Haapsalu mootorratturid.

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Haapsalu mootorratturid.

Lugemata postitus Postitas s3rza »

No tere.
Tekkis selline küsimus siis, et kas mõni Tsiklimees/Tsiklineiu on haapsalu kandist, võiks vahest koos sõitmas käia, või mis? :)
Sõita on väga mõnus aga Kellegagi koos ikka Lõbusam.
:wink:


Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kas tsiklita neiusid ka "mängima" võetakse. Nii seltskonna mõttes. Plaan selline, et tuleme sõbrannaga järgmisel nädalal Haapsallu ja otsime lõbusat ajasisustust. See oleks talle väike üllatus ka. Ta juba ammu ootab, et teda natuke sõidutataks. Kas äkki leidub vabatahtlikke? :roll: Seltsis ju segasem.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

Tere !
Liigun õhtuti haapsalu ja topu, ning pullapäe kandis!
Liituks meeleldi! Võiks ntks mõni õhtu Statoilis kokku saada, ning sealt ühisele ringile asuda!
Kaarel
Tark ei torma!

oja
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Juun 2007, 00:11
Asukoht: göteborg

Lugemata postitus Postitas oja »

tere
ma liigun ka haapsalu kandis. võiks ju koos sõita.
m2, millal siia tuled?

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

Oja ja Kaarel.
Teeks äkki Teisipäeva (kuupäev 17.07) õhtul kell 18:00 statoilis?!
Ise sõidan musta yamaha xj600'ga. Pilt avataril kah.
Loodan, et ei saja. :D
Kuidas teile sobib. :P

M2, ma pole kindel, et saan teise kiivri kuskilt. :/

kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

Üritan kohal olla!
Ise sõidan siis sinise supermotoga.
Tark ei torma!
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Meil oli ka esialgsete plaanide kohaselt mõte tulla teisipäeval. Siis pidi ilus ilm olema, päike ja puha. Olulisi eelistusi päevade suhtes ei ole, pigem käib planeerimine ilma järgi, sest Haapsallu kavatsesime tulla hääletades ja vihmaga tee ääres seista on natuke narr, ebamugav ka.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

M2 kirjutas:
Meil oli ka esialgsete plaanide kohaselt mõte tulla teisipäeval. Siis pidi ilus ilm olema, päike ja puha. Olulisi eelistusi päevade suhtes ei ole, pigem käib planeerimine ilma järgi, sest Haapsallu kavatsesime tulla hääletades ja vihmaga tee ääres seista on natuke narr, ebamugav ka.

Tuleks järgi aga lugu selles kah, et 08:00-17:00 on tööpäev. :P
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

s3rza kirjutas:
M2 kirjutas:
Meil oli ka esialgsete plaanide kohaselt mõte tulla teisipäeval. Siis pidi ilus ilm olema, päike ja puha. Olulisi eelistusi päevade suhtes ei ole, pigem käib planeerimine ilma järgi, sest Haapsallu kavatsesime tulla hääletades ja vihmaga tee ääres seista on natuke narr, ebamugav ka.

Tuleks järgi aga lugu selles kah, et 08:00-17:00 on tööpäev. :P
Saan aru. Ega meil polegi midagi ise sinna tulemise vastu. Küll keegi ikka peale kahmab. Suur kiusatus on pöial püsti lükata, kui mõni kaherattaline läheneb :) . Aga keegi naljalt varukiivrit just kaasas ei kanna :(. Ilmselt tuleme juba hommikul, nii et tehke rahus tööd, küll me kohale jõuame.

Hea oleks see, kui keegi õhtul Tallinna poole liiguks.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Kah haapsalu poiss. Hetkel on tsikkel invaliid ja endal ka kiired ajad. Töö, töö ja veelkord töö. Kui aga ratta korda saan ja aega leian, siis võin sammuti sõitma tulla.

oja
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Juun 2007, 00:11
Asukoht: göteborg

Lugemata postitus Postitas oja »

aga teeme sis teisipäeval kell 18.00 statoilis.

oja
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Juun 2007, 00:11
Asukoht: göteborg

Lugemata postitus Postitas oja »

kahjuks pean teatama, et ma ei saa homme ühineda teiega, pean pealinna lippama just homme õhtul. aga teine kord kindlasti platsis.
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kuidas meil homse õhtuga siis lood on? Ja varukiivritega ;) ? Meie hakkame hommikul 11-st liikuma, enne seda oleks hea teada, kas midagi toimub. Ilmselt on ilm ilus, nii et midagi võiks ju teha, kui kaasalööjaid on. Juhul, kui homne üritus vahele jääb, siis mõni teine kord oleme rõõmuga jälle platsis. Suvi ju niiiiiiii lühike :(.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

aivo_
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Nov 2006, 16:08
Tsikkel: Suzuki GSX-R
Asukoht: Laulasmaa

