Motodepoo uudised

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Alates tänasest oleme kolimise tõttu suletud kuni järgmise esmaspäevani (03.11). Siis loodetavasti avame juba uues kohas.

Vabandust võimalike ebameeldivuste pärast.



Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Jõuluale

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Tere,

Kui keegi veel on hiljaks jäänud, siis 17-23 detsember traditsiooniliselt kõik kaubad -20% norm hinnast (v.a. kinkekaardid ja sõidukid)

Pilt

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Pilt

NB! Asume uuel aadressil - Kadaka tee 86A


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Ei oskagi nüüd öelda, kas liigitada alljärgnevat juhtumist positiivseks või negatiivseks, kuid kummaline oli kogu olukord küll.

Nimelt otsustasin ma mõned nädalad tagasi (täpsemalt öeldes 17. aprillil) muude tegemiste seas läbi põigata ka Tallinna Motodepoo kauplusest. Nimelt oli mul väga suur huvi soetada oma Schuberth C2 kiivrile korralik originaal uduvisiir koos põhivisiiriga. Olles käinud eelnevalt ka teistes kauplustes olin väga õnnelik, kui tore naisterahvast müüja teatas mulle, et muidugi saab. 2-3 päeva saabumiseks ja kuna olen Rakverest, siis lubati kaup mulle ka Rakverre ära organiseerida. Tasuma pidin kauba kättesaamisel.

Nädal oli mööda saanud ja kaubast ei kippu ega kõppu. Saatsin e-kirja, millele vastust ei tulnudki. Helistasin kaupluse telefoninumbril, mille puhul oli kaks olekut - kas keegi ei võtnud vastu või number oli kinni. Tagasi helistama ei vaevunud mitte keegi mitte kunagi. Helistasin seejärel järgmisel päeval hoolduse telefoninumbril ja minu mure kuulati kenasti ära ning lubati info edasi anda ja minuga ühendust võtta. Ootasin, aga ei midagi. Lõpuks suutsin mingisugusegi kommunikatsiooni tekitada SMS-ide vahendusel, kus viimaseks SMS-iks jäigi 27. aprillil saadetud info, et kohe, kui kaup jõuab, siis võetakse ka minuga ühendust.

Tore lugu on see, et sattusin 5. mail Tallinna ja kuna oli pisike ajareserv, siis käisin ka Motodepoo kauplusest läbi. Suur oli minu üllatus, kui müüja vägagi rõõmsalt teatas, et minu kaup on juba ammu kohal ja ootab mind. Lisaks veel mainiti, et nad olidki juba mures, et kas klient üldse kaubale järele tuleb. Naljakas oli see, et pakendil oli rohelise märkmepaberiga suurelt minu nimi ja telefoninumber ning ka märge, et saata Rakverre. Kas tõesti oleks raske olnud helistada? Kas tõesti on nii raske minu e-kirja, telefonikõnesid ja SMS-e tellimusega kokku panna ja klienti kauba saabumisest teavitada?

Paraku peab küll tõdema seda, et kaup ei olnud päris see, mida ma soovisin. Nimelt lubati mulle 60€ Schuberthi originaalvisiir koos uduvisiiriga (ilma pinlock-ita variant), kuid reaalsuses telliti siiski pinlockiga variant ja uduvisiiri eest tuli lisaks põhivisiirile maksta 30€ lisaks, ehk siis kokku kogu asi 90€.

Seega kokkuvõtlikult sain küll kauba, aga mitte päris seda, mida soovisin ning suhtlemisoskus antud kaupluses jätab minu hinnangul ikka väga-väga tugevalt soovida. Algaja mootoratturina minu jaoks kahjuks negatiivne kogemus ja üldises pildis ka kuidagi kummaline olukord. Tulevikus eelistan tõenäoliselt Rakvere kohalikke kaupmehi vaatamata sellele, et hinnad mõnevõrra krõbedamad - vähemalt suhelda osatakse ja lubadustest peetakse kinni.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Rasmusk kirjutas:

Ei oskagi nüüd öelda, kas liigitada alljärgnevat juhtumist positiivseks või negatiivseks, kuid kummaline oli kogu olukord küll.

