Tschul.de hoiatus.

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Tere!

Mõtlesin, et hoiatan igaksjuhuks teid ka:

Tellisin omale nahktagi ja kindad antud leheküljelt: http://www.tschul.de

Eelnevalt kirjutasin neile ja küsisin Eestisse saatmise kohta. Sain sõbraliku vastuse, et saab ilusti: 20€ juurde ja DHL-iga pannakse posti.
Tellisin siis ära. Maksin paypal-ga 238€ ja jäin ootama. Toimus see siis 28.06. Tänaseks pole kaupa saanud. Niisamuti ei vastata ühelegi e-mailile enam. Kodulehekülg ka mingit mõistlikku infot ei anna ja DHL ütleb, et mulle pole pakki teele pandud...

Tegin paypal-is avalduse - eks näis mis saab :D

Kui kellelgi oli mõttes ka sealt tellida, siis omast kogemusest soovitan muid kohti rohkem uurida.

Simo.




jakim
Postitusi: 136
Liitunud: 13 Mai 2009, 23:38
Tsikkel: Hetkel jalamees
Tänatud: 1 kord

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas jakim »

Mõnikord on selle DHL-ga Saksast tellides nii, et riigisisene on tellitud edasi Eesti Postiga ja siis ei näitagi saadetist.
Olen Tschuli kaupu korduvalt tellinud ja probleeme pole olnud.
Mõttekas on helistada ja küsida mis toimub. Võib juhtuda, et su pakk vedeleb Eesti Postis .


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas pyta »

tschul päris mingi neegri varifirma pole, imelik selline asi

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas Loff »

Kollektiivpuhkus?

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Katsun täna eesti postist ka küsida, kuigi lootus on kadunud. Helistamisega on nii-ja-naa: kahjuks ei räägi saksa keelt ja inglise keel ka kõnes just kõige parem ei ole.

Kollektiivpuhkust mõtlesin ise ka, aga facebooki nad ikka vahepeal uuendavad. Lisaks võiks vähegi normaalne ettevõte vastava teate ka kuhugi üles panna. Ja noh, e-kirjadele võiks ka ju ikka vastata...
Veel enam, et on juba peaaegu 3 nädalat nendepoolset vaikust.

Eks ma annan siia teada ka, et kuidas läks.

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

jakim kirjutas:

Mõnikord on selle DHL-ga Saksast tellides nii, et riigisisene on tellitud edasi Eesti Postiga ja siis ei näitagi saadetist.
Olen Tschuli kaupu korduvalt tellinud ja probleeme pole olnud.
Mõttekas on helistada ja küsida mis toimub. Võib juhtuda, et su pakk vedeleb Eesti Postis .

Parandaks natuke,kui tuleb DHL-ga siis seda ikkagi näha,olenemata sellest et see Eestis antakse üle jagamiseks Omnivale.
Küll aga aetakse tihti segamini Deutsche Post ja DHL.Kuna DHL on DP omandis siis seal ka ilusad DHL logod figureerivad.Vahe selles et kui pannakse DP Saksamaal posti siis Eestis jagab seda kaupa Omniva.(ehk siis tava post)

Kasutaja avatar

ubin
Postitusi: 90
Liitunud: 08 Mär 2011, 19:14
Tsikkel: Husse FE 501

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas ubin »

jakim kirjutas:

Mõnikord on selle DHL-ga Saksast tellides nii, et riigisisene on tellitud edasi Eesti Postiga ja siis ei näitagi saadetist.
Olen Tschuli kaupu korduvalt tellinud ja probleeme pole olnud.
Mõttekas on helistada ja küsida mis toimub. Võib juhtuda, et su pakk vedeleb Eesti Postis .

Kas Tschul peale tasumist ka tavaliselt kinnituse saadab, et kaup teel ja DHL saadetise nr.
Ostsin just Saksa Ebayst (saatis DHL-ga) ja Endurowersandist (saatsis DPD-ga) ja mõlemal juhul saadeti ilusti paki väljasaatmise andmed koos sihtkoha aadressiga ja jälgimislink saadetise numbriga meilile.
Teema algataja jutu põhjal, tundub nagu peale Paypaliga tasumist kiilus kinni.

