Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Milline on parim Eesti varustuse pood?

Bikeman
54
11%
Biker24
41
9%
Brauermoto
16
3%
Motodepoo Tallinn
175
36%
Motodepoo Tartu
13
3%
Motohoov
47
10%
Motokeskus
8
2%
Motomarket
28
6%
Streetmoto
63
13%
Muu siin nimetamata asutus
35
7%
 
Hääli kokku: 480
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Minu 2 senti siis...

  • Esimeseks: Motodepoo Tallinn
    asjalikud, sõbralikud, siirad, abivalmis (eraldi kiidan Urmast abivalmiduse eest).
    Ulatuslik kaubavalik varustuse osas (paljude poodide hädaks ongi see, et ühte toodet pakutakse ühes suuruses ja ühte värvi...seega siis ühemargipoed)
    Hea asukoht. Olemas "Oma nägu". Miinuseks see, et nö ühemargipoed on umbes samasuurel pinnal kui Motodepoo...
    Hindeks 4+ (et miks mitte 5+? arenguruumi on alati!)

  • Teine: StreetMoto
    asjalikud, sõbralikud, abivalmis. On olemas nö "Oma nägu".
    Hea varuosavalik ja saadavus. Puuduseks sõiduvarustuse piiratud valik.
    Hindeks 4

  • Kolmas: Biker24
    asjalikud, sõbralikud, abivalmis. Hea varuosavavalik. Puuduseks varustuse väike valik.
    Natuke jätab soovida klienditeenindus, sõbralikud küll ... aga ... midagi jääb puudu.
    Selles poes olen kõige enam tundnud, et tegemist on äriga, mis peab omanikele tulu tooma (kuigi see on alati nii ja peabki olema, siis kliendina ei peaks ma seda tunnetama).
    Selleks, et saada minu silmis teisel kohale: teenindus sama sõbralikuks kui SkyMotos või Motodepoos, selleks, et saada võrdväärseks Motodepooga: eelnev + korralik varustuse valik.
    Hea asukoht. Ma saan aru, et Biker24 kontseptsioon on pisut avaram, kui olla lihtsalt järjekordne motovarustuse müügikoht ja
    teenindusjaam aga seni pole see neil õnnestunud (kuigi idee on hea).
    Hindeks 4-

Ülejäänud poed kust olen midagi ostnud saavad hindeks "rahuldav"

  • VeltMotocenter
  • Bikeman
  • MotoMarket

Ja loomulikult ei maksaks kellelgi unustada, et konkureerib veebikaubamajadega üle meie sinise palli...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mart211

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:

...

Sa panid teemast mööda(vaata pealkirja) :mrgreen: Igatahes võiks varsti ka küsitluse teha "Eesti parim õlu, auto ja tsikkel". Siis on nendes asjus ka pilt selge, teaks kuidas edasi talitada :D

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

macintosh kirjutas:

...

Uskumatult hea hinnang kodanik macintosh poolt - sisuliselt nullist (4 seina ja tühi ruum üles ehitada koos treppide, rõdude ja vahelagedega) + riiulid, arvutipargid, programmid, sada muud asja ja muidugi ka kaubad hankida - kõik see on toimunud täpselt 11 kuu ja 9 päevaga ja hopsti nii siis kohe II kohal ;)
Eks me punnita edasi :bsmile:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tramm66 kirjutas:

Uskumatult hea hinnang kodanik macintosh poolt - sisuliselt nullist (4 seina ja tühi ruum üles ehitada koos treppide, rõdude ja vahelagedega) + riiulid, arvutipargid, programmid, sada muud asja ja muidugi ka kaubad hankida - kõik see on toimunud täpselt 11 kuu ja 9 päevaga ja hopsti nii siis kohe II kohal ;)
Eks me punnita edasi :bsmile:

Ei maksa nüüd veel väga õhku täis ka minna, osa minu hinnagust oli antud püüdluse eest nö avansina. :bsmile: Nii, et punnitage veel. :D

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mart211 kirjutas:
macintosh kirjutas:

Hea varuosavalik ja saadavus. Puuduseks sõiduvarustuse piiratud valik.
Hindeks 4

Sa panid teemast mööda(vaata pealkirja) :mrgreen: Igatahes võiks varsti ka küsitluse teha "Eesti parim õlu, auto ja tsikkel". Siis on nendes asjus ka pilt selge, teaks kuidas edasi talitada :D

No ei pannud mööda, Mart. :nono: Kõikide eesti (moto) poodide puudseks on piiratud valik. See, et mõnes poes on sama mudel jopet nr 48 kaks stanget täis ei tee selle poe valikut veel suureks... neil on lihtsalt pikad stanged ... :mrgreen:

Selle parima õlle peaks küll siin foorumis ära otsustama - ilma selleta puhas täiskorralagedus. (lol)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas puna »

Kui mõnes poes tekib ka valiku võimalus siis lisan ka selle nimekirja.
Hidadest ei maksa vist mainidagi seda et need ka vahest sõbralikud oleks ei maksa väga loota kuigi üksikuid asju olen saanud rahuldava hinnaga.

