Saare maakond

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas rutska »

daub kirjutas:

Kus Muhumaal kadakapuust tehtud kuumaalust osta? (Säendene ost oleks hea põhjendus sinna kanti sõiduks :mrgreen: )
Oluline veel, et kohalik toodang oleks ka.

Liiva poes ka täitsa olemas :bsmile:




Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Tervist!

Teada värk kui raske siin seltskonda kokku saada, seda enam et kell juba üks ja kuulda, et keegi foorumis väga ei istu vist enam vaid teel.

Aga kuidas oleks kui näiteks 15-16 ajal

https://www.google.ee/maps/dir/58.26851 ... m0!1m0!3e0

Selline väike kevadine ots teha. Tee on hea kurviline kohati, kohati pikka sirget. Kolm masinat hetkeseisuga koos

Life begins at 200mph
Kasutaja avatar

cruz3r
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Apr 2012, 11:00
Tsikkel: yamaha r6

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas cruz3r »

veere- pidula tee peal soovitan kurvides rutskat vähe tagasi hoida, kurvid kohati päris libedad

Kasutaja avatar

tynys
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Sept 2008, 17:47
Tsikkel: Aprilia RSV Mille R
Asukoht: Saaremaa

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas tynys »

Sõitsin täna Mustjalast Orissaareni rannamaantee ka läbi. Tee kena puhas ja kurviline :D. Orisaarest Leisi poole on ainult kohati tee ikka jube treppis. Oli tunne kohati nagu oleks baigiga krossirajale eksinud. :mrgreen:


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Melx »

Orinõmme kandis on jah üks lõik kus külm on teed remontinud, saab vedrustust kontrollida. Eelmine kuu sai mitu korda mõõdetud aga jahe oli, esmaspäev lubab päris head ilma, peaks uuesti mõõtma minema :).

Ziccel

Ohverdan bensiini !

Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Lõin grupi fb-sse eesmärgil leida sõidukaaslasi saaremaal siis.

https://www.facebook.com/groups/648785835171292/

Siin kahjuks on see teema välja surnud, samas rattureid ju siin sõitmas on.
Fb eeliseks on muidugi see, et pealehel oleks kohe näha kui keegi tahab kuskile sõita jne. Fb on ju siiski elu :wack:

Liituge ise ja kutsuge teisigi kes kaherattalistega sõidavad.

Ei eelda, et asi kohe tuure võtab, aga lootus sureb viimasena. Mis sai aegadest kus neste parkla masinaid täis oli? (togi)

Life begins at 200mph
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ega kõikidel feisspuuki ka vist pole, nagu mulgi.

SERTÃO
Kasutaja avatar

tynys
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Sept 2008, 17:47
Tsikkel: Aprilia RSV Mille R
Asukoht: Saaremaa

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas tynys »

Kuna holma jutul siiski point sees, et kõigil pole "lõustaraamatut" siis täna (pühapäev 20. aprill) kell 13 korjame endid roonimäel kokku ja lähme kuskile sõitma ilusa ilma puhul. Kõik kes vähegi viitsivad ajagu end kohale :D


Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Saime roonimäele viisaka viiepealise seltskonna. Sõit oli mõnus/rahvas mõnus/ilm veel mõnusam.

Aga viis pole arv. Ometi on meid sõitmas kordades rohkem ju ( Endiselt veel üksikult )
Idee tagasi tuua neljapäevased neste parkla kogunemised ja väiksed sõidud linnast välja.

See neljapäev siis teeks algust (24.04.2014 Kell 18:30) Neste parklas kus mõtleme marsuudi vastavalt ilmale/tuulele/viitsimisele
Kõik masinad oodatud. Eesmärgiks pole masinaid testida vaid koos sõita. 110-120 keskmiseks kiiruseks.

Mida rohkem seda uhkem.

Life begins at 200mph
Kasutaja avatar

DMaD2
Postitusi: 70
Liitunud: 14 Apr 2013, 17:56
Tsikkel: Suzuki Bandit 1250SA
Asukoht: Pärnus.

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas DMaD2 »

s2mmy kirjutas:

See neljapäev siis teeks algust (24.04.2014 Kell 18:30) Neste parklas kus mõtleme marsuudi vastavalt ilmale/tuulele/viitsimisele
Kõik masinad oodatud. Eesmärgiks pole masinaid testida vaid koos sõita. 110-120 keskmiseks kiiruseks.

