Rollerimehed

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Rollerimehed

Lugemata postitus Postitas Julge »

Teevad taas biker.ee-le "suurepärast" reklaami. Teema "Võistlus"...

YamahaR6

Lugemata postitus Postitas YamahaR6 »

Lasteaed... Moded võiks sujuvalt sellised "meeldivamad" postid ära kustutada lihtsalt selliste teemade puhul...
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Olen päri sellega kuigi endal ka roller. Ju liialt vana siis sihukeste asjade jaoks :P Tahan rahulikult kulgeda, mõnuleda ja linnulaulu nautida :lol:
A nohh, noortel veri vemmeldab :wink:

BlueDog

Lugemata postitus Postitas BlueDog »

Üldiselt pole asi selles ,et noor ja veri vemmeldab... Mul näiteks vanamees ütles selle peale nii ,et esiteks tuleks anda õpetust nende vanematele ja siis alles poisikestele...

Mul tuleb veel väga hästi meelde kui eelmine aasta sõbraga sõitime konsumi juurde ja vaatasime kuidas väike pätakas tuli ilge huraaga ja tõmbas tagaratta keset ristmiku blokki ,siis pööras ka poe juurde ja jäi seisma... Küsisin ta käest ,et kas nii tohib ka või ,mille peale ta mulle süütult otsa vaatas ja ütles ,et isa lubab... Küsisin ta käest ,et kui vana ta on ,mille peale tuli vastus: 10... Järeldused tulevad siit ju suured...
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Õige! Enda poeg ei saa ka enne rolleri selga kui oskab liikluses käituda nii kui peab. Nii kui tuleb kuskilt mingi signaal, et on kuskil sigatsetud on rollerdamisel pikalt kriips peal.

kertsman
Postitusi: 108
Liitunud: 31 Jaan 2005, 22:34
Asukoht: Harju Kose

Lugemata postitus Postitas kertsman »

Jaajah Seda teemat hakkati praktiliselt prügiga viskama,kõik mõtlevad et tuusad vennnad ja värki.
Nojah ise ka veel nooruseas aga kuna ma tean liiklusest ka,siis ma juba mõistan asja.üks päev võtsin ette lugesin 1he raamatu läbi teine päev teise:D
Ja pole ültse vaja kiirustada enda 50-sega mingisest bussist või maastikuautost mõõda ja juba see et sa võid seal neile ette jääda,see tekidab juba liiklus ohtlikku olukorda :?

sinisalo
Postitusi: 220
Liitunud: 31 Mai 2004, 13:13

EI usu

Lugemata postitus Postitas sinisalo »

kertsman kirjutas:
Jaajah Seda teemat hakkati praktiliselt prügiga viskama,kõik mõtlevad et tuusad vennnad ja värki.
Nojah ise ka veel nooruseas aga kuna ma tean liiklusest ka,siis ma juba mõistan asja.üks päev võtsin ette lugesin 1he raamatu läbi teine päev teise:D
Ja pole ültse vaja kiirustada enda 50-sega mingisest bussist või maastikuautost mõõda ja juba see et sa võid seal neile ette jääda,see tekidab juba liiklus ohtlikku olukorda :?
Kle KERTSMAN, palju sa seda liiklust ikka tunned?? Endal sul vanust 11 ,ma ei usu eriti et sa nii kõva mees oled ,et oskad kõikjal liigelda jne. Sul pole ju 50ccm?
Yamaha Aerox GP1 Full 70cc :P
Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

aga minu arust pole selles küll midagi halba, seal on ju politsei kohal ja kui midagi juhtub siis on abi ka olemas, ning neil on rada kus sõite mitte ei lähe teele võidu tegema. minuarust on bikerid sama palju reklaami teinud biker.ee-le. mitte et kõik bikerid oleksid sellised aga mina olen rohkem näinud linnas bikereid kes rallitavad, tõstavad nokka ja vingerdavad teel kui rolleri juhte! Ma ei usu et mõni kes satub seda võistlust pealt vaatama paneks seda pahaks et nad seda teevad.
Kasutaja avatar

nm5
Postitusi: 468
Liitunud: 27 Sept 2004, 16:21
Asukoht: Räpina

Lugemata postitus Postitas nm5 »

Ma ei usu ,et nad seda raja peal sõitmist mõtlevad.Ma pakun ,et ikka linnapeal.
Aprilia RST 1000 Futura
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Ärge vinguge, mina käisin ainukesena seda meie "suurte" seast vaatamas ja ausaltöeldes oli isegi lahedam kui pühap telekast mingi F1-te vaadata!
Suletud

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”