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mella »

Kiidad Streetmotot või oled sinna tööle läinud? ;)
Biker24 oli muarust macintohi valikus 3. kohal ja Tallinna üldises arvestuses 4.
Lisaks ma nagu mäletaks kevadest, et Biker24 oli Bikemaniga samal pulgal, praegu on aga viimane oluliselt mööda rebinud.

Kahjuks ei ole mul ka midagi positiivset öelda. Vidin, mis netipoes on märgitud "laos", ei ole seda teps mitte. Ja 5% "megagigaale" ei saanud ühe teise Tallinna poe letihinna vastu.

tramm66 kirjutas:

ja hopsti nii siis kohe II kohal ;)
Eks me punnita edasi :bsmile:


mart211

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:
mart211 kirjutas:
macintosh kirjutas:

Hea varuosavalik ja saadavus. Puuduseks sõiduvarustuse piiratud valik.
Hindeks 4

Sa panid teemast mööda(vaata pealkirja) :mrgreen: Igatahes võiks varsti ka küsitluse teha "Eesti parim õlu, auto ja tsikkel". Siis on nendes asjus ka pilt selge, teaks kuidas edasi talitada :D

No ei pannud mööda, Mart. :nono: Kõikide eesti (moto) poodide puudseks on piiratud valik. See, et mõnes poes on sama mudel jopet nr 48 kaks stanget täis ei tee selle poe valikut veel suureks... neil on lihtsalt pikad stanged ... :mrgreen:

Selle parima õlle peaks küll siin foorumis ära otsustama - ilma selleta puhas täiskorralagedus. (lol)

No mina ei tea mis valikust siin räägitakse, mina käin ikka shoppamas nagu mees: Võtad esimese toote mis enamvähem välja näeb, vaatad hinda, proovid selga ja astud leti äärde :mrgreen: Loomulikult ei saa kõike nii valida, ikka tahaks parimat ja hea hinnaga. Mina soovisin endale väga eriliste nõudmistega kindaid. Leidsin need internetist, uurisin veel, sain veel kobedamad Eestist ja SAMA hinna eest mis UK's olid. Mina isiklikult ei saaks küll kurta selle üle, et Eestis valik väike oleks. Väikesele Eestile on meil siin kraami üleliiagi.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas puna »

võibolla on sul ka väiksed nõudmised.


mart211

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

puna kirjutas:

võibolla on sul ka väiksed nõudmised.

Mõtlesin, et midagi jäi lisamata. Sul on täesti õigus, minu nõudmised varustusele on tõesti minimaalsed. Enamjaolt on määravaks hind ja selle üle ma ei saa kuidagi kurta. Olen Tallinna poodidest pea igast kohast vähemalt ühe jupi varustust ostnud ning ei saa küll öelda, et piki tilli olen sellega saanud.


mart211

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mella kirjutas:

Kiidad Streetmotot või oled sinna tööle läinud? ;)
Biker24 oli muarust macintohi valikus 3. kohal ja Tallinna üldises arvestuses 4.
Lisaks ma nagu mäletaks kevadest, et Biker24 oli Bikemaniga samal pulgal, praegu on aga viimane oluliselt mööda rebinud.

Kahjuks ei ole mul ka midagi positiivset öelda. Vidin, mis netipoes on märgitud "laos", ei ole seda teps mitte. Ja 5% "megagigaale" ei saanud ühe teise Tallinna poe letihinna vastu.

tramm66 kirjutas:

ja hopsti nii siis kohe II kohal ;)
Eks me punnita edasi :bsmile:

Selliste tingimustega ei saaks mina näiteks öelda, et Eestis üldse ühtegi korraliku poodi on. Kõik korra eksivad, iseasi paljud neist õpivad.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

macintosh kirjutas:
mella kirjutas:

Biker24 oli muarust macintohi valikus 3. kohal ja Tallinna üldises arvestuses 4.
Lisaks ma nagu mäletaks kevadest, et Biker24 oli Bikemaniga samal pulgal, praegu on aga viimane oluliselt mööda rebinud.
Kahjuks ei ole mul ka midagi positiivset öelda. Vidin, mis netipoes on märgitud "laos", ei ole seda teps mitte. Ja 5% "megagigaale" ei saanud ühe teise Tallinna poe letihinna vastu.

tramm66 kirjutas:

ja hopsti nii siis kohe II kohal ;)
Eks me punnita edasi :bsmile:

