Viljandi mootorratturid

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas miilits »

Kuna teised Viljandi tsiklistid on kommenteerima laisad või siis liialt väsinud, panen omalt poolt mõne rea "kasti" sisse .
Aitäh kõigile, kes viitsisid Viljandi Statoili tulla ja sealt ka kolonnis edasi kulgeda. Arvan, et nn. meite paraad Viljandis, Viljandist Pärnusse ja ka kõrvalepõige Kilingi- Nõmme õnnestus, kahju kui informatsioon viimase kohta kõigini ei jõudnud. Esimese otsa sõitjana muidugi kõike ei näinud, mis lõpupoole toimus kolonnis, kuid püsisime vist küllaltki koos kõvad poisid ja tüdrukud, kes ka minu vingu (kahetaktilise) välja kannatasid. Muide pean tunnistama, et panin see-kord ka veidi rohkem õli bensiini sisse, sest tahtsin rattale hea peremees olla, sest ega temagi mind eriti palju ja suurelt alt tõmmanud ei ole, tavaliselt on ikka minu enda vigadega tema tõrked seotud.
Pärnu "külas" see hall auto, milline üritas meite kolonni küljelt rammida ajas küll ihukarvad püsti, kui pärast järgi mõtlema hakata, ma juba kujutasin ette mitmest kohast mu parem jalaluu oleks katki olnud, muide minu äiale tuli omal ajal ZIL veoauto niimoodi küljelt sisse ja tema jalg oli seismest kogast purunenud, teatud aja viibis haiglas koomas, kuid sõitis hiljem veel 79-nda eluaastani mootorrattaga.
Pärnu paraad oli korralik, ainult minu mõistus ei jaga, miks topiti aeglased tsiklid jälle rivi lõppu :wack: :wack: (lol) , sest minu mäletamist mööda on seda teemat siin mitmeid kordi lahatud ja ka õigetele järeldustele jõutud, kuid tehakse ikka vastupidi, kuid eks organiseerjad ise tea.
Tagasisõit kulges ka normaalselt, välja arvatud see, et ca. kolm km. enne koduust sai minu ratsul jook otsa, eks see oli jälle minu rehnungi viga, et kui ca. 100-ga sõidad, siis rüüpab veidi rohkem kui oled rehkendanud.
Kokkuvõttes oli asi lahe. :bsmile:


m2rka

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas m2rka »

Väike tagasiside ka minu poolt siis. Üritus oli igati lahe :bsmile: Sõit siit pärnu möödus vahejuhtumiteta, kuid pärnus paraadi ajal kohati kui hirmus aeglaselt sõideti läks rattal jahutusvedelik mitu korda keema :| Õnneks sai iga natukese aja tagant jälle veits kiiremini sõita mis ilusti mootori jälle maha jahutas. Korraldus tundus ka väga hea olevat. Mingit segadust või arusaamatust kuskil ei tekkind niiet igati 5+ avalaks hooajale (w)

Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Viljandi teedele lisandus üks punane TDM 850, tegin täna peale kindlustuse hankimist paar tiiru. Üle pika aja jälle ratta seljas, kui autokooli oma välja arvata. Esimese asjana kakkusin peale 15km tuuleklaasi maha, see on küll vist mingi enesepiinajate osakonna poolt disainitud. Teise asjana peab ütlema, et erinevalt autokooli XJ600'st tunnen end TDM'i seljas nagu vanajumala selja taga :-) Diversion oli kuidagi äkiline.
Soovitage Viljandis head garaaži, kus lasta motikas üle vaadata, mahlade vahetamisega saan ise ka hakkama.

--
Vallo

Kasutaja avatar

evely
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Mai 2009, 09:34
Tsikkel: Suuzu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas evely »

Tere! (w)
Mul on isevärki küsimus Viljandi motomeestele! Tulemas on nimelt ühe kena tütarlapse abielusadamasse jõudmine ning sellele
eelneb loomulikult ka tüdrukuteõhtu. Siinkohal olekski vaja tsiklimehe/meeste abi. Tsikile oleks vaja minna koju järgi ning
toimetada ta turvaliselt (Viljandi linnas paar auringi tehes) tsiklil punkti B. Kui huvilisi koguneks rohkem, siis oleks plaan B, ning
tütarlapsele järgiminev motokamp teeks tulevase pruudiga väikse ringi linnas ning siis korjaks punktist B peale teised tüdrukud
ning toimetaks nad peale au-ringi punkti C. Kokku ei tuleks tiirud väga pikad, nii aja kui kütusekulu kokkuhoiu mõttes :P
Igatahes,, ootan vastukaja!
Ahjaa,, asi ise toimuks 11.juulil, õhtupoolsel ajal! :wink:

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas vincent »

