Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

Foorum on Sellisel kujul väga OK kui koristada ära RAHVA POOLT vihatud mode ja ehk on see ka hoiatuseks teistele modedele ja üüratult tore oleks kui rahvas hääletaks modeks Mäkitossikese, see vend elab netis ja kulutab Oma ajuhammakaid tühjuse jahvatamise peale. Väljas on suvi ,SAAB SÕITA MOOTORATTAGA, nautige seda.

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas madone »

kui mitmeks seibiks me selle teema saeme siis siin nüüd? lõpetaks ära selle jauramise?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

las ta olla, mad. (togi)
Kui siin ära lõpetada, siis algab mujal uuesti. Las siis olla üks nämmutamise teema, pealegi, päris huvitav on see nämmutamine minuarust, vahelduseks kolavahetusele, huumorile ja kes-millega-päev-läbi-tegeleb teemadele.
ja pealegi, siit isegi mõne hea vihje saanud, mida ma ka nüüd ära kasutada kavastsen.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

jalgrattur kirjutas:

......... ja üüratult tore oleks kui rahvas hääletaks modeks Mäkitossikese.......

Pole vaja koguaeg kõike hääletada. (togi)
Tean Macintoshi ka päriselust, julgeksin öösel magama minna teadmisega, et ka tema mode on
Küsisin omanikult ja põhimõtteliselt on see nüüd olemas, natuke läheb sellega aega.
Ma tegelt küll Maci enda käest ei küsinud aga olgu see siis talle karistuseks :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

xitE
Postitusi: 136
Liitunud: 08 Sept 2010, 13:41
Tsikkel: cebar 600ne
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas xitE »

Palju õnne macintoshile modeks saamise puhul! :) Edu ja jõudu ! (seda on tarvis) :bsmile:

http://rehvid.grip.ee <- Üle 650 erineva mootorratta rehvi valikus, väga soodsate hindadega!
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ka Mart211 :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

:bsmile: :bsmile:
natukene uut valgust siia, olgem te tervitatud

asjad ikkagi liiguvad, kui vaja

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reinz »

Loodan et siis uued moded põhjendamata tsenseerima ei hakka :P

Pilt
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Enam nagu ei ole põhjust kellelgi möliseda teemal, et siin midagi ei liigu. Loodan et uued kohustused ei riku seda foorumiskäimise rõõmu:)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

saan ise aru, et kõige suurem probleem ongi vist mitte selles, et mida keegi tegi, vaid selles, et mida ta ütlemata jättis?
kui on põhjendus, isegi halb põhjendus, siis on ikkagi olemas võimalus kokkuleppeks ja vea parandamiseks?
püüan isegi edaspidi vähe ettevaatlikuma trigger-fingeriga olla aga sellegipoolest ei hakka ma nüüd kellekski muuks muutuma, ikka jään Piipziks :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Lutrin
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Nov 2007, 23:01
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Lutrin »

xitE kirjutas:

Palju õnne macintoshile modeks saamise puhul! :) Edu ja jõudu ! (seda on tarvis) :bsmile:

Mac-ile jõudu jaksu ka minu poolt. :bsmile:

Siinkohal võib vast tsiteerida Ostap Benderit: ljod tronulsja :D

998 cm³
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Piipz kirjutas:

Ma tegelt küll Maci enda käest ei küsinud aga olgu see siis talle karistuseks :)

Jaa, suu topiti täis, sest tiitleid ja privileeege jagades on teatavasti kõige lihtsam kisajaid vaigistada. Aga igas modes on natuke mässajat ja mässajas modet.

reinz kirjutas:

Loodan et siis uued moded põhjendamata tsenseerima ei hakka :P

Tsenseerima ei hakka, aga vaatan küll, et sisutut sodi oleks vähem ning samuti kukepoksi ja sopaloopimist.
(ärge palun minu peale näpuga näidake, ma olen ise ka ikka vahel pisut riiakas ja nõudlik aga üritan ende parandada)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reinz »

macintosh kirjutas:
Piipz kirjutas:

Ma tegelt küll Maci enda käest ei küsinud aga olgu see siis talle karistuseks :)

