tsikkel leedus

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
klaaabu
Postitusi: 35
Liitunud: 30 Aug 2011, 23:32
Tänatud: 1 kord

tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas klaaabu »

hei. kes toob või teab kuidas tuua leedust(klaipedast) tsiklit kõige mõistlikumalt? tänan




will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

No mina tean...ühe näiteks tõin nii nagu tsikliga ikka sõidetakse :D Keskpäeval hakkasin tulema, öösel olin kodus. Pärnust käisin veel läbi. Samas jah 2 juhti oli ka ja vahetasime.

Aga eks saab tuua mitut moodi, võib käruga tuua, bussis. Põhimõtteliselt võibolla saaksin ka teenust pakkuda, oleneb ajast ja detailidest. Tsikleid üle vaadata oskan, selles ei ole küsimus.
Kuid oleneb kindlasti ka sellest kui hulluks lähiajal läheb jälle igasugune koroonapaanika piiridel jne.


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Mis ühikutes seda "mõistlikkust" mõõdetakse?
Kõige parema hinna/aja suhtega saad ilmselt, kui võtad autorendist kaubiku ja käid seal ööpäevaga edasi-tagasi ära.

Kasutaja avatar

Snuffit
Postitusi: 271
Liitunud: 02 Veebr 2009, 19:50
Tsikkel: Suzuki GSX1250 FA
Asukoht: Rapla
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Snuffit »

Hei!

Juhul kui sealt tsiklit ostma lähed, siis väike hoiatus ka: kui Leedust miskit tood, vaata kindlasti üle kas dokumendid korras ja kõik numbrid omavahel klapivad.

Tuttav tõi paar aastat tagasi tsikli sealt, oli kenasti Leedus arvel ja dokumendid VIN-iga klappisid, aga Eestis ülevaataja leidis, et mootorilt olid seerianumbrid jms maha lihvitud ja seega arvele Eestis ei saanudki. Müüs tagasi Leetu järgmine hooaeg.

Ja on juhtunud ka seda, et USAst (või mujalt kaugelt) Leetu toodud ja seal arvele võetud sõiduvahenditelt tahetakse Eestisse regamise korral tüübikinnitust, mis võib isegi kuni 1000 euri maksta ning see, et masin Leedus (ehk euroopas) juba arvel, ei huvita siinpool kedagi.

Ehk kokkuvõttes, nagu ikka, veendu selles, mida ostad!

Ja kui teema pole seotud ostmisega, siis vabandan et ruumi raiskasin :mrgreen:

Edu! :bsmile:


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

väga õiged tähelepanekud!

kõige odavamalt saab sealt aga tsikli ära tuua ilmselt siiski nii, et võtad oma väikse ja öko sõiduauto (diiselauto) ja sõidad naisega kohale ning tsikli ja autoga tagasi. Kuigi kaubiku variant on tõenäoliselt close second. Aga mõlemal juhul muidugi pead arvestama ka kuluva ajaga. Ööpäevaga käib ära küll, aga ainult siis kui lähed konkreetsele aadressile ostma konkreetset asja kokkulepitud täpseks kellaajaks. Leedu peal ringi sõitma ja erinevaid rattaid vaatama hakates...nojah, võibolla käib ka ööpäevaga ära aga siis oledki 24h järjest üleval :D


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Oma auto + tsikkel on odavam ainult siis, kui ei arvesta ei auto ega tsikli kulumit.
Väiksema kaubiku (kuhu siiski tsikkel sisse mahub) ööpäevarent on võimalik leida hinnaga ca 40€/24h, kütusekulu 6 - 7l /100 maanteel.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

korralik tänapäevane mittelahmakas mittelinnamaastur ehk normaalne sõiduauto, diiselmootoriga maanteel 4-4.5. Umbes sama ka uuemate bensiinikate puhul, võibolla õige tsipa rohkem.
12x4.5x1.1=60eur.
tsikli "kulu" siinkohal eraldi või ekstra juurde arvestada oleks natuke naljakas. kas tsiklit ei mindagi ostma mitte selle pärast, et sellega sõita saaks? aga no isegi kui siiski tsikli otsa küttekulu otsa panna siis juurde tuleb ilmselt midagi 30-40 euri vahele. bensiin on leedus tükkmaad odavam kui siin.