Tjah...üldiselt ilma reitikontodeta ja asjadeta ei toimu ilmselt midagi ?:P

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Kasutaja avatar

Teema algataja
13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 13reede »

irwwwww...et pool päeva ripuvad mimmud tagapingil ja siis 6htuks veel hooga punkti-G :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Viljandi on ju eriline city kah, et siin kútte párast muretseda...3 minutit ja terve linn lábi s6idetud...irw...jajah ...Vinc on 6igel teel..ratelaks ja trikoovoor on kohustuslik...endast suurema massiga plikse seljakotina ei vea...kiiver ja sobilikud riided kah vajalikud...labakud ja sulejope on out
Perearstilt vist miski t6end kah...suht kontaktne asi ju... :roll:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

sitta see rate.. pildid võivad olla ka mõnes teises portaalis.. peaasi,et oleks pildi eest,tagant, kyljelt ja altvaates.. öösärgis,bikiinides ja alasti

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas miilits »

Millal see pruudi sõidutamine peab toimuma, korviga oleks see ehk kõige sobilikum. (togi)

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas miilits »

Kaks sõna veel pärnu sõidust.
Tänud tsiklistidele, kes olid nõus ka Viljandi vahel kambas sõitma, sest enne augusti me vist suuremat hulka mootorrattureid pundis ei näe, arvan ,et Viljandi inimesed, kes kolonni nägid, said aru, et tsiklihooaeg on alanud ja seda ka Viljandis, mitte ainult suuremates linnades, katsume terve hooaja olla eeskujulikud ja mitte endile kriitikat kaela kutsuda.
Mõned pildid Viljandi kolonnist:
http://pilt.delfi.ee/picture/6068159/
http://pilt.delfi.ee/picture/6068161/
http://pilt.delfi.ee/picture/6068163/
http://pilt.delfi.ee/picture/6068165/
http://pilt.delfi.ee/picture/6068167/
Ja tsiteerides klassikuid "tovaite žit tružno"! :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 13reede »

11.juuli on kindlasti palav päev ja korvis on ebamugav...pigem ikka miski tonnane elukas veits k6rgema sabaga. http://i158.photobucket.com/albums/t112 ... image8.jpg no umbes nii :wack:

Aga ma v6in vabalt sellest üritusest osa v6tta ja sinna on ju aega 2 kuud veel...

Kasutaja avatar

evely
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Mai 2009, 09:34
Tsikkel: Suuzu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas evely »

Miks korvis, ta nii paks pole, et tahaistmele ei mahuks.. irv@viimane URL
Rate ja muud aadressid tulevad juba pärast privas :lol:
G-punkti sõidutamine on juba iga motomehe enda pädevuses ja oskustes kinni.. (eks purjus tüdrukuteõhtu tsikid on kerge saak jah) :wink:
Aega jah on, aga vaadates siinset eelnevat suhtelist vaikust, otsustasin ma varakult maad uurima hakata :mrgreen:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

evely kirjutas:

Miks korvis, ta nii paks pole, et tahaistmele ei mahuks.. irv@viimane URL
Rate ja muud aadressid tulevad juba pärast privas :lol:
G-punkti sõidutamine on juba iga motomehe enda pädevuses ja oskustes kinni.. (eks purjus tüdrukuteõhtu tsikid on kerge saak jah) :wink:
:mrgreen:

Kui nyyd aus olla,siis ma ei kujuta ette,et mis saaks olla veel ohtlikum kui purjus inimene tsiklisabal.
aga mu priva on piltidele avatud :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 13reede »

Krt... Sepp asus koort riisuma... (w) (w) (w) et teistele jáávad siis pildituks joonud isendid, kes tuleb risti üle paagi visata...pagan..purjus asju ma ei transa...

Viimati muutis 13reede, 09 Mai 2009, 00:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

evely
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Mai 2009, 09:34
Tsikkel: Suuzu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas evely »

Ega siis õhtu alguses keegi juba täis pole, te ikka saite täitsa valesti aru.. :wack: Lihtsalt enne juba tuleb teil oma sarmiga lüüa ja hiljem siis minna linnapeale tsikke üles otsima, kes on teid veeeeel ilusamaks joonud selleks ajaks.. Tsiklid on sel ajal juba garaazis magamas ju.. Niiet linnapealt edasi pole enam kedagi vaja kuskile transada..


kullar1234
Postitusi: 145
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:45
Tsikkel: Honda VFR 1200 X Crosstourer
Asukoht: Hämeenlinna Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kullar1234 »

kui juhtun olema eestis võix pruuti sõidutada kyll .

Kasutaja avatar

evely
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Mai 2009, 09:34
Tsikkel: Suuzu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas evely »

No näete siis, juba hakkab looma (w)

Edit: ja nyyd on vaikus jälle? :(


Ruja

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ruja »

no ma arvan ,et oleksin samuti käpp naiste sõidutamises, kuid selleks pean tagaistuja jalarauad paigaldama

Kasutaja avatar

tenkes
Postitusi: 14
Liitunud: 03 Juul 2008, 17:01
Tsikkel: Yamaha XVS 1300
Asukoht: Tartu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tenkes »

Võib sõidutada küll

Kasutaja avatar

Teema algataja
13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 13reede »

evely kirjutas:

No näete siis, juba hakkab looma (w)

Edit: ja nyyd on vaikus jälle? :(

eeee...et járgnevad 2 kuud ráägime pidevalt s6idutamisest?????

