Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Kuigi möla on foorumis piisavalt. Küsiks kas kusagil niisama mölateemat polegi kus lihtsalt tühja-tähja võiks ajada?


mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

kurihiir kirjutas:

Kuigi möla on foorumis piisavalt. Küsiks kas kusagil niisama mölateemat polegi kus lihtsalt tühja-tähja võiks ajada?

Selle üle on siin palju vastakaid arvamusi. Mõned arvavad, et möla ei kuulu motofoorumisse, mölisegem delfis. Teised tahaks möliseda ja siinsete tuttavatega teiste pealtvaatajate silme all juttu ajada küll, kuid pole kohta ja nii kui rohkem jaurad, siis on pahandus. Need nn "pealtvaatajad" ei jaksa lugeda seda möla(tunnevad suurt kohustust lugeda kõiki postitusi foorumis, kuid möla ei jaksa lihtsalt lugeda) ja siis on vaidlust rohkem kui tarvis.
Vaba teema alla võiks jututeema teha küll, kuid sinna ei satu paljud. Eelmine aasta sai saagimise teemas jauratud, kuid see on ka selline sohilaps mida keegi näha ei taha :mrgreen:

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

kurihiir kirjutas:

Kuigi möla on foorumis piisavalt. Küsiks kas kusagil niisama mölateemat polegi kus lihtsalt tühja-tähja võiks ajada?

praegu on mölateemaks ju kellegi naisteelistuste jutunurk- seal igaSUHU möla-.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Eks vist mõistlik oleks pooletoobistele oma nurk anda, kuid seljuhul võiks see olla nähtav ainult registreeritud kasutajatele - ei kujuta ette, mis mulje foorumist jääb esmakülastajale, kui peaks sattuma sellisele teemale nagu see saagimine oli, mis sisaldas enamjaolt forseeritud huumorit ( mis IMO polegi kunagi naljakas ) ja labaseid nalju " käi p****e" vms. Samas teine küsimus on jällegi selles, et kas on vaja j2lle igat teist postitust igasse teemasse sisuga " seda arutage saagimise teemas " . (togi)

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

kuna iga tavainimene peab siklimehi niivõinaa mingiteks omasoodu inimesteks a'la motoklubide 1%, siis ega nad ilmselt kulmu ka kergita selliste saagimiste teemaliste postide peale.


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jajaaa, streetrece.org on ka suht avalik foorum ja seal on ikka kraad kirjum see teemaderägastik, rääkimata puhtast huumorit kas siis kellegi suu läbi või kellegi üle. Kui te hakkate siin mõtlema "oioi, mis mulje meist jääb", siis palju õnne, olete juba eos mõttetud mehed - ma ei saa aru, miks põdeda oma reaalse olemuse pärast ja seda varjata või maskeerida mingi maskiga. Olge ausad iseenda ja teiste vastu, ükskõik kui kole ja otsene see ka poleks, on endal ka lihtsam elada.

Ärge reguleerige üle mingite erinevate sektsioonide ja regatud/regamata kasutajate ligipääsudega, vaid tehke Ajaviiteks alla näiteks teema, varastage teema nimi kasvõi sr.orgist.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

reimps kirjutas:

Kui te hakkate siin mõtlema "oioi, mis mulje meist jääb", siis palju õnne, olete juba eos mõttetud mehed - ma ei saa aru, miks põdeda oma reaalse olemuse pärast ja seda varjata või maskeerida mingi maskiga. Olge ausad iseenda ja teiste vastu, ükskõik kui kole ja otsene see ka poleks, on endal ka lihtsam elada.

Nagu ma aru saan, esindad sa enda tekstiga hetkel foorumi seltskonnast seda osa, kelle postitused on reeglina sisutud ja mitteinformatiivsed ning lagastavad.Arvesta ka sellega, et siin foorumis on inimesi, kes soovivad asjalikest aruteludest ka osa võtta ning selline laga juhatab potentsiaalseid asjalikke inimesi ainult eemale.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


reimps

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma kaldun siiski arvama, et mu postid on tunduvalt sisukamad kui esialgu paistavad. Aga samas ei eelda ma üldse, et keskmine kasutaja minust aru ka saab. Küll kunagi saab :)

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

reimps kirjutas:

Ma kaldun siiski arvama, et mu postid on tunduvalt sisukamad kui esialgu paistavad. Aga samas ei eelda ma üldse, et keskmine kasutaja minust aru ka saab. Küll kunagi saab :)

Selkohal ütlen midagi ära, mis juba ammu hingel.
Sellesuhtes peab sulle au andama, viimasel ajal kõvasti arenenud. Enam ei olegi läbivaks postituste sisuks - " sõitsin bemmi pooleks- autojuht oli tibla ", " olen kaitseväes ", " olen kõva mees ","mölisen IRL sama palju kui foorumis", " mul on hea huumor " jne. Kuigi nagu praegusest postist v6ib v2lja lugeda, viskab seda ikka vahepeal sisse...

