BIKER.EE uuendused-täiendused

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Macintosh kirjutas:

Mehed, te olete päris tõsiselt ebaõigalsed. See võrdlus Delfiga on eriti kibeda maiguga nagu oleks...

Alternatiivid olid meil üsna lihtsad - teha uuendus või lähiajal foorum kinni panna (OK, kolmas variant oli ka: oodata, kuni keegi sisse murrab ja kõik tuksi keerab ning siis foorum kinni panna). Me Piipzuga oleme kulutanud lugematuid tunde (aitäh eest; mida enamasti ei tule) ja ilmselt tuleb teine samapalju (täpselt samasuure aitäh eest) veel kulutada.
Kannataks äkki kuidagi ära, et maailm on muutumises ja mõned väiksemad pahed on vajalikud...
Siis äkki oleks võimalik nentida, et sulle näidatavad reklaamid on sinu panuseks foorumi käigushoidmisel. Kas seda on ebamõistlikult palju küsitud? :)

Ei maksa kõike sõna-sõnalt võtta. Kui midagi korralikult teha, küll siis tuleb ka tänu.
Uuenduste vastu ei saa olla, ikka tuleb midagi parandada ja/või mudida. Küsimus on hetkel vormistuses. Kui võrrelda vana ja uut lehte, siis on uuel info leidmine raskendatud tänu lehekülje killustatusele. Mida tullakse foorumist otsima? Arvatavasti ikka uusi postitusi. Tibinate pilte saab mujal ka kaeda. Ürituste kalender ei muutu ka iga päev, see võiks allapoole kolida. Ma pole programmeerimisega eriti kokku puutunud, ei tea, kui raske oleks reklaam siis üles riputada, kui keegi selle tellib. Praegune lahendus jätab soovida. Mu eelpoolmainitud "request48" leht (mida aastaid foorumi lugemiseks kasutasin) oli lihtne ja kergesti loetav, praeguse kohta seda öelda ei saa. Soovitatud varuvariandil puudub võimalus 12 või 48 tunni postituste nägemiseks.
Aitäh, et võtsite vaevaks Biker.ee arendamise! Paraku jäävad eelpoolnimetatu tõttu mu klikid siin lehel kindlasti harvemaks, kui midagi kasutajasõbralikumaks ei muutu. Tahaks väga loota, et minusuguseid palju ei saa olema.

P.S. Väike näpukas:
Foorumlase N positusele kiiavad kaasa:



Your choice is Your half chance.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Vint »

Ma võtaks ka esilehe poolelt sõna.
Ehk õnnestuks teha nii, et 12; 24 ja 48 tunni klikkimisel, venitatakse nimekirja pikemaks, nagu oli vana foorumi esilehel, mitte ei avata eraldi?
Teine, natuke viletsam variant oleks sama vidina lisamine, foorumi pealehele aga seal on kõik teemad läbi segi ja lihtsalt ajalises järjestuses, mitte alafoorumite kauppa.

Reklaame saab blokeerida brauseris siis aga võib juhtuda nii et mõni sooduspakkumine jääb nägemata. :mrgreen:
Muus osas on kõik ok ja mina tänan. :bsmile:

Kasutaja avatar

wackou
Postitusi: 63
Liitunud: 23 Mai 2012, 23:20
Tsikkel: K1200R
Tänanud: 3 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas wackou »

Kiidaks tehtud tööd. Ise nii tihedat avalehte ei teeks, aga küll harjub. Mobiilis avaleht väga hea.


joel
Postitusi: 1797
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 108 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas joel »

Avalehel võiks külastatud ja külastamata linkide värvi erinevus suurem olla. Praegu on näiteks loetud ja lugemata viimased foorumi teemad ainult veidi erinevat tooni hallid.

Joel
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

wackou kirjutas:

Kiidaks tehtud tööd. Ise nii tihedat avalehte ei teeks, aga küll harjub. Mobiilis avaleht väga hea.

Ma olen nõus, et tihedus on päris kõrge. Eks see ole kompromisside tulemus. Mis sa teistmoodi oleks teinud või kuskohalt "õhulisemaks" muutnud? Näed sa mõnda konkreetset kohta kust "järele anda"?

Vint kirjutas:

Ma võtaks ka esilehe poolelt sõna.
Ehk õnnestuks teha nii, et 12; 24 ja 48 tunni klikkimisel, venitatakse nimekirja pikemaks, nagu oli vana foorumi esilehel, mitte ei avata eraldi?