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Jap. Pärast maksmist sain ainult automaatse maksekinnituse oma postiaadressi ja ostetud asjade kohta ja edasi vaikus. Ei ühtegi viidet ühelegi saatmisele vms. Leheküljele sisselogides näen oma tellimuse staatust ja see on "UNFULFILLED".

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Eesti post ei näe enne saadetist kui see Eesti postile pole üle antud. St. et kui sa lähed postkontori uurima siis nime järgi ei näe enne kui pakk pole Eesti pinnal. Ühest Saksamaa netipoest tellides eelmine aasta oli selline juhus, et saadeti DHL/Deutschepost/eestipost kombinatsioonil, ei saa siiani aru kuidas see skeem töötab. Vist Tellija on Deutsche Post, vedaja on DHL ja Eestis antakse pakk üle Eesti Postile/Omnivale. Igal juhul mul oli tracking number ka ja seda vaadates jõudis pakk 3 päevaga Leetu ja siis jäigi sinna. Ootasin ja vaatasin iga nädal et noo kaugel on. Lõpuks saatis Saksalne uue paki ja vana pakk jõudis minuni alles veidi alla kahe kuu. Viisakusest saatsin pakki neile tagasi.
Pika jutu mõte on see, et ilma trackinguta ei tea sa kus su pakk on ja millega saadeti, nii sama spekuleerida, et üle lasti pole ka pointi. Kui Paypaliga makstud siis nõue sisse ja saad oma raha tagasi. Võib olla tõesti sakslasel puhkus et ei vasta. Nõme on see et kui nõude teed siis läheb veel paar nädalat aega enne kui raha tagasi saad, sest sakslasel peab nädala jooksul (või oli pikem see aeg) Paypali arupärimise peale tõestama et pakk sai teele, enne seda aega ei kanta sulle sentigi tagasi.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Neil lihtsalt pole laos sinu kaupa. Oota külmalt, kui kaup tuleb panevad teele. Korduvalt nii juhtunud, nad ei teatagi muhvigi.
Ilmselt on nende jaoks 200 euri nagu meile 20.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

RedThunder
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Juun 2014, 01:57
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas RedThunder »

Endal suht sarnane asi fc-moto.de'ga.
Tellisin tagi ja 19 päeva ei kippu ega kõppu. makstud sai samamoodi paypal'iga. Paypal'ilt raha kontol tagasi nagu naksti samas ühtegi selgitust asjale ei ole saanud.
(lehele sisse logides loen staatust in process/paid ) :roll:

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Paypali kontolt ei lähegi raha enne maha kui kaup pole teele saadetud, müüja ei saa su raha enne kätte kui on tõestanud ref numbriga, et on su paki teele saatnud.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Paypal-iga ei oska niipalju kaasa rääkida, aga minu kaardilt on raha ilusti maha läinud ja paypal-i konto ka ilusti 0,-. Mul paypal-i kontol tavaliselt raha ei olegi. Kui midagi ostan, siis paypal automaatselt võtab minu pangakaardilt vajaliku summa ja saadab kohe ära.

Paypal-i tegin avalduse (dispute) - ootan müüja vastust. Kui nüüd müüja paari päeva jooksul vastanud ei ole siis teen avalduse raha tagastamiseks.

Jama on see, et ma niiväga raha tagasi saada ei tahakski. Tahaks rohkem ikka tagi :D Nüüd tõenäoliselt hakkan jälle otsast pihta otsima...

Niisama teemaväline küsimus ka, et kas keegi oskab soovitada KORRALIKKU lehekülge, kust võiks tagisi uurida/tellida? Või äkki Eestis mõnd korralikku poodi?

Kasutaja avatar

RedThunder
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Juun 2014, 01:57
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas RedThunder »

simo5555 kirjutas:

.... äkki Eestis mõnd korralikku poodi?

Eestis ei ole midagi. Üks asi on see et saad välismaalt soodsamalt. Teine, aga hoopis tõsisem see, et Eestis lihtsalt ei ole. Samas alati on variant minna Rootsi kruiisile ja siis külastada mõnda sealset moto poodi. Hinnad suht mõistlikud ja valik ka küllaltki arvestatav. (Ise praegu kahetsen, et sealt ei ostnud) :lol:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

RedThunder kirjutas:
simo5555 kirjutas:

.... äkki Eestis mõnd korralikku poodi?