Mul kaasa kord kord küsis: "Kas iga motomees teeb endale ja oma sõpradele poe või on nendes asja-eest-teit-taga olematu valik?"
Minu arusaamist mööda eksiteerib kahte sorti majadustegevust: kioskid ja ärid. Eesti motovarustuse kaubandus on kioskööride käes (no offence, kaupmehed).
Kõige rohkem businessi moodi on Motodepoo, samale staatusele pretendeerib ka (ja omab selleks potensiaali) Biker24 aga viimase näol on täna tegu siiski suure poepinnaga kioskiga.
Mingeid ärimoodi algeid olen tabanud ka VeltMotos aga pood, mis paneb uksed kinni kell 18 ja laupäeviti ei tööta pretendeerib siiski pigem kalli hobi, kui äri nimele

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Bandit »

motodepoo is the onlyone

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

zx12r

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas zx12r »

jbob kirjutas:

motodepoo is the onlyone

Sekundeerin!

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas retro »

Ma pakun välja, et parim varustuse pood on parajasti see, kus on ostja jaoks parim varustus. Olgu see siis parima kvaliteedi, parima valiku, parima hinna või nende mingi kombinatsiooniga.
Mulle nt meeldivad ja sobivad Nolan ja Rukka ja seetõttu olen ise enamuse raha Loodusinvest-i jätnud, kuigi motopoeks on seda vist raske nimetada. Pigem motonurgake :)


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Visake Tartu poodide kohta ka arvamusi ;)
Ise olen külastanud põhiliselt ainult kahte (Brauer ja Motohoov, korra eksinud ka Motodepoosse). Kõige rohkem rahul olen ma Motohoovi teenindusega, sõbralikud ja asjalikud müüjad, valiku üle samuti kurta ei saa, ainult mõnel üksikul korral on juhtunud, et vajaminevat riideeset kohapealt võtta ei ole. Ka Braueri kohta ei ütleks ühtegi halba sõna, olgugi, et riidevalik väike on. On ju tegu siiski rohkem Katoomi ja Husabergi varuosadele suunatud poega.
Aga võib-olla ma lihtsalt ei tea mida korralikust motopoest tahta, pole Tallinnas ühtegi motopoodi sattunud :D


germpz
Postitusi: 130
Liitunud: 10 Juul 2005, 19:54
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Tartu

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas germpz »

Ise ainult Motohoovi püsiklient. Wild Riders on ebameeldiva mulje jätnud. Velt üsna kallis. Motodepoo on tööinimese jaoks ebasobivatel aegadel lahti. Hoovi kohapealt ühinen Bastardi arvamusega.

Yamaha TDM

mart211

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

retro kirjutas:

Ma pakun välja, et parim varustuse pood on parajasti see, kus on ostja jaoks parim varustus. Olgu see siis parima kvaliteedi, parima valiku, parima hinna või nende mingi kombinatsiooniga.
Mulle nt meeldivad ja sobivad Nolan ja Rukka ja seetõttu olen ise enamuse raha Loodusinvest-i jätnud, kuigi motopoeks on seda vist raske nimetada. Pigem motonurgake :)

Ja nii ongi. Eestis ei ole "parimat" motopoodi. Kõik on hea. Nolanit saad Loodusinvestist, Lindstrandi saad Bikemanist, HJC'd/Format Motodepoost, Soumyit/Tchulet/Banditit Biker24'jast, Maxxise rehve Streetmotost, Michelinin rehve Motodepoost, Bridgestone'i biker24'jast JA NII EDASI... Igalühel oma lemmik brand ja pood.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas koi »

mart211 kirjutas:
retro kirjutas:

Ma pakun välja, et parim varustuse pood on parajasti see, kus on ostja jaoks parim varustus. Olgu see siis parima kvaliteedi, parima valiku, parima hinna või nende mingi kombinatsiooniga.
Mulle nt meeldivad ja sobivad Nolan ja Rukka ja seetõttu olen ise enamuse raha Loodusinvest-i jätnud, kuigi motopoeks on seda vist raske nimetada. Pigem motonurgake :)

Ja nii ongi. Eestis ei ole "parimat" motopoodi. Kõik on hea. Nolanit saad Loodusinvestist, Lindstrandi saad Bikemanist, HJC'd/Format Motodepoost, Soumyit/Tchulet/Banditit Biker24'jast, Maxxise rehve Streetmotost, Michelinin rehve Motodepoost, Bridgestone'i biker24'jast JA NII EDASI... Igalühel oma lemmik brand ja pood.