Me käisime alates möödunud kevadest päris mitmeid variante läbi aga mitmeveeruliste asjade puhul teeb sisu dünaamiline lisamine saidi katki. See on põhjus, miks pikem vaade (12,24,48 H) sai modaalaknasse toodud.

joel kirjutas:

Avalehel võiks külastatud ja külastamata linkide värvi erinevus suurem olla. Praegu on näiteks loetud ja lugemata viimased foorumi teemad ainult veidi erinevat tooni hallid.

Ilmselt peab külastatud lingid veel heledamaks tegema.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Siin on rulliga üle sõidetud nagu Microsoftis. On olemas inimesed, kes hoiavad oma arvuti os-iks win7 ja teised kes kraabivad omale win8 või 10-ne peale kui võimalik. Siin on samamoodi asi toiminud: Win7 muudeti win8-ks :D Vanakooli austajatele on vesi peale tõmmatud ja valik antud: võta või jäta. Osad jätavad, osad võtavad. Jube kuradi kirju on muidugi, ja isegi adblocki abiga ei saa vana looki lähedast asja :D Aga noh, edu!

P.S Pange vanakool uuesti teisele aadressile ülesse ja vaadake,kummal suurem kasutajate hulk olema hakkaks päeva lõikes 8)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Miks te ei bukmargi omale search.php?search_id=newposts aadressi? Mul näeb pilt välja samasugune kui enne uuendust.

Manused
Screenshot_2016-05-19-07-50-29.png

swaan
Postitusi: 30
Liitunud: 29 Aug 2010, 20:09
Tsikkel: pole :(

Re: ----- BIKER.EE uuendus -------

Lugemata postitus Postitas swaan »

Macintosh kirjutas:
swaan kirjutas:

Kas see Devil's Ride on reklaam või mis selle tähendus on?

Igas mootoratturis (isegi prilidega nohikus) on natuke bädässi.

Ok, ma näen seost. Ma saaks aru kui seda badassi palju on (mõnes ongi) aga ma pakun, et kui pealkirjast jutt on siis tsiklisti kirjeldaks palju paremini: vabadus, spontaansus, nauding, avarus, kiirus...jne. Kuigi siin on sellist I am the law, fuck the police, loud pipes save lives, õgi tolmu suhtumist üksjagu siis see ei ole minu arvates see äge asi millega noorematele (ka lastele) eeskuju näidata. Ehk ma ise ei paneks pealkirjaks midagi, mis ei ole foorumi eesmärgiga seotud - kui see on aga mingi uus suund siis aga palun väga.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Ivoonu kirjutas:

Miks te ei bukmargi omale search.php?search_id=newposts aadressi? Mul näeb pilt välja samasugune kui enne uuendust.

Vot seda oligi tarvis, et kuidagi edasi minna.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Minu mured/ettepanekud:
Kas neid nuppe poleks võimalik tagasi panna " Vaata uusi postitusi" ja " Vaata enda postitusi "?
Vanas versioonis oli vist üleval Biker.ee logo/päis lingitud foorumi avalehele nüüd aga biker.ee avalehele. Harjumusest seda kasutatud...Kas see peabki nii olema?
Võibolla natuke liiga palju üleliigset rämpsu on ka foorumil, kiirel vaatlusel jäid nt 5. asja silma.

  1. alla kerides " Kes on jutukas" . Üleval jutukas näitab ju ka ära, kes seal online on...
  2. Kaua oled kasutaja olnud - need tunnid ja sekundid on üleliigsed.
  3. Tänane kuupäev on R Mai 20, 2016 1:11 - no kõigil on ju arvutis all paremal kuupäev ja kell olemas.
  4. Staarpostitaja - annab mõnele filosoof postituse kogujale ainult hoogu juurde...

