Teeninduskultuurist klient vs kaupmees

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Suvitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Okt 2013, 21:29
Tsikkel: Honda CBF 1000A

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Suvitaja »

Hardrocker kirjutas:

Pärnu kaulusesse ei ole nüüdseks mingi aasta jagu sattunud,kuna pole hetkel asja,aga viimane kokkupuude oli igati meeldiv.
Sain saabastelt alet ja kuna sel hetkel olin ostujõuetu(olin mööda sõitmas ja seepärast ka sisse astusin saapaid vaatama ja kuna leidsin sobilikud,siis hakkas pea tööle,et kuidas need kätte saaksin :D ),siis palusin mõneks päevaks saapad leti alla panna,aga säilitada ka soodushind :)
Ei olnud neil sellest probleemi ja kui rahaga tagasi läksin,oli müüja,kellega diili tegin,läinud puhkusele,aga minu saabaste karbile oli sedelike peale kirjutatud infoks teisele müüjale :)

Pärnus eelmise kuuni oli kaks Velti, Reldoris ehk siis Kaubamajaka kandis üks ja teine Härma keskuses. Olen käinud mõlemas ja pean olema nõus nendega, kes nurisevad ja ka nendega kes rahul on. Reldoris olevas poes suutsin kahel korral ostmas käia. Siis sai kannatus otsa ja peab ikka midagi väga spetsiifilist vaja olema, et sinna läheksin. Härmast olen soetanud nii mõndagi ja väga bueno suhtumine, näitas, seletas, pm võeti sinuga tegelemiseks aega aga ka ei elatud seljas. Kahjuks pandi see pood nüüd meil kinni ja järgi vaid Liiva tänaval olev motopood. Ja voila, Tallinnasse poodi, nagu tänagi tegin...

Seega, vahel lihtsalt iseloomud, seljakarvad, aurad või mis iganes ei sobi, sakid ei haaku ja jääbki mõni pood negatiivsele lehele, teisele võib just ju sobida.



Jumala vigade parandusteenus
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas:

Ja see on kah selge, et kui sa oled just "hullu käibe poele" teinud ja allahinnatud kindad ostnud, ei tule sulle keegi mantlit selga aitama ja ust avama.

Päris must-valge see vast pole. Ma olen üritanud neilt [Velt] Macna Geo 2 jopet (300€) ja sinna juurde Macna Beoduine pükse (240€) osta. Letis oleva mehe (kui ma ei eksi siis vist Marko nimeline) kannatus hakkas üsna katkema, kui ma enne otsustamist tahtsin veel erinevaid suurusi proovida ning soovisin midagi heledamat, kui musta. Lisaks asus müügimees minu eelistusi tõsiselt maha tegema (ma oskan suurepäraselt eristada soovi head nõu anda ja survet müük läbi viia). Viisin oma raha leedukatele. Neil oli küll kunde üle hea meel.
Tegelikult oleksin ma soovinud kauba neilt osta. Mulle meeldib, kui võimalikult rohkem raha jääb Eestisse aga ma ei osta neid asju, mis mulle lõplikult meeldi sellisest kohast, kus mind eriti ei oodata. Võimalik, et minu ostu suurus pole selle poe jaoks piisav, kui nii, siis peaks kliente teavitama. Pole ju mõtet vastastikku üksteise aega raisata.

mart211 kirjutas:

... kui ei meeldi ära mine aga ära virise ka, kui motopoes sama teenindus mis igalpool eestis. Kust nemad oma teenindajad leidma peavad.

Asi on oluliselt lihtsam: soovi ja tahtmist klientidega tegeleda on tarvis.
Ma tean vähemalt ühte kohalikku motopoodi, kuhu on tõesti tore minna. Ma ei usu, et Motodepoo nüüd väljamaalt imporditud meeskonnaga toimetab.
Olgem ausad - sõbralikkus ja vastutulelikkus ei maksa tegelikult mitte muhvigi aga kliendi seisukohalt vaadates on täiesti hindamatu väärtusega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Et kui Selveris saia järel käies kassiir ebameeldivalt käitub siis peaks Leetu minema saia järele v :shock: Ma ei saa aru enam inimestest. Nagu mingi eide kari. Kui mul on ikka vaja kindaid, lähen motopoodi, kus neid müüakse, valin omale sobivad välja ja ostan ära, olenemata sellest mis näoga see müüa seal leti taga on. Ega siis poodi ei minda suhtlema, vaid asju ostma. Kui ei osteta ju siis pole ikka nii väga vaja ja käiakse niisama shoppamas nagu eided. Edu.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas claw »

Pontus kirjutas:

Ega siis poodi ei minda suhtlema, vaid asju ostma.

