kas oleks nõudlust?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
silver.kattai
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Mai 2021, 14:32
Tänanud: 1 kord

kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas silver.kattai »

Tere, küsimus suurele ringile, kas 125 ja 250cc itaalia moto bränd FBMondial oleks huvitav? toodavad põhiliselt scrambler , cafe race ja enduro stiilis, väikese kubatuurilisi rattaid. Kas meil ostjaid leiduks? küsin, sest lähen homme so 06 mail esindajaga kohtuma. uurin neilt kuidas rataste ja juppide saadavus on, kuidas garantiijuhtumeid lahendada, hinnakiri jne. Kas on mõtet tegeleda? Asjaliku tagasisidet paluks,niisama mürki pritsida pole mõtet!



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tundmatuid brände on raske müüa. Ilmselt hind oluliselt määrab - kui ostjal on valida kasutatud tuntud brändi ja uue FBMondiali vahel siis sama hinna juures valitakse tihti esimene. Eriti kitsas koht sellistel masinatel on varuosade saadavus. Iseeensest 250-300cc tsiklid tundub olevat hetketrend.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas: 05 Mai 2021, 15:15

Iseeensest 250-300cc tsiklid tundub olevat hetketrend.

Kas meil või mujal maailmas? Meil ikka kipub nii olema, et alla tonnise on nagu natuke häbi teiste ette tulla oma rattaga.
Iseenesest oleks lahe väiksekubatuurilise ja kerge rattaga väikestel teedel põristada. Samas kui sama raha eest pakutakse võimsamat kasutatud ratast ja nagu Mac mainis, ka tuntud, siis see otsus kaldub ikka teadagi kuhu ja mis sa meie sirgeid teid ikka võrrilaadsega mõõdad. Riskid eluga ja oled kõigil Tänakutel-Hamiltonidel jalus.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tagasisidet nagu mille kohta? Kes võidusõidu ajalooga tuttav, siis sellele mark Mondial isegi ajaloost tuttav, aga see tänapäevane tänavasõidu rataste sari täiesti tundmatu pigem. Koduleht ka selline,et koguaeg hüppab italiano peale :)
Palju oleneb kus see ratas üldse toodetakse,mis mootorid sellel on ja kus neid toodetakse. Pigem oleks seda ratast võibolla mõnel suuremal müüjal nö teise margina lihtsam tutvustada. Päris nullist alustamiseks peaks ikka midagi väga head ja soodsat olema. Kui on heas kohas olemas ruumid, palju vaba raha, et salong käima tõmmata, siis miks mitte, äkki on väga õnnestunud diil. Kuid teine variant on see, et kogu raha tuleb korstnasse kirjutada. Pead ise otsustama ,millega riskida saad. Mina maja panti ei paneks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
silver.kattai
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Mai 2021, 14:32
Tänanud: 1 kord

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas silver.kattai »

M.T. kirjutas: 05 Mai 2021, 15:54
Macintosh kirjutas: 05 Mai 2021, 15:15

Iseeensest 250-300cc tsiklid tundub olevat hetketrend.

Kas meil või mujal maailmas? Meil ikka kipub nii olema, et alla tonnise on nagu natuke häbi teiste ette tulla oma rattaga.
Iseenesest oleks lahe väiksekubatuurilise ja kerge rattaga väikestel teedel põristada. Samas kui sama raha eest pakutakse võimsamat kasutatud ratast ja nagu Mac mainis, ka tuntud, siis see otsus kaldub ikka teadagi kuhu ja mis sa meie sirgeid teid ikka võrrilaadsega mõõdad. Riskid eluga ja oled kõigil Tänakutel-Hamiltonidel jalus.

Samas need kes linnas ainult liiguvad, siis milleks tonnine?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

silver.kattai kirjutas: 05 Mai 2021, 16:08
M.T. kirjutas: 05 Mai 2021, 15:54
Macintosh kirjutas: 05 Mai 2021, 15:15

Iseeensest 250-300cc tsiklid tundub olevat hetketrend.

