Tehtud!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Siin hoitakse asju 14 päeva, seejärel kustuvad need automaatselt. Kui arvad, et miskit siinsest väärib säilitamist, siis anna modedele teada.
Vasta

Teema algataja
eetarga
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 40 korda
Kontakt:

Tehtud!

Lugemata postitus Postitas eetarga » 16 Juun 2019, 22:03

Vahendan BMW K 100 LT, e.a. 1994, 59000 km!, olemas verivärske Saksa tehniline ülevaatus.
Tsikkel on avariivaba, kriimud peeglite ja kohvrite otsas tegi kitsas juurdepääs hoidmisruumis.

Lisad:
  • 2 X külgkohvrid ja lisaks tagumine „Top-case“
  • toimiv ABS-pidurisüsteem
  • raadio / ei toimi
  • tuulesuunaja -esiklaas / elektrimootori kaudu häälestatav / toimib
  • 12V pistikupesa ja lisaks USB-laadimispesa
Hind: kohapeal Bredstedt / Põhja-Saksamaa: 2.200€ (ei ole tingitav!)

Kontakt:
eetarga @ gmail . com, palun mitte pn foorumi kaudu, aitäh!
Hea meelega saadan ma rohkem pildtid. Huvi korral helistan tagasi, kui huviline annab oma telefoninumber.

„Seletuskiri“: Minu Saksa koolivend lõpetab tervislikel põhjustel tsikliga sõitmise ära. Praegu on tsikkel veel registreeritud ja kindlustatud ning sai just värske tehnilise ülevaatuse. Tsikkel on korralikult hooldatud ja „ready to go“.

Kuidas jõuab ta huvi korral Eestisse? Variandid:
  1. ma toon tsikli ise 350,- Euro eest Eestisse nagu teenustöö või variant
  2. ostja lendab ise Saksamaale (Hamburg +150 km rongisõit) ja müüja korraldab üleandmise ja aitab või tagab Saksast 5 päevased lühinumbrid või ekspordinumbrid (ostja kulul). Siis jääb ainult head teed soovida – kas läbi Taani/Rootsi-Eestisse või läbi Poola, jne.
    Praeguse registreeringuga omanikul on Eestisse sõitmine kahjuks välistatud, sest müüja on riigitööline (politsei) ja peab 101% igasugused probleemid vältima.
BMW_K1100LE_03.JPG
BMW_K1100LE_03.JPG (106.06 KiB) Vaadatud 1001 korda
BMW_K1100LE_04.JPG
BMW_K1100LE_06.JPG
Viimati muutis eetarga, 11 Juul 2019, 20:56, muudetud 1 kord kokku.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Lembit
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 4 korda

Re: Tehtud!

Lugemata postitus Postitas Lembit » 17 Juun 2019, 14:35

eetarga kirjutas:
16 Juun 2019, 22:03
Praeguse registreeringuga omanikul on Eestisse sõitmine kahjuks välistatud, sest müüja on riigitööline (politsei) ja peab 101% igasugused probleemid vältima.
Ma lihtsalt uurin, et missugused probleemid saaks müüjal teoreetiliselt tekkida?
Mulle on seda seletatud nii, et tegelikult saab kogu EU'st osta mootorsõidukeid täpselt samamoodi, nagu ostaks Tartust. Teed O-M lepingu 2 eksemplaris, sõidad oma ARK'i ja vormistad ümber 5 päeva jooksul. Mille poolest erineb mingile Lõuna-Saksamaal elavale tüübile müümine Põhja-Eestis elavale tüübile müümisest?
Ainuke risk, mis reaalne tundub, on see, et tehakse mingi süüline avarii, kus olemasoleva kindlustuse järgi midagi sisse nõudma hakatakse.

Kas on ehk mulle valesti selgitatud ja müüjal on mingeid riske veel?
Kasutaja avatar

piiks
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 54 korda

Lugemata postitus Postitas piiks » 17 Juun 2019, 14:44

Spoiler:
Lembit kirjutas:
17 Juun 2019, 14:35
eetarga kirjutas:
16 Juun 2019, 22:03
Ma lihtsalt uurin, et missugused probleemid saaks müüjal teoreetiliselt tekkida?
Mulle on seda seletatud nii, et tegelikult saab kogu EU'st osta mootorsõidukeid täpselt samamoodi, nagu ostaks Tartust. Teed O-M lepingu 2 eksemplaris, sõidad oma ARK'i ja vormistad ümber 5 päeva jooksul. Mille poolest erineb mingile Lõuna-Saksamaal elavale tüübile müümine Põhja-Eestis elavale tüübile müümisest?
Ainuke risk, mis reaalne tundub, on see, et tehakse mingi süüline avarii, kus olemasoleva kindlustuse järgi midagi sisse nõudma hakatakse.