Minu teine suur hobi on kalastus ning kalastuspoodide puhul on kirjutamata reegel (mida rõhutavad ka kaupmehed ise), et kalastuspood ei ole ainult koht, kust varustust saada. Sealt saad kuuled värsket infot veekogude kohta, saad kaupmehega juttu puhuda varustuse ja kalalkäikude jms kohta.
See peaks kehtima kõikide hobivarustust müüvate kaupluste kohta. Hobiga tegeledes peab ka sellega seonduv, k.a. varustuse ost meeldiv olema.

Saia ostu motovarustuse ostu võrrelda on ikka omaette nali. :wack:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas koi »

Päris easti eisaagi aru, millest siin nii usinasti vatrate, aga mulje jääb, et tänapäeval inimesed ei oska näost-näkku suhelda! On igasugu vatsebookid ja skaped ja messid ja muud sõnumid, mida edastatakse läbi näppude...
Ja inimene ei oska teise samasuguse füüsilise olevusega mõtteid vahetada, kuna peab seda tegema verbaalselt, mitte näppudega ekraani kratsides...
Muide, indiaanlastel oli ka enne valge mehe tulekut oma skaip! Suitsu pahvakutega suheldi. Ja mis oli asja tulemus? Skalpide nüsimine, teise suguharuga taplemine ja suur häving valgele rassile!
Kui suhtlus oskus on kidur, haaratakse kivi, kaigas, nuga... Ja kõik arvavad, et just neil on õigus...

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

claw kirjutas:
Pontus kirjutas:

Ega siis poodi ei minda suhtlema, vaid asju ostma.

Minu teine suur hobi on kalastus ning kalastuspoodide puhul on kirjutamata reegel (mida rõhutavad ka kaupmehed ise), et kalastuspood ei ole ainult koht, kust varustust saada. Sealt saad kuuled värsket infot veekogude kohta, saad kaupmehega juttu puhuda varustuse ja kalalkäikude jms kohta.
See peaks kehtima kõikide hobivarustust müüvate kaupluste kohta. Hobiga tegeledes peab ka sellega seonduv, k.a. varustuse ost meeldiv olema.

Saia ostu motovarustuse ostu võrrelda on ikka omaette nali. :wack:

Absoluutselt nõus - pood saab ja võikski olla kommunikueerumuse koht 100%. Aga... on teisitiarvajaid ja arvamusi on alati rohkem kui inimesi (sest vanasti kippusid naised asju üle paisutama ja nüüd on sugu vabalt valitav). Narkareid ja ilmselgelt mittekliente loendamata jättes on näiteks meie äriasutusest nahhui saadetud ca. 4-5-6 indiviidi (ca. 1tk aastas seega). Loomulikult on alati õigus öelda kõike mida iganes öelda tahad - freedom ja parade ja seda delfis ja facebookis ja parlamendis ja ka vabadussamba otsas kui soovi on ja kõike edasi jagab juba robot-t***-vitunäost-automaat-spämmer-jamidaiganes kes tänasel päeval demokraatia ja võrdõiguslikkuse ka kõige karvastemate kükkiskusejateni viib.
Konstruktiivsuse mõttes võiksid nüüd kõik kes punastasid, võtta end kokku ja meelde tuletada, et esiisad siiski pidid lipsu saamiseks mõrva sooritama või uuesti sündima või vähemasti suutma 6 nädalat järjest põldu künda, naist panna, naabrit tulistada ja penitsiliinisüsti asemel okastraati kusta. Japsidel on arengupeetus - kõik viimased rattamudelid on eelnevate copy/pasted - krdi hernekommide ümbersättimise evolutsioon - kalevite kanged siinmail copy/pastevad siis nüüd mida täpsemalt?
Kui sind Veldi poe teenindaja nutma ajas siis ära minu silma alla ka oma kiunu-lalisevat lõusta säti... kui just pihta saada plaanis pole. t*** kui muud moodi mõtlemiseks mingit sädet ei koida siis proovi end tulevase tütre isana ette kujutada - tuleb tatti löristav gei-ilalõug koos su kalli tütrega ja teatavad, et saavad lapse. Juba jookseks hapet ja kloori tooma ja lapsed vanni...