Kas meil või mujal maailmas? Meil ikka kipub nii olema, et alla tonnise on nagu natuke häbi teiste ette tulla oma rattaga.
Iseenesest oleks lahe väiksekubatuurilise ja kerge rattaga väikestel teedel põristada. Samas kui sama raha eest pakutakse võimsamat kasutatud ratast ja nagu Mac mainis, ka tuntud, siis see otsus kaldub ikka teadagi kuhu ja mis sa meie sirgeid teid ikka võrrilaadsega mõõdad. Riskid eluga ja oled kõigil Tänakutel-Hamiltonidel jalus.

Samas need kes linnas ainult liiguvad, siis milleks tonnine?

Väga õige, mitte millekski. Kuid proovi see rahvale selgeks teha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Eestlane on ju teada tuntud “naabrist parem” ja “mul on suurem kui sul” tüüpi rahvas ehk siis vastuseks küsimusele - lihtsalt riistapikenduseks.
Palju meil üldse rattureid linnavahel näeb? Mõtlen siis selliseid, kes ajavadki igapäevaselt oma asju tsikliga ja seda linnapiires. Point on hea, aga et tarbijakäitumist muuta, selleks on võlujõudu vaja.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kunagi siin Maarjamaal keegi pakkus odavaid/kõigile kättesaadavamaid choppereid, olid vist mingi 400cmm kanti.
Rohkem pole tast midagi kuulnud......

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Vint »

Eks asi ole ka siia konnatiiki sobimises. :roll: Kultuur ja harjumused on hoopis midagi muud kui näiteks Indias/ Vietnamis, kus kergemad rattad on igapäevane liiklusvahend. Teatud asju küll fännatakse, nagu kohvikad aga meie mõistes jäävad need lõppkokkuvõttes BurxiRacer'iteks. :mrgreen: :bsmile: ( Kultuuriline erinevus )

Põhitegevusena ei tasuks neid müüa.

Kasutaja avatar

ivokar
Postitusi: 6
Liitunud: 05 Mai 2021, 17:02
Tänatud: 1 kord

Re: kas oleks nõudlust - Harley Davidson?

Lugemata postitus Postitas ivokar »

Küsin ka oma küsimuse.
Olen lähiajal USA-st konteinerit Eestisse saatmas. Sõltuvalt sellest, mis suuruses konteineri võtan, võiks selles olla ruumi veel kuni 14-le mootorrattale.
Kas oleks huvilisi, kes huvituksid avariilistest Harley Davidsonidest? Sõltuvalt vigastuste tasemest võiks hind Eestis kujuneda 2000-3000-4000 EUR piiresse, kuid üritan loomulikult võimalikult väikeste vigastustega eksemplare otsida. Turuhind Eestis ja Skandinaavias peale remonti oleks tõenäoliselt üle 10k ning vajaduse korral abistaks ka varuosade leidmisega. Hetkel oleks vaja teada, et kas oleks huvilisi, siis vaataks sealt edasi.
Või on paremaid ideid millega tühi konteineriosa täita?

Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 314
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Romka »

Ootame kaasfoorumlase Eetarga kommentaari, kuidas tal nende Itaalia SWM 440 müük ja rent läinud on.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Minu olukord on hoopis teine, sest;

  • mul on töökoda olemas
  • tsiklihaagis ja muud transpordi võimalused
  • remondi võimalused ja varuosaderiiulid on samuti nii kui nii olemas
  • ma ei pea nüüd otsekohe ja ilmtingimata kasum nende SMW´ide peale teenima.
    Tsikliäri ja tegevus on mul pigem nagu hobi, enda leivaraha teenud mujalt.

Siis, mina ei suhtle üldse otse SWM tehasega. Antud hetkel minu jaoks mõttetu teema, sest ma saan tunduvalt paremad informatsioonid, vajaliku varuosad ja palju muu enda allikate kaudu.

