Haapsalu mootorratturid.

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

jaanusratas kirjutas:
Kysimus selline, et kas teil toimuvad alati s6idud kell 18.00. Mul asi selline, et kahjuks ei j6ua nii vara tavaliselt. Nt. kell 20.00 oleks igati ok. Aga mida te sellest arvate kui neljapäeval teeks kell 20.00? Siis saaks ka tulla. V6i on teil juba 18.00 liiga välja kujunenud aeg? Ja kysimus selline ka et kas s6idate alati linna piires ja kas rollerid on samuti kaasatud s6itudesse? Endale meeldib kasutada enamasti tsikli hyvesid täies mahus, seega ei saa alati arvestada liikluspiirangutega, aga kahjuks rollerid enamasti neid yletada ei suuda ja ilmselt bike-dele jäävad alla. Ja sellel ka nagu erilist m6tet ilmselt pole, et kui yhed hakkavad Statoili juurest startima ja teised juba taga vanalinnas tibukaid. Aga andke teada siis mida arvate v6i millised väljavaated teil antud valdkonnas on.
Loodetavasti linnapiiras hàrral midagi 125 ste meeste vastu pole!
Viimati muutis kaska14, 15 Aug 2007, 23:38, muudetud 1 kord kokku.
Tark ei torma!

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

kaska14 kirjutas:
Jàrgmisest nàdalast olen sammuti platsis kui tonniste meestel see vastukarva pole, loodetavasti siis juba uue rattaga!
Kaarel, mis rattaga?:P
Ära "tonniste meeste" pärast pabista, tulevad kes tahavad.

kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

s3rza kirjutas:
kaska14 kirjutas:
Jàrgmisest nàdalast olen sammuti platsis kui tonniste meestel see vastukarva pole, loodetavasti siis juba uue rattaga!
Kaarel, mis rattaga?:P
Ära "tonniste meeste" pärast pabista, tulevad kes tahavad.
Honda nsril
Tark ei torma!

fps

Lugemata postitus Postitas fps »

lähipäevil plaanis haapsalu retk ette võtta, ehk siis kuidas Haapsalusse Tallinnast sõbrale külla minna 250km. Üritan teiega ajastada, tore oleks ka kohapealseid tegijaid näha :)

Ajah, Enduro muidugi, nagu taiplikumad kontekstist taibata võisid ;)

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

No nii, jõudsin koju.
"bike poisid" grupisõidust küll midagi ei tea, ei tasu gruppi vedama minna.
Oleks võinud vaiksemalt küll sõita.
Suutsin haapsalust ristini kaasas kulgeda (kiirus küündis 180km/h vahepeal isegi). Sealt enam ei viitsinud kaasa tulla ja sealt edasi oli teil üle 200 julgelt kohe.
Samas olid ju lahejemate ratastega tüübid ka kes juba keerasid paliverest tagasi.
Järgmine kord paneme gruppi vedama mõn lahjema ratta või inimese kes arvestab teistega.
Muidu pole viga, meid oli juba oma 7-8 ratast ju.

jaanusratas
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2006, 16:49
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas jaanusratas »

Olin siis yks kes gruppi juhtis ja lihtsalt paratamatult on asi säärane, et m6nel on yks tempo ja teistel teine. Ma arvan, et ka sellest poleks abi olnud kui isegi keegi chopperil oleks 100km/h gruppi juhtinud, kuna me t6esti ei suudaks selles tempos pysida. Kui käime 6htuti s6itmas tahame saada ikka kogu naudingut kätte, milleks ratas on v6imeline ja on arusaadav et m6ni inimene ootab tsiklilt midagi muud. Aga muidu oli lahe ikkagi korraga Haapsalus kohalikke tsiklimehi näha. Aga ise me kolmekesi (mina, vend ja veel yks bike-ga) tegime ikka selle Haapsalu-Risti-Laikyla-Haapsalu tuuri ära ja väga m6nus ja kiie s6it oli. Koluveres ootasime teid oma 10-15min aga 6nneks tuli siis s6num et pole vaja oodata kuna muutsite marsuuti.
Kawasaki zx6r Ninja
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas pacaan »

