Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
korvimees
Postitusi: 68
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:03
Asukoht: Harjumaa

Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas korvimees »

Kas keegi on suhelnud viimasel ajal e-poega bikeshop.ee ? Kodulehel oleval mobiilinumbril ei vasta keegi ei kõnedele ega sms-ile. Samuti ei tule vastust mailile. Proovisin nii eesti, inglise kui ka vene keeles.
Kui keegi teab nende toimivat kontakti või moodust, kuidas nendega suhelda, siis palun ärge häbenege teada anda :)



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas sa Skypet oled proovinud? Mina pole neid kunagi ei emaili ega telefoni teel kätte saanud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas will111 »

skypes ei vastata, võibolla paari päeva jooksul...aga mulle igatahes vastust ei tulnudki.

mailile kirjutasid tüübid ise siis kui neil tekkis probleem, et pole mulle saata seda kaupa, mis ma tellisin. üldiselt leedu värk on leedu värk :D samas kaup oli hea hinnaga ja siis kui asi mailides klaariks sai, tuli kaup ka väga kiiresti kohale mulle uksetaha.

Kasutaja avatar

Teema algataja
korvimees
Postitusi: 68
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:03
Asukoht: Harjumaa

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas korvimees »

Oijah, pehmelt öeldes on kohalikel e-kaupmeestel arenguruumi veel küllaga :D Kui e-poes ei vastata mailidele, teeb see umbes sama välja, kui tavapoes müüja magab tagaruumis ning uks on lukus. Lahti teeb ainult siis, kui mõni klient läbi ukseklaasi pihkupeidetud viierublast näitab :D Vanemad olijad peaksid veel mäletama nõukaaegseid restorane ning sinna sissepääsemise mooduseid.
Iseenesest muidugi on see kurb.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas will111 »

eks ta ole, kuigi antud juhul pole tegemist siiski vist otseselt kohaliku e-poega.

nõus, et arenguruumi jätkub kuid samas mina sain nendega asjad siiski enamvähem normaalselt aetud ja peab ütlema, et hindade poolest tegi vähemalt antud juhul kohalikele e-poodidele üsnagi pika puuga ja kõik vajalik kraam oli ühes kohas olemas.

Kasutaja avatar

Teema algataja
korvimees
Postitusi: 68
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:03
Asukoht: Harjumaa

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas korvimees »

Sellega olen nõus, et hinnad on neil ok ja ka tarnekiirus on ok. Probleem on pigem selles, et suheldakse nagu nõukaaegses restoranis. Kui näitad läbi klaasi viiekat (loe: tellid neilt midagi ja maksad ära) siis on kõik ok, aga kui tekib vajadus suhelda, siis pannakse lihtsalt tuima.

Minu probleem tekkis sellest, et tellisin neilt uue KETI , mis tuli ka kiiresti kohale. Paraku jäi tellides märkamata keti pikkuse valik. Kohale tuli kett pikkusega 100 lüli. Mul on aga vaja ketti pikkusega 132lüli. Saabunud kett on originaalpakendis (korra sisse piilutud, isegi mitte täielikult avatud) tahtsin nendega suhelda teemal, võimaliku vahetuse kohta pikema vastu. Aga probleem ongi nüüd selles, et antud e-pood paneb lihtsalt tuima :D

P.S. Kui keegi on huvitatud antud keti omandamisest mõningase soodustusega, siis andke julgelt privasse teada. Tellin sel juhul lihtsalt omale uue keti ja lugu on minu jaoks lõppenud.


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Olen ka sealt mitu korda tellinud ja meili teel ühendust võtnud. Kaup on alati kohale tulnu kiiremini kui lubatud, mujalt tellides läheb see alati millegipärast lubatud päevadest üle. Meili teel neilt lihtsalt küsinud toodete kohta lisainfot ja küsinud, et ega neilt juhuslikult mõnda toodet, ei saa, mida pole e-poes näha. Vastused üldjuhul on tulnud paari päeva jooksul, mis võiks küll kiiremini tulla. Ja minu soovitud tooted, mida neil kodukal pole, on ka tellitud üllatavalt hea hinnaga. Kaubavalik võiks vähe suurem olla aint.


Magician
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Aug 2008, 11:21
Tsikkel: Triumph Speed Triple 955i

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas Magician »

Mis keeles neile siis kirjutama peab, et vastust saada. Mind huvitab sealt üks pingeregulaator.

Delta-Kavrovets 175-Yamaha FZS600-Suzuki SV1000S-CBR1100XX-Triumph Speed Triple 955i

sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

English olen mina kirjutanud :)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Jah neil kuskil kodukal oli vist see ka kirjas, et inglise või vene keeles tuleks kirjutada.

Selle keti pikkusega läks minul kusjuures hoopis nii, et tellisin 110 lüli aga saadeti 120 ehk siis vist täispikkus. Hind oli muidugi ikka 110'se oma :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
korvimees
Postitusi: 68
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:03
Asukoht: Harjumaa

Re: Bikeshop.ee Teab keegi toimivat kontakti?

Lugemata postitus Postitas korvimees »

Kui kellelgi peaks vaja minema Ketti RK 520 EXW (XW-Ring) 120lüli+lukk , siis võtke julgelt ühendust, korvimees@hot.ee või tel: 5224154 Kett asub Keilas, kuid on ju olemas Smartpost, Post24 jm võimalused, seega asukoht ei tohiks olla probleemiks.
P.S. Bikeshop.ee-ga ei õnnestunudki kontakti saada ning nüüd juba puudub ka igasugune soov nendega rohkem tegemist teha.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”