Honda DN-01 testivideo

Eestikeelsed motosaated ja õpetlikud videod.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Honda DN-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Laisaar »



Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Kas Eestis on mõni müüdud ka? Jaapani koduturul pidavat see suht OK müüma, Euroopa turul on ta aga siiani täielik flopp olnud.

PS. Tron'i-pärane effekt filmikese alguses on väga sobiv :bsmile:

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas harimal »

Oil-Cooled kirjutas:

Kas Eestis on mõni müüdud ka?

Mul kontori ees parkis üks hiljuti, ju on mõni siis müüki ka läinud.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Pärnu avaparaadil oli ka 1 kindlasti kohe

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

paari olen ikka sõitmas näinud :)

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

e-thug

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas e-thug »

Neid on küll jep, üpris vähe, kuid ratas ise on super välimusega ja väga ufo näeb välja nagu saates ka öeldud.

Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

Paari olen kah "päriselus" näinud, aga eks ta vist vähe iPhonelik edevusvidin ole (ärge nüüd pahandage, mul Nokia smatrphone :P) - ilus küll aga funktsionaalsuse kohta liiga kirves.
Kuid käisin proovisõitu tegemas ning muljed: sobiks ilmselt kõige paremini veidi edukamale ärinaisele, kes peale kontoritööpäeva tahab kolmveerandtunniks endale sisestada, et ta on karm rokimutt. Ja seda sugugi mitte pahas mõttes öeldes. Ratas teeb täpselt seda, mida tast tahta - näeb kena välja, püüab pilke, eriline paugupill ei ole ning käiguvahetusele mõtlema ei pea. Punkt.
Ratas ise tundus veidi roller (aga siin ilmselt viga mu pooletonnine, millega sõitmise järel ka mõnigi teine ratas on tundunud kergeke-väikseke). Seda tunnet süvendab ka automaatkast. Automaatkastil 2 režiimi. Tavaline ja sportlik - sportlik hoiab pöördeid pisut kõrgemana. Mootorist mingit hirmsat pauku oodata ei ole. Madalast esiklaasist tulenevalt (suunab tuule otse rindkeresse), on 120 km/h selline tunne, et kohe peab lenksi küjes laperdama hakkama nagu kalts tuules (kõik minu ligi 90 kg).
Samal päeval proovisin ka 800 Shadowd ning juhitavuse võrdluses jäi kahjuks ka DN-01 alla. Kui peaksin endale edevuse mõttes teist ratast valima nende kahe hulgast, siis selliseks linna kohvikusse laiama sõitmiseks ostaks Shadow - olgugi, et DN-01 näeb ülbem välja oli summaarne mulje ikkagi Shadowst parem.
Ah krt, mis ma siin enam pikalt jahun - Pan garaažist välja ja maanteele. See on ikkagi Ratas minu jaoks. Ideaalne :)


M.

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas M. »

"Puhka Eestis" telesaates sõidab ka üks samasuguse pilliga ? Vägev masin tundub :)

Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Ma ei saa sellest hästi aru miks pani Honda sellisele futuristlikule high-tech tsiklile sellise muldvana mootori? See mootor oli kasutusel Revere's juba 80'el.
Japsi koduturul see vast pole probleemiks, seal enamus inimesi oma mega-linnast kunagi välja ei sõida. Euroopas oleks see tsikkel aga kindlasti tunduvalt edukam kui mootor oleks baseeritud näiteks VTR1000'e omal.
Honda diileris töötav tuttav rääkis ka et potensiaalsed huvilised on kõik olnud pettunud kui avastasid et istme all mingit pagaaziruumi ei ole.

Suzuki G-Strider'i kontsept oli selles mõttes paremini õnnestunud. 1000cc mootor, tellitav tuuleklaas ja seljatugi. Seeriatootmisse kahjuks ei läinud.

Pilt

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas VWman »

Väinz, sul on stiilsed prillid :)

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Honda ND-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

päris huvitav asi oli, aga hind on ikka....

millal 650cc Suzu Burgmanist testivideo tuleb??
parimat, Kaido

Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Honda DN-01 testivideo

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Mulle endale ei meeldi eriti see, et see on automaat. Endale meeldib üle kõige manuaal. Ma usun, et sellise tsikli juures ei tohiks jääda selline mulje , et sõidad rolleriga. Tsikli välimus on eriti lahe. :bsmile: . Ma pole nii lahedat tsiklit ammu näinud.

Terv,

Kris

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “TV”