Jaa, suu topiti täis, sest tiitleid ja privileeege jagades on teatavasti kõige lihtsam kisajaid vaigistada. Aga igas modes on natuke mässajat ja mässajas modet.

reinz kirjutas:

Loodan et siis uued moded põhjendamata tsenseerima ei hakka :P

Tsenseerima ei hakka, aga vaatan küll, et sisutut sodi oleks vähem ning samuti kukepoksi ja sopaloopimist.
(ärge palun minu peale näpuga näidake, ma olen ise ka ikka vahel pisut riiakas ja nõudlik aga üritan ende parandada)

Minu poolest tsenseerige palju kulub aga ainult nii kaua kui on mõistlikult põhjendatud

Pilt
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Le Roi est mort, vive le Roi!

Palju õnne macintosh, pikka iga ja et aja kulg rohkem halli juustesse ei tooks. :bsmile:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:
mart211 kirjutas:

Motopaksu jutt samuti õige, kuid terve see teema siin on MÖÖDA. Kõik algas sellest, et üks moderaator kasutab oma võimeid kustutada teemasi nii kuidas ise heaks arvab. Enamus siin teemas sõnavõtjatest ei tea sellest midagi, kuna ei ole midagi lugeda...kõik on kustutatud. Kerge NSVL hais käib ülepea, ajatakse mingit sulaselget sitta, et miks ja kuidas ja et foorumlased on pahad, teevad pahandust jne.

Mart, ei saa sinuga 100% nõus olla, sa näed hetkel vaid killukest kogu tervikpildist. I. Maailmasõja vallandas Franz Ferdinandi tapmine Sarajaevos, aga ometi ei arva ju keegi, et see oligi sõja tegelik põhjus. Siin samamoodi. "Tartsi juhtum", moded, kustutamine jne on vaid sellesama tervikpildi väiksemad osad. Kui vaatad tervikut, siis saad aru, et tegelikult algab just kõik sealt, milles Motopaks rääkis - juhtimisest, omaniku rollist, motivatsioonist ja arengust. Muud asjad tulevad riburdad järgi. "Tarts juhtum" sealhulgas. Juhul, kui Tarts (või keegi teine) mööda minnes risti lüüakse jätab see jah hetkeks mulje, et asjad on nüüd korras ja aina paremaks lähevad. Puhas enesepettus. Tarts on tagajärg ja mitte põhjus.

Ausalt öeldes, ei saa ma sinuga ka päris nõus olla :mrgreen: Mina ei näe ühtegi foorumi osa, mis ei tööta. Kõik mis on olemas, toimib. Ja üks foorumi tilluke osa käitus valesti, korduvalt. Näiteid ei saa tuua, kuna need hävitati kiirelt. Vaid käputäis inimesi nägi mis ja kuidas asi toimus. Mina olen selline inimene, kes tühja ei virise. Kui midagi on valesti ja suur osa kasutajatest, kes said võimaluse kaasa rääkida/hääletada on minuga päri, siis enne ma ei mölise, kui olen valmis ise asja parandama. Tarts kasutas oma modereerimisõigust enese jaoks mugavalt ära(ärge saage valesti aru, varastega vaevalt tal mingit seost on, kuid arvestades seda, kui seaduseteadlik ta on, hakkas ta ise seadusi looma). Lähtume ütlusest "kui midagi ei meeldi, tee ise ja ära mölise". Nii ma olengi valmis tegema seda õieti, mida minu arvates Tarts valesti tegi.
Ja kui sinu arvates on vormindusel või foorumil endal midagi viga, siis nüüd on sul võimalus see korda teha või jätta virisemine :mrgreen: Kõik näevad asju maailmas erinevalt ja sellel foorumi remondi teemal võimegi heietama jääda. Olukord sama nagu "kuidas sina motopaksu tsiklit tuuniksid?" Ei ole üheseid arvamusi, kuid kui keegi kätte ei võta ja ette ei näita, siis arvatavasti 10 aasta pärast ei ole midagi muutunud. Võta kätte ja näita ette :bsmile:


jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

Mäkktoss, ära mind siis unusta, ma olen pea nagu su ristiisa ja sinu paadunud fänn.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mart211 kirjutas:

õieti

*õigesti :mrgreen:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Piipz kirjutas:
mart211 kirjutas:

õieti

*õigesti :mrgreen:

(lol)
Nüüd peab koguaeg kikivarvul käima, teemas püsima ja viisakas olema :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mart211 kirjutas:

Ausalt öeldes, ei saa ma sinuga ka päris nõus olla :mrgreen:

Superhea, meil on arvamuste paljusus. Erinevus rikastab.

