E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

claw kirjutas:

WTF mida suhtumist? :shock:
Viid tsikli müüki. Müüakse maha ja raha ei antagi? ... ja kõik siin suhtuvad: "no küll kunagi ikka maksavad..rasked ajad.. ja nutt kurgus...s*** hooaeg.. jne"
Nalja teete või? :wack:
Fakt on see, et sealt asutusest ja nende inimeste käest mina enam ei osta mitte midagi. Kas Eestis vähe ausaid motokaupmehi on, kelle juurde oma raha viia?

Ei tee nalja.
Selline suhtumine on tekkinud tänu Biker24 inimeste panusele Eesti motoellu läbi aegade. Nad pole kunagi olnud ainult äriettevõtte vaid ka aktiivselt osalenud erinevatel üritustel (Smash), toetanud suuri projekte (Biker24 Stunt Team jne), üritanud klientidele alati vastu tulla ja teha elu kohalikule rattaomanikule võimalikult mugavaks.

Eks majandusraskusteks on põhjusi palju erinevaid. Loodetavasti lähevad asjad nende ja klientide jaoks uuesti heaks.

EDU!



Kasutaja avatar

Härg
Postitusi: 96
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:50
Tsikkel: TDM850
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 12 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Härg »

Pihelgas, kas sa väidad, et on ok, kui su ratas müüakse maha, aga sulle selle eest raha ei anta ?

Maksumaksjana mul oleks pohlad, kui maksuamet üle lastakse. Või miski saksmanide motokaubamaja. Aga omasid vist ei tasuks kottida. Eriti , kui need omad sulle leiva lauale toovad.

Kontakt: 555 255 17

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Selline suhtumine on tekkinud tänu Biker24 inimeste panusele eest Eesti motoellu läbi aegade. Nad pole kunagi olnud ainult äriettevõtte vaid ka aktiivselt osalenud erinevatel üritustel (Smash), toetanud suuri projekte (Biker24 Stunt Team jne), üritanud klientidele alati vastu tulla ja teha elu kohalikule rattaomanikule võimalikult mugavaks.

Pihelgas... see pole küll õige koht vabanduste otsimiseks.
Teades tundes Trammi, Markot, Niggat.. on tegemist igati toredate tegelastega. Tõesti loodan, et nad saavad omad asjad jonksu. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Mida ma väidan, on mu eelmises postituses sõna-sõnalt kirjas.


sylla
Postitusi: 102
Liitunud: 07 Juul 2011, 11:03

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas sylla »

Olen ka mina Biker24 suur fänn ja nõustun täielikult Pihelgas'e mõttega - ei tea teisi motoettevõtteid, mis oleksid korraldanud korjandust lahkunud mootorratturile, pakuksid heast tahtest abi mootorratturitele tööriistade näol kui neil peaks enne avaparaadile sõitmist probleem tekkima või muud jamad töövälisel ajal.
Tahan öelda seda, et probleemidest hoolimata ei ole antud intsident igal juhul koht kus solvata või ilkuda, sest Biker24 panus motoühiskonda on olnud mäekõrguselt suurem kui paljas moto-teenuste või müügist tekitatud käive.
Edu Biker24 personalile ja loodan, et saate asjad korda!


oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

Siin on tekkinud selline tore suhtumine, et kümnest inimesest üheksat aitad ja ühele annad peksa, siis põhimõtteliselt on kõik ikkagi hästi. Sest sa ju aitasid nii paljusid! Pohhui sest ühest jobust, kellel ei vedanud.


sylla
Postitusi: 102
Liitunud: 07 Juul 2011, 11:03

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas sylla »

Lugemine ja sisust arusaamine on eelkõige privileeg, mitte peale sunnitud kohustus. Ära pane pahaks! Ma ka ei pane.


reimps

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Aga vahest ootaks enne ülespoomist ka teise poole seisukoha/selgituse ära?

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas claw »

Pihelgas kirjutas:
claw kirjutas:

WTF mida suhtumist? :shock:
Viid tsikli müüki. Müüakse maha ja raha ei antagi? ... ja kõik siin suhtuvad: "no küll kunagi ikka maksavad..rasked ajad.. ja nutt kurgus...s*** hooaeg.. jne"
Nalja teete või? :wack:
Fakt on see, et sealt asutusest ja nende inimeste käest mina enam ei osta mitte midagi. Kas Eestis vähe ausaid motokaupmehi on, kelle juurde oma raha viia?