Lugemata postitus Postitas aivo_ »

Kui kõik plaanitult läheb olen 18.00 Haapsalu Statolilis varukiiver ka kaasas. Kindlalt lubabada ei saa tööpäevad suhteliselt ettearvamatud.
5182724
"Vähem möla, pikem samm."
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kui ma õigesti aru olen saanud, siis on vähemalt kaks sõitjat õhtul kohal, või proovib olla. Hüppame siis ka statoilist läbi (loodan, et leiame selle üles. Ei tunne seda linn hästi), eks siis ole näha, palju meid....teid.....neid kohal on.

Tulge ikka. Kes teab palju neid ilusaid päikesepaistelisi päevi veel tulemas on. Kasutame neid siis maksimaalselt.

Kohtumiseni õhtul!


Kaks seljakottidega tüdrukut
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

Leiutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas Leiutaja »

aivo_ kirjutas:
Kui kõik plaanitult läheb olen 18.00 Haapsalu Statolilis
Ma umbes sel ajal sõidan sealt mööda, seekord ei liitu kahjuks, aga ma lehvitan teile 8)
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Kas mopeediga mootorrattureid ja seljakottidega tüdrukuid uudistama on kah lubatud tulla või on selline sõiduk liiga out?

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

oldmoped kirjutas:
Kas mopeediga mootorrattureid ja seljakottidega tüdrukuid uudistama on kah lubatud tulla või on selline sõiduk liiga out?
Mina ütleks, et kõik on teretulnud. :)
Linnas on piirang 50km/h ja mopijuhid saavad ka kaasas kruiisida, kui nii kiiresti ei lähe siis arvestame kindlasti ka sellise masina juhtidega. :P

Aga mina pakuks välja, et võiks määrata kindlaks mingid nädalapäevad ja kellaajad, millal sõita.
Ise pakun välja Igal Teisipäeval ja Neljapäeval kell 18:00 haapsalu statoilis. :P

kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

oldmoped kirjutas:
Kas mopeediga mootorrattureid ja seljakottidega tüdrukuid uudistama on kah lubatud tulla või on selline sõiduk liiga out?
Sammuti pole mul selle vastu midagi, kuid mõni teine kord, oleks kena kui saaks väikse tiiru ka pullapäe poole teha, ning sealseid kurve nautida rahumeeli!
Tark ei torma!
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Annan edasi meiepoolsed tänud tänase sõidu eest. Oli mõnus üle pika aja jälle ratta seljas istuda ja pisut ka asjalikku juttu ajada, või tähendab....kuulata. Suur aitäh ka sellele sõidumehele, kes teise kiivri kohale tõi. Sinuta oleks sõit olemata jäänud. Kui teine kord keegi Tallinnast Haapsalu poole liigub või kuhugi mujale poole, siis kahmake meid ka peale. Üksi on hea, kahekesi parem ;)

Kollasele rattale oleks ka lehvitada tahtnud, aga kahjuks jäid kahe silma vahele :(

Järgmise korrani
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

aivo_
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Nov 2006, 16:08
Tsikkel: Suzuki GSX-R
Asukoht: Laulasmaa

Lugemata postitus Postitas aivo_ »

Pole kunagi kaaslast veel vedanud ja see tahab harjumist/harjutamist nagu täna näha oli. Taibukas kaaslane seda enam kui ta esimest korda rattal istus. See tähendab, et usaldas ikka kallutamise minule.
"Vähem möla, pikem samm."
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Sinu nn kaaslase eest võin öelda, et ta jäi väga rahule ning järgmisel korral (ma loodan, et see ikka tuleb) ootab pikemat sõitu ;). Seni aga harjuta, sest siis te enam nii kergelt ei pääse.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

project
Postitusi: 135
Liitunud: 20 Aug 2005, 16:55
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas project »

Hetkel lapin masinat kokku. Kui augustis ratastele saan siis mölisen siin teemas uuesti, võiks jah haapsalu omadega veits sõita.

