Hiiumaal enduro või krossirada?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Lubasin pühadeks emale külla minna päris mitmeks päevaks. Kuna ratas istub kuudis kaasas, siis hakkasin mõtlema, et kas Hiiumaal kusagil sõita ka on? Kas keegi seal sõidab ja tahaks mõne õlle eest giidiks olla. Või ehk on mõni kergemat krossirada, kus mõne õlle eest lubataks söödud kaloreid kulutada?

Sent from my iPhone using Tapatalk



Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tänavalegaalne või mitte?

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Tänavalegaalne

Sent from my iPhone using Tapatalk


tauf
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2014, 18:52
Tsikkel: Kawasaki
Tänatud: 4 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas tauf »


grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas grahv »

Seal on vananenud inf. Vahepeal on rada korda tehtud, võistlusigi peetud ja kui sõita tahad, siis kontaktid leiad siit: https://www.facebook.com/hiiumoto/

Nädalavahetusel oli Streetmoto orienteerumise etapp... Osad kruusaklassi märgid on veel üleval - võin sulle kaardi anda kui need mulle ära tood :)

G

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Kahetaktine on ta mul, kruusateed küll kannatab aga ei naudi. Aga krossirajale läheks küll viskaks pilgu peale.

Sent from my iPhone using Tapatalk


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hiiumaal enduro või krossirada?

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Andrus54 kirjutas:

Kahetaktine on ta mul, kruusateed küll kannatab aga ei naudi. Aga krossirajale läheks küll viskaks pilgu peale.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahoi,

sain ka sellest laupäevasest üritusest osa ja mu meelest ka rada täiesti meeldivalt sõidetav, ei olnud liiga "sooniliseks" aetud, ega samas ka kinni kasvamas!
Tundus pigem vist selline algajasõbralik: mõned mitte väga suured hüpped, lisaks paar järsemat langust/kurvi. No ma pole muidugi oma vedruvankriga väga krossiradadel käija ka, et suur võrdluspagas oleks, aga vähemalt esmakordselt "pimesi peale" minnes küll hirmu ei tekitanud, et hüpe hüppe järel või hullult laineid vms...

Paar pilti ka laupäevasest rajaseisust:

ID-2017-1544.jpg

Mingi kühm, kus isegi matkaseades modra pisut rattad maast lahti saab (tagapool oli küll paar vähe suuremat hüpet ka...):

ID-2017-1545.jpg

Kuid muidugi kergem ja kohalikum sai seal hoopis elegantsemalt ja kiiremini hakkama:

ID-2017-1549.jpg

...kuid tegelikult ma tahtsin veel lisada, et ära nende "kruusa"punktide otsimist nime pärast küll ära põlga! Sest kui asja vähegi mõistusega (ja võibolla mingi navigeerimisabiga, olgu siis elktrooniline,või paberkandjal...)võtta, siis EI PEA nendele küll mitte mööda kruusateed lähenema! Ma ei tea küll, mis punktidest täpselt jutt käib, aga Hiiumaal üritusel nägin see aasta küll hulgi väga lahedaid metsa ja rannikuteid, mida oleksin iga kell uuesti ja uuesti nõus sõitma, ka kahetaktilisega ;)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”