud ning aitab refreshi vaiutamine. Teeb suht tüütuks informatsiooni otsimise. Lehitsejaks on Internet Explorer 9.

Paremaks vigade haldamiseks teen ettepaneku raporteerida neid kindla korra järgi:
1 vea kirjeldus
2 sammud kordamiseks
3 URL (aadress) kus selline viga tekkis
4 kasutatud browser (lehitseja) ja versioon
5 Ekraanipilt (kui võimalik)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

Lisaks ei uuenda avalehel viimaste tundide postitusi, kui soovid minna tagasi avalehele vaiutades backi, otseteed avalehele või refreshi. Ainuke võimalus on browser sulgeda ja uuesti avada. Lehitseja endiselt Internet Explorer 9.

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee muutub

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

yeekim kirjutas:

Miskipärast ei tunnista uue kujundusega minu Kroom sirvija vanu seadeid "tagasi"nupuga :?
Ehk peale pikka äraolekut lehitsen viimaseid 48 h jooksul tehtud poste ja peale "tagasi"nuppu on jälle tavaline avaleht-jälle 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi ja 48h ja tagasi.........

edu

Internet Explorer 9 teeb samamoodi.

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”