NB: Biker.ee avaleht näeb väga vinge välja!
Kahjuks sama ei saa öelda uue foorumivälimusele, olen nüüd üritanud harjuda muutustest saati aga andsin alla ja panin prosilveri, kuna lihtsalt värvivalikud riivavad silma. Erksad värvid ja punane mõjuvad kuidagi tüütavalt ja häirivalt.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kipsi - need "Vaata uusi postitusi" ja " Vaata enda postitusi " sa leidsid juba üles :)

Prosilver saigi sellepärast alles jäetud, et mõni on lihtsalt nii väga ära harjunud.
Julgen väita, et uue värvivga harjub ka lõpuks ära :)

Aga kõigile teistele - see arendus ei tulnud kiirelt ja ei tehtud põlveotsas, andke natuke aega sisseelamiseks.
Jooksvaid pisiparandusi teeme koguaeg (esilehel sai alles eile palju muudatusi tehtud seoses värvide ja tihedusega (Wackoule vastus siin) jms), suuremad parandused ja muudatused teeme järgmise arenduse käigus. Millal järgmine arendus on, seda täpselt ei saa paika panna, kuid kindlasti on see tulemas.

Nüüd ei saa enam öelda, et biker.ee seisab, nüüd me tegeleme sellega jätkuvalt ja mis üldiselt muudatustesse puutub, siis alati on keegi vastu ja alati on keegi poolt, kõikidele me korraga meelehead ei saagi teha :( Iga väiksemgi muudatus tekitab alati poleemikat, sellega oleme 100% arvestanud.

Nii et kirjutage julgesti siia, et mis meeldib ja mis mitte, kui tulevad järgmised uuendused / muudatused, siis ikka loeme siit ja võtame arvesse, kui see vähegi võimalik on.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: ----- BIKER.EE uuendus -------

Lugemata postitus Postitas grahv »

Macintosh kirjutas:
bigdog kirjutas:

Kas selle puhtama, kuivema ja muretuma versiooni saaks ka paralleelvariandina kuidagi käiku panna?
http://wayback.archive.org/web/20160412 ... p?page=f48

Kahjuks see ei õnnestu.
Mis mureks on? Reklaam?

Reklaam ei ole mureks, sest kui bookmarkida foorumi aadress, siis reklaam ei puutu nagunii asjasse...

Kasutasin, ja tunnen ka puudust selle "lihtsa" variandi järele, sest see oli üli-ülevaatlik-kiire-mugav jälgida kuna puudus igasugune disain (pmst ju nagu paljas rss-pealkirjade joru), ja peamine - seal olid moto ja müügiteemad eraldi kategooriates, mitte läbisegi nagu praegu uute postide all. Kas praegu annaks uute postide valiku all müügiteemad eraldi tõsta?

G

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Grahv - sellist MOD-i pole phpbb-le veel tehtud, kuigi seda on varemgi küsitud:
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2150748

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: ----- BIKER.EE uuendus -------

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Suurepärane, et on mehi, kes viitsivad tegeleda ja uuendada.

Omalt poolt kiidaks takka, selle mobiilitoe küsimusele. Kas Tapatalk ka tuleb?

sylla kirjutas:

Uuendus on lühidalt öeldes suurepärane! Viimati pidin täna hommikul vana kujundust kasutades mobiiliga sõnumit lugema ja sai jälle mõeldud kui palju parem oleks foorumit kasutada kui ta natukenegi mobiilisõbralik oleks. Nüüd igatahes on.

Hea töö! :)

Edit: Kas breadcrumbe (foorumis asumise sügavust) oleks ka võimalik päises kuvada? Hetkel võib navigeerimisel põhjast skrollima hakates päris pikk tee üles olla. (w)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tapatalk peaks tegelikult aletes eilsest juba olema.

Täiendus: polnud aktiveeritud, nüüdsest on.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma ei leia kuskilt saadud "laikide" edetabelit? Kuidas siis nii, uuel ajal saaks kasutajad mugavamalt virtuaalpeeniseid võrrelda ju.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas kaiman »

reimps kirjutas:

Ma ei leia kuskilt saadud "laikide" edetabelit? Kuidas siis nii, uuel ajal saaks kasutajad mugavamalt virtuaalpeeniseid võrrelda ju.

Saa juba üle oma laikidest,sul niguinii on kõige suurem (togi)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Ma ei leia kuskilt saadud "laikide" edetabelit? Kuidas siis nii, uuel ajal saaks kasutajad mugavamalt virtuaalpeeniseid võrrelda ju.

Esilehe allservas on. Sa pole toppi seni pääsenud. Mõned kodanikud on.... ilma nimesid nimetamata muidugi ... kui sa tahad ma võin sind korra laikida?
app.php/thankslist

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Macintosh kirjutas:

Tapatalk peaks tegelikult aletes eilsest juba olema.

Täiendus: polnud aktiveeritud, nüüdsest on.