Mida rohkem seda uhkem.

Mõttes siis suuremad maanteed? Sest põnevamatel teedel (ntx Mustjala-Võhma-Orissaare) kuhu ma tavaliselt satun oma algaja randmega nii palju keerata ei julge

Pilt

Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

DMaD2 kirjutas:
s2mmy kirjutas:

See neljapäev siis teeks algust (24.04.2014 Kell 18:30) Neste parklas kus mõtleme marsuudi vastavalt ilmale/tuulele/viitsimisele
Kõik masinad oodatud. Eesmärgiks pole masinaid testida vaid koos sõita. 110-120 keskmiseks kiiruseks.

Mida rohkem seda uhkem.

Mõttes siis suuremad maanteed? Sest põnevamatel teedel (ntx Mustjala-Võhma-Orissaare) kuhu ma tavaliselt satun oma algaja randmega nii palju keerata ei julge

Marsuut pole paigas, arutaks teekonda kohapeal.
Kui ilm lubab võiks ka põnevamaid teid sõita. See 110-120 oli mõeldud pikale sirgele, ei eeldagi, et kõik 120-ga kurve väänaks.
Kui kellegil peakski vajadus tekkima on võimalus ees tee kiiremini läbi sõita ja järgi oodata kuskil. Samas neljapäeval võiks seltskonnas sõites kihutamise välja jätta.
Neid algajaid randmeid veel tulemas. Kihutada saab terve ülejäänud nädal (crash)

Life begins at 200mph

Tonuk
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Okt 2004, 00:28

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Tonuk »

rutska kirjutas:

Nüüd peab asostiaali ametit.. Otsi rae tagant, käib seal aegajalt nuga välgutamas... (togi)

Ja nii täpselt teadki? Kas me oleme tuttavad või räägid lihtsalt kuulujuttude ja ajakirjanduse põhjal? Kui oled nii kindel
siin sõna võtma, siis äkki kohtume ja räägime sel teemal, miks keegi mind üldse otsib läbi selle foorumi. Olen postitajale
saatnud privaadi, kuid ta pole vastanud. Milles siis asi? Ja kui Sa kleebid mulle silte külge, siis kõigepealt loe läbi enda
postitus. Kas Sa kirjavahemärkidest, suurtest ja väikestest tähtedest oled midagi kuulnud? Kui keegi mind otsib, siis
minu nr. on 55 911 766, pole probleemi. Olen elus piisavalt näinud ja tegelikult mulle ei meeldi tagantseljajutud, kuid
eks igaühel ole enda arvamus, eriti, kui ta on veel nii noor... Ja õpi ka selgeks, kuidas kirjutatakse grammatiliselt õigesti
sõna "aegaajlt"(Sinu kirjapilt). Võib elus kasuks tulla. Pisiasjad, aga need ongi elus tähtsad. Nii et kohtume siis Rae taga.
NB! Noa jätan koju.

Tõnu Kula

Kellel küsimusi, vastan meeleldi ja ma ei ole kusagil peidus.


Tonuk
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Okt 2004, 00:28

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Tonuk »

Tonuk kirjutas:
rutska kirjutas:

Nüüd peab asostiaali ametit.. Otsi rae tagant, käib seal aegajalt nuga välgutamas... (togi)

Ja nii täpselt teadki? Kas me oleme tuttavad või räägid lihtsalt kuulujuttude ja ajakirjanduse põhjal? Kui oled nii kindel
siin sõna võtma, siis äkki kohtume ja räägime sel teemal, miks keegi mind üldse otsib läbi selle foorumi. Olen postitajale
saatnud privaadi, kuid ta pole vastanud. Milles siis asi? Ja kui Sa kleebid mulle silte külge, siis kõigepealt loe läbi enda
postitus. Kas Sa kirjavahemärkidest, suurtest ja väikestest tähtedest oled midagi kuulnud? Kui keegi mind otsib, siis
minu nr. on 55 911 766, pole probleemi. Olen elus piisavalt näinud ja tegelikult mulle ei meeldi tagantseljajutud, kuid
eks igaühel ole enda arvamus, eriti, kui ta on veel nii noor... Ja õpi ka selgeks, kuidas kirjutatakse grammatiliselt õigesti
sõna "aegaajlt"(Sinu kirjapilt). Võib elus kasuks tulla. Pisiasjad, aga need ongi elus tähtsad. Nii et kohtume siis Rae taga.
NB! Noa jätan koju.