No lõpuks tuli mardilt ka üks asjalik post :bsmile: :bsmile:
Mis puutub poodide sõbralikkusse, siis 90 prossa sõltub "sõbralikkus" ikkagi ostjast ja tema käitumisest!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mart211 kirjutas:
retro kirjutas:

Ma pakun välja, et parim varustuse pood on parajasti see, kus on ostja jaoks parim varustus. Olgu see siis parima kvaliteedi, parima valiku, parima hinna või nende mingi kombinatsiooniga.
Mulle nt meeldivad ja sobivad Nolan ja Rukka ja seetõttu olen ise enamuse raha Loodusinvest-i jätnud, kuigi motopoeks on seda vist raske nimetada. Pigem motonurgake :)

Ja nii ongi. Eestis ei ole "parimat" motopoodi. Kõik on hea. Nolanit saad Loodusinvestist, Lindstrandi saad Bikemanist, HJC'd/Format Motodepoost, Soumyit/Tchulet/Banditit Biker24'jast, Maxxise rehve Streetmotost, Michelinin rehve Motodepoost, Bridgestone'i biker24'jast JA NII EDASI... Igalühel oma lemmik brand ja pood.

Ma olen kogu aeg arvanud, et Tallinna motopoed võiks kõik kuskil ühes majas asuda, saaks kõvasti jalavaeva kokku hoida, sest ühest poest niikuinii kõike ei saa ja võrrelda tahaks kah.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas:

Ma olen kogu aeg arvanud, et Tallinna motopoed võiks kõik kuskil ühes majas asuda, saaks kõvasti jalavaeva kokku hoida, sest ühest poest niikuinii kõike ei saa ja võrrelda tahaks kah.

(w)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas puna »

Ja ka siis jääks tegelt ilkumist üle.
Äkki ma tahan alati liiga head ja kallist kaupa mida ükski pood ei taha palju kohapeal hoida.


Tuono

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kas/kus eestis müüakse Berik sõiduvarustust?


matu76

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas matu76 »

Greenmoto oü


motomimm
Postitusi: 10
Liitunud: 06 Sept 2010, 15:19
Tsikkel: yamahaline
Asukoht: Järvamaa

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas motomimm »

VAIELDAMATULT TALLINNA MOTODEPOO ... :D

[/color]Ei ole halba ilma ---on vale riietus! Päikest kõigile.

Velt Motocenter
Kaupmees
Postitusi: 126
Liitunud: 22 Mär 2010, 23:18
Tsikkel: www.veltmotocenter.ee
Tänatud: 1 kord

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Velt Motocenter »

germpz kirjutas:

Ise ainult Motohoovi püsiklient. Wild Riders on ebameeldiva mulje jätnud. Velt üsna kallis. Motodepoo on tööinimese jaoks ebasobivatel aegadel lahti. Hoovi kohapealt ühinen Bastardi arvamusega.

Velt motocenter pakub mugavat ja kvaliteetset sõiduvarustust Spidi, XPD, Macna. Tutvuge meie soodsate hindade ja kaubavalikuga SIIN: http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... sid_kombed;
Tervitustega Velt motocenter

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Velt Motocenter kirjutas:
germpz kirjutas:

Ise ainult Motohoovi püsiklient. Wild Riders on ebameeldiva mulje jätnud. Velt üsna kallis. Motodepoo on tööinimese jaoks ebasobivatel aegadel lahti. Hoovi kohapealt ühinen Bastardi arvamusega.

Velt motocenter pakub mugavat ja kvaliteetset sõiduvarustust Spidi, XPD, Macna. Tutvuge meie soodsate hindade ja kaubavalikuga SIIN: http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... sid_kombed;
Tervitustega Velt motocenter

veltmotocenter n2itas taset ja pani teemasse (crash)

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


germpz
Postitusi: 130
Liitunud: 10 Juul 2005, 19:54
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Tartu

Re: Milline on parim Eesti VARUSTUSE POOD? Küsitlus.

Lugemata postitus Postitas germpz »

Kipsi kirjutas:
Velt Motocenter kirjutas:
germpz kirjutas:

Ise ainult Motohoovi püsiklient. Wild Riders on ebameeldiva mulje jätnud. Velt üsna kallis. Motodepoo on tööinimese jaoks ebasobivatel aegadel lahti. Hoovi kohapealt ühinen Bastardi arvamusega.

Velt motocenter pakub mugavat ja kvaliteetset sõiduvarustust Spidi, XPD, Macna. Tutvuge meie soodsate hindade ja kaubavalikuga SIIN: http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... sid_kombed;
Tervitustega Velt motocenter

veltmotocenter n2itas taset ja pani teemasse (crash)

tglt pean sõnu sööma, sest kunagi sai ühed suurepärased Macna kindad võrdlemisi soodsalt Veldist soetatud pool kogemata

Yamaha TDM
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”