Nimelt otsustasin ma mõned nädalad tagasi (täpsemalt öeldes 17. aprillil) muude tegemiste seas läbi põigata ka Tallinna Motodepoo kauplusest. Nimelt oli mul väga suur huvi soetada oma Schuberth C2 kiivrile korralik originaal uduvisiir koos põhivisiiriga. Olles käinud eelnevalt ka teistes kauplustes olin väga õnnelik, kui tore naisterahvast müüja teatas mulle, et muidugi saab. 2-3 päeva saabumiseks ja kuna olen Rakverest, siis lubati kaup mulle ka Rakverre ära organiseerida. Tasuma pidin kauba kättesaamisel.

Nädal oli mööda saanud ja kaubast ei kippu ega kõppu. Saatsin e-kirja, millele vastust ei tulnudki. Helistasin kaupluse telefoninumbril, mille puhul oli kaks olekut - kas keegi ei võtnud vastu või number oli kinni. Tagasi helistama ei vaevunud mitte keegi mitte kunagi. Helistasin seejärel järgmisel päeval hoolduse telefoninumbril ja minu mure kuulati kenasti ära ning lubati info edasi anda ja minuga ühendust võtta. Ootasin, aga ei midagi. Lõpuks suutsin mingisugusegi kommunikatsiooni tekitada SMS-ide vahendusel, kus viimaseks SMS-iks jäigi 27. aprillil saadetud info, et kohe, kui kaup jõuab, siis võetakse ka minuga ühendust.

Tore lugu on see, et sattusin 5. mail Tallinna ja kuna oli pisike ajareserv, siis käisin ka Motodepoo kauplusest läbi. Suur oli minu üllatus, kui müüja vägagi rõõmsalt teatas, et minu kaup on juba ammu kohal ja ootab mind. Lisaks veel mainiti, et nad olidki juba mures, et kas klient üldse kaubale järele tuleb. Naljakas oli see, et pakendil oli rohelise märkmepaberiga suurelt minu nimi ja telefoninumber ning ka märge, et saata Rakverre. Kas tõesti oleks raske olnud helistada? Kas tõesti on nii raske minu e-kirja, telefonikõnesid ja SMS-e tellimusega kokku panna ja klienti kauba saabumisest teavitada?

Paraku peab küll tõdema seda, et kaup ei olnud päris see, mida ma soovisin. Nimelt lubati mulle 60€ Schuberthi originaalvisiir koos uduvisiiriga (ilma pinlock-ita variant), kuid reaalsuses telliti siiski pinlockiga variant ja uduvisiiri eest tuli lisaks põhivisiirile maksta 30€ lisaks, ehk siis kokku kogu asi 90€.

Seega kokkuvõtlikult sain küll kauba, aga mitte päris seda, mida soovisin ning suhtlemisoskus antud kaupluses jätab minu hinnangul ikka väga-väga tugevalt soovida. Algaja mootoratturina minu jaoks kahjuks negatiivne kogemus ja üldises pildis ka kuidagi kummaline olukord. Tulevikus eelistan tõenäoliselt Rakvere kohalikke kaupmehi vaatamata sellele, et hinnad mõnevõrra krõbedamad - vähemalt suhelda osatakse ja lubadustest peetakse kinni.

Minul on Depoos kõik siiani väga hästi sujunud.Aga mis sinu visiiri puutub ,siis seda sinu arust nö õiget visiiri enam ei toodeta http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1 ... ir#p325746

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Algaja mootoratturina minu jaoks kahjuks negatiivne kogemus ja üldises pildis ka kuidagi kummaline olukord.

(crash) Algaja "õnn"

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

Django
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Veebr 2014, 23:56
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Django »

Ma ei tea, kas nad ei pea seda ise eriti oluliseks aga avastasin, et motodepool on uus lehekülg ja motoposti pole enam.


Kyttner
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Sept 2008, 19:54
Tsikkel: Honda Hornet 600
Asukoht: Tabasalu
Tänanud: 1 kord

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Kyttner »

Motoposti lehekülg läheb automaatselt uuele Motodepoo lehele, küllap seetõttu pole uuendust eriti reklaamitud.

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Lattu ja müügile saabusid NEXX kiivrid

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Lattu ja müügile saabusid NEXX kiivrid
https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... ?brand=222

5d1a4b04294a28b5468cb74f54ab29bd.png
Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Tere,

Kui me (kohe-kohe juba) 17 aastat tagasi alustasime, siis oli Sveitsi/Saksa tootja IXS üks meie põhiline kaubamärk sõiduvarustuse osas. Paraku lõppes meie koostöö nendega mitmeid aastaid tagasi seoses nendepoolsete ümberkorraldustega.