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Postituse kellaaega vaadates, on Mati õite pikalt pannud täna :D

edu :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Olen Tallinna Veltist pudinaid, rehve tellinud ja oli täitsa ok kõik. Powercommander tuli lubatust rutem kohale ja anti kohe ka telefonitsi teada, et päral ning isegi paigalduseabi pakuti. Rehve aidati valida vastavalt mu sõiduiseloomule. Tallinnas kohapeal oli ainult tagumine ja esimene paiknes Pärnu poes, kiirelt toimetati ka esimene Tallinna ning boonusena pandi alla kah.

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Soovitan iga pisiasja teeninduse üle virisejal korra idapiiri taga poes, kohvikus, tanklas, autopoes käija. 7 juhul 10nest saad sõimata, ja mitte vähe. Ja seal sõimatakse kõiki, ole sa siis kohalik või turist. Tanklates on veel eriti tore, kuna mõnes kohas räägid kõlariga ainult, ja see sõimab mõnuga :wack: . Siis tuled eestisse tagasi ja vaatad, et siin on ikka asjad väga hästi. Ja kui keegi teeb väheke liiga, no anna talle andeks :bsmile:

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kas just päris nii aga kui lõngapoest möödudes kõik pärisuunalised pilud märjaks lähevad siis ennem rauapoodi on tark uisk risti lasta - seda tahtsin iluuisutajatele südamele panna enne kui juhuslik hokikepp või litter silmaaugus EMO suunas sõit algab...

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas claw »

OT - Nii vägevate ainete mõju all on vist ikka väga tore olla? Pooled sõnavõtud ähvardavad potentsiaalseid kliente vägivallaga, ei saa aru kust sellise suhtumisega mees kliente leiab.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas bitter »

Macintosh kirjutas:

...
Olgem ausad - sõbralikkus ja vastutulelikkus ei maksa tegelikult mitte muhvigi aga kliendi seisukohalt vaadates ...

Tegelikult ikka maksab :). 8h päevas ideaalne müüja olla (s.h. igasugu "tonniseid Rkuusi" soovivate kalevipoegade teenindamine jne) igaüks ei suuda. Peale tehn. teadmiste
on sobivat iseloomu vaja. Tööandja peab oskama need õiged inimesed üles leida ja neile sellised tingimused luua, et neil silm säraks. Hea müüja peab päris kõva psühholoog olema.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas bitter »

koi kirjutas:

Päris easti eisaagi aru, millest siin nii usinasti vatrate, aga mulje jääb, et tänapäeval inimesed ei oska näost-näkku suhelda! On igasugu vatsebookid ja skaped ja messid ja muud sõnumid...

Näost-näkku suhtlemine on kallis :(. 10-sõrme suhtlus on odavam. Ühe Tallinna motopoe juhtfiguur on mulle 100€ võlgu, umbes jaanuari keskpaigast. Näost-näkku suheldes polnud vist hetkel piisavalt sula kassas, lubas üle kanda. Saadan nüüd talle umbes korra nädalas mailile meeldetuletuse koos kontonumbri ja küsimusega - "millal tasud?" Vastus viibib, ju on muud tähtsamat tegemist :(. Messidel vaja eksponeerida jne. Pole ka selline summa, et sinna ehkupeale näost-näkku suhtlema sõita. Nii ma siis kirjutan. Ja loodan, et mehel südametunnistus ärkab. Seda foorumit ta loeb.

@puna: siin teemas pole mul põhjust konkreetsemaks minna. Põhjendasin vaid näite varal oma vastust koi-le - näost-näkku suhtlemine on hea aga veebis vatramine on mugavam ja odavam.

Viimati muutis bitter, 20 Mär 2014, 11:55, muudetud 2 korda kokku.

extrafine
Postitusi: 89
Liitunud: 14 Sept 2012, 00:52
Tsikkel: Aprilia Shiver, Husaberg 450
Tänatud: 1 kord

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas extrafine »

Mul oleks selline konstruktiivne ettepanek: et kui läheb mõne motopoe või müügitaktika kritiseerimiseks, et siis selles voos poodnikud, müüjad, omanikud, sponsoreeritud ja muud taolised siiruviirulised sõna ei võtaks. Oleks võib-olla asjalikum ja lõppkokkuvõttes adekvaatsem pilt. Samas võiks olla küll üks paralleelne teema kus "poodnikud" OMAVAHEL saaksid oksendada ja sinist roosaks rääkida? Hei moded? ... :? üks pood kaotas täna mu kiitsaka rahakoti...

