1. leht 1-st

Custom Cruisers ja hädad-vaevad

Postitatud: 07 Juun 2017, 23:18
Postitas TiitX11
On ennegi ostetud nii E-bay-st kui muudest interneti poodidest aga sellist jama nagu selle firmaga kohtan esmakordselt:
http://www.customcruisers.com/contents/ ... -4423.html
:wack: nüüd on 22 meili saadetud ja nemad samuti aga saaga pole lõppenud! Maksin ära aga järgmine päev tuli teade, et see on vana koduleht ja hind on muutunud, tuleb 174£ lisatasu maksta, natuke palju aga OK. Saatsid uue kodulehe aadressi see aga sama ja hind on siiani parandamata. Raha kaardilt ei võetud (üldiselt broneeritakse kohe) siis oli lõpmatu kadalipp arvega just sellega mis tuleb juurde maksta, küll ei olnud arvel pangakontot, küll ei olnud õiget summat.....j.n.e. Vigadest võiks uurimuse kirjutada :D Lõpuks tasusin puuduoleva ja nüüd tegelen pärisarve tasumisega, sellega on täpselt samad probleemid, küll on aadressiks Tallinn asemel Taiilin ja tänavaga sama lugu Endla tänavat annab ikka väga mitmeti kirjutada :D
Kokkuvõtteks, tundub, et petised nad pole, kohe isegi kell 21.00 vastavad aga seda vaeva on piisavalt sest pole pangas poundsi kontot, neil on saksas EUR konto sellele arvet saata kuidagi ei taheta. Üldiselt seda firmat tuleb vältida :D Või kellelgi on kogemusi nendega???

Re: Custom Cruisers ja hädad-vaevad

Postitatud: 07 Juun 2017, 23:40
Postitas reimps
No kui ikka veel ei tundu, et ei tasu tegemist teha - misiganes põhjusel, kasvõi tahtmatus raha teenida -, siis jätka, ehk saad bisnisi tehtud :bsmile:

Re: Custom Cruisers ja hädad-vaevad

Postitatud: 08 Juun 2017, 19:24
Postitas TiitX11
reimps kirjutas:No kui ikka veel ei tundu, et ei tasu tegemist teha - misiganes põhjusel, kasvõi tahtmatus raha teenida -, siis jätka, ehk saad bisnisi tehtud :bsmile:

Põhjus on oskamatus kaupa müüa ja kliendile vastu tulla. Näiteks EUR arvet ei tehta ainult pounds (EUR arve olemas neil saksas), valed hinnad mida ei viitsita parandada ja lõpmatu sokerdamine kõiges isegi õigekirjas (copy - paste on avastamatta). Kahetsen tehtut aga loodan lõpuks tulemust.