Kahtlane müüja?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas extremist »

Juttu masinast Yamaha Bulldog BT1100
nr. 31KC
http://www.auto24.ee/used/2663201

22.10.2018 Ajutine registrist kustutamine
19.10.2018 Võõrandamisest teatamine
18.10.2018 Ajutine registrist kustutamine



Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

PiltPilt
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mul oli üks tsikkel ülemöödunud aastal sõiduvõimetu. Et kindlustustega mitte jamada kustutasin ta ka ajutiselt. Kõige lihtsam lahendus.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas extremist »

Aga miks võõrandamisest teatamine?

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

"19.10.2018 Võõrandamisest teatamine" viitab toimunud ostu-müügi tehingule, aga kuna "xx.xx.2018 omanikuvahetus" puudub, siis järelikult uus omanik pole sõidukit enda nimele võtnud.
Nüüd ei saa uus omanik sõidukit ilma MNT-sse kohale minemata ja enda nimele vormistamata kindlustada/ üle vaadata.
EDIT: Kui pikemalt järgi mõelda, siis on muidugi teoreetiliselt võimalik, et ratta omanik on kipsis sõrmedega vaegnägija, kes suutis ID-kaardiga ennast MNT iseteenindusse ennast sisse logida ja klõpsib erinevaid linke endale aru andmata, mida ja miks ta seda teeb :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

3rik
Postitusi: 84
Liitunud: 25 Mai 2010, 16:15
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas 3rik »

Kuulutuses on 2017 aasta vesimärkidega fotod ehk vana omaniku kuulutus on veel üleval.
Kui uus omanik oleks vana kuulutuse pildid kopeerinud ja uue kuulutuse teinud, oleksid 2018 vesimärgid piltidele juurde tekkinud.
Ehk võta müüjaga ühendust ja uuri, kas masin on juba müüdud ja pole jõudnud kuulutust maha võtta?


Teema algataja
extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas extremist »

Hea point

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Kalapea kirjutas:

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Pilt
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Spoiler
rannamees kirjutas:
Kalapea kirjutas:

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Ain »

Spoiler
urmas66 kirjutas:
rannamees kirjutas:
Kalapea kirjutas:

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Kus täpsemalt Sul kindlustusleping sõlmitud on?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

kjoll
Postitusi: 33
Liitunud: 12 Apr 2015, 17:12
Tsikkel: Kawasaki EN 500
Asukoht: Laitse
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas kjoll »

Spoiler
urmas66 kirjutas:
rannamees kirjutas:
Kalapea kirjutas:

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Kirjad hakkavad siis tulema, kui viimasest poliisist 11 kuud möödas.
Kui aasta täis saab, läheb sundkindlususele ! :bsmile:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas:
Spoiler
urmas66 kirjutas:
rannamees kirjutas:
Kalapea kirjutas:

Ajutine kustutamine ei ole ju midagi erilist, kui just aasta läbi kindlustust ei taha maksta või LKFi kirju korjata.

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Kus täpsemalt Sul kindlustusleping sõlmitud on?

Mul on tegelikult igal aastal suvaline olnud ja maakler hoiab kõiki mu asju. Kirjutan talle ja suts aja pärast tuleb poliis.Inimene on väga pika kindlustuses töötamise kogemusega ja tunneb süsteemi. www.aadel.ee väga toredad ja alati kätte saadavad tegelased. Tuletavad ka meelde,kui midagi lõppeb,vaja muuta-uuendada jne.Kasutan liikluses alati EI lepingut.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Black »

Saad reaalselt paremaid hindasid ka kui siin listituna:

https://www.lkf.ee/et/kalkulaator

või eraldi iseteenindustes kalkullides? Iizi näiteks küsib kliendilt ka natuke teenustasu.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Black kirjutas:

Saad reaalselt paremaid hindasid ka kui siin listituna:

https://www.lkf.ee/et/kalkulaator

või eraldi iseteenindustes kalkullides? Iizi näiteks küsib kliendilt ka natuke teenustasu.

Mul ei ole virtuaalne maakler vaid ikka inimene laua taga,kellega saab rääkida inimkeeles ja teeb mulle alati parima võimaliku.Loomulikult saab maakler ka oma osa,aga meil läheb see seltsi pool,mitte ei lisandu minu osale. Seadus on selline.Ainilt vist IF ei lase maaklereid ligi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Black kirjutas:

või eraldi iseteenindustes kalkullides? Iizi näiteks küsib kliendilt ka natuke teenustasu.