Üldjoontest saan ma lihtsalt üks vihje anda, Kiina tootmine ja Itaalia disain = suht hea kombinatsioon, kui on turustamine läbimõeldud ja koordinatsioon paigas. Head näidised on Benelli ja Mashi edu. Võib olla Moto Morini saavutab sama edu, siis oleks hästi. FB Mondial suhtes olen ma tagasihoidlikusest arvamusest. Ma ei usu, et Eesti pinna peale suudab keegi 10 kuni 20 tsiklid aastas maha müüja, et alustada nendega edukas äri. Eesti on liiga vaike. Mash´i edu Lätist on hea näide, aga sealt on rahvarav ja asukoht ikka teine...
"my2c"

SWM ´iga tegelen vaikselt edasi, nende SWM 440 eelis on edaspidini varuosade tarne, mootori alumine osa on Honda kloon, ülejäänud mootorijuppid on tuntud brandidest ja kõik muu on Kiina masstoodang. 125ccm ei paku mulle huvi, vaevalt et ma hakkan nendega äritsema..., kahjuks on nende 650 Dual tootmine praegu maas, nende kauplemiste vastu oleks mul huvi olnud...

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Teema algataja
silver.kattai
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Mai 2021, 14:32
Tänanud: 1 kord

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas silver.kattai »

eetarga kirjutas: 05 Mai 2021, 18:09

Minu olukord on hoopis teine, sest;

  • mul on töökoda olemas
  • tsiklihaagis ja muud transpordi võimalused
  • remondi võimalused ja varuosaderiiulid on samuti nii kui nii olemas
  • ma ei pea nüüd otsekohe ja ilmtingimata kasum nende SMW´ide peale teenima.
    Tsikliäri ja tegevus on mul pigem nagu hobi, enda leivaraha teenud mujalt.

Siis, mina ei suhtle üldse otse SWM tehasega. Antud hetkel minu jaoks mõttetu teema, sest ma saan tunduvalt paremad informatsioonid, vajaliku varuosad ja palju muu enda allikate kaudu.

Üldjoontest saan ma lihtsalt üks vihje anda, Kiina tootmine ja Itaalia disain = suht hea kombinatsioon, kui on turustamine läbimõeldud ja koordinatsioon paigas. Head näidised on Benelli ja Mashi edu. Võib olla Moto Morini saavutab sama edu, siis oleks hästi. FB Mondial suhtes olen ma tagasihoidlikusest arvamusest. Ma ei usu, et Eesti pinna peale suudab keegi 10 kuni 20 tsiklid aastas maha müüja, et alustada nendega edukas äri. Eesti on liiga vaike. Mash´i edu Lätist on hea näide, aga sealt on rahvarav ja asukoht ikka teine...
"my2c"

SWM ´iga tegelen vaikselt edasi, nende SWM 440 eelis on edaspidini varuosade tarne, mootori alumine osa on Honda kloon, ülejäänud mootorijuppid on tuntud brandidest ja kõik muu on Kiina masstoodang. 125ccm ei paku mulle huvi, vaevalt et ma hakkan nendega äritsema..., kahjuks on nende 650 Dual tootmine praegu maas, nende kauplemiste vastu oleks mul huvi olnud...

Ja kus neid SWM motikaid näha-osta saab? google mulle eesti müüja kohta vastet ei andnud?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

silver.kattai kirjutas: 05 Mai 2021, 19:47
eetarga kirjutas: 05 Mai 2021, 18:09

125ccm ei paku mulle huvi, vaevalt et ma hakkan nendega äritsema..., kahjuks on nende 650 Dual tootmine praegu maas, nende kauplemiste vastu oleks mul huvi olnud...

Ja kus neid SWM motikaid näha-osta saab? google mulle eesti müüja kohta vastet ei andnud?

Tema käest saaksidki,aga viimases lauses kirjas,et neid ei toodeta praegu või enam.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas ranel »

silver.kattai kirjutas: 05 Mai 2021, 14:45

Tere, küsimus suurele ringile, kas 125 ja 250cc itaalia moto bränd FBMondial oleks huvitav? toodavad põhiliselt scrambler , cafe race ja enduro stiilis, väikese kubatuurilisi rattaid. Kas meil ostjaid leiduks? küsin, sest lähen homme so 06 mail esindajaga kohtuma. uurin neilt kuidas rataste ja juppide saadavus on, kuidas garantiijuhtumeid lahendada, hinnakiri jne. Kas on mõtet tegeleda? Asjaliku tagasisidet paluks,niisama mürki pritsida pole mõtet!