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Vastan lühidalt - me ei saa lubada ainult positiivset tagasisidet, mis mulje see meist jätab siis?
Iga normaalne inimene oskab vaadata, et kas negatiivne tagasiside oli põhjendatud või mitte.
Ja kui mõni kaupmees tuleb mõnda teist kaupmeest torkima, siis see on ta enda viga, me ei saa sinna midagi parata :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

extrafine
Postitusi: 89
Liitunud: 14 Sept 2012, 00:52
Tsikkel: Aprilia Shiver, Husaberg 450
Tänatud: 1 kord

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas extrafine »

"...Kui sind Veldi poe teenindaja nutma ajas siis ära minu silma alla ka oma kiunu-lalisevat lõusta säti... kui just pihta saada plaanis pole."

Lausa rõõm, kuidas poepidajad klientidesse suhtuvad ning "positiivset tagasisidet" omale ei hoia :roll:

Kasutaja avatar

TDM
Postitusi: 349
Liitunud: 28 Juun 2005, 00:55
Tsikkel: TDM 850 3VD, CRF250L, Gas280
Asukoht: Keila

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas TDM »

Spoiler

Soovitan iga pisiasja teeninduse üle virisejal korra idapiiri taga poes, kohvikus, tanklas, autopoes käija. 7 juhul 10nest saad sõimata, ja mitte vähe. Ja seal sõimatakse kõiki, ole sa siis kohalik või turist. Tanklates on veel eriti tore, kuna mõnes kohas räägid kõlariga ainult, ja see sõimab mõnuga :wack: . Siis tuled eestisse tagasi ja vaatad, et siin on ikka asjad väga hästi. Ja kui keegi teeb väheke liiga, no anna talle andeks :bsmile:

Seal kus sina käisid on lihtsalt "karjuv kõneviis" mahlakate lisanditega, see ei pruugi veel sõim olla! :ner:

Ei midagi . . . peale tuule!

Rekkamees
Postitusi: 57
Liitunud: 10 Mai 2006, 01:21
Tsikkel: XT 600

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Rekkamees »

Tuono kirjutas:

Mart, igas normaalses poes küsitakse kliendikaarti, ka Maximas aga Veldis seda ei küsita, ma ei jõua kõike ise meeles pidada.

Nojah. Mind tegelikult jälle tõsiselt ärritab, et tavaliselt mõnes suuremas toidu- või mis iganes poes küsitakse kassas säästukaarti (või mingit muud kliendikaarti). Kurat, kui ma maksmisel seda kaarti ise ei esita, ju mul siis pole teda või mingil muul põhjusel ma ei soovi/viitsi sellega tegeleda. Mõnikord tuleb kohe tahtmine müüjale selle küsimise peale midagi nähvata (siiani olen küll suutnud ennast tagasi hoida ja pole halvasti öelnud).

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Küll inimestel on suured probleemid (togi) .. Aga anna minna ja nähva klienditeenindajale, kes on kohustatud ! seda küsima ja riku ta tuju ära, mida ilmselt kassapidaja palga ja töötingimuste juures pole rohkem võimalik rikkuda (crash)

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas korke »

Mõtle nüüd väheke kui palju neid kliendi kaarte võiks olla veldi poel...ja palju kliente on ilma. Kui nad hakkaks iga ühekäest küsima siis varsti on siin teemas pahameel ,et t*** nah''i ta küsib minult mingit kliendi kaarti ega ma maximasse ei tulnud !

Kui sa solvuda millegi nii väikse peale siis ega sa väga klient ei ole mitte kellegile.

Tuono kirjutas:

Mart, igas normaalses poes küsitakse kliendikaarti, ka Maximas aga Veldis seda ei küsita, ma ei jõua kõike ise meeles pidada.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas puna »

bitter kirjutas:

Ühe Tallinna motopoe juhtfiguur on mulle 100€ võlgu, umbes jaanuari keskpaigast. Lubas üle kanda. Saadan talle umbes korra nädalas mailile meeldetuletuse koos kontonumbri ja küsimusega - "millal tasud?" Vastus miskipärast viibib, ju on muud tähtsamat tegemist. Pole ka selline summa, et sinna ehkupeale kohale sõita. Nii ma siis kirjutan. Ja loodan, et mehel südametunnistus ärkab. Seda foorumit ta loeb.

