Otepää ümbruses endurotajad

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


Teema algataja
bronec
Postitusi: 22
Liitunud: 09 Mär 2009, 21:27
Tsikkel: 200EXC, R1200GS
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas bronec »

Kuna üksi on natuke igav sõita siis uuriks, et äkki on kedagi kellega koos kusagil metsas sõitmas käia? Kuna sõidan 2T 200 KTM-iga siis lihtsalt kruusateid sõita ei viitsi, pigem otsiks metsaradu (ja mülkaid :) )




Teema algataja
bronec
Postitusi: 22
Liitunud: 09 Mär 2009, 21:27
Tsikkel: 200EXC, R1200GS
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas bronec »

Keegi pole endast veel märku andnud aga ma olen jõudnud paar maastiku ringi teha :)

ktm.jpg
Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!

See pole päris antud teemas pöördumine aga koht on sama ehk Otepää või selle lähiümbrus: nimelt on meil Otepää MK juures tegutsemas laste ja ka täiskasvanud motokrossi huvilistele väiksemat sorti grupp ja käime treenimas lähiümbruse radadel. Et meie laste punti on oodata ühte nt 4-8a poissi/tüdrukut, kes sooviks-julgeks proovida krossiratast nii, et pikemas perspektiivis vb ka võistlustele jõuda. Meil on 1-poiss klubis "7a" kes juba võistleb+on 2 poissi, kes treenivad selleks ,et kunagi võistlustele jõuda.
Ratta ja osaliselt ka varustuse anname meie nö laenuks...st on 50cm3 heas korras "LEM"...ja on kasutatud terved krossisaapad-riided...ka rinnakilbi leiame. Lapsevanema osaks jäävad korraliku-sobiva krossikiivri muretsemine aga ka motoratta kütus-õlid-hooldus. Selle kõigega saame aidata, sest "koos" me MK neid asju ajame-teeme.
Eesmärk on saada lapsed välja toast-arvutist,pakkuda huvitavat tegevust ja miks-mitte kunagi jõuab vb keegi lastest ka Eesti motokrossi tipuni....ja pakkuda alternatiivi Otepää talispordile ja jalgpallile.
Kontakt minuga ehk Rein Jüris, kas tel:5169076....või meili teel:reinjyris@hot.ee....või läbi Otepää MK kodulehe/FB...ja saab ka küsida sealt, sest ideaalis soovime, et laps(lapsevanem) liituks meie MK.....kuna nt motoklubi muretseb võistluslitsentsi.


kasper
Postitusi: 70
Liitunud: 10 Sept 2015, 17:34
Tänatud: 5 korda

Re: Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas kasper »

huvitaks ennastki Tartu - Otepää kant. Uputamise asemel otsin mina single taracke ja selliseid kuivemaid ning tehnilisi radu.


Urki77
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Juul 2018, 23:28
Tsikkel: Honda Varadero. KTM 525sx

Re: Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas Urki77 »

Tuleks ka sõitma - mulle sobivad ka rohkem metsa rajad.Natuke pori ei tee paha aga päris uputama ei tahaks minna.Mul mõnel sõbral on ka endurokad,saaks pundi kokku.


alvarez
Postitusi: 4
Liitunud: 04 Mai 2021, 12:23

Re: Otepää ümbruses endurotajad

Lugemata postitus Postitas alvarez »

Kas punt on kokku saadud?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”