250cc 2t/4t tänavalegaalsel enduro oleks küll turgu, kui neid megahea hinnaga liikuma hakkaks.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Eelmise aasta vana õli pealt vaadatuna on nõudlus säänne, et hobina kärab küll, kuid põhisissetulekuna jääd ilmsel nälga. Aga edu, hoolimata sellest, kui suurelt asja ette võtad!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas: 05 Mai 2021, 20:14
silver.kattai kirjutas: 05 Mai 2021, 14:45

Tere, küsimus suurele ringile, kas 125 ja 250cc itaalia moto bränd FBMondial oleks huvitav? toodavad põhiliselt scrambler , cafe race ja enduro stiilis, väikese kubatuurilisi rattaid. Kas meil ostjaid leiduks? küsin, sest lähen homme so 06 mail esindajaga kohtuma. uurin neilt kuidas rataste ja juppide saadavus on, kuidas garantiijuhtumeid lahendada, hinnakiri jne. Kas on mõtet tegeleda? Asjaliku tagasisidet paluks,niisama mürki pritsida pole mõtet!

250cc 2t/4t tänavalegaalsel enduro oleks küll turgu, kui neid megahea hinnaga liikuma hakkaks.

Naabrite juures lätis on müügis ja hinnad ka olemas ehk eks igaüks otsustab kas on odav või mitte.
https://dude-bikes.com/collections/fb-m ... otorcycles

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M.T. kirjutas: 05 Mai 2021, 15:54

Kas meil või mujal maailmas?

Nii meil, kui mujal. Egas siis asjata enamusel tootjatel pole loetelusse ilmunud 300cc maanteekõlbulikke dual sport maisnaid hulganisti. Aga nagu tavaks siis meie, eestlased oleme sabassörkijad.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Eks tsiklitoojad tajuvad, et vaja nooremaid kaasa haarata + arengumaade turud, kus seoses jõukuse kasvuga minnakse üle mootorratastele

Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Macintosh kirjutas: 06 Mai 2021, 16:03
M.T. kirjutas: 05 Mai 2021, 15:54

Kas meil või mujal maailmas?

Nii meil, kui mujal. Egas siis asjata enamusel tootjatel pole loetelusse ilmunud 300cc maanteekõlbulikke dual sport maisnaid hulganisti. Aga nagu tavaks siis meie, eestlased oleme sabassörkijad.

Et ma võin end siis Eestis trendiloojana tunda? :P

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Macintosh kirjutas: 06 Mai 2021, 16:03
M.T. kirjutas: 05 Mai 2021, 15:54

Kas meil või mujal maailmas?

Nii meil, kui mujal. Egas siis asjata enamusel tootjatel pole loetelusse ilmunud 300cc maanteekõlbulikke dual sport maisnaid hulganisti. Aga nagu tavaks siis meie, eestlased oleme sabassörkijad.

Mingil määral on ka moto spordil nö kas just arengu pidur või mida iganes peal ehk pole Moto1 ja 2 nö suurtest mootoritest loobutud , samas kui WRC ja F1 lasevad juba ammu 1,6 mootoritega ja enne oli neil 2,5 ja 3,0 kasutusel.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Suured olid vabalthingavad, nüüd on väiksed + turbo ja hübriid. Tsiklitel vist sellist pulli pole lisatud.

Kasutaja avatar

Reieväristaja
Postitusi: 26
Liitunud: 17 Mär 2021, 17:53
Tsikkel: Honda cb500x
Tänanud: 19 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Reieväristaja »

Võtame selle nurga alt: Eestis muutuvad mootorrattad järjest popimaks (vt hiljutine uudis et motikad pea otsas poodides). Kui nüüd püstitada küsimus, et kes need uued motosõbrad on? On vastus ilmselt "keskmine tarbija". St see sama isik kes liisib autosid tutikana või enam vähem tutikana ja omab vaba raha et ratas kõrvale osta. Kas sellised kliendid on õlinäpud? Pigem mitte eksju. Need on need samad inimesed kes oma liisinguautosid kuulekalt esindusse hooldusesse viivad vastavalt graafikule. Seega, mida otsivad sellised kliendid mootorratast ostes lisaks rattale? Vastus: esindust, hooldust, mugavust, kindlust. Kui neid koos rattaga kaasa pakkuda ei ole, siis ma ei usu et väga mõtet oleks. Lisaks tuleb konkureerida ennast turul juba kehtestanud tegijatega, kes kõike seda pakuvad. Kindlasti mõni tuttavatest brändidest väsinud entusiast ostaks, aga kui palju neidki on..