Tõnu Kula

Kellel küsimusi, vastan meeleldi ja ma ei ole kusagil peidus.

Ja mida tähendab see ASOSTIAAL, mingi salasosistaja või?


Tonuk
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Okt 2004, 00:28

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Tonuk »

Tonuk kirjutas:
Tonuk kirjutas:
rutska kirjutas:

Nüüd peab asostiaali ametit.. Otsi rae tagant, käib seal aegajalt nuga välgutamas... (togi)

Ja nii täpselt teadki? Kas me oleme tuttavad või räägid lihtsalt kuulujuttude ja ajakirjanduse põhjal? Kui oled nii kindel
siin sõna võtma, siis äkki kohtume ja räägime sel teemal, miks keegi mind üldse otsib läbi selle foorumi. Olen postitajale
saatnud privaadi, kuid ta pole vastanud. Milles siis asi? Ja kui Sa kleebid mulle silte külge, siis kõigepealt loe läbi enda
postitus. Kas Sa kirjavahemärkidest, suurtest ja väikestest tähtedest oled midagi kuulnud? Kui keegi mind otsib, siis
minu nr. on 55 911 766, pole probleemi. Olen elus piisavalt näinud ja tegelikult mulle ei meeldi tagantseljajutud, kuid
eks igaühel ole enda arvamus, eriti, kui ta on veel nii noor... Ja õpi ka selgeks, kuidas kirjutatakse grammatiliselt õigesti
sõna "aegaajlt"(Sinu kirjapilt). Võib elus kasuks tulla. Pisiasjad, aga need ongi elus tähtsad. Nii et kohtume siis Rae taga.
NB! Noa jätan koju.

Tõnu Kula

Kellel küsimusi, vastan meeleldi ja ma ei ole kusagil peidus.

Tegelikult tekkis mul praegu hea mõte. Olen Kuressaare kesklinnas veel mingi tunnikese ja kui Sa praegu loed, äkki kohtume. Võib- olla
saame veel sõpradekski ja räägime ka läbi selle, miks mind otsitakse. Ise arvan, et asi on ühes "Kawasakis", kuid tegelikult pole sellega prob-
leeme, lihtsalt oleks vaja kokku saada ja ARK-i minna.

T.K.
Ja mida tähendab see ASOSTIAAL, mingi salasosistaja või?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Tänane, neljapäevane sõit siis tehtud. Kokku kogunes kaheksa ratast ja marsruudiks valiti, Kuressaare-Leisi-Mustjala-Kihelkonna-Lümanda-Kuressaare?
Ise lahkusin rivist peale Lümandat. Päris hää oliks:-) Pisike moblaklõps ka kinnituseks, kus suitsu-metsapeatus Mustjalas.

http://imgbox.com/5syKt1GX

SERTÃO
Kasutaja avatar

DMaD2
Postitusi: 70
Liitunud: 14 Apr 2013, 17:56
Tsikkel: Suzuki Bandit 1250SA
Asukoht: Pärnus.

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas DMaD2 »

holma kirjutas:

Tänane, neljapäevane sõit siis tehtud. Kokku kogunes kaheksa ratast ja marsruudiks valiti, Kuressaare-Leisi-Mustjala-Kihelkonna-Lümanda-Kuressaare?
Ise lahkusin rivist peale Lümandat. Päris hää oliks:-) Pisike moblaklõps ka kinnituseks, kus suitsu-metsapeatus Mustjalas.

http://imgbox.com/5syKt1GX

Loodan et jääb korduma, kui öövahestuses pole siis liituks rivistusega

Pilt
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Tänan ka seltskonda. 140 km normaalset kulgemist, kroomi jaoks ka tempo paras. Kurvilisel rannamaanteel madal õhtupäike kohati häitis, selle peale ei osanud ringi planeerimisel kohe tulla aga sõit oli kokkuvõttes väga OK.
Pilt

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT

Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Vägagi üllatav kui nestesse saabudes viisakas arv masinaid ees ootas (w)

Tuleval neljapäeval juba ehk rohkemgi kui täna rahvast ja marsuut kindlasti vastupidi :wack:

Life begins at 200mph

sepa
Postitusi: 49
Liitunud: 16 Mai 2010, 17:29
Tsikkel: Honda hornet 600 2006
Asukoht: kuressaare

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas sepa »

Teeme 6st Nestes täna kokkusaamise


Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Tervist! Homme kaua oodatud neljapäev jälle. Ilma peaks olema.
Koguneks (01.05.2014) 18.30 nestes nagu eelmine kord ja stardiks nii 18.45-19.00 vahel.