Tänaseks on meil uuesti heameel teatada, et IXS sõiduvarustus on jälle saadaval nii meie kaupluses kui ka väljas meie e-poes. Valik suureneb vaikselt ja tundub, et ka uus pood hakkab meil juba kergelt kitsaks jääma...

Ja uudiseid veel lisandub lähinädalatel....

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Motodepoos nüüd NEXX kiivrid

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

MOTODEPOO kirjutas:

Tere,

Lattu ja müügile saabusid NEXX kiivrid

[/url]

https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... ?brand=222

See on küll ilmselt lahe transformeri kiiver kellegi arust aga... sellelt tootjalt oli teil ka stiilsemaid näiteid. Devon nt. Ja kodukal oli neid teisigi.

PS. Ja IXS tekstiiltagi on teilt juba "vanast ajast" soetatud, julgen soovitada, praeguse seisuga ei vahetaks küll millegi vastu.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Motodepoos nüüd NEXX kiivrid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Vapsik kirjutas:
MOTODEPOO kirjutas:

Tere,

Lattu ja müügile saabusid NEXX kiivrid

[/url]

https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... ?brand=222

See on küll ilmselt lahe transformeri kiiver kellegi arust aga... sellelt tootjalt oli teil ka stiilsemaid näiteid. Devon nt. Ja kodukal oli neid teisigi.

PS. Ja IXS tekstiiltagi on teilt juba "vanast ajast" soetatud, julgen soovitada, praeguse seisuga ei vahetaks küll millegi vastu.

Ma ei jõua jalle oma IXS-i tagi ära ära kiruda :D soetatud on küll juba samal aastal kui sa siia sisse logisid aga ikkagi,hea näeb välja küll, aga vee pidamine on olematu,telefonid jne asjad sellest kannatada saanud :) küll oman juba pikemad aega teise firma joped millega tavaliselt liigun,ja seda oma IXS-i kasutan tagavarana.olen näinud sama tagi ka tsiklikokkutulekutel, ja omaette kaasa tundnud :D Nii-et maitse asi ütles kukk ja nokkis...

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepoo Sügishooldus: 49€

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Kõik kel FaceBook konto olemas saavad pretendeerida tasuta hooldusele.
Kui mõni sõber ka meeles mõlgub siis võidu korral saab temagi tasuta tsikli hooldatud ja pestud.

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepoo . SWM proovisõidud.

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Paljud arvavad, et hooaega ongi läbi. Meil "depoos" (ja ka neil kes mudas "puurimas" käivad) on teistsugune arusaam.

swm_proovisoidud_biker.jpg

Rohkem infot tsiklite kohta:
RS300R https://www.motodepoo.ee/soidukid/7306-rs300r
RS650R https://www.motodepoo.ee/soidukid/6583-rs650r

Helista meile (Telefon: 56243476) ja ütle, et soovid proovisõitu ning me leiame sulle sobiva aja.

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Jõuluvana on varakult platsis

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Nagu eelnevatel aastatel, nii ka seekord tuleb kõikidele mootorratturitele jõuluvana varakult. Õige mootorrattur ostab ikka varustuse talvel ja suvel sõidab (no teate see värk ree, parandamise ja suvega).

Traditsiooniline Jõuludepootika ilma bändide, esinejate ja tantsutüdrukuteta. 100% ulatsues uitlitaarne üritus: lihtlabaselt 25% allahindlus kogu kolale, mis laos või riiulitle leidub. Erandi moodustavad sularaha kassas, allhindlusega tooted, sõidukid ja kinkekaardid - nende eest tuleb endiselt täishinda tasuda.

Kus: Motodepoos Kadaka tee 86A, Tallinn ja veebilehel (www.motodepoo.ee)
Millal: 8-9-10. detsembril 2016
Mis: Jõuludepootika : hinnad all -25%

Depootikal näeme!

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Uued Kawasaki Z900, Z650 ja Ninja 650 rattad

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Uued Kawasaki Z900, Z650 ja Ninja 650 rattad on nüüd Tallinna kaupluses kohal!
Pane end valmis: kohe, kui ilmad soojemad ja tänavad soolavabad saab proovisõitudule minna.
Pildid, videod, tehnilised andmed ja hinnad ---> https://goo.gl/qjNsI5

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

FIVE sõidukindad Motodepoost

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Motodepoo kindavalikusse (mis on niigi Eesti parim) lisandusid üliägedad FIVE sõidukindad.
Kindavalikuga saad tutvuda siin: https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... ?brand=224

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepootika

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Pilt

Meil on rõõm teatada, et leiab aset juubelihõnguline, järjekorras kümnes
MOTODEPOOTIKA 2017
Näituse ja müügipind on avatud kolmel päeval ja sisenemine nagu alati on tasuta!
MOTODEPOOTIKA kipub (mingil arusaamatul põhjusel) alati kokku langema Motoexotikaga (üllatus).
Soovides vastu tulla nende soovidele, kes sel ajal Tartus peavad viibima, toimub MOTODEPOOTIKA ka esmaspäeval 27. märtsil.