Mina ei näe ühtegi foorumi osa, mis ei tööta. Kõik mis on olemas, toimib.

See, et asjad töötavad ei tähenda et kõik on hästi. Täna käib foorum ringi nö vanasta aurust (ja arvestades asja nö massi teeb seda veel pikka aega) ja sisuliselt triivib isevoolu teed (motopaks nentis isegi seda),ühel heal päeval saab see aur otsa ja alles siis jäävad asjad seisma ja võib öelda, et kõik on lõplikult halvasti. Tavaliselt saabub see seisund ootamatult (nagu talv ja lumi näiteks). Asi millest ma räägin on eestvedamine, visioon, missioon, eesmärgid, areng jne. Ma vaatan natuke suuremat pilti, kui sina (mitte hinnag vaid nending). Ma tahan maailma parandada ja mitte ainult ühte tillukest detaili (kuigi detailid vajavad ka parandamist, sest kurat on pisiasjades).

mart211 kirjutas:

Kõik näevad asju maailmas erinevalt ja sellel foorumi remondi teemal võimegi heietama jääda. Olukord sama nagu "kuidas sina motopaksu tsiklit tuuniksid?" Ei ole üheseid arvamusi, kuid kui keegi kätte ei võta ja ette ei näita, siis arvatavasti 10 aasta pärast ei ole midagi muutunud. Võta kätte ja näita ette :bsmile:

Motopaks teab oma tsiklist maa ja ilm aga IT'st ja selle arenduset mitte muhvigi, seevastu tean mina IT'st ja selle arendusest ning juhtimists nii mõndaga aga motopaksu tsiklist mitte udutuhkagi. Täna ma ise midagi teha ei saa aga küll saan ma talle pakkuda nõu ja abi. Teeme proovi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:

Motopaks teab oma tsiklist maa ja ilm aga IT'st ja selle arenduset mitte muhvigi, seevastu tean mina IT'st ja selle arendusest ning juhtimists nii mõndaga aga motopaksu tsiklist mitte udutuhkagi. Täna ma ise midagi teha ei saa aga küll saan ma talle pakkuda nõu ja abi. Teeme proovi.

Nüüd olen sinuga 100% nõus....niipalju siis arvamuste paljususest :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

kunagi käis peast läbi, et kui m-toss modeks tehakse, peaks oma kasutaja ära killima... no mitte et see kedagi kotiks aga ikkagi.
ma nüüd lähen vabandan mingis teemas. rumalates küsimustes või kuskil.

Kasutaja avatar

Suhkur
Postitusi: 196
Liitunud: 20 Dets 2003, 00:54
Tsikkel: XVS650H
Asukoht: TLN

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Suhkur »

Viskan ka siia 5 kopikat.
1.Ei taha rohkem modega olla.Põhjus-niimodi tahan.
2.uuele ja vanale mode-le :edu!

CB400,GL500,ZX10,VN750(2tk.),VT600,VMX12(2tk.),VZ800(3tk.),XV1600(2tk.),VT750,XL1000,Pegaso650,VTX1800,VFR750(2tk.),XRV750,XL600,VX800(2tk.),PC800,CB400 SuperDream,VT600C,XVS650H
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ment, sa räägi motopaksuga, mitte selle teemaga :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Suhkur
Postitusi: 196
Liitunud: 20 Dets 2003, 00:54
Tsikkel: XVS650H
Asukoht: TLN

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Suhkur »

kas ta ei loe siin?või ma pean avaldus kirjutama? :D
aga asi selge!