Peaks juba natukene plaani ka pärnu avamisele mineku suhtes,
et mis kellast, kes minemas jne! (w)

Kutsuge kindlasti kõiki sõitma siis, algus kaheksa masinaga tehtud. Saab seekord ehk rohkem juba
Täna aga head volbriööd. Proovime siis homseks piisavalt kained olla :wack:

Life begins at 200mph
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Tagumine ratas alt ära, 1.mai ei saa vist ka kuskil rehvi ümber löödud.

SERTÃO
Kasutaja avatar

tynys
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Sept 2008, 17:47
Tsikkel: Aprilia RSV Mille R
Asukoht: Saaremaa

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas tynys »

Proovi Hondat/ML'i. Neil pidi täna nkn mingi tsiklite proovipäev vms olema. Ehk tulevad sulle vastu kuidagi :D
Teisest küljest ilm küll sõitu ei kutsu hetkel :cry:


Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Siim »

Ise jõudsin eile ikka rehvi Hondas ära vahetada, aga ega tänane ilm sõitu ei luba. Pidi pühapäevani selline meeldiv ilm olema (crash)

Life begins at 200mph

Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Melx »

Küsimus kohalikele, kes teab öelda või soovitada roostevabaga(keevitus) tegutsevat firmat, Metall-Lux ja Hilmaa on teada. Oleks tore kui avamiseks saaks summuti kokku :P.

Ziccel

Ohverdan bensiini !

henrij
Postitusi: 167
Liitunud: 09 Mär 2011, 12:46
Tänanud: 1 kord

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas henrij »

Valjalas tegutsevad vennad Otsad http://otsastotsani.onepagefree.com/


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas tazavi »

Melx kirjutas:

Küsimus kohalikele, kes teab öelda või soovitada roostevabaga(keevitus) tegutsevat firmat, Metall-Lux ja Hilmaa on teada. Oleks tore kui avamiseks saaks summuti kokku :P.

Adoson tegutseb linnamajanduse hoovis, tehnika 8 või mis see ongi. Incapist täpselt üle tee. Töö kiire ja kvaliteetne, ta ongi spetsialiseerunud just roostevaba peale.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Kas laupäeval Pärnusse sõitmise plaane kah peas olete täpsemalt mõlgutanud? Pundis oleks segasem:) Enne Nestes näiteks koguneda ja mingi tunnike enne praami liikuma hakata. Ise mõtlesin, et 12:00-se praamiga üle. Jämedalt poole kahe paiku peaks Pärnus Rüütli tänavale jõudma. 14:45 ametlik paraadi avamine ja 15:15 hakkab paraad liikuma. Või jääb 1,5h tsiklite uudistamiseks kohapeal väheks? Auto24ringile mina ise pole plaaninud minna ja mõtlesin paraadirivist vahetult enne lõppu lahkuda. See jääbki ka tegelikult ilusti kojusõidusuunale. Sealsamas saab ka enne Lukoilis paagid täis tankida vajadusel.
Teiepoolsed plaanid ja ettepanekud?

SERTÃO
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Kui teised toimetused lubavad, siis oleks täpselt sama plaan ka mulle kõige sobivam. Hetkel aga osavõtt veel lahtine.

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ilmaprognoos näitab küll hetkel laupäevaks laussadu :evil:

SERTÃO
Kasutaja avatar

DMaD2
Postitusi: 70
Liitunud: 14 Apr 2013, 17:56
Tsikkel: Suzuki Bandit 1250SA
Asukoht: Pärnus.

Re: Saare maakond

Lugemata postitus Postitas DMaD2 »

Oleneb sellest kas Melx ühineb meiega paraadiks või mitte. Kui ei, ühineks sinuga koduteel - laussajuga samas ei hakka välja liikuma ja grupiga ühineks Väina tammi peal

Pilt
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”