    1. märtsil 10:00 - 19:00
    2. märtsil 10:00 - 16:00
    3. märtsil ainult veebikaubamajas http://www.motodepoo.ee
    4. märtsil 10:00 - 19:00

Allahindlus kõikidele kaupadele -20% (v.a. sõidukid, allahinnatud tooted ja kinkekaardid).

Väljapanekus osalevad:

  • Kawasaki

  • Indian

  • Victory

  • Polaris

  • AIROH

  • LAZER

  • NEXX

  • ROOF

  • SHUBERT

  • SHARK

  • Alpinestar

  • HAlvarsson

  • IXON

  • REVIT

  • RITCHA

  • RUKKA

  • KNOX

  • RST

  • DAYTONA

  • D3O

  • THOR

  • Evolution

  • HJC

  • SCORPION

  • GIVI

  • FURGAN

  • DAYTONA

  • OXFORD

  • FORMA

  • SIDI

  • DIFI

  • jpt üllatusesinejad

Motodepoo - Kadaka tee 86A, Tallinn https://goo.gl/PEDR4e


Tambet
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Okt 2016, 14:04

Re: Motodepootika

Lugemata postitus Postitas Tambet »

MOTODEPOO kirjutas:

(veebis oleme avatud ööpäev läbi ja neljal päeval; 11.-14. märts)

Kas kuupäevadega läks midagi sassi? :roll:

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Triumph mootorrattad Motodepoos

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Mitte, et meil mingit põhjapanevat teadaannet oleks aga alates eilsest on Motodepoos Triumphid saadaval. Tuliuued.

Hetkel salongis:

  • Triumph Bonneville T100 Black Edition

  • Triumph Scrambler

  • Triumph Tiger 800 XCx

  • Triumph Tiger Explorer XR

Vaata lähemalt: https://goo.gl/nXgLB8

Pilt

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Motodepoos on oktoobri lõpuni Motuli õlid ja Hiflo õhu- ja õlifiltrid häbematult soodsad.
Kraba endale hea hinnaga Motul õli või Hiflo filter, enne kui hilja: https://goo.gl/JuiJfX

Pilt

Pakkumine kehtib kõikides Motodepoo müügikohtades.

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Motodepoo HINNKRÄSH -25% 6-7-8. destember 2017

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Kui foorumlastel on õnnestunud vältida infot selle kohta, et 6,7 ja 8. detsembril kräshib Motodepoo hinnad 25% peale siis igaks juhuks ka postitus siia.
Allahindlus kehtib kogu valikule, välja arvatud sõidukid ja eelnevalt allahinnatud kaubad.
Hind on soodne ühtviisi nii veebikaupluses, kui ka meie poes Tallinnas, Kadaka teel. Veebikauplus avatud ööpäev läbi.
Vaata lähemalt: https://motodepoo.ee/

Kauplus: Kadaka tee 86A, Tallinn
E-R - 10-19
L - 10-16
P - suletud

Pilt

Kasutaja avatar

Margit
Postitusi: 350
Liitunud: 16 Apr 2011, 12:28
Tsikkel: Honda CB500XA
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Margit »

Kas see aasta Depootikat ei tule? :)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas sepp »

Margit kirjutas:

Kas see aasta Depootikat ei tule? :)

Ise ka selle ootel :D

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mingi soodusmüük?

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Vaja uut jopet, ootan isegi huviga :D

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Jake
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Juul 2017, 14:09
Tsikkel: Ducati Diavell

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Jake »

Ootan ka huviga!

Ducati Monster 620 -> Ducati Monster 796 -> Ducati Diavell
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Motodepoo uudised

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kõik jäävad huviga ootama ja enne keegi enam midagi ei osta :D

Ma ootan ka siis. Tahaks kindaid. Siiamaani pole raatsinud tavahinnaga osta, kuna pole siiamaani aru saanud, mis need sõidukindad nii eriliseks teeb, et sellist kirvest vaja on maksta nende eest?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”