CB400,GL500,ZX10,VN750(2tk.),VT600,VMX12(2tk.),VZ800(3tk.),XV1600(2tk.),VT750,XL1000,Pegaso650,VTX1800,VFR750(2tk.),XRV750,XL600,VX800(2tk.),PC800,CB400 SuperDream,VT600C,XVS650H
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kui sa talle erasõnumi saadad, saab ta sellekohase teate e-mailile, ma ei usu, et ta jõuab igat foorumi postitust eraldi uurida ja seedida, sellesmõttes.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tormavtellis kirjutas:

kunagi käis peast läbi, et kui m-toss modeks tehakse, peaks oma kasutaja ära killima ...

Huvitav oleks kuulda, Tellis, mis see põhjus on? Et mul on isiklik ja sinu omast põhjalikult erinev arvamus ning ma olen valmis seda ka kaitsma? (tõele au andses vahel üleliia emotsionaalselt)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas kris. »

mella kirjutas:
  1. Sys võiks ilmselged foorumi vead parandada (mediaindexi teema näiteks). Need ei võta palju aega parandada, kuid parandamata häirivad paljusid.

Nii puht huvi pärast küsin, kas keegi viitsiks mulle seletada mis asi on mediaindex ja kuidas temasse suhtuma peaks? Praegu tunnistan ausalt et mind ta ei häiri ...

terv
Kris.

Riding with a King!
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

kui postitad, peaks peale postituse saatmist minema postituse juurde automaatselt. Aga ei lähe, kuna leht pole lõpuni laetud ja ootab mediaindexi taga. MIngid jamad olid sellega seoses veel.
Mediaindex on mingi lehtede/meedia kasutamise statistikataleht, mis paraku on pikemat aega maas. Ja seega ei saa bikeri leht laadida sealt koodijuppi, millega saadetakse mediaindexile statisitika jaoks külastusi.

kris. kirjutas:

Nii puht huvi pärast küsin, kas keegi viitsiks mulle seletada mis asi on mediaindex ja kuidas temasse suhtuma peaks? Praegu tunnistan ausalt et mind ta ei häiri ...

terv
Kris.


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mul on kaks küsimust tekkinud (olin vahepeal päris eluga ka hõivatud ja tegin seda, mida ma tegelikult ka oskan):

  1. Miks mina modeks ei saanud?
  2. Padjaklubi alamfoorumit ei taha teha? Pole ammu nii palju pussy'sid (andku neiud ja kiisud mulle andeks) näinud. Isegi värsked ajateenijad on vähe mehemad..

Aa, muidugi võib osa kustutatust olla selline, et mu seisukohad ja küsimused on nüüdses kontekstis suvaline lahmimine. Aga see-eest on mul Liivimaa parim õigekiri.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Modena peaks ma selle postituse kohe kustutama, kui teemasse mittepuutuva. Aga minus on veel säilinud kübeke inimlikkust (vist). Seega...

reimps kirjutas:

Mul on kaks küsimust tekkinud (olin vahepeal päris eluga ka hõivatud ja tegin seda, mida ma tegelikult ka oskan):

Sõjaväelastel pole päriselu, nad on lihtsalt erinevates kohtas teenistusülesandeid täitmas.

reimps kirjutas:

1. Miks mina modeks ei saanud?

Anti näo järgi. Oled sa kunagi üldse peeglisse vaadanud?

reimps kirjutas:
  1. Padjaklubi alamfoorumit ei taha teha? Pole ammu nii palju pussy'sid (andku neiud ja kiisud mulle andeks) näinud. Isegi värsked ajateenijad on vähe mehemad..

Nii, see oli solvang. Äkki täpsustad, keda sa hetkel solavata üritad, raske on aru saada ja ei tea, kas peaks verise vastulöögia andma või mitte.

reimps kirjutas:

Aa, muidugi võib osa kustutatust olla selline, et mu seisukohad ja küsimused on nüüdses kontekstis suvaline lahmimine.

Ongi suvaline lahmimine, pärast kaklust, lahtise käega. Me anname sulle andeks.

reimps kirjutas:

Aga see-eest on mul Liivimaa parim õigekiri.

Eee. Milline õigekiri. Liivi keele? Läti keele? Või kogunisti vene õigekiri?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”