Ehk julgeme ka poe siia kirja panna siis mõnel kergem või on neid vaikki istujaid ja pettasaanud siin vähe rohkemgi.


Tuono

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Lugege see teema läbi ja võtke õppust, aeg oleks teil huupi klähvijatel arenema hakata, jagage kiitust või laitke aga ärge vinguge teiste kallal, kes oma kogemusi jagavad :bsmile:
http://www.moottoripyora.org/keskustelu ... rityksistä

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Margus »

Uskumatult palju kiunu ja hala ei millestki :wack:
Kas tõesti ei suudeta asju kohe poes sirgeks rääkida ja peab kuskil nuuksuma hakkama (togi)
Aga õnneks on nädalavahetusel mess, kus kõigil on võimalik nautida seda imeliselt sitta klienditeenindust :ner:
Kirsiks tordil on korralik allahindlus ja MV Agusta rattad (w)
Siinkohal soovin kannatlikkust ja kainet meelt kõigile kaupmeestele, et millisest osakonnast kliendile riideid pakkuda - kas naiste või meeste :bsmile:

Tel. 56566665 Margus

Velt Motocenter
Kaupmees
Postitusi: 126
Liitunud: 22 Mär 2010, 23:18
Tsikkel: www.veltmotocenter.ee
Tänatud: 1 kord

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Velt Motocenter »

Tere motorahvas!

Mina olen Hanno Velt ja pidasin õigeks teema kokku võtta, vastused allpool.
Kõigepealt soovin teile head hooaja algust. Ma tänan kõiki, kes siin oma kogemusi jagasid. Erilised tänud muidugi teile, kes meie suhtes õigustatult või õigustuseta kriitilised on olnud ja sellest meile heas mõttes reklaamikampaania käivitasid. Läbi nende kommentaaride saame me teha järeldusi, muutuda veelgi paremateks. Igasugune tagasiside on alati teretulnud. Hindame seda kõrgelt.
Asja juurde:

Varuosad
jõuavad kohale tõesti siis kui jõuavad. 3 päevast 20 päevani. Teeme koostööd Euroopas paiknevate Jaapani tootjate ladudega ja sõltume nende laoseisust. Samuti on meie koostööpartnerid lugupeetud firmad Motodepoo, Ramo jt. Uskuge, meie koos koostööpartneritega pingutame maksimaalselt, et kliendid saaksid varuosade vajadused võimalikult kiiresti rahuldatud. Keegi varuosade tarnimisega ei viivita. Miks peakski?

Ettemakse vajadus:
Meil on siiani „headest aegadest“ varuosi vanematele markidele kohapeal. Nüüd, juba 4 aastat võtame 50% ettemaksu, mida loetakse riskide maandamiseks, et varuosale ka järgi tullakse. 100% ettemaks on väga harv juhus, pigem liialdus.

Telefonile vastamine:
Lauatelefon suundub pärast 10 kutsungit otse mobiilile. Soovitus on lasta veidi pikemalt kutsuda (sest saalis on kliendid) või siis pigem juba otse mobiili numbritele helistada. Helistame tagasi ja oleme saanud kontakti 98%-ga helistajatega. 2% on telefon kas hetke pärast väljas või pikalt kinni. Vabandame.

Soodustused:
Kunagi 2006 aastal tegime kliendikaardid, see andis lisasoodustusi ostudelt. Kaardi kasutamise tingimused on teisel poolel/pöördel ja kaart tuleb esitada ostuhetkel enne maksmist. Kliendikaarte lasti ringlusesse lühikese aja jooksul vähesel määral. Neid kasutati väga harva. Kuna teeme niigi päris tihti erinevaid sooduskampaaniaid, siis muutus kaardi omamine/kasutamine otstarbetuks, sest kampaania toodetelt lisa soodustusi kaardiga ei saa. Siinkohal kasutan võimalust ja teatan, et ülehomme algab Motoexotica (21-23.03), mille külastaja saab pileti ostuga Velt Motocenteri kuni -36% allahindlusega Soodusflayeri. Seda Flayerit saab kasutada korduvalt või lausa koos sõbraga tulles kuni 15.04.14 meie keskustesse. Sõiduvarustuse kampaania algab 21.03 ja lõpeb 15.04.14. Kaubaks on uued Macna, HJC, Suomy, Spidi, XPD kollektsioonid, põhisuurusi lattu ei peideta :).
Samuti on pakkumises krossivarustus. Siin all on see flayer, printige välja ja olen veendunud, et te saate hea mugava varustuse soodsalt. Koos ERILISE (loe kehva) klienditeenindusega :)