s3rza kirjutas:
No nii, jõudsin koju.
"bike poisid" grupisõidust küll midagi ei tea, ei tasu gruppi vedama minna.
Oleks võinud vaiksemalt küll sõita.
Suutsin haapsalust ristini kaasas kulgeda (kiirus küündis 180km/h vahepeal isegi). Sealt enam ei viitsinud kaasa tulla ja sealt edasi oli teil üle 200 julgelt kohe.
OT:
Käin tihti Haapsalus, varasematel aastatel ka tsikliga, vahel ka kiiresti, viimasel ajal mitte nii kiiresti.
suht ohtliku tee olete valinud oma ratastega hullamiseks, Harutee-Haapsalu mnt.-l on mustmiljon kohta kus nullühega vanaisa võib kurvi taga maanteele keeramist harrastada, kes ka 100+ km/h liikuvat motikat ei märka.
Ei loeks moraali aga kahjuks on mõned tuttavad palju ohutumatest olukordadest pealpoole pilvepiire motikaga sõitma pidanud minema :(
Eelistage vähe parema nähtavusega teid - näiteks Sauga ringrada mis pole ju Haapsalust kaugel?

Hakkan vist vanaks jääma :roll:
8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

mix nädala sees sõidate

Lugemata postitus Postitas pitbull »

krt ma ei saa nädala sees sõita ainult nädalavahetusel haapsalus...siis see eri tempo värk..hakkab kättejüudma aeg kus tekivad eri grupid..tsikleid juba liiga palju aga edu muidu kiirel sõidul ise juba maxnud enam ei taha :twisted: ...tegelikult ju haapsalus vägapalju rattaid nii et sõidke nädalavahetusel ka ...pange mingi aeg paika
PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

jussutussuuss

Lugemata postitus Postitas jussutussuuss »

Tervist
Kuidas on lood krossi poistega?
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

krossi mehi on ju kah

Lugemata postitus Postitas pitbull »

võsu näitex käib rämmamas
PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Re: mix nädala sees sõidate

Lugemata postitus Postitas s3rza »

pitbull kirjutas:
krt ma ei saa nädala sees sõita ainult nädalavahetusel haapsalus...siis see eri tempo värk..hakkab kättejüudma aeg kus tekivad eri grupid..tsikleid juba liiga palju aga edu muidu kiirel sõidul ise juba maxnud enam ei taha :twisted: ...tegelikult ju haapsalus vägapalju rattaid nii et sõidke nädalavahetusel ka ...pange mingi aeg paika
Äkki sõidaks siis laupäeval kell 15:00 kah.
Mõnus päevane aeg. ;)
Homme siis(teisipäeval) kell 20:00 jälle.
Loodame, et ei saja. :)

jussutussuuss

Lugemata postitus Postitas jussutussuuss »

Ei ma mõtlen ikke kes rajal kah käivad.
2e tublit poissi tean kes käivad rajal sõitmas

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

jussutussuuss kirjutas:
Ei ma mõtlen ikke kes rajal kah käivad.
2e tublit poissi tean kes käivad rajal sõitmas
Mõtled uuemõisa rajal?!
Siit foorumist küll ei tea ühtegi.
Aga Haapsalust tean ainult Esttrans'i sõitjaid, Reio ja Ott.
ATV'ga sõitjaid tean rohkem. :P

jussutussuuss

Lugemata postitus Postitas jussutussuuss »

neid ma tean ise kah aga tundub et keegi ei taha krossi sõita:(

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

jussutussuuss kirjutas:
neid ma tean ise kah aga tundub et keegi ei taha krossi sõita:(
Sõidaks aga pole vastavat ratast. :)
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

pead ei anna laupäevase päeva kohta aga proovin....krossiasi et kutid sõidavad linnamäel ja paliveres
PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Lugemata postitus Postitas Antik »

