Kas keegi saab aidata ebay.de osas?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
eRKs

Kas keegi saab aidata ebay.de osas?

Lugemata postitus Postitas eRKs »

Probleem selles, et sooviksin ebay.de-st ühe müüjaga koheselt ühendust võtta, kuid selleks on tarvis ennast seal kõigepealt registreerida ning seejärel saadetakse sulle kood koju postiga (vähemalt nii sain mina aru, sest nende saadetud e-mailist ma küll kusagilt seda ei leidnud), kuid paraku ma ei saa nii kaua oodata (teine võimalus on krediitkaardiga registreerida, kuid antud plastikjubin mul puudub).

Kas keegi, kellel on konto ebay.de, oleks nii abivalmis ja saaks mulle hankida mind huvitava müüja kontaktandmed?
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

'

See mees küll teispool lompi ja ebay.com osas oma abi pakub, aga eks küsida kannatab ikka.

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

ebay

Lugemata postitus Postitas mega1 »

E-bays registr. saadetakse sulle vajalik link meiliga ja ongi uus konto olemas.
asjade ostmisel arvesta transpordi ja raha ülekandekulusid võivad moodustada päris suure summa.
Paypal eestis pole.Seega tuleb raha lihtsalt üle kanda(money order)näiteks Krediidipank pakub seda teenust.Arvesta et keegi kaupa enne raha kätte saamist teele ei pane.
Arvesta et võid lihtsalt rahast ilma jääda.
Ostes soovitan raudselt vaadata referentsidest kellega tegu ,kes müüb.
Alles reg.käest ei soovita osta.
Müüja paneb tavaliselt ka juurde kuhu ta on nõus saadetud kauba saatma,jälgi ka seda.

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

vabandus

Lugemata postitus Postitas mega1 »

vabandust eelnev puudutas usast ebay.com ostmist.
Kasutaja avatar

sokk
Postitusi: 224
Liitunud: 06 Mai 2004, 21:34
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas sokk »

e-Bay'sse registreerimist ei pea tegema just tingimata ebay.de-s (ehk siis oksjonikorraldaja saksakeelses keskkonnas). Kui inglishit ( :roll: ) oskad, siis näiteks: http://www.ebay.co.uk/ , seal saad käskudest ja keeldudest aru. Samad kasutajatunnused ja paroolid kehtivad ka ebay.de's.
Ja müüja kontaktandmeid sa kuskilt ei saa. Ehk siis ainult kui oma meiliaadressi pisut krüptitud kujul müüjale saadetud kirjasse peidad ja tal on huvi sulle e-Bay-väliselt vastata. Muidu käib teie kirjavahetus läbi oksjonikorraldaja serverite ja seal roogitakse kirjadest välja numbrid (mis võiksid olla pangakotod) ja märgikombinatsioonid (mis võiksid olla meiliaadressid). Müüja andmed edastab e-Bay sulle siis kui oled oksjoni võitnud.
Infotehnoloogia, mis sa kuradiga ikka peale hakkad... :ner:

terv, sokk

Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

mismõttes ei saa? mina olen vabalt müüjatega enne diili toimumist suhelnud.
Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Suhelda ikka saab, isegi teinud seda korduvalt, aga..iga müüdava kauba juures on nö nupp Ask seller a question ja kui seda tahad kasutada, siis pead tõesti kasutajaks olema regatud.
Ja suhtlus käib jah nö läbi ebay, et sa müüjalt otse ei ostaks (seda toimingut kirjeldab ebay kui riskantset ettevõtmist ostja jaoks)

Regamisega mingit posti teel saabuvat teemat küll pole, asi on lihtne ja kiire ja comis regatud kasutajatunnuse ja parooliga saad .de ja .uk lehel ka toimetada.


Kk
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Lugemata postitus Postitas wicked »

võite ju vaielda kas on posti teel või mitte,aga ca. 1 aasta tagasi oli registreerumine ebay.de-s küll ühe variandina posti teel.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Jah..õigem oleks minu poolt olnud kirjutada, et posti teel regamisest pole ma kuulnud ja ei tea sellest midagi, mis aga ei tähenda, et seda pole olnud jne.
Ise regasin end arvutist, seda siis com lehelt. Hiljem .de lehte uurides kõlbasid minu tunnused ka seal (nt müüjate feedbacki uurimisel jm)

Kk

Teema algataja
Sass XJR 1200

Lugemata postitus Postitas Sass XJR 1200 »

Tere. Kui on vaja müüjaga võtta ühendust e-posti teel (telefoninumbrid on seal harva), siis võid mulle saata artikli numbri. Saab proovida.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”