Kas on ehk mulle valesti selgitatud ja müüjal on mingeid riske veel?
Jätad ümber vormistamata ja müüja peab hakkama sellega tegelema. Ja ära unusta, et Saksamaa on väga paberimajanduse peal väljas. Siin võib ka müüja umbusklikkus alati mängu tulla.

Ma olen Eestis ainult ühe korra müünud võõrale ostu-müügi lepinguga ilma kohe ARK's muudatust tegemata. Ja see ainuski kord vend ei viitsinud oma kohustusi täita. Pidin ARK'i minema ja oma nimelt maha võtma selle sama lepinguga. Samas mingites baasides kõlgub see auto edasi mu nime küljes. -ARK ei näita, aga eesti.ee näitas vist.
Viimati muutis piiks, 17 Juun 2019, 14:46, muudetud 1 kord kokku.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Teema algataja
eetarga
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eetarga » 17 Juun 2019, 14:45

Tere Lembit,

ma ei viitsi - ja ei jõua siin mingi romaan kirjutada.
Riskid on mittu, alates avariis, kus on kahtlased olukorrad kuni kuriteo sooritamine (koos värske ülevõetud tsikkel) välja.

Võibolla harilk Sakslast leppib selliste riskidega, aga riigitööline (eriti "Beamtenstatus" ´e omanik) pigem mitte. Müüja on kõrgemas ametissest olemas olev politseinik.

Ja ostja panus = ajutine / 5 päevased numbriplaatid / maksavad 60 kuni 80,- Euro - so what - millest me rääkime?

Terv. CH

Märtt
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 26 korda

Lugemata postitus Postitas Märtt » 17 Juun 2019, 16:13

Miks äsja saksast või konnaõgijatemaalt tulevatel bemmidel kõigil 44 000 või 59 000 kellal on? Kurioosum :)

Tahtnud ühte väliselt ideaalkorras 2006a bemmi osta, mis oli äsja toodud ja millel kellal 44 000, selgus pärast esinduse kontrolli, et 45 000 sai tal täis 2 (loe: KAKS) aastat pärast tehasest välja sõitmist. Neid sarnase numbrikombinatsiooniga rattaid oli müügis mitmeid. Pärast seda suhtun ülima umbusuga ratastesse, mille läbisõit on puhtjuhuslikult 45 000 või 60 000km hooldusele lähedale jõudmas. 25a vana ratta puhul...ma ei taha isegi mõtelda. Olgu ta kõrgema politseiametniku või kirikuõpetaja enda raudruun. Ehk siis moraal: Enne sealt toomist KINDLASTI teha läbi kohaliku esinduse VIN-koodi järgi päring. Võib ütelda väga palju ratta peidetud vigade kohta.

Teema algataja
eetarga
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eetarga » 17 Juun 2019, 16:52

Miks äsja saksast või konnaõgijatemaalt tulevatel bemmidel kõigil 44 000 või 59 000 kellal on? Kurioosum :)

Tahtnud ühte väliselt ideaalkorras 2006a bemmi osta, mis oli äsja toodud ja millel kellal 44 000, selgus pärast esinduse kontrolli, et 45 000 sai tal täis 2 (loe: KAKS) aastat pärast tehasest välja sõitmist. Neid sarnase numbrikombinatsiooniga rattaid oli müügis mitmeid. Pärast seda suhtun ülima umbusuga ratastesse, mille läbisõit on puhtjuhuslikult 45 000 või 60 000km hooldusele lähedale jõudmas. 25a vana ratta puhul...ma ei taha isegi mõtelda. Olgu ta kõrgema politseiametniku või kirikuõpetaja enda raudruun. Ehk siis moraal:
Selle rattaste kohta = Märtt = mõttetu plära!
Enne sealt toomist KINDLASTI teha läbi kohaliku esinduse VIN-koodi järgi päring. Võib ütelda väga palju ratta peidetud vigade kohta.
Fa. Raudzus / Husum´ist kontrolib seda kindlasti hea meelega.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Mode
Tsikkel: Kawasaki VN1500 Nomad
Tänanud: 49 korda
Tänatud: 42 korda

Lugemata postitus Postitas Ivoonu » 17 Juun 2019, 19:47

Kas vin koodi on võimalik saada?

Teema algataja
eetarga
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eetarga » 17 Juun 2019, 20:01

Broneeritud!

Teema algataja
eetarga
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eetarga » 11 Juul 2019, 20:55

Nüüd Eestis! Loodan et osta "Marek" jäi kaubaga rahul.

Vasta

Mine “Prügikast”