s3rza kirjutas:
No nii, jõudsin koju.
"bike poisid" grupisõidust küll midagi ei tea, ei tasu gruppi vedama minna.
Oleks võinud vaiksemalt küll sõita.
Suutsin haapsalust ristini kaasas kulgeda (kiirus küündis 180km/h vahepeal isegi). Sealt enam ei viitsinud kaasa tulla ja sealt edasi oli teil üle 200 julgelt kohe.
Samas olid ju lahejemate ratastega tüübid ka kes juba keerasid paliverest tagasi.
Järgmine kord paneme gruppi vedama mõn lahjema ratta või inimese kes arvestab teistega.
Muidu pole viga, meid oli juba oma 7-8 ratast ju.
Mina olen siis see nn kolmas biker :)
tõepoolest läks sõit päris uljaks. olin ise ka vahepeal kahevahel et kas odoata teisi, kui nad ükshaaval hakkasid ära kaduma või lasta edasi. samas ega igapäev ju sellist sõitu ei tee ning seega läksin eestvedajatega kaasa. kuna kulgen ise päris palju tallinn-haapsalu vahet "korraliku liiklejana" siis tõepoolest ei paku tegelikult erilist pinget sõita ~100km/h, erinevus vaid selles et on grupp kellega koos püsida. ..olgem ausad.. see sõit oli tõsine adrenaliini laks 8)
kahju jah et ei tulnud korralikust grupisõidust midagi välja.

Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

kaska14 kirjutas:
Jàrgmisest nàdalast olen sammuti platsis kui tonniste meestel see vastukarva pole, loodetavasti siis juba uue rattaga!
Ja oma vana ratta annad siis mulle laenuks?8) Saaksin ka korra suve jooksul ratta selga :oops:

jaanusratas
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2006, 16:49
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas jaanusratas »

Antik kirjutas:
s3rza kirjutas:
No nii, jõudsin koju.
"bike poisid" grupisõidust küll midagi ei tea, ei tasu gruppi vedama minna.
Oleks võinud vaiksemalt küll sõita.
Suutsin haapsalust ristini kaasas kulgeda (kiirus küündis 180km/h vahepeal isegi). Sealt enam ei viitsinud kaasa tulla ja sealt edasi oli teil üle 200 julgelt kohe.
Samas olid ju lahejemate ratastega tüübid ka kes juba keerasid paliverest tagasi.
Järgmine kord paneme gruppi vedama mõn lahjema ratta või inimese kes arvestab teistega.
Muidu pole viga, meid oli juba oma 7-8 ratast ju.
Mina olen siis see nn kolmas biker :)
tõepoolest läks sõit päris uljaks. olin ise ka vahepeal kahevahel et kas odoata teisi, kui nad ükshaaval hakkasid ära kaduma või lasta edasi. samas ega igapäev ju sellist sõitu ei tee ning seega läksin eestvedajatega kaasa. kuna kulgen ise päris palju tallinn-haapsalu vahet "korraliku liiklejana" siis tõepoolest ei paku tegelikult erilist pinget sõita ~100km/h, erinevus vaid selles et on grupp kellega koos püsida. ..olgem ausad.. see sõit oli tõsine adrenaliini laks 8)
kahju jah et ei tulnud korralikust grupisõidust midagi välja.

Jah. T6si, see oli ikka m6nus s6it t6esti aga kui näiteks Läänemaale millaski satud ja s6idu isu tuleb siis v6iksid teada anda. Ja samamoodi ka teised vähe kiiremate rataste omanikud. Minumeelest v6iks seda teiniekordki korrata. Ilm oleks v6inud ainult natuke parem olla...enamuse ajast oli tee vihmamärg ja seega ysnagi libe.
Kawasaki zx6r Ninja
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Antik kirjutas:
kahju jah et ei tulnud korralikust grupisõidust midagi välja.
Grupisõit Haapsalu moodi.. :D arumaisaa, milleks teil on selliste kiiruste juures suurt gruppi vaja.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

jaanusratas
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2006, 16:49
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas jaanusratas »

CB500 kirjutas:
Antik kirjutas:
kahju jah et ei tulnud korralikust grupisõidust midagi välja.
Grupisõit Haapsalu moodi.. :D arumaisaa, milleks teil on selliste kiiruste juures suurt gruppi vaja.
Sellise s6idu jaoks t6esti pole vaja suurt gruppi...kuid yksinda on ikkagi igav suruda. Ja kolme/neljakesi on v'gagi m6nus ringi s6ita.
Kawasaki zx6r Ninja

rollumees12
Postitusi: 223
Liitunud: 02 Veebr 2004, 15:17

Lugemata postitus Postitas rollumees12 »