See vastus tuleb juba appist, päris äge, müts maha.
Pilt


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Vaatan et päris lahe uendus siin foorumis,näha on et asi liigub paremuse poole vana tundus nagu breesnevi ajast,soovin jõudu ja jaksu tegijatele.)õnneks on reklaami tsikid kh jumala püssid.kiidan head maitsed kes neid siia paneb.)

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas argo »

Vaadakse küpsiste seaded uuesti üle, täna tahab kasutajat jälle välja logida, kuigi on pandud, et hoiaks meeles. Kusagil peale lõunat hakkas see probleem.

Viimati muutis argo, 21 Mai 2016, 22:57, muudetud 1 kord kokku.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Ma olen küll elurahul, telefon ütleb kui keegi vastab, lihtne märkida mis loetud ja lugemata. Kasutan ja loen nüüdsest kordi rohkem seda foorumit tänu tapatalki appile. Veelkord aitäh arendajatele.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas pühak »

Alguses oli uus küll harjumatu, praegu oskan juba edasiminekut näha. Kiitus tegijatele!

2 küsimust ka:

  1. Kas saab (ja kui saab, siis kuidas) nihutada foorumi pealehel hiljutised teemad ülevalt alla. Chati sain lehekülje allaserva, aga tahaks hiljutised teemad neile seltsiks saada. Olen harjunud kõigepealt oma "lemmikteemad" läbi vaatama ja siis alles hakkan uurima, kas miskit muud ka huvitavat on.
  2. Kuigi panen sisse logides linnukese, et püsida sisselogituna, pean sellest hoolimata iga päev ennast uuesti sisse logima. Varem püsis isegi kuu aega järjest nii, et polnud vaja sisse logida, aga nüüd peab kogu aeg (loe iga päev) sellega vaeva nägema.
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Vint »

  1. Asi on küpsistes ja/või brauseri seadistustes. Seal saab eraldi määrata, kas sulgemisega kustutatakse küpsised või ei.
    Mul teeb näiteks reklaami killer selle töö ära.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pühak kirjutas:

1. Kas saab (ja kui saab, siis kuidas) nihutada foorumi pealehel hiljutised teemad ülevalt alla. Chati sain lehekülje allaserva, aga tahaks hiljutised teemad neile seltsiks saada. Olen harjunud kõigepealt oma "lemmikteemad" läbi vaatama ja siis alles hakkan uurima, kas miskit muud ka huvitavat on.

Seda hetkel seadistada ei saa. Kui meile peaks ette jääma mõni lahendus mis seda võimaldab siis kindalsti võtame kasutusele.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas pühak »

Vint kirjutas:

2. Asi on küpsistes ja/või brauseri seadistustes. Seal saab eraldi määrata, kas sulgemisega kustutatakse küpsised või ei.
Mul teeb näiteks reklaami killer selle töö ära.

Kusjuures ma ei pane foorumit kinni. Mul aknas üle 30. tabeli korraga pidevalt lahti, bikeri foorum on sellesse auväärsesse seltskonda arvatud. :mrgreen:
PS Üle 50 tabeli korraga lahti ei saa väga pidada, arvuti hakkab pidurit panema.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma olen nüüd nädala jagu Tapatalki kasutanud ja peab ütlema, et see on enam-vähem parim asi pärast viilutatud leiba.

//kirjavead ja jabura autocorrecti toob teini postitamine mobiiliga. Tapatalk.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pensionär
Postitusi: 20
Liitunud: 05 Juun 2016, 20:03
Tsikkel: Yamaha XJ 600s
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 6 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Pensionär »

Ega mul muud tarka siia lisada pole, kui et olen külalisena seda saiti siin pikalt jälginud ja kui see uuendus ära toimis, reageerisin nagu ühele eestlasele ikke kombeks peale reforme, et stiilis "wtf".. Aga üldiselt müts maha foorumi pidajate ees ja praegune uuendus on silmale täitsa mõnus. Peale mõningast harjumist, et esilehel on asjad teistmoodi ja polegi muud öelda kui et VINGE VÄRK
Progress on vajalik (Y)

Don´t follow me, I am not a Twitter
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma ühe eestlasena küsin, et mis see "wtf" tähendab? Koolis eesti keele tunnist sellist terminit meelde ei jäänud. Kas see on mingi "gosprõmprom" stiilis lühend?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: -- BIKER.EE uuendus 2016 mai --

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Eesti keeles oleks see "mida kuradit" vms :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”