Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas mella »

Ma nagu kirjutasin, et ärge remontige asja, mis TÖÖTAB. See ei käinud foorumi vaid funktsioonide kohta.
Aga seda tahaks küll teada, mis praegu on sellist, mille tõttu baiker peaks kinni minema?

Piipz kirjutas:

aga kui see kõik jääb nii nagu praegu on, läheb biker varsti kinni, seega palun kannatust.



Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mella, see ei olnud remont, vaid katsetus live keskkonnas ja arenduse eesmärgil. võtan kõik vastutuse endale ja ka negatiivne kriitika on minu jaoks hädavajalik. mis puutub bikerisse üldiselt, siis see praeguses vormingus enam ei tööta, nagu ta töötas 8a tagasi ja kui keegi midagi ette ei võta, pole saidil ensm mõtet. kogu lugu. ja küllakutse on endiselt jõus

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas mella »

Khm, nagu sa märkad, aeg on edasi läinud, tehniline areng on toimunud, inimeste harjumused on muutunud.
Sa ei saa niiehknaa foorumit pidada nii, nagu 8a tagasi. Siis oli kasutajaid märksa vähem. Praegu on see nagu Delfi. Ja peabki olema.
Vastasel juhul oleks see nagu üks välismaa automargi foorum, kus tuleb 3 uut kirja nädalas, aga vanu asju on lugeda huvitav.
Ja siis sureb see foorum kindlasti kätte ära.

Vanasti oli mootrrattur liiklejate eliit, mootorratas polnud kõigile kättesaadav ja igaüks ei julgenud püsti püsimatuse kartuses sinna selgagi ronida.
Praegu ostab iga rullnokk, kel bemmist kangemale asjale rahakott peale ei hakka, mingi plastrondi. Tsiklimees ju on, aga mõtteviis ikkagi rullnoka oma.
Kui nüüd laiendada sama asi "koduperenaiste" või kobakäppade peale, ongi Delfi valmis.
Varem oskas tsiklist tsikliga ise hakkama saada, nüüd ei suudeta rehvigi ilma foorumis küsimata pumbata.

Miks vanad tegijad ära lähevad? Pole mõtet pärleid sigadele loopida. Nad ei saa sellest aru.
Aga niisama naljanurgaks, juutuubi videote kantimiseks jms meelelahutuseks käib küll.

Äkki tõstad selle arutelu kusagile õigemasse teemasse?

Piipz kirjutas:

mis puutub bikerisse üldiselt, siis see praeguses vormingus enam ei tööta, nagu ta töötas 8a tagasi ja kui keegi midagi ette ei võta, pole saidil ensm mõtet.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas 426f »

väga lihtne on nende uuenduste ja parandustega foorum ära rikkuda ja rahvas kolib kuskile facebooki.8a tagasi polnud paljudel isegi internetti ja arvutit kodus siis foorumisse pääsesidki need kellel oli töö juures arvuti kasutamise võimalus
kui foorumist saab kontori tädide ja onude salanurgake kus moto juttu aetakse siis ma kaon siit

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas argo »

Mis te virisete nii palju? Igas foorumis sama jama, kui tahetakse midagi uuendada/kaasajastada. :wack:
Las teevad ja mässavad, parem ikka kui üldse midagi ei tehtaks. Peace!

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mella kirjutas:

Praegu on see nagu Delfi. Ja peabki olema. Vastasel juhul oleks see nagu üks välismaa automargi foorum, kus tuleb 3 uut kirja nädalas, aga vanu asju on lugeda huvitav. Ja siis sureb see foorum kindlasti kätte ära.

Delfi siis millises mõttes? Selles, et kasutajad postivad igasugust infot ja suhtlevad piiranguta k.a. motvälisel teemal (positiivne) või selles mõttes, et tunnevad end anonüümssuse kilbiga kaitsud olevat ning võivad omaenda paremale äranägemisele tuginedes öelda kellele tahes, mida tahes, kuidas tahes, millal tahes ja kus tahes ning lugeda igasugusust suunamist ahistamiseks ja sõnavabaduse piiramiseks (negatiivses mõttes)? Pool läbust oleks läinud, kui postituste all seisaks postitaja pärisnimi. Küsimus ei ole ju selles, et tahetakse vähem suhtlust ja ainult temaatilist sisus, küsimus selles, et tahetakse rohkem temaatilist sisu ja kvaliteetset suhtlust. Ja lõpuks on meil siin trollid kellele lastakse siin tradistiooniliselt üsna vabalt möllata. Mina pole aru saanud miks on need negatiivsed omaduse ja väärtused need, mida on vaja märkimisväärselt soosida. Või olen ma äkki millestki valesti aru saanud?

mella kirjutas:

Miks vanad tegijad ära lähevad? Pole mõtet pärleid sigadele loopida. Nad ei saa sellest aru.Aga niisama naljanurgaks, juutuubi videote kantimiseks jms meelelahutuseks käib küll.