Eestis ei ole midagi. Üks asi on see et saad välismaalt soodsamalt. Teine, aga hoopis tõsisem see, et Eestis lihtsalt ei ole. Samas alati on variant minna Rootsi kruiisile ja siis külastada mõnda sealset moto poodi. Hinnad suht mõistlikud ja valik ka küllaltki arvestatav. (Ise praegu kahetsen, et sealt ei ostnud) :lol:

Hoi!

Ma arvan, et Tramm on terve selle teema ajal luksunud ja nüüd, peale seda statement'i joob ennast jälle kirjatuviks :bsmile:
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=345
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=333

jne

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Nüüd on siis asi niikaugel, et tschul.de saatis mulle hetk tagasi iseseisvalt raha tagasi. ühtegi kirja ega teadet vms ei olnud.

Et siis asjata ootasin terve kuu, et uue tagiga sõita.... :D Enam sealt igatahes ei telli.


Tuono

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

simo5555 kirjutas:

Nüüd on siis asi niikaugel, et tschul.de saatis mulle hetk tagasi iseseisvalt raha tagasi. ühtegi kirja ega teadet vms ei olnud.

Et siis asjata ootasin terve kuu, et uue tagiga sõita.... :D Enam sealt igatahes ei telli.

Kas hinnavõit oleks suur olnud võrreldes biker24 või neil pole sellist tagi, ma saaks aru, et tahad Berik tagi siis on ainuke lahendus tellimine aga neid tavalisi peaks pool Tallinnat täis olema?!

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Kusjuures hinnavõitu väga ei olekski olnud. Lihtsalt tschul-i lehel jäi silma tagi mis endale väga meeldis ja läksin lihtsalt seda teed :D Nüüd siis hakkan bikerit vaatama.

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas argo »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Ma arvan, et Tramm on terve selle teema ajal luksunud ja nüüd, peale seda statement'i joob ennast jälle kirjatuviks :bsmile:
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=345
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=333

jne

edu

Ei saa sealt biker24'st see aasta midagi. Ei ole seal ühtegi normaalsetes mõõtudes (loe: L, XL) kombesid ega tagisid. Mulle õeldi, et järgmine aasta.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

argo kirjutas:
yeekim kirjutas:

Hoi!

Ma arvan, et Tramm on terve selle teema ajal luksunud ja nüüd, peale seda statement'i joob ennast jälle kirjatuviks :bsmile:
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=345
http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=333

jne

edu

Ei saa sealt biker24'st see aasta midagi. Ei ole seal ühtegi normaalsetes mõõtudes (loe: L, XL) kombesid ega tagisid. Mulle õeldi, et järgmine aasta.

Siis mul vist vedas, et ma 2-3XL olen :D

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas argo »

Sorry, ei mõelnud midagi pahapärast. :ner: :D
Aga sel juhul peaksid biker24'st midagi saama küll.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

RedThunder
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Juun 2014, 01:57
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tschul.de hoiatus.

Lugemata postitus Postitas RedThunder »

simo5555 kirjutas:

Nüüd on siis asi niikaugel, et tschul.de saatis mulle hetk tagasi iseseisvalt raha tagasi. ühtegi kirja ega teadet vms ei olnud.

Et siis asjata ootasin terve kuu, et uue tagiga sõita.... :D Enam sealt igatahes ei telli.

simo5555 kirjutas:

Kusjuures hinnavõitu väga ei olekski olnud. Lihtsalt tschul-i lehel jäi silma tagi mis endale väga meeldis ja läksin lihtsalt seda teed :D Nüüd siis hakkan bikerit vaatama.

FC-MOTO.de-ga oli sarnane asi. kanti raha tagasi. täna aga tuli meil et pakk teel ja kontolt jällegi raha maas. :?
Soovitan ikkagi nendega (tschul.de) ühendust võtta kuidagi. Muidu võib tulla see, et raha on uuesti maha läinud, halva üllatusena. Eriti veel siis kui peaksid nüüd veel ühe tagi tellima. Nii et soovitan ikkagi nendega kontakti võtta kuidagi.

(Ise olen muidugi mõneti rahul ka et ikkagi panid teele lõpuks. Samas vaadates nende senist kiirust, kahtlen et see suvi sõita saan sellega :lol: )

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”