M/V: IT, side, elektri ja muud kola

Siia lähevad kõik asjad, mida keegi soovib müüa ära anda või saada. Piiranguid pole. Müü mida tahad.
Postitused kustuvad 60 päevaga ise.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Ära anda, müüa ja vahetada võib kõike mis pole rämps, kui soovid midagi saada, siis postita ka siia
  • Täpsed reeglid siin aga kasutage tervet mõistust ja asi toimib
  • Upitada ei tohi
  • Postituse ette lisa M: (müün), V: (vahetan) ÄA: (ära anda), O: (ostan) või Soovin:
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
Kasutaja avatar

Teema algataja
Tuuletallaja
Tsikkel: Neegrikaksik
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 14 korda

M/V: IT, side, elektri ja muud kola

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja » 26 Jaan 2020, 21:13

Igasugu huvitavat kola vedeleb, mis võiks kellelegi huvi pakkuda (enamus asju ka lingitud piltidel):

1. MiniMac (ei, see ei ole meie Mac'i noorem ja kangem versioon, vaid see valge vidin pildil) ehk täpsemalt Mac Mini 2.0/2x512/120/SD/AP/BT-IEA, komplektis arvuti, toiteplokk, pult (patarei tühi aga sinna vist läks tavaline biosi CR2032) ja macmouse. DVI kaabli võin kaasa anda. Pildi võttis ette, lasi sisse logida ja tundub, et kõik töötab. Minu kätte jõudis see tasuta ning ega ma rohkemat kui tagasihoidlikku hoiutasu selle eest ei küsi.

2. Wifi ruuter Trendnet TEW-732BR, töötunnid võib vist kahe käe sõrmedel kokku lugeda, kuluvatel pindadel veel kleepsud peal ja 100% originaal karbi sisu olemas, tehase tarkvara asemel on peale tõmmatud OpenWRT CC 15.05. Oli kunagi kiiresti vaja asendust, kuniks õige tööloom tagantkaudu hambaravi sai.

3. Üleminek RP-TNC -> RP-SMA, Trendnet TEW-AMBA, plastik pakendis, avamata, lapsed on sinna peale midagi sodinud aga see sisu ei mõjuta. Mälu järgi ostetud kunagi mingi projekti jaoks, mis lõpuks ei läinudki realiseerimisele.

4. Cobra PMR käsijaamade laadimisdokk 2-ne, pakendis avamata, pole piltidel, ei tea, kust tuli aga ehk on abiks.

5. Cobra PMR-VOX headset, pakendis avamata, pole piltidel, sama saatusega, mis eelmine.

6. DIN-lati jupid, 18-36cm, mõnel om markeriga salamärgid peale kirjutet. Oleks lihtsalt metalli kasti visanud aga kuna ehituspoes on sellistel juppidel hinge hinnad, siis minu käest saab kurnäu eest.

7. Raspberry PI 2 must karp/korpus, RS logoga, näeb välja viisakas.

https://1drv.ms/u/s!ApHkff--We4wgVRMd0EtGs5IwiMr
https://1drv.ms/u/s!ApHkff--We4wgVOMmUewPiEg6-m0

Hinnad, kui üldse, siis kokkuleppel. Nagu Maurusele, võib ka mulle raha keset ööd tuua, kuid ärge siis paari jevriku pärast üles ajage. Muid huvitavaid asju võib ka vastu pakkuda... näiteks viimati siin kirbukal kaupa tehes võlus üks tütarlaps mind purgi meega ja mis seal salata, purk ammu tühi.
Kaupa teeme tööajal ja vahel ka peale tööaega Tallinnas, hiljem kokkuleppel ning saab ka saatmisega.
PM või 5kaks7I2üheksaO

Suviti sõidan on-, off- ja aboutroad'i, talviti pritsin foorumil sh*tload'i
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Vasta

Mine “Kirbuturg”