mootorratta õlifilter eBayst

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas Ain »

Üks tuttav ütles, et kindlasti on see väga hea toode! Keegi oli sellega isegi krossi sõitnud! Ja veel ütles ta,et originaalid on suurfirmade poolt väljamõeldud, et lihtrahva arvelt lihtsalt rikastuda!



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas kiilas »

HD-le Hiflo maksis 8,13 ja K&N 12,56 isegi 2x aastas õli vahetades ei tee liiga.

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas Turist »

kiilas kirjutas: 28 Okt 2021, 11:01

HD-le Hiflo maksis 8,13 ja K&N 12,56 isegi 2x aastas õli vahetades ei tee liiga.

Kusjuures iga õlivahetusega ei pruugigi olla vajadust filtrit vahetada. Mu omal on juhendis (kes siis mingit juhendit loeb, eks ole? :D )ette nähtud, et iga teise õlivahetusega vahetada filter.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Turist kirjutas: 28 Okt 2021, 11:06
kiilas kirjutas: 28 Okt 2021, 11:01

HD-le Hiflo maksis 8,13 ja K&N 12,56 isegi 2x aastas õli vahetades ei tee liiga.

Kusjuures iga õlivahetusega ei pruugigi olla vajadust filtrit vahetada. Mu omal on juhendis (kes siis mingit juhendit loeb, eks ole? :D )ette nähtud, et iga teise õlivahetusega vahetada filter.

See on paljude rataste nö juhendis nii,kuid minu jaoks suht arusaamatu lahendus. Esiteks ei saa sa ju kogu vana õli kätte,kui filtrit ei vaheta ja teiseks ei maksa ühegi ratta filter suht midagi, et teda mitte igakord vahetada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Seda üle hoolduse filtri vahetust kohtab nii mõneski kohas mujal kui ainult ratastel.
Filtrihind ja vahetuse lihtsus ei ole jätnud mulle kunagi isegi mõtet, et seda mitte koos õliga vahetada.

Kuid siiski :)
Kui võtta globaalselt siis, see multimiljon mootori hooldust aastas korda jäätmeks saav õliste filtrite hulk, et äkki on see kuidagi sellega seotud?
Kuigi vaevalt, aga mõttelõng moodses maailmas siiski :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Ei ole ka kunagi selle peale tulnud, et jätaks filtri vahetamata, seda enam HD-l on välp 8K, 25 aastat autovaruosi müünuna, aga olen selliseid tegelasi kohanud küll, eriti alahinnatakse õhufiltri tähtsust.

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: mootorratta õlifilter eBayst

Lugemata postitus Postitas Turist »

kiilas kirjutas: 29 Okt 2021, 15:28

Ei ole ka kunagi selle peale tulnud, et jätaks filtri vahetamata, seda enam HD-l on välp 8K

Mul õlifiltri vahetamise välp on 8000 km või 1x aastas, aga õli vahetamine 4000 km või 6 kuud, seega ei näe vajadust iga õlivahetusega filtrit vahetada. :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”