Mõnede vanade olijatega on küll nii, et, ainuke "pärl", mida neil pakkuda on paindumatus ning hulgaliselt sappi. Sellega on alti nii olnud, et vanad ei saa uuematest/noorematest aru ja vastupidi. Aga ühel päeval on needsamad noored "vanad". Muidugi, mitte kõik, mis uued/noored kaasa toovad pole väärtuslik ja kõik mida vaand teavad pole dogma.
Vanad tegijad lahkuvad ühel päeval ka selle pärast, et teema on end nende jaoks ammendanud või on hobi aktuaalsuse kaotanud. Kui kommuun pole toetav vaid ärapanev, siis paljud käivadki lihtsalt vanast harjumusest ja lahkuvad, kui selleks tekib ajend.

426f kirjutas:

väga lihtne on nende uuenduste ja parandustega foorum ära rikkuda ja rahvas kolib kuskile facebooki. 8a tagasi polnud paljudel isegi internetti ja arvutit kodus siis foorumisse pääsesidki need kellel oli töö juures arvuti kasutamise võimalus kui foorumist saab kontori tädide ja onude salanurgake kus moto juttu aetakse siis ma kaon siit

Päris hea. Sa isegi ei tea, millised need muutused on aga üks, mida sa kindlalt tead, et tulemus ei ole sulle mokka mööda?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas claw »

8 aastat tagasi oli aasta 2006, mitte 1980.
Internet oli 2006. aastaks ikka üsna levinud nähtus juba pea igal pool.

Ühtlasi võiks siiski mingi lauseehituse ja õigekirja (suured tähed, komad, punktid) tunnetus olla.
Väga raske on kohati su postitusi lugeda, 426f.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas 426f »

kui juba uuendusteks läks siis tahaks automaatset lause alguse suurt tähte ja lõppu punkti ka

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas puna »

426f kirjutas:

kui foorumist saab kontori tädide ja onude salanurgake kus moto juttu aetakse siis ma kaon siit

Kõik teed on sulle valla.

Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Eks põhjuseid, miks Biker.ee-d külastatakse, on erinevaid. Isiklikult olen saanud palju abi siit foorumist ning lisaks kõhutäite kaupa nalja ka. Omal ajal (7a. tagasi) sai tuldud siia erinevate motoürituste järelkajade lugemiseks ja ka tehnilisi teadmisi täiendama. Kust muidu saaksid teada et ntx. Mitas E07 rehv on kõva seguga, kulub aeglaselt, aga on siga-libe. Ei hakka ju oma rahakoti peal kõike katsetama. Foorumiläbust on võimalik ka mööda käia/vaadata. Selleks teemadel ka pealkirjad. Kui ikka motokross huvi ei paku, siis seda teemat ei loe - lihtne.
Muutustest ei pääse keegi nii ehk naa. Pealegi, Biker.ee pole kohustuslik.... :bsmile:

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660

mart211

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Arvestades, kuidas siin suhtutakse igasugustesse küsimustesse mis mootorrattaid puudutavad, siis ausalt öeldes igal inimesel on lihtsam vajalik info google'st leida, kui siin oodata millal sapipritsijate vahelt ka midagi asjalikku tuleb. Ja miks kasutada seda foorumit otsinguks, kui google ka olemas....ainult siis kui keel piirab.
Motojutud on ammu räägitud, enamus motojutte on feisbooki kolinud kindlatesse gruppidesse....mina näiteks ei näegi muud varianti kui motofoorumist kui infoallikast teha motofoorum kui suhtluspaik endasugustega. Kui leib, 426, reimps, mella ei ole need kellega suhelda tahad, siis loe ja ära vasta või veel parem...ära loe üldse. Saab ju kindlad kasutajad enda silma alt ära koristada.
Mina näiteks ei kujuta ette ka, et ma k unagi võtaks kätte ja kirjutaks Stundiratta ehituse teema ja detailselt tooks ära mis vaja teha. Pigem kirjutan igale huvilisele vastavalt tema olukorrale ja nii, et igaüks ei saaks oma plära ajada. Olgugi et aastas kirjutan 100 pikka pikka kirja, mis sisult enamjaolt samad, mulle teeb aint rõõmu kui küsitakse. Usun, et vastavasisulises teemas rõõmu pakuks vaid raske sarkasm :mrgreen: Ma olen omajagu siin infot leidnud, küsinud jne, kuid nüüd leian infot vaid usa foorumitest ja mul ei olegi siit foorumist midagi motondusega seoses huvitavat lugeda. Lihtsalt kedagi ei koti need stundijutud :mrgreen:

Võtan esilehe ette:
Teadaanne! Biker.ee 2.0--- pean silma ikka peal hoidma
Buell ratastest---ei huvita
caferacerid ja rotikad ja hipstermobiilid jms värk---jätab külmaks
TDM900-2004,milline mootoriõli?---no seal saab ainult head sarkasmi olla, ei midagi muud :D
K:alpinestars tagi suurus---no ei tea nendest midagi
Aidake valida krossisaapaid- pole jalaga pannudki

Järgi jääb mingid igavad kolavahetused, kes mida teeb ja foorumi uuenduse teemad. Kuiv värk aga näed siin ma olen. Kui muud jutud kinni keeratakse, siis ma tulen ikka siia foorumisse, kuid külastan vähem ja arvatavasti lugeda polegi midagi. Seega kes motojuttu tahab lugeda, see saab aga kui sotsialiseerumine ära keelata....no mis sellel mõtet on, kes sellest võidab?