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Kohe näha, et 1000+ postitajate lemmikteema!

Edu! :bsmile:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kas online jutukas poleks parem mõte? ( Vaid registreeritud kasutajatele. )
Muidugi on oht, et vajalikud küsimused esitatakse hoopis seal, mitte foorumis.
See oleks ka ainukene puudus mis on ravitav siiski.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Whitebalance kirjutas:

Kohe näha, et 1000+ postitajate lemmikteema!

Edu! :bsmile:

Pead ruttu kribama hakkama- siis saad ka oma arvamust avaldada :D


p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

ütleks, et kui mölateema ei kajastu avalehe uudistes on mure ju murtud. siis satuvad sinna ainult patoloogilised jamaajajad ja teistel peaks olema karp kinni.

teada on, et karp kinni ei jää .. aga vähemalt on mille peale mõelda


reimps

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kipsi kirjutas:

Sellesuhtes peab sulle au andama, viimasel ajal kõvasti arenenud. Enam ei olegi läbivaks postituste sisuks - " sõitsin bemmi pooleks- autojuht oli tibla ", " olen kaitseväes ", " olen kõva mees ","mölisen IRL sama palju kui foorumis", " mul on hea huumor " jne. Kuigi nagu praegusest postist v6ib v2lja lugeda, viskab seda ikka vahepeal sisse...

Esiteks kodune ülesanne pikkadeks talveõhtuteks - too välja need postid, kus ma oma elukutset rõhutan, lambist (st teemasse mittepuutuvalt) bemmilõhkumist mainin või ennast kõvaks meheks nimetan. Aitäh.

Teiseks - olgem ausad, mul on hea huumor ja kui sa taustainfot päriselt mind tundvate inimeste käest kogud, siis jep, ma mölisen ka IRL. Kui ma siin vait olen, siis kipun ma ka IRL vait olema. Neid perioode on.

Kolmandaks - saa üle, sa ei ole maailmaparandamismaterjalist tehtud ja liigne (kohati ehk isegi punnitatud) tõsidus ellusuhtumisel on minu arvates totter. Samas võtan ma seda enda standardite järgi, see tähendab, et ma üritan igas asjas humoorikat või positiivset külge näha (ja leian ka). Või on sinu elu siin "päikeselises" Eesti ühiskonnas nii roosiline, et sul on luksus masenduda ja mossitada? Mu elu nii roosiline pole, ma parem teen ta ise roosiliseks.

EDIT: Seda unustasin mainida, et oli jah tibla, nah.

Kasutaja avatar

Teema algataja
MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Nõustun eelkõnelejatega ja mölateema võiks tõesti olla nähtav ainult registreeritud kasutajatele. See on vägagi lihtsasti tehtav selle foorumimootori juures ja sama lähenemist on kasutatud ka paljudes teistes foorumites. Samuti oleks vist ka mõistlik kui seal teemas postitades, postitaja postituste arv ei tõuseks?

Leian et ei teeks halba üks nö. kõrtsi teema kus tõesti saab niisama lobiseda ja ei pea näpuga järge ajama et mis ja kuidas postitada. Ning. Ühe põhipoindina usun ma et see vähendaks ka kõvasti igasugu teistesse teemadesse suvalise möla postitamist. :bsmile:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Jõuluvana, t*** küll, too nüüd ruttu asju.
Kõht on tühi, tuba külm, ammu peal on kass ju.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Loff »

Olen ennegi seda varianti välja pakkunud - foorumi avalehel all servas chat! Chat nähtav/kasutatav ainult sisselogimisel.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Teema algataja
MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Teemaformaat oleks kergemini jälgitav minu meelest. Foorumi mõte on siiski olla foorum. Igastahes midagi võiks ära teha.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas bitter »

Piipz kirjutas:

Jõuluvana, t*** küll, too nüüd ruttu asju.
Kõht on tühi, tuba külm, ammu peal on kass ju.

mille või kelle peal see kass on?

Teemasse - suvalist möla ei poolda aga kui keegi näeb asjalikus teemas koomilist situatsiooni ja selle "ära vormistab"... mulle sobib! :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Arutelu "mida sülg suhu toob" teema üle

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

No teeme mingi prooviperioodi siis. Esialgu teeks nädalaks, ainult regatud liikmetele sellise Päevavaraste teema. Vaatab siis edasi mis ja kuidas.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”