Erinevad E-motokaubamajad

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Ivan
Postitusi: 16
Liitunud: 21 Dets 2012, 23:18

Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Ivan »

Tere kaasfoorumlased!

Tunnistan kohe ette ära, et olen loll ja ei oska väga otsingusüsteemi kasutada, kuid ma ei leidnud teemat kus oleks väga käsitletud erinevaid e-motokaubamaju, mis sõiduvarustust pakuvad.
Kuna olen kiivri otsingul, mis oleks võimalikult hea hinna ja kvaliteediga ning mulle sobivas värvuses olen sattnud raskusesse.
Kas keegi oskab nimetada kõige mõistlikumad e-poed, kus on hea hind ning hea valik kiivritele?

Tervitades
Ivan :wack:

426f kirjutas:
squish on väntvõlli laagri lõtk
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Kas Sul on ka e-peakolu, et ilma proovimata ostad?

edu

Viimati muutis yeekim, 15 Juun 2014, 00:50, muudetud 1 kord kokku.

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tuono

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Tuono »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Kas Sul on ka e-peakolu, et olma proovimata ostad?

edu

Ivan peaks ju kõik ütlema (lol)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tuono kirjutas:
yeekim kirjutas:

Hoi!

Kas Sul on ka e-peakolu, et ilma proovimata ostad?

edu

Ivan peaks ju kõik ütlema (lol)

Ma nüüd nii russofoobne ei oleks ja ütleks, et e-poodide asemel kammiks läbi meie tavalised, päris poed ja ostaks neilt SOBIVA kiivri-kasvõi 100€ 'se.
Turvalisust on neil üldiselt sama palju kui 500€ 'sel !
Aga kiivri saad sellise,mis pähe mahub.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Ivan, kui sa täpselt tead oma pea ümbermõõtu ja oled võibolla reaalselt pähe proovinud seda kiivrit mida osta tahad, siis on täitsa ok e poodidest osta, enamasti on võimalus välja vahetada kiiver kui on liiga väike või liiga suur, ainult postikulu hinnaga. Ma olen aastaid tellinud asju neti poodidest ja kui aus olla siis ei tule hetkel ühtegi korda meelde kus oleks petta saanud. Aga kiivri puhul on hea kui saad enne reaalselt seda proovida, kas sõbralt laenata või poes ringi jalutada veidi selle kiivriga. Louise kaupluses austrias oli hea diil: said kiivri võtta nädalaks proovida, kui ma ei eksi siis tasuta. Meie motopoed vist ei küündi veel sellele tasemele ja arvatavasti meie inimesed samuti, sest selline vastu tulemine eeldab, et sa viid kiivri ilusti puhtalt ja korralikult tagasi, proovimise ajal kannad sukka alati jne.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas pea »

Margusxx kirjutas:

Ivan, kui sa täpselt tead oma pea ümbermõõtu ja oled võibolla reaalselt pähe proovinud seda kiivrit mida osta tahad, siis on täitsa ok e poodidest osta, enamasti on võimalus välja vahetada kiiver kui on liiga väike või liiga suur, ainult postikulu hinnaga. Ma olen aastaid tellinud asju neti poodidest ja kui aus olla siis ei tule hetkel ühtegi korda meelde kus oleks petta saanud. Aga kiivri puhul on hea kui saad enne reaalselt seda proovida, kas sõbralt laenata või poes ringi jalutada veidi selle kiivriga. Louise kaupluses austrias oli hea diil: said kiivri võtta nädalaks proovida, kui ma ei eksi siis tasuta. Meie motopoed vist ei küündi veel sellele tasemele ja arvatavasti meie inimesed samuti, sest selline vastu tulemine eeldab, et sa viid kiivri ilusti puhtalt ja korralikult tagasi, proovimise ajal kannad sukka alati jne.

Kuskilt on meelde jäänud selline asi, et tänapäeval on motodepoos võimalus kiivriga enne ostu proovisõit teha.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mina olen http://www.luois.de -st kiivri nii endale,kui naisele tellinud ja kui oma suurusest on õige aimdus olemas pole probleeemi.Riietega ona sama asi.Abiks on ka igal saidil olevad mõõtude tabelid ja mõõdulint enda mõõtmiseks.Siiani on kõik sobinud.Pigem võib tekkida probleem arusaamaga materjalist(riiete puhul)ja näiteks müra tugevusest või päikese visiiri tumedusest-heledusest kiivri puhul.Aga alusta meie motopoodidest(ka seal on hea hinnaga asju saadaval)ja kui ei leia siis otsi netist.Mina näiteks ostsin kunagi täitsa OK HJC kiivri Motodepoost 29€-ga,kasutasin paar aastat ja müüsin peaaegu sama hinnaga maha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
Ivan
Postitusi: 16
Liitunud: 21 Dets 2012, 23:18

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Ivan »

Tunnen huvi e-poe linkidest, sest tahan tutvuda mida pakutakse ja mis hinnaga. Mõistan, et proovimine jms on olulised, kuid enne tahaks tutvuda igasuguste erinevate disainidega jms, mis oleks mulle kõige rohkem karva mõõda. Põhjus ka ääretult lihtne, miks ma kohe riiulite vahele tuulama ei lähe- elan liialt eraldatud kohas ning hetkel ei ole plaanis ka kusagile suurlinna minna.
Kas oskate veel mõnda mõistliku kohta soovitada, peale luois'e?