PS: Pooldan seda, et täisnimi peaks profiilil kirjas olema.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma enda arust pole maininud kusagil seda, et sotsialiseerumine ära keelatakse või et siin hakatakse midagi kõvasti piirama.
Pigem hakatakse lihtsalt asja paremini kategoriseerima ja funktsionaalsust parandama, kasutajaid paremini suunama.
Mella - foorum ei saa olla kindlasti selline, nagu ta oli 8a tagasi, ma pigem nostalgitsen siin, et kuidas siis elu oli ja kuidas nüüd on.
Asi siin on tehniliselt maha jäänud ja seda annab parandada.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

mart211

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Piipz kirjutas:

Ma enda arust pole maininud kusagil seda, et sotsialiseerumine ära keelatakse või et siin hakatakse midagi kõvasti piirama.
Pigem hakatakse lihtsalt asja paremini kategoriseerima ja funktsionaalsust parandama, kasutajaid paremini suunama.
Mella - foorum ei saa olla kindlasti selline, nagu ta oli 8a tagasi, ma pigem nostalgitsen siin, et kuidas siis elu oli ja kuidas nüüd on.
Asi siin on tehniliselt maha jäänud ja seda annab parandada.

No millegipärast kardetakse igat muutust nagu tripperiga tibi. Seda, et siin paugust midagi muutub, et juhtu ju naguinii nii. Laseme aga edasi ja vaatame kuidas asjad lähevad :bsmile:


K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas K2bi »

nagu aeg on näidanud töötab see foorum algusest peale minu arvutis. mida siin veel muuta ?! noh kui tahate mingeid teemasid öigematesse kohtadesse tösta ... ok töstke. läbustamine - kui vaja vöin ka nimesid nimetada . enamus läbustajaid oli kindel seltskond kelle nime all oli kirjas MODE. olen siin foorumis tänu nendele modedele 8 nda nimega , kuna MODED ei kannatanud töde ja nad mu lihtsalt bännisid.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Pontus »

mart211 kirjutas:

No millegipärast kardetakse igat muutust nagu tripperiga tibi. Seda, et siin paugust midagi muutub, et juhtu ju naguinii nii. Laseme aga edasi ja vaatame kuidas asjad lähevad :bsmile:

Gmailiga oli sama teema, et oli pikka aega üks normaalseima ülesehitusega (lihtsusega,mahutuvusega) mail, kuhu paljud seetõttu üle kolisid (hotist, hotmailist). Siis hakati asju muutma ja igasugu tulede, vilede, skinnidega asju kohustuslikuks tegema. Tänu sellistele muutustele, ihtsust taga ajavad inimesed, hakkavad nüüd jälle gmailist ära kuskile kolima...
Maailm on nii ebaõiglane ja ebaõiglust täis! Uskuge Jeesusesse!

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas puna »

pontus kirjutas:

Maailm on nii ebaõiglane ja ebaõiglust täis! Uskuge Jeesusesse!

:mrgreen: kuld

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Cado »

puna kirjutas:
pontus kirjutas:

Maailm on nii ebaõiglane ja ebaõiglust täis! Uskuge Jeesusesse!

:mrgreen: kuld

Õigem soovitus oleks ikka ,et uskuge kõik Piipzu .:D

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Sellist inimest nagu PIIPZ oleks iga mees tahtnud omale sõbraks (w)


jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

tuleb uskuda oma tegemistesse ja punkt. :bsmile:

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas tali »

Ja Piipzu :D

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

zx12r

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Piipz peaks siin tegema kergema harvenduse. Nii mõnigi kasutaja lausa kerjab (järjekordset) bänni.

Kasutaja avatar

morris
Postitusi: 272
Liitunud: 03 Nov 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas morris »

Käed eemale Käbist. Ma tunnen teda.

Ja kui juba nostalgitsemiseks läks. 8a. tagasi vaatasime Motopaksuga suu ammuli kuidas Käbi, lahe lokkidega sell, viskas oma 12 konksuga õngesid vette ja naisi langes nagu loogu.
Ja teie põnnid jooksite veel sirge seljaga laua alt läbi.

Lenksuga kartauto
Nutcase .. Cracked Craniums MC

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas koi »

Nii mõnigi mees räägib, mida teab, aga morris teab, mida räägib! :bsmile: :bsmile:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pole keegi Käbi katsuma hakanud ning ma ei saa aru, miks peaks.
Jutu jätkuks - eks me kõik tunneme kedagi rohkem ja paremini, kuid see ei tohiks anda eelist teha seda, mida teised ei tohi.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

reimps

Re: Biker.ee ja sotsiaalne suhtlus aastal 2014

Lugemata postitus Postitas reimps »

No aga ma tean, kus sa elad.. :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”