Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L, Husqvarna 701
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

lota-lota kirjutas:

Hei! Kuna teemaks on Honda, siis küsiksin, kui palju on uute Africa Twini omanikel garantii abi vaja läinud?
Ja üldse, kuidas Africa Twin on vastu pidanud, mis kipub küljest pudisema või mida peaks jälgima kui ratast sihtotstarbeliselt kasutada. Lastehaigused?

Ma ei tea kas see peaks eraldi teema nüüd olema?
Mul on kõige esimene eeltelllimuse Twin Baltikumis ja mõned garantii asjad on olnud. Esimene asi, mis välja tuli oli esiratta üks kinnituspolt oli liiga lühike (neid on 4 kokku) ning Honda tahtis sellepeale esiamorte endale saada, et aru saada, kus tootmises viga tekkis. Sain esimesel kuul kohe uued esimesed amordid. Teine probleem oli SET nupuga, mis vihmase ilmaga vett täis läks ja oli kasutuskõlbmatu. See oli levinud viga ja vahetati 3x kuni Honda tuli uue nupuga välja. Suhtlus oli alati kiire ja mured lahendati väga kiirelt. RNS Tripmaster (eeltellimuse teinud said endale numbrilise) on nüüd omaette teema. Selle sisu ja nuppe on vahetatud mitu korda ja viimati septembris võttis Honda Baltic selle enda kätte. Praegu ei ole olnud ei mul ega neil aega, et see tagasi panna. Pidavat nüüd jälle korras olema.



Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Honda CRF1000L Africa Twin, Husqvarna 701 Rally
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Ain kirjutas:

Aga kuskohas on kirjas et mitu tundi seda tehakse? Mina näen seal erinevate rataste hoolduspaketi hindasi ja selgitust mida see sisaldab:
Mootorrataste hoolduspaketid:

  • Hooldus kuni 125cc – 96€
  • Hooldus kuni 1000cc ka – 149€
  • Hooldus alates 1001cc – 179€
    Hoolduspakett sisaldab : Õlivahetus, õlifilter ja seib, veoketi pesu ja määrimine, diferentsiaalõli vahetus, mutrite ja poltide kontroll, pidurite kontroll, jahutusvedeliku kontroll, aku kontroll ja laadimine ja rehvirõhkude seadistamine.
    Loomulikult on igal töökojal ka tunnihind aga antud juhul seda ei rakendata ju..

Esiteks, ma tahaks näha, kust nad leiavad ketiga tsiklil differentsiaali. ;)

Teiseks: Ei tee Catwees mitte mingit mutrite ja poltide kontrolli - nagu ütlesin, minul ei näinud nad et üks polt oli üldse puudu.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

urmas66 kirjutas:

Minul on väga head kogemused Fordi ja Volvoga sõiduauto ning Škoda(mõlemad) on ka igati hea töökultuuriga esindus.Jutt siis Tallinnast.

Et mitte ainult Catweesist halba rääkida - ma kunagi ostsin Ford Puma, ja kuna sel on natuke eriline mootor, mis hoolib väga palju õigeaegsest rihma vahetusest, siis läksin selle tööga Tartu Info-Autosse. Kus ei teadnud kohalikud töötajad üldse, mis selle mudeli hooldusvälp ega soovitatud tööde nimekiri oli. Pidin neile Fordi enda tehasedokumentatsiooni ette näitama.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas Ain »

AnTyx kirjutas:
Ain kirjutas:

Aga kuskohas on kirjas et mitu tundi seda tehakse? Mina näen seal erinevate rataste hoolduspaketi hindasi ja selgitust mida see sisaldab:
Mootorrataste hoolduspaketid:

  • Hooldus kuni 125cc – 96€
  • Hooldus kuni 1000cc ka – 149€
  • Hooldus alates 1001cc – 179€
    Hoolduspakett sisaldab : Õlivahetus, õlifilter ja seib, veoketi pesu ja määrimine, diferentsiaalõli vahetus, mutrite ja poltide kontroll, pidurite kontroll, jahutusvedeliku kontroll, aku kontroll ja laadimine ja rehvirõhkude seadistamine.
    Loomulikult on igal töökojal ka tunnihind aga antud juhul seda ei rakendata ju..

Esiteks, ma tahaks näha, kust nad leiavad ketiga tsiklil differentsiaali. ;)

Kui juba nii jaburaks minna siis varsti keegi esitab ilmselt küsimuse, et kuskohast nad leiavad kardaaniga rattal keti mida pesta.. või mis õli vahetatakse 125cc 2 taktilisel rattal.. :wack:
Tõesti lollidele tuleb ikka kõik puust ja punaseks teha! Et kui Tln-Trt maanteel on talvel tuisu ja libedaga 90 km/h tunnis lubatud sõita siis peangi saama sõita nii kiiresti! Ja kui kraavi sõidan siis on mnt amet ja teehooldajad süüdi!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Eks muidugi kui klient on nõus sirge seljaga selle "hoolduspaketi" raames kinni maksma nii olematu kardaani määrimise kui sekretäri äia bulbulaatori kalibreerimise, peaasi et vaeseks ei peetaks, siis ei olegi kunagi mingeid probleeme :lol:

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Ain kirjutas:

Kui juba nii jaburaks minna

Muu asjade kohta kommentaare pole?

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas romulus »

Uurisin isegi kevadepoole Doohanist uue Twini kohta, ning kuna olen Tartust, siis ka hoolduste kohta garantii ajal. Vastus oli, et on kohustuslik käia nende juures.

Kuna vend tegeleb uute autode müümise/hooldamisega, siis tegelt tean et tegelikult nad nõuda seda ei saa. Kes viitsib, see vaidleb.

Vaadake asja teiselt poolt: vähemalt autode puhul on auto müügi kate olematu, esindused teenivad oma tulu sellesama müügijärgse hooldusega. Kui on soovi ka edaspidi uusi masinaid kodukandis käega katsuda, siis võibolla ei ole patt need paar-kolm hooldust esinduses teha. Mul nt on kahju, et Catwees enam motikatega ei tegele.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas Ain »

Ise olen püüdnud sättida nii, et kui linnapoole asja, lepin hoolduse aja kokku ja lähen ajan ka muud asjad linnas ära. 2-3 aasta kohta 1-2 korda garantiiajal hoolduses ja korra hind 150-180€ ei ole minuarust üle mõistuse palju...
Aga see on muidugi minu subjektiivne arvamus..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Teema algataja
simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas simp »

Ain kirjutas:

Ise olen püüdnud sättida nii, et kui linnapoole asja, lepin hoolduse aja kokku ja lähen ajan ka muud asjad linnas ära. 2-3 aasta kohta 1-2 korda garantiiajal hoolduses ja korra hind 150-180€ ei ole minuarust üle mõistuse palju...
Aga see on muidugi minu subjektiivne arvamus..

Kahe aasta ja ühe kuuga oleks hooldusjuhendi järgi pidanud vähemalt 3x õli vahetama.

Selection_019.png
Selection_019.png (66.01 KiB) Vaadatud 2759 korda
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas Ain »

Võibolla tõesti. Peast ei mäleta kuna oli demoratas ja esimene hooldus oli just tehtud kui ostsin.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”