...otse loomulikult olen n6us seda teemat arutama igal laupäeval kuni 11 juulini looduskaunis kohas grilli ja 6llega kutsuja kulul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P6himotteliselt on ju paljudel n6usolek antud...nyyd lepi kokku koht, kus k6ik kokku saavad, massssssinaid vaadatakse( et pruudi kubatuur jaguks mootori kubatuuriga) ja täpsemalt kokku lepitakse, kes - kus ja kunas...ja leida ka variant B ...kui miskit masinaga-juhiga juhtub (crash) ...ja siis kuulutame válja suure pruudiralli 2009 Viljandi linnas ...kindla koha ,kella ja kuupäevaga...imelihtne

Kasutaja avatar

evely
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Mai 2009, 09:34
Tsikkel: Suuzu

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas evely »

Ei, ma ei viitsiks niikaua rääkida siin sellest :oops: Ootasin lihtsalt rohkemate tsiklistide initsiatiivi ja nüüd siis on olemas ka mõned positiivsed vastukajad :D
Aga mõte on hea, konkreetset aega kokku leppima hetkel ei hakkaks (kuna aega on sinna tõesti omajagu veel), ilmun siia lihtsalt nädalajagu varem ja lepib siis selle esmase kogunemise kokku!
Tänan tähelepanu eest (w)

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Paar nädalat tagasi sai just midagi sarnast Viljandi ja Viiratsi vahel tehtud, kuid kuna tsikleid oli poole vähem kui bussi ootavaid naisterahvaid (üllatus bussi ei tulnudki,tulid hoopis tsiklid) siis tuli kaks kiiret tiiru teha. Punktist A punkti B väikese linna ekskursjooniga. Kahju,et unustasime Kõrgemäe tänava, sel üritusel soovitaks sisse jätta. Pärast oli väike grill ja õlu (aloholivaba :evil: ) Me ei teadnud küll, keda me sõidutama lähme aga ei olnud ühtegi naisterahvast, kes ei oleks tsikliga propotsioonis olnud. Tsiklid olid muidugi väga võimsad :wink:
Sel tulevasel üritusel olen "käsi" Võin ka enne suuri pulmi peaproovi teha, et pulmapäeval ikka kõik ilusti sujuks :D

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

Teema algataja
13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 13reede »

Keegi tunnikeseks tiirule kell 16.00 ?


Ruja

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ruja »

Sain ka siis reedel uue pilli kätte, milleks SXV550, eks juuni algusest saan ma alles liiklema, vaja tähtsad tähtpäevad enne ära ootada :D Eks need pikad 6 päeva ole...


uko
Postitusi: 18
Liitunud: 17 Juun 2005, 12:37
Asukoht: viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas uko »

Küll teemast natuke mööda,kas Viljandi vahel Jawa mehi kah veel liigub.Võiks teha mõne tiiru.

olge marurahulikud

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas v301060 »

uko kirjutas:

Küll teemast natuke mööda,kas Viljandi vahel Jawa mehi kah veel liigub.Võiks teha mõne tiiru.

Sai just TransAlp-ile lisaks üks 638 ostetud. Täna peaks Motohoovist uued rehvid ka kätte saama, nii et varsti võib proovida...

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


uko
Postitusi: 18
Liitunud: 17 Juun 2005, 12:37
Asukoht: viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas uko »

Asjalugu sedasi,et homme siis põristaks natsa linna vahel.Kuskil poole seitsme paiku.Kaks Jawat vähemalt olemas.

olge marurahulikud

hyppavlind

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas hyppavlind »

Kas Viljandi ratturid täna õhtul ka sõita plaanivad? Tegemised-toimetamised toovad täna Viljandisse, seega mõtlesin, et oleks vahva kohaliku rahvaga sõiduks ühineda. :) Mis kellast ja kus tavaliselt kogunetakse?

Kasutaja avatar

Torch
Postitusi: 187
Liitunud: 02 Okt 2006, 20:51
Asukoht: Vil / Tln
Tänanud: 2 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Torch »

Kes Viljandis sõidab rohelise Kawasakiga ZX-(6/9/10)R-ga , oranzi kiivri ja rohekas-musta kombega ?
Või teab ehk keegi ta kontakte , oleks üks küsimus talle .

RIDE BREAK FIX REPEAT

Piaggio Sfera 125 -> Kawasaki Z750 -> KTM SuperDuke 990 -> Aprilia Tuono V4R APRC + Aprilia RSV4-R

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pyta »

vincent kirjutas:

Tjah...üldiselt ilma reitikontodeta ja asjadeta ei toimu ilmselt midagi ?:P

Tere Tiit! :) kuidas läheb?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Viljandi mootorratturid

Lugemata postitus Postitas vincent »

pyta kirjutas:
vincent kirjutas:

Tjah...üldiselt ilma reitikontodeta ja asjadeta ei toimu ilmselt midagi ?:P

Tere Tiit! :) kuidas läheb?

Tervist, Viljandi on ikka pisike tõepoolest :)

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”