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

Homme(neljapäeval) kell 18:00 statoilis jälle kogunemine.
Kes tuleb see tuleb. :P

Praeguse plaani järgi siis igal teisipäeval ja neljapäeval kell 18:00 haapsalu statoil, saab ka ehk mingi asja vedama, kõik on oodatud. :)

raiks96

Lugemata postitus Postitas raiks96 »

s3rza kirjutas:
Homme(neljapäeval) kell 18:00 statoilis jälle kogunemine.
Kes tuleb see tuleb. :P

Praeguse plaani järgi siis igal teisipäeval ja neljapäeval kell 18:00 haapsalu statoil, saab ka ehk mingi asja vedama, kõik on oodatud. :)
püüan kah siis tulla kui meelest ära ei lähe

jaanusratas
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2006, 16:49
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas jaanusratas »

kas teil hakkas see värk toimima? see teisipäev ja neljapäev? oleks ise ka asjast huvitatud...kohalikud on ehk näinud...tuuritame vendadega..ise s6idan punase 600 Ninjaga ja vend suzuki gsxr1000....ja vahel ka kolmas vend chopperiga 1600Intruder. Kui värk toimiks oleks päris lahe kambakesi s6ita.
Kawasaki zx6r Ninja

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

jaanusratas kirjutas:
kas teil hakkas see värk toimima? see teisipäev ja neljapäev? oleks ise ka asjast huvitatud...kohalikud on ehk näinud...tuuritame vendadega..ise s6idan punase 600 Ninjaga ja vend suzuki gsxr1000....ja vahel ka kolmas vend chopperiga 1600Intruder. Kui värk toimiks oleks päris lahe kambakesi s6ita.
Kuule ma olen teid näinud küll, isegi eile õhtul. :)
Aga täna siis koguneme jälle, kell 18:00 Haapsalu statoilis.

jaanusratas
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2006, 16:49
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas jaanusratas »

Kysimus selline, et kas teil toimuvad alati s6idud kell 18.00. Mul asi selline, et kahjuks ei j6ua nii vara tavaliselt. Nt. kell 20.00 oleks igati ok. Aga mida te sellest arvate kui neljapäeval teeks kell 20.00? Siis saaks ka tulla. V6i on teil juba 18.00 liiga välja kujunenud aeg? Ja kysimus selline ka et kas s6idate alati linna piires ja kas rollerid on samuti kaasatud s6itudesse? Endale meeldib kasutada enamasti tsikli hyvesid täies mahus, seega ei saa alati arvestada liikluspiirangutega, aga kahjuks rollerid enamasti neid yletada ei suuda ja ilmselt bike-dele jäävad alla. Ja sellel ka nagu erilist m6tet ilmselt pole, et kui yhed hakkavad Statoili juurest startima ja teised juba taga vanalinnas tibukaid. Aga andke teada siis mida arvate v6i millised väljavaated teil antud valdkonnas on.
Kawasaki zx6r Ninja

Teema algataja
s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

jaanusratas kirjutas:
Kysimus selline, et kas teil toimuvad alati s6idud kell 18.00. Mul asi selline, et kahjuks ei j6ua nii vara tavaliselt. Nt. kell 20.00 oleks igati ok. Aga mida te sellest arvate kui neljapäeval teeks kell 20.00? Siis saaks ka tulla. V6i on teil juba 18.00 liiga välja kujunenud aeg? Ja kysimus selline ka et kas s6idate alati linna piires ja kas rollerid on samuti kaasatud s6itudesse? Endale meeldib kasutada enamasti tsikli hyvesid täies mahus, seega ei saa alati arvestada liikluspiirangutega, aga kahjuks rollerid enamasti neid yletada ei suuda ja ilmselt bike-dele jäävad alla. Ja sellel ka nagu erilist m6tet ilmselt pole, et kui yhed hakkavad Statoili juurest startima ja teised juba taga vanalinnas tibukaid. Aga andke teada siis mida arvate v6i millised väljavaated teil antud valdkonnas on.
Kuule pole siin veel jõudnud kujuneda midagi. :D
Teeme 20:00 siis teisipäeval ja neljapäeval.
Et siis homme ka kell 20:00.
Jõuan omal ka ratta ilusti kokku siis, tagaratta laager tuleb tallinnast. : )
Rollerid pole siiani kaasas käinud.
125cc rattad on olnud kaks tükki, linnas saavad nemad ilusti hakkama.

Teisipäeval näiteks olin üksi. :D

kaska14
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Sept 2004, 17:58
Asukoht: haapsalu

Lugemata postitus Postitas kaska14 »

Jàrgmisest nàdalast olen sammuti platsis kui tonniste meestel see vastukarva pole, loodetavasti siis juba uue rattaga!
Tark ei torma!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”