Harrastused:
Meie keskuses käiakse tihti arutlemas ringrajasõidu võimalustest, sõidukoolitustest ja sellega seonduvast. Seega, me ei olegi tavaline motopood, pigem paljude jaoks kokkusaamise, kogemuste vahetamise koht. Ja kogemusi meil on. Tule ja küsi.

Pärnu poekesed:
Pärast Härma Keskuse põlengut läinud sügisel otsustasime ettevõtluse seal lõpetada ja sulgesime keskuse. Reldoris asuv MyBike (kasutas kunagi Velt Motocenteri logo) ei ole meie pood. Külastage edaspidi Tallinna uut ja suurt keskust.

Lõpetuseks:
Meile on klient tähtis, me tegeleme, anname nõu nagu oskame. Kliendid ja maitsed on erinevaid, paraku kõigile ei pruugi meie suhtlemisoskus/teenindustase meeldida. See on normaalne ja loomulik. Siiski olen ma veendunud, et valdav osa meie klientidest on saanud professionaalset teenust ja nõuandeid ning ollakse rahul. Arvestades meie tausta, oskame head nõua anda sõiduvarustuse ostmisel. Sellest võib ka vahel veidi erinev arusaam ja valesti mõistmine tulla, kuid olen kindel, me räägime seda , mida ise oleme kogenud.
Töötan kolleegidega, kellest ma hoolin ja austan ning keda olen ise müüma koolitanud. Marko on sümpaatne ja intelligentne inimene. Hea suhtleja. Mul ei ole etteheiteid neile. Küll aga ei arva ka mina midagi inimestest, kes käivad meie juures varustust proovimas (teevad head nägu ja kõvatavad), fikseerivad suuruse ja sukelduvad internetiavarustesse neid samu tooteid ostma. Näidiste saali me selleks ju loonud ei ole. Kaupmeest võiks aga ei pea austama. Mõistan, see on üldlevinud probleem, e-poodide uus ajastu.
Kohtumiseni Motoexotical meie boksis eksklusiivsete MV Agusta mootorrataste ja Beta enduurokate keskel.

NB! Messi ajal on Tartu Velt Motocenter (Turu tn. 32B) AVATUD REEDEL ja LAUPÄEVAL 10:00-18:00, PÜHAPÄEVAL 11:00-16:00; UUS KAUBAVALIK KOHAPEAL ja ALLAHINDLUS kuni -36%!

Lugupidamisega, Hanno 56488805

Pilt

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Raki »

Velt Motocenter kirjutas:

Tere motorahvas!

Mina olen Hanno Velt ja pidasin õigeks teema kokku võtta, vastused allpool....
...Küll aga ei arva ka mina midagi inimestest, kes käivad meie juures varustust proovimas (teevad head nägu ja kõvatavad), fikseerivad suuruse ja sukelduvad internetiavarustesse neid samu tooteid ostma. Näidiste saali me selleks ju loonud ei ole.

Vabandust, aga eks see teema on juba läbuks läinud. Kõik sinu jutt kuni selle lauseni oli väga ok. Aga no kurja, kes saab mind keelata käia poes asju proovimas. Ma terve eelmise aasta muud ei teinudki, kui käisin kõik Tallinna poed läbi ja proovisin apsull kõik joped selga ja mõnes poes käisin 3 korda sama jopet proovimas.
Et kui tuleb poodi, proovib selga aga ei osta, siis saan aru, et Teie arvates on see mõttetu inimene ja temaga ei peagi käituma nagu normaalse kliendiga?