Ei küsi. Seadus ei luba küsida, maaklerile tasub kindlustusselts. Küll aga on tihti niii, et selts ise pakub oma lehel veebist sõltmitud lepingu puhul 10 või 15% allahindlust. Sellest ka võimalik soodsam hind võrreldes maakleriga.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Black »

If laseb ligi küll, pigem on Swed kindlustus see, keda ühestki võrdluslistist ei leia. Kui suurem internetikastutaja ei ole, võib ehk inimmaakler mugav olla, ise pigem kontrolliks niikuinii ka selle pakkumise seltside lehtedelt üle, nii et võin siis juba otse iseteeninduses lepingu ka teha. Iizit (neil on ka muide inimmaaklerid tööl) kasutasin kunagi ammu-ammu. Harjumuse asi. Meeldetuletused tulevad ka niikuinii nii meilile kui SMS-ga. Pole mul vaja libekeelse müügiinimesega ülearu suhelda.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas:
Ain kirjutas:
Spoiler
urmas66 kirjutas:
rannamees kirjutas:

Ei tule mingit kirjasadu, kui talvel ca 5 kuud kindlustust ei maksa. Kui täpne olla, siis ainsatki kirja ei ole kunagi tulnud.
Pole kunagi aru saanud, et mis efekti annab ca pooleks aastaks registrist ajutina kustutamine.

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Kus täpsemalt Sul kindlustusleping sõlmitud on?

Mul on tegelikult igal aastal suvaline olnud ja maakler hoiab kõiki mu asju. Kirjutan talle ja suts aja pärast tuleb poliis.Inimene on väga pika kindlustuses töötamise kogemusega ja tunneb süsteemi. http://www.aadel.ee väga toredad ja alati kätte saadavad tegelased. Tuletavad ka meelde,kui midagi lõppeb,vaja muuta-uuendada jne.Kasutan liikluses alati EI lepingut.

Maakleril ja seltsil ongi vahe. Maakleri nagu Iizi leping ei ole automaatselt pikenev. Kui sõlmid kindlustuse otse kindlustusseltsiga on see automaatselt pikenev ja enne poliisi lõppu pead teada andma et ei soovi mingiks ajaks kindlustada. Ja nii toimib. Kui teada ei anna siis pead edasi kindlustama..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Black »

Kusjuures ei ole seltside iseteeninduse lepingud kõik automaatselt jah-lepingud. Ma olen mõned korrad meeldetuletused tähelepanuta jätnud ja on tekkinud mõnepäevaseid kindlustamata lünki sisse.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Paljud seltsid kaotasid jah-lepingu ära, kuna seadusega keelati selle eest soodustuse pakkumine ära. Selle asemel saadavad arve ja kui enne vana lepingu lõppu ära maksad, sõlmitakse samadel tingimustel uus. Kui ei maksa, siis ei juhtu aasta jooksul midagi, lihtsalt sõita ei tohi.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas:
urmas66 kirjutas:
Ain kirjutas:
Spoiler
urmas66 kirjutas:

Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.

Kus täpsemalt Sul kindlustusleping sõlmitud on?

Mul on tegelikult igal aastal suvaline olnud ja maakler hoiab kõiki mu asju. Kirjutan talle ja suts aja pärast tuleb poliis.Inimene on väga pika kindlustuses töötamise kogemusega ja tunneb süsteemi. http://www.aadel.ee väga toredad ja alati kätte saadavad tegelased. Tuletavad ka meelde,kui midagi lõppeb,vaja muuta-uuendada jne.Kasutan liikluses alati EI lepingut.

Maakleril ja seltsil ongi vahe. Maakleri nagu Iizi leping ei ole automaatselt pikenev. Kui sõlmid kindlustuse otse kindlustusseltsiga on see automaatselt pikenev ja enne poliisi lõppu pead teada andma et ei soovi mingiks ajaks kindlustada. Ja nii toimib. Kui teada ei anna siis pead edasi kindlustama..

Automaatselt pikeneb JAH leping(ka läbi maakleri või ükskõik kelle),aga ma võtan alati EI lepingu ja siis ei pikene midagi ei otse ega läbi maakleri.Seda saad poliisi tehas ka IIZIZ või kus iganes ise valida.
Mul on otse leping 11 aastat olnud sõiduauto kärul IF-s ja see on ka EI leping,kuid IF saadab ikka jälle uue pakkumise järgnevaks aastaks.Ma siis kinnitan pakkumise ja teen järgmiseks aastaks.Peale maksmist saan poliisi. Tänu sellele kärule olen nüüd IF staažikas klient ja sain naise autole täiskasko+juhi õnnetusjuhtum 29€ kuus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

and
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Okt 2016, 15:37
Tsikkel: Warrior
Asukoht: Tallinn-Viimsi
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kahtlane müüja?

Lugemata postitus Postitas and »

see kasko hind ikka sõltub ju auto väärtusest ja juhi staažist. See 29 euri ei ütle kas on hea hind või mitte.
Ma maksan Ergos täiskaskot 23 euri kuus.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”