kaubik, isiklikult pole näinud ühtegi, mis reaalselt 6ga hakkama saaks aga no võtame siis umbes sellise optimistliku 6.5
sama teekond tuleb 90eur. kui diislit ei saa ja pead bensiinia sõitma siis tükkmaad rohkem. saad 50euriga päev? no okei, äkki isegi saab...omaette jutt, et kas ka saad võtta kaubiku rendist, teha kogu oma sõidu ära ja viia kaubiku ka tagasi kõik 24h sees. ilmselt tehtav, aga paras rapsimine. ja üleüldse on kogu selle reisi jooksul sel juhul korralik tuli takus, all of the time! ning isegi kõige selle ehk KÕIGE OPTIMISTLIKUMA stsenaariumi puhul jääb mulle selgusetuks mismoodi see asi nüüd ikkagi kõige soodsam lahendus on.

lõpuks muidugi tekib veel suur küsimus, et kas rendikaubik ei kulu??? ja kui selgub, et ikkagi kulub siis miks peaks keegi tahtma sulle rentida oma kaubikut ja teenida võibolla ääriveeri selle kulumi tagasi ning paar eurot peale? kuidagi loogikavastane ei ole või...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kõige odavam on transa firmal lasta see ära tuua. Seljuhul pead muidugi ise ette kõik ära orgunnima ja müüja peab ratta kuidagi auto peale suutma tõsta. Tsikkel võrdub 2xEUR alus oma mõõtudelt ehk 0,8 ldm. Leedust eestisse on veohinnad väga maladalad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

arbs
Postitusi: 136
Liitunud: 07 Nov 2011, 11:55
Tsikkel: BMW R12100GS
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas arbs »

klaaabu kirjutas: 06 Aug 2021, 14:30

hei. kes toob või teab kuidas tuua leedust(klaipedast) tsiklit kõige mõistlikumalt? tänan

Võin ära tuua, kütus ja kokkuleppetasu
Helista 53305249


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas pyta »

Issand jumal,will muretseb, kuidas kaubik ennast ära tasub ja kulub? Keda see huvitab,? Kui seda renditakse 30-40euri 24h,siis maksad selle raha,ega sa pärast sellele võõrale masinale õlivahetust tegema ei pea!?
Ja seal eesti-klaipeda otsal ei saa sa elusees oma 4l/100km mingi autoga, nojah,kui kuskile sara taha tiksuma jääd 75ga,aga siis võidki 24 tunniga arvestada. Tulin just saksast wismarist 18 tunniga,aga no poola lõpp ja baltikum ongi see kõige idiootsem osa

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

Kuskohast sa lugesid välja, et mind huvitab kuidas mingi kaubik kulub? pole sooja ega külma, nagu mind ei huvitanud ka see kuidas sõiduauto või tsikkel kulub. See huvitas ikka kedagi teist. Katsu lugemisoskusega kuidagimoodi pulgal püsida enne kui kommentaare kirjutama hakkad. Kaubiku rentijat muidugi ilmselt ikka huvitab kuidas tema kaubik kulub nagu ka see, et ta teenuse ja äritegevuse eest KASUMIT teeniks.
Ma kirjutasin väga konkreetset numbrid välja ja väga konkreetselt on näha, mis on soodsam ja mis kallim. Sellega võiks see arutelu mumeelest lõppeda. Aga kui sa tahad väga edasi jaurata siis tundub, et muretsed siin eelkõige sina...

Pealegi, nagu Urmas juba vahepeal kirjutas siis KÕIGE odavam on võibolla hoopis mingi veoauto peale panna. Kindlasti see ka kõige odavam on kui kuluarvestusse hakata võtma sisse ka oma kulunud aega mingi x tunnitasu põhjal.