Ragnar

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye


Velt Motocenter
Kaupmees
Postitusi: 126
Liitunud: 22 Mär 2010, 23:18
Tsikkel: www.veltmotocenter.ee
Tänatud: 1 kord

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Velt Motocenter »

Tere Ragnar,

Keelata ei saagi keegi, ja me ei keelagi. Ütlesingi ju, et see on normaalne e-poodide ajastu ja me peame sellega leppima kahjuks. Sellega on hädas kõik kaupmehed. Kirjeldasin vaid kogetut. Ja minu arvates on see ju palju lubav kui te 3-4 korda käite seda jopet proovimas, siis on ju suur tõenäosus , et te lõpuks oma ostu siiski sooritate. Olete kaalutlev ja see on normaalne (w) . Te ei liigitu nende hulka, kes käivad kiirelt läbi, proovivad sobiva suurusega jope ära ja lahkuvad sõnagi lausumata.
Aga lõpetame selle teema ära, sest siin võib lõputult argumenteerida. Pigem püüame olla üksteise suhtes tolereerivamad ja nii saame kõik hästi hakkama. Edu kõigile ja sõitke ettevaatlikult.
Terv, Hanno V.


Teema algataja
askokas
Postitusi: 44
Liitunud: 02 Veebr 2010, 19:19
Tsikkel: Zx9r, ZX10R, Ktm adventure 990

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas askokas »

No kuulge. Ostsin mõningaid varuosi. Pärast nende soetamist tundsin huvi varustuse vastu, millepeale öeldi, et hinnad soodsad ja head pakkumised.
Kuidas teile meeldiks kui teile hakatakse rääkima varustuse hindadest ja öeldakse ette, et Ma ütlen kõigepealt odavamad hinnad, muidu kukud selili!!!!
Mismõttes???
See oli ka viimane kord kui seal poes käisin.
Aga võib-olla mõnele meeldib kui müüja teid poes läbi mõnitab! Maitse asi

Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas demineerija »

Pange poodi vaagen snickerseid valmis. Saab diivadele pihku visata ja asi klaar :bsmile:

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Järgnev jutt ei puuduta mitte kuidagi Velti, lihtsalt mõtlesin et räägin ühe loo hindadest.

Olen pealt 10 aasta olnud klienditeenendaja ja mõned aastad sai müüdud mobiile. Uksest astus sisse "kalevipoeg" ja hakkas vitriini uudistama. Hetk tagasi oli tulnud lattu uued mobiilid, millele just tegin hindu, et need välja printida ja vitriini telefonide ette asetada. Küsisin kas saab aidata, alustasime vestlust teemal millist telefoni tal vaja võiks minna ja üsna ruttu tuli tema jutust välja, et kalivipoeg oli just Soomest palka saanud ja Eestis seda kulutamas. Teda ei huvitanudki eriti telefonide funktsioonid ja parameetrid otsis hinda ja oli arusaamal et soodne on s***. Pakkusin siis talle ühte nendest telefonidest, millel polnud veel hinda juures rääkisin veidi sellest ja käratasin kõrgema hinna kui tegelik. Onul läksid silmad särama, ladus raha letti ja lahkus teadmises et oli teinud ässa diili. Kõrgema hinna käratasin, mitte selle pärast, et liigkasu võtta vaid selle pärast, et klient oli väga üleolev, "vehkis" oma rahaga igal võimalikul viisil ja ma lihtsalt tahtsin talle nö. tagasi teha. See kui ma oleks ta läbi lillede saatnud kuskile, sellest poleks ta nii kui nii läbi hammustanud. Nii aga tõin ma kassasse rohkem raha ja mulle jäi päeva lõpuni muie suule.

Lihtsalt selline seik.

Ja ärge tulge jutustama, et müüja on alati ühepoolselt süüdi. Ostjad kes saevad senti ja on nõus selleks et 1 euro säästa terve linna läbi sõitma ja kulutama tunde oma aega ja mitmete eurode eest kütust kohtab tihti.

Sooja ilma ja muretuid kilomeetreid :bsmile:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Andres
Postitusi: 144
Liitunud: 17 Aug 2004, 15:31
Tsikkel: kxf
Asukoht: Tartu

Re: Räägiks Velt Motocenterist..

Lugemata postitus Postitas Andres »

Kujutan ette mis šoki mõni vend saaks kui ta Tartu Wildridersi poodi sisse astub ja poe omanik Erik istub oma laua taga keset saali, suitsetab jumala rahus ja vahetab infot letitagustega oma karu häälega üle poe, tema suhtumine ongi, et minu pood ja minu reeglid, kui ise oled normaalne siis aitab lahkelt. Üldse arvan, et motopoe klient peaks kannatama ikka kraad kangemat möla kui Gucci poe klient.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”