426f kirjutas:
squish on väntvõlli laagri lõtk
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas AzA »

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ivan kirjutas:

Tunnen huvi e-poe linkidest, sest tahan tutvuda mida pakutakse ja mis hinnaga. Mõistan, et proovimine jms on olulised, kuid enne tahaks tutvuda igasuguste erinevate disainidega jms, mis oleks mulle kõige rohkem karva mõõda. Põhjus ka ääretult lihtne, miks ma kohe riiulite vahele tuulama ei lähe- elan liialt eraldatud kohas ning hetkel ei ole plaanis ka kusagile suurlinna minna.
Kas oskate veel mõnda mõistliku kohta soovitada, peale luois'e?

Fc-moto.de
Aga suht kvaliteetne kraam, seega ka kallim

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas romulus »

Kust ma olen tellinud/otsinud:

motopost.ee
bikeman.ee
adventure-spec.com
touratech.com
ebay.de, ebay.co.uk

Mõned kohad USAst ka, aga sealt kipub käimasoleva hooaja jaoks liiga pikk ooteaeg olema.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

Rabakoll
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Mai 2005, 19:49
Tsikkel: Blackbird
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Rabakoll »

Jawa-Yamaha xs400-Kawasaki gpz900-Suzuki dr650-Suzukidr650rs-Kawasaki zx9r-cbr 1100 super Blackbird-VT 1100 Shadow KLR650-cbr 1100 super Blackbird

Yamaha YZ450F
Postitusi: 4
Liitunud: 23 Dets 2014, 21:47
Tsikkel: Yamaha YZ450F

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Yamaha YZ450F »

Kas keegi on tellinud tsiklile tükke või muud kaupa http://www.risanti.ee -st ?
Kas kõik OK ja firma usaldusväärne.
Näiteks tellisin oma krossirattale Ramost karbussile järelturu toodetud kütuse segukruvi, mida võimaldab mugavalt ilma karbussi keeramata regullida.
Maksab mingi 15 EUR ja ei ole mingi imeasi. Tellisin 17.märts 2014 ja senimaani pole kohal.
Tarneaega lubati 2 nädalat. Kuu pärast helistasin, et mis seis on, tuli Raudsepalt mingi haige inin, et arvet pole esitatud, jne. Hiljem ei ole suvatsenud keegi isegi ühendust võtta. Naljanumber firma ütlen ma selle kohta. Seetõttu ei osta iial Suzukit, kuigi hind ju päris hea uuele MX-le ja olen veendunud, et tsikkel ei oluliselt kehvem, kui sinine, punane või roheline, aga kui mingit jubinat pead aastakese ootama, siis nagu väga ostma ei tiku. Ma ei kunagi sellist antireklaami kellelegi teinud ja iseenesest Motors24 -s ju päris asjalikud lõigud Ramost. Kuid, kui asi nii toimib (ehk ei toimi), siis otsustasin avaldada selle "case"-i.


kalleu
Postitusi: 481
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Yamaha YZ450F kirjutas:

Näiteks tellisin oma krossirattale Ramost karbussile järelturu toodetud kütuse segukruvi, mida võimaldab mugavalt ilma karbussi keeramata regullida.
Maksab mingi 15 EUR ja ei ole mingi imeasi. Tellisin 17.märts 2014 ja senimaani pole kohal.
Tarneaega lubati 2 nädalat. Kuu pärast helistasin, et mis seis on, tuli Raudsepalt mingi haige inin, et arvet pole esitatud, jne.

Vale inimesega suhtled :lol:
Triinuga on alati kõik tellimused käinud kiirelt ja väga meeldivalt.

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Vale inimesega suhtled :lol:
Triinuga on alati kõik tellimused käinud kiirelt ja väga meeldivalt.

+1
see vana Raudsepp ei tea seal ööd ega mütsi, tahad asju ajada, suhtle Triinuga.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas AzA »

Yamaha YZ450F kirjutas:

Kas keegi on tellinud tsiklile tükke või muud kaupa http://www.risanti.ee -st ?
Kas kõik OK ja firma usaldusväärne.

Hoian sealses soojas ruumis üle talve oma ratast, hoolduse jms. jama teeb kah Risto - peaks omanik olema.
E-poest pole küll midagi tellinud, olen lihtsalt helistanud ja öelnud, mida tahan.
Kohapeal on poe ruumid olemas. Töökoda, igast koli riiulitel.
Ehk siis pole kellegi elutoa laual kataloogid, vaid ikka päris motopood.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Petka525
Postitusi: 42
Liitunud: 16 Jaan 2012, 10:09
Tsikkel: KTM 300EXC, KTM 790 Adv RALLY
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas Petka525 »

Yamaha YZ450F kirjutas:

Kas keegi on tellinud tsiklile tükke või muud kaupa http://www.risanti.ee -st ?
Kas kõik OK ja firma usaldusväärne.

Tellisin sügisel sealt krossisaapad. Hind oli tunduvalt parem konkurentidest ja kauba sain üllatavalt kiiresti kätte. Ei olnud isegi laokaup aga neljapäeval tellides olid järgmisel teisipäeval saapad käes.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Erinevad E-motokaubamajad

Lugemata postitus Postitas zombi »

https://www.moto-akcesoria.pl/

kui keegi nuputaks välja tarne Eestisse, oleks isegi aegajalt käpp. need põrsikud väljamaale saatma ei kipu...Varssavis käies olin nende poes nagu laps kommipoes:) aga ei satu sinna nii tihti...

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”