Ma olen sõitnud eesti-suwalki reaalse kuluga 4, eesti-berliin reaalse kuluga 4.5 ja igasuguseid muid otsi sinna vahele jäävate kuludega, korduvalt ja erinevate autodega. Ükski pole olnud mingi ökonoomsuse viimane sõna ning keskmine kiirus on täiesti tavapärane 90 kanti kogu sõidu peale. Eelmine nädal sõitsin bensiiniautoga eesti-krakow-eesti keskmise kuluga 4.7. Nii et sel teemal meil midagi vaielda vaja ei ole, ma ei kirjutaks selliseid numbreid siia ülessegi kui ma nendes isiklikult ja faktiliselt veendunud ei oleks.
Aga mis sina punnimise mõte üldse olema peaks? Okei, tahad väita, et sõiduautoga ei saa keegi kunagi kusagil sõita 4/100? Fine, minugipoolest. Soovid, et see number oleks 6/100? No teeme nii. Sellisel juhul ei saa täpselt samamoodi mitte keegi mitte kunagi kugasil kaubikuga sõite ka vähem kui 10/100...lõpptulemus arvutustes sellest kuidagi sinu "kasuks" ei muutu. Aga no targuta aga edasi :D


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Tere, - klaabu - ma küsin vastupidi tagasi.

Mis sa üldse tahad? Paistab, et üks tsikkel, mis sind huvitab, seisab Klaipedas.
Rohkem informatsioon ma ei suuda üldse sinu tekstis välja lugeda... (aga võib olla on asi sellest, et minu eesti keelsed oskused on mingi määral piiratud!?)

Puudub näiteks täiega informatioon:

millest tsiklist meil on sealt tegevus? Kerge enduoro kuni 1600 Honda Goldwing, täitsa erinevaid ülesanded...
kas tsikkel on sõidukorras?
kas sa soovid kohapealne kontroll? Ja mis siis peab saama, kui "transpordiärimees" leiab näiteks vale VIN - kood?
või kas diil on juba tehtud ja raha kantud?
kuhu seda tsikkel tuleb üldse viia - Hiiumaas kuni Võruni välja on ikka vahe sees...
kas sa oled müüjaga suhelnud, et mingi "võõras" tohib üldse tsikkel vast võtta ja ä'ra viia?

jne.!

Aga ma saan sind rõõmustada, enam vähem 50 % eesti tahtjatest on samas seisundissest, helistavad mulle ja esitlevad täpselt sama küsimus samas stiilis

kas sa saad mulle tsikkel Saksast tuua?

  • ja siis hakkab kommunikatsioon nullist pihta....
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 07 Aug 2021, 20:04

Ma olen sõitnud eesti-berliin reaalse kuluga 4.5

Kiirteel sõitsid 90-ga? :shock:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas pyta »

Jah..90km/h keskmine kiirus..my ass 😀

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1196
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 168 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Turist »

mx77 kirjutas: 08 Aug 2021, 17:10
will111 kirjutas: 07 Aug 2021, 20:04

Ma olen sõitnud eesti-berliin reaalse kuluga 4.5

Kiirteel sõitsid 90-ga? :shock:

Võib seal 90-ga sõita?

Kasutaja avatar

Mrtn5
Toetajaliige
Postitusi: 161
Liitunud: 11 Sept 2013, 14:24
Tsikkel: 790ADV, Versys X300
Asukoht: Tln
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 10 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Mrtn5 »

Turist kirjutas: 08 Aug 2021, 22:22

Võib seal 90-ga sõita?

Vast ikka võib. Vähemasti Poolas ja Saksas oli hiljuti veel nt haagisega lubatud max 80 kmh.


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Lembit »

pyta kirjutas: 07 Aug 2021, 19:22

Issand jumal,will muretseb, kuidas kaubik ennast ära tasub ja kulub? Keda see huvitab,? Kui seda renditakse 30-40euri 24h,siis maksad selle raha,ega sa pärast sellele võõrale masinale õlivahetust tegema ei pea!?
Ja seal eesti-klaipeda otsal ei saa sa elusees oma 4l/100km mingi autoga, nojah,kui kuskile sara taha tiksuma jääd 75ga,aga siis võidki 24 tunniga arvestada. Tulin just saksast wismarist 18 tunniga,aga no poola lõpp ja baltikum ongi see kõige idiootsem osa

Ah, lase olla! Selleks, et kapitalism töötaks, on vaja igasse ühiskonda mingit protsenti "wille", kelle arust on 35€ kokkuhoidmiseks, enda autoga 1200 km maha uhamine mõistlik mõte. :D :D