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Nagu reieväristaja ütles. Kui oleks kohe päris õige esindus koos kellade ja viledega, nagu tavaliselt margiesindused on, siis miks ka mitte :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Piipz kirjutas: 06 Mai 2021, 20:49

Nagu reieväristaja ütles. Kui oleks kohe päris õige esindus koos kellade ja viledega, nagu tavaliselt margiesindused on, siis miks ka mitte :)

Ehk see on suuremat sorti investeering tasuvus garantiita. Nagu ma eespool mainisin, et kui on vaba raha millega saab riskida(ehk ei pea vanaema käest laenama minema kui midagi välja ei tulnud), siis hästi müües on kõike võimalik müüa.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Admiral Vint kirjutas: 06 Mai 2021, 19:15

Et ma võin end siis Eestis trendiloojana tunda? :P

Kui see su enesehinnangut kergitab siis aga palun.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mina väidan, et arvestades, kui paljud praegu lube teevad, mis seis on tsikliturul üldiselt ja hipsterid ja vastuvoolu ujujaid koorub pea igalt poolt, siis tasuks proovida. Lõpuks sõidetakse kaskvõi soodsaima hiina saaniga, kui muud ei ole ei kasutatuna, ega ka uuena kätte saada. Minu enda näide näiteks, praegu on mul ktm 950 adv ning gasgas ec300 liikuriteks peamiselt. Võistlustehnikat ei viitsi mööda teid kulutada ja ktm on liiga kolakas, et 2km sõbra juurde sõita. Kuna mul käpad otsas ja häbitunne puudub, siis korrastan oma igivana honda cm200t nendeks puhkudeks ära, kuid kui mul viimast ei oleks, siis mingi ca 300ccm tänavalegaalne kerge ja lõbus plönn oleks mu kuurist reaalselt puudu.


Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Ise ostaks/vaataks hea meelega mingi 250-350ccm kerge enduro teiseks rattaks kasvõi hiinaka kui oleks nn garantii, esindus ( varuosade saadavus!!) ja hinnaklass sinna 5k vahele. Muidugi mingisugune kvaliteedi tase peab ikkagi olema. Swm näiteks. Annan vägah ästi aru endale et KTM on hea aga ma võistlemas ei käi ja 10K eest osta "teist ratast" ei raatsi.
Atv maailmast Cf moto hea näide. Odavam, võibolla mitte parim turul aga oma ülesannet täidab.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Cf teeb rattaid ka ja täitsa saadaval Veltis.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: kas oleks nõudlust?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jalamees kirjutas: 06 Mai 2021, 22:19

Ise ostaks/vaataks hea meelega mingi 250-350ccm kerge enduro teiseks rattaks kasvõi hiinaka kui oleks nn garantii, esindus ( varuosade saadavus!!) ja hinnaklass sinna 5k vahele. Muidugi mingisugune kvaliteedi tase peab ikkagi olema. Swm näiteks. Annan vägah ästi aru endale et KTM on hea aga ma võistlemas ei käi ja 10K eest osta "teist ratast" ei raatsi.
Atv maailmast Cf moto hea näide. Odavam, võibolla mitte parim turul aga oma ülesannet täidab.

5k juurde saab juba midagi paremat,kui hiinaka. Hiinakate lagi on pigem alla 5k. Näiteks Honda 125,mis ilmselt linnas liigub piisavalt hästi, algab alla 3k ja lõppeb 4990. Yamahal ka 125 4990 bike125 5,3k. Honda CB500 on 6,2k. Suzukil on 250 V-Strom, aga hinda pole väljas.Hiinakate osasid ja remonti teeb Starmoto ja ilmslet teised ka, kes müüvad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”