O või VÕ: peenesilmalist aiavõrku

Siia lähevad kõik asjad, mida keegi soovib müüa ära anda või saada. Piiranguid pole. Müü mida tahad.
Postitused kustuvad 60 päevaga ise.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Ära anda, müüa ja vahetada võib kõike mis pole rämps, kui soovid midagi saada, siis postita ka siia
  • Täpsed reeglid siin aga kasutage tervet mõistust ja asi toimib
  • Upitada ei tohi
  • Postituse ette lisa M: (müün), V: (vahetan) ÄA: (ära anda), O: (ostan) või Soovin:
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

Teema algataja
reimps

O või VÕ: peenesilmalist aiavõrku

Lugemata postitus Postitas reimps » 14 Aug 2019, 19:36

Ostan või viin ära üleliigse jupi aiavõrku. Eesmärk on pildil kujutatud tegelasele ja ta semudele hoovi õuepuur teha. Nad natuke ravivad end enne loodusesse tagasipääsemist nimelt, pildil oleva selli puhul ongi tegu konkreetselt tulevase õuepuuri kliendiga.
Aiavõrk võiks olla sellise puuri ehitamise jaoks sobilike parameetritega:
* kõrgus 50-100 cm (puuri kõrgus tuleb ca 40 cm, alumine serv maa sisse ka natuke). Poolemeetrine on ok, meetrise saan ise poolesteks siiludeks lõigatud;
* tüki pikkus 2 m (pikema puhul pole hullu, lühemate juppidega kannatab ka mängida). Puuri suurus tulebki ca 2x2m. Katuseosa tuleb ka peale niikuinii;
* silmamõõt võiks olla pigem 3x3cm, poevad läbi, kurinahad, muidu.

Illustreerivad pildid kah, mis võrgust juttu ja mis tüüpidest jutt käib. Mõistusega lugeja peaks niigi läbi hammustama, mida otsin ja kellele.
0e035f9d89dc73c9d2c6f856f25f32e1.jpg
69109735_708346146277694_8488379089558700032_n.jpg
1_Turtsmõmmik.jpg

Dusterx
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 39 korda

Re: O või VÕ: peenesilmalist aiavõrku

Lugemata postitus Postitas Dusterx » 15 Aug 2019, 12:58

Ma vaatan õhtul kodus, mis silmaga mul võrgurull on, kõrgust on kõvasti ja terve rull. Ise ma sellele elukale säärastest võrkudest puuri ei teeks:
Mul on omal kodus aafrika siilike koduloomaks juba mitu aastat, tema ronimisvõime ületab suhteliselt tihti minu kujutlusvõimet. Kui teed 40cm ja tegu on sarnase temperamendiga loomakesega, nagu minuoma, siis läinud on ta sealt ca tunniga :D Kui teed kõrgema, siis võib juba kukkumine valusavõitu olla.

Teema algataja
reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 15 Aug 2019, 15:18

Ei, katus tuleb ikka peale ka. Juba sellepärast kasvõi, et õueloomad a la kassid ja varesed-kajakad neid ei ründaks.
Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 141 korda
Tänatud: 260 korda

Lugemata postitus Postitas Jesper » 15 Aug 2019, 15:52

Kui oma auru all välja ronivad, siis järelikult on terved ja valmis loodusesse tagasi pöörduma :)
Kasutaja avatar

Mart
Tsikkel: Honda Transalp XL600V, NX 650
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Mart » Eile, 11:28

Decoras on saada närilisevõrk. Saad valida ka kui kõrge 50cm või meeter ja miskit mõõtu veel, silma suurust sai ka valida. Hind oli vist viieks meeter. Ma tegin kevadel kassile puuri sellest. Suht pehme ja hästi töödeldav, aga kassi jõud üle ei käi sellest
Mul on ka telefon.. 56271134

Teema algataja
reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » Eile, 12:03

Mart kirjutas:
Eile, 11:28
Decoras on saada närilisevõrk. Saad valida ka kui kõrge 50cm või meeter ja miskit mõõtu veel, silma suurust sai ka valida. Hind oli vist viieks meeter. Ma tegin kevadel kassile puuri sellest. Suht pehme ja hästi töödeldav, aga kassi jõud üle ei käi sellest
Tänud, lähen tsekkan :)

Vasta

Mine “Kirbuturg”