Teema algataja
klaaabu
Postitusi: 35
Liitunud: 30 Aug 2011, 23:32
Tänatud: 1 kord

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas klaaabu »

mulle meeldib teema!! aga siis hakkavad mingid vennad kemplema kelle on pikem! mul pole sellest sooja ega külma, minu huvi on tsikkel leedust eesti saada! LIHTNE, KAS POLE? võiks teha mingi alagrupi, kus vennikesed saavad vaielda, sest naine neile kodus sõna ei anna :-)


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

aga äkki siis kirjeldad piisavalt detailselt ära, mida sul tegelikult vaja on?! kedagi ei huvita siin, millest sul on sooja või millest on külma...esitad küsimuse stiilis "kas täna on soe?" siis saad ka vastavaid vastuseid. oma lollust või tegemata jätmisi ei ole mõtet teistele süüks panna.

ja sellest võiks üks täiskasvanud inimene ka aru saada, et FOORUM ei ole sinu isiklik "muredeliin", vaid avalik arutlusplatvorm KÕIGILE. kui ei meeldi või ei sobi siis ära siia tiku ning mine leia oma küsimustele ise vastuseid.
mina näen, et teema sisaldab absoluutselt kogu vajalikku informatsiooni sinu esitatud küsimusele. praktiliselt kõik erinevad variandid on välja toodud, muu kasulik info on ka kirja pandud. isegi konkreetne pakkumine toomiseks oli kuskil olemas. mõistlik oleks selle info kirja panijaid tänada ja minna oma tsiklit tooma, mitte tulla siia mökitama ja ülbitsema jutuga "keegi ütles ka midagi üleliigset". sellistele klaabudele siin järgmine kord lihtsalt enam ei vastata, eks siis saad võrrelda kumb on parem kas vaikus eetris või palju juttu :ner:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Poes on lõvikonserv müügile tulnud?


Teema algataja
klaaabu
Postitusi: 35
Liitunud: 30 Aug 2011, 23:32
Tänatud: 1 kord

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas klaaabu »

mx77 kirjutas: 09 Aug 2021, 18:45

Poes on lõvikonserv müügile tulnud

njah, ma ei küsinud ju kelle auto kuipalju kütet võtab!? aga siin hakkavad vennad oma tilli pikendama ja siis veel norib mehe nime kallal ka! aga jah, viikna tsirkusesse on veel vabu kohti klounidele küll!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Aga lp teemaalgataja, võta siis Viiknaga ühendust, äkki toob su ratta ka ära.
Nii lollilt kui see esimene postitus on püstitatud, sama mõõduga tulid ka vastused. Või mis asja sa ootasid mainides lihtsalt tsikkel ja Klaipeda ning kes toob või teab kuidas? (togi) Pakuti ju erinevaid variante, isegi 1 tooja küsis lisainfot siin. A kui sobivat vastust ei saanud, siis vaata peeglisse ja :wack:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kõige mõistlikumalt tood ära, kui räägid [mention]eetarga[/mention]ga, kes pidevalt saksast tsikleid toob. Võtab tagasiteel peale ja asi ants. Aga ülevaatamisjuhendi ja mida kontrollid pead ise kaasa panema.
Ise ma võtaks ilmselt kaubiku ja sõidaks sellega siis pole vaja pärast teisi süüdistad, et vale asja tõid.
Muidugi on võimalik ka liinibussiga kohale sõita ja seal Boltiga ringi tiirutada aga siis tuleb kotiga varustus kaasa võtta ja igaks juhuks ka bussiga tagasisõit planeerida.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas eetarga »

"my2c"
suhtlesin klaabuga pn kaudu. Ta saatis mulle sõnum ja mingi määral vastasin ka.

Asi on lihtne - või keeruline - mii nagu keegi seda vaatab oma vaatevinklist.
Tavaliselt ma kasutan Travemünde - Liepaja laevaliin.
Kiel-Klaipeda laevaliin on teatud mõttest veidi kallim.

Tavaline taks (Saksamaalt - Eestisse) on praegu 350,- E -transpordi ees.
Klaipedast on diil veel pooleli. Lisakulud ülevaatmiseks ja diili sõlmimiseks ei oska ma praegu õelda mis se läheb maksma.