50cc vidinad ka oodatud linnasõidule .. ?
Aprilia Is The Best :wink:

@@@@@@(kasutajanimi tahaks vahetust, alates 12-aastaselt siin foorumis) @@@@@@
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Lugemata postitus Postitas Antik »

CB500 kirjutas:
Antik kirjutas:
kahju jah et ei tulnud korralikust grupisõidust midagi välja.
Grupisõit Haapsalu moodi.. :D arumaisaa, milleks teil on selliste kiiruste juures suurt gruppi vaja.
Noh.. ma ei tulnud kohale teadmisega et nüü läeb andmiseks. tulin õhtul tallinnast haapsallu, kuna oli plaanis väike kogunemine. tore ju oelsk näha mis rahvas kodukandis ringi vurab. :)
Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

Nightfly
Postitusi: 71
Liitunud: 22 Aug 2007, 12:03
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas Nightfly »

Tervitused :)

Mina siis 1 nendest lahjema tsikliga meestest, tegelikult küll ainukese lahja tsikliga mees... sõber jäi lihtsalt ootama mind.

Bike meestest saan ma aru, vahva on ennast tühjaks lasta (mõistuse piires loomulikult) aga oleks ilus ka teistega arvestada.

Alguses oleks võinud kokku leppida, et bike mehed on 1 grupp ja nn. lahjemad tsiklid moodustavad teise. Jägmisel korral peakski nii tegema, kui rahvas sellega nõus on.

Ise käisin ka Haapsalus sõpradega sõitmas, kokku 6 ratast ja minu arvates oli väga hea ja mõnus sõita. Ees oli sõber customiga (oli ka eelpool nimetatud päeval kohale tulnud aga ei hakanud vaevuma kaasa sõitma). Ka Antik oli väga mõistlik ja hoidis ennast grupis (y)

Ise õppisin järgneva praktikaga selgeks, aga palun see kõigil grupisõidu huvilistel läbi lugeda ;)
http://www.emca.ee/index.php?id=23

Kui ei saja, siis neljapäeval proovime jälle!
Suzuki GSX 400e -> Suzuki SV 650

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

No nii.
Mis eile(teisipäeval) takistuseks kõikil oli, et ei saanud tulla?!
Kas siis edaspidi ainult neljapäeviti sõidame?!
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Lugemata postitus Postitas Antik »

kahjuks jah olen nädala sees tallinnas ja on mõningad piirangud mis ei luba nii tihedalt käia. samas nädalavahetused suht planeeritud et ei julge ka nende peale panustada. niiet.. püüdke ilma minuta hakkama saada. tulen kui võimalust on :wink:
Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

Nightfly
Postitusi: 71
Liitunud: 22 Aug 2007, 12:03
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas Nightfly »

Kahjuks jah, eile oli suhteliselt imelik ilm ja ... unustasin ära. Tihtipeale tahaks peale tööd lihtsalt ennast lõdvaks lasta ja millegi muuga tegeleda... mis ei välista, et tsiklisõit ei ole üks nendest ;)

Homme püüan kohal olla, kui asjaolud lubavad ja midagi pakilisemat vahele ei tule!
Suzuki GSX 400e -> Suzuki SV 650

Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Alates 24. augustist olen mina igatahes käpp. Seda muidugi juhul kui keegi (kaska ilmselt) mulle tsiklit laenab :lol: .
Kasutaja avatar

zirocool
Postitusi: 175
Liitunud: 20 Apr 2007, 17:40
Tsikkel: cbr 919, cbr954
Asukoht: WA

Lugemata postitus Postitas zirocool »

loodetavasti olen kah käpp lähiajal! Saab ehk suve lõpus veel mõned sõidud teha.
Kasutaja avatar

Nightfly
Postitusi: 71
Liitunud: 22 Aug 2007, 12:03
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas Nightfly »

eile läks juba päris hästi minu arvates :)
linnas sõit oli natuke konarlik aga maanteesõit oli väga ok.

kui ilma ja jaksu on, siis teisipäeval jälle 8)
Suzuki GSX 400e -> Suzuki SV 650
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”