Eeldame, et ma hoian üks koht vabaks ja käin Klaipeda kaudu - siis on asi lihtne: koht on koht ja vähemalt teen 350,- E arve.
Praegu tulen tihti Prantsumaast tagasi - vastupidi - kui keegi tahab midagi La Rochellist - siis ma küsin samuti 350,- E.

Teistele -
Juhul kui olukord on teine, ja keegi sõidab sealt nii kui nii mõõda, siis oleks mõistlik tasu minu arvamuste järgi mingi 200 - 250,- E.

Teine lihtkalkulatsioon: 550 km * 2 = Tartu - Klaipeda - Tartu = 1100 km * 0,25 E = 275,- E (pluss Leedu teemaks = 8,- E) pluss vähemalt mingi 100,- E et "keegi" viitsib seda teha. Kui oleksin töötu kaubikuga eraisik, siis mina küsiks selle tiiru ees samuti 350,- E.

Probleem on pigem sellest - kui kohapeal selgub välja, et tsikkel ei ole ostuväärne - kui kõrge on siis "no show fee" - ja kas Klaabu on nõus seda ka maksta....

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ehk siis klaabu ei jätnud oma ratast Klaipedasse ja ei uuri kuias seda sealt koju tuua vaid tahab sealt osta mingit ratast,mida ta nägi kuskil müügis. Tal endal pole aimugi, et mida tegema peaks enne kui ratast peale laadima hakata. Pole ilmselt ka aimu, mis seisukorras rattaga on üldse tegu. Ehk siis e-poe ost.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas: 10 Aug 2021, 14:36

Ehk siis klaabu ei jätnud oma ratast Klaipedasse ja ei uuri kuias seda sealt koju tuua vaid tahab sealt osta mingit ratast,mida ta nägi kuskil müügis. Tal endal pole aimugi, et mida tegema peaks enne kui ratast peale laadima hakata. Pole ilmselt ka aimu, mis seisukorras rattaga on üldse tegu. Ehk siis e-poe ost.

Vaadake uuesti algset postitust. Seal jutt konkreetselt ainult transast ju..
"hei. kes toob või teab kuidas tuua leedust(klaipedast) tsiklit kõige mõistlikumalt? tänan"

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Saame siis niimoodi rahulik leppida, et vähemalt mina sain klaabu niimoodi aru (pn alusel), et tegu on tsiklist, mis ta kavaseb kohapeal osta...

Sellest mõttest on esimine postitus veidi ekslik ja vajab või lisaseletused/täiendused.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas will111 »

Minu taks olekski 250e. See sisaldab siis ka kohapeal tehnilist kontrolli. "no show" hind oleks umbes sama, sest minu jaoks ei ole ju sisulist vahet, kas ma tulen sealt tagasi siis koos tsikliga või ilma, maksab aeg ja teenus. ostja enda asi on siiski eelnevalt teha piisavalt eeltööd, et käik ei oleks asjatu ning eks teatud riski võtmisega tulebki arvestada. kui seda ei soovi siis võib tsiklit ju ka eestist osta ;)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: tsikkel leedus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas: 10 Aug 2021, 18:50
urmas66 kirjutas: 10 Aug 2021, 14:36

Ehk siis klaabu ei jätnud oma ratast Klaipedasse ja ei uuri kuias seda sealt koju tuua vaid tahab sealt osta mingit ratast,mida ta nägi kuskil müügis. Tal endal pole aimugi, et mida tegema peaks enne kui ratast peale laadima hakata. Pole ilmselt ka aimu, mis seisukorras rattaga on üldse tegu. Ehk siis e-poe ost.

Vaadake uuesti algset postitust. Seal jutt konkreetselt ainult transast ju..
"hei. kes toob või teab kuidas tuua leedust(klaipedast) tsiklit kõige mõistlikumalt? tänan"

Vaata minu eel kirjutatud eetarga postitust, tegin sealt lühikokkuvõtte. See teema alguse jutt ei päde, seda on teemalgataja ka ise juba vahepeal kinnitanud. Seega teema on arenenud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Suletud

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”