Ei tee nalja.
Selline suhtumine on tekkinud tänu Biker24 inimeste panusele eest Eesti motoellu läbi aegade. Nad pole kunagi olnud ainult äriettevõtte vaid ka aktiivselt osalenud erinevatel üritustel (Smash), toetanud suuri projekte (Biker24 Stunt Team jne), üritanud klientidele alati vastu tulla ja teha elu kohalikule rattaomanikule võimalikult mugavaks.

Eks majandusraskusteks on põhjusi palju erinevaid. Loodetavasti lähevad asjad nende ja klientide jaoks uuesti heaks.

EDU!

Kujuta nüüd ette, et sa paned oma tsikli müüki. Ma tulen seda sinult ostma ja proovisõidul sõidan sellega minema. Rohkem sinuga nagu ei suhtle ka.
Mis sa teed? Ootad paar nädalat ja mõtled "ju on siis rasked ajad.."?

Et kui suvaline vend sellised rahad maksmata jätab, on ta...hmm..petis? ülelaskja? vms. Aga kui seda väga muhe seltskond teeb, on tegu raske ajaga? Topeltmoraal ei ole pisut?
Ja siin ei ole küsimus ainult rahas ju, see on nendele samadele inimestele keeramine, kes seda asutust oma kliendiks olemisega üleval peavad ju.
Eeldada võib, et kui oma vana tsikli müüki panen, tahan selle rahaga näiteks uue osta. Nüüd pole ei tsiklit, ega raha?

Mainin siin igaks petteks ära, et mulle pole nad midagi võlgu, tuginen siin teema algataja sõnadele + veel mõnele postitusele.
Minu arust on lihtsalt selline teguviis 100% vastuvõetamatu.

Aga noh, võib-olla kadus panga paroolikaart ära ja kohe tuleb aus selgitus ka.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Lugege oma müüki antud asjade lepinguid ja nii lihtne see ongi.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Pontus kirjutas:

Lugege oma müüki antud asjade lepinguid ja nii lihtne see ongi.

Lepingu võid tead kuhu pista eluvõõras tarkpea

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pan »

sylla kirjutas:

Olen ka mina Biker24 suur fänn ja nõustun täielikult Pihelgas'e mõttega - ei tea teisi motoettevõtteid, mis oleksid korraldanud korjandust lahkunud mootorratturile, pakuksid heast tahtest abi mootorratturitele tööriistade näol kui neil peaks enne avaparaadile sõitmist probleem tekkima või muud jamad töövälisel ajal.

Tahan öelda et mina tean neid teisi motoettevõtteid kes on korraldanud heategevust ja pakkunud heast tahtest abi - see on Motodepoo. Isiklikud kogemused.
Samas on Biker24 mind netipoest tellitud rehviga "üle lasknud". Teine kord prooviti sõiduvarustusega nahk üle kõrvade tõmmata.
See, et osa baikerlastest antud motopoe rahvast isiklikult tunneb, ja sealt paremaid pakkumisi saavad, ei tähenda veel et tegemist on vaieldamatult parima, ausama ja üllama motopoega.
Teemasse: kui teemaalagataja nüüd Biker24'ga sõlmitud dokumendi (lepingu vms.) üles otsib, kaks korda aeglaselt läbi loeb ja jätkuvalt kinnitab et Biker24 on raha välja maksmise osas lepingut rikkunud, võib see ettevõte minu pärast oma uksed lõplikult kinni panna.

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

See kui keegi on töövälisel ajal kohal ja laenab tööriista või annab letist mõne jupi(raha eest),siis see on tore.Aga äri ei saa minna üle heategevuseks ja oma seltskonna-sõpruskonna lihtsalt aitamiseks.Tulemuseks on tavaliselt allakäik reaalses äritegevuses.Äri ja semusuhted ei käi üldjuhul käsikäes.Tihtipeale on ,aga need õhtused aitamised ka ikkagi äri,sest seda tehakse ikka oma põhitegvusena,kui just tõesti kedagi ei sponsita.See,et biker24-st on saadud abi väljaspool tööaega ei tähenda, et seda on sealt saadud tasuta.Ja kui tegevus toimub raha eest ,siis peab asi olema kasumlik,kui ei ole, on kuskil probleemid.35000 maksuvõlga +muud võlad ei teki üleöö,isegi mitte paari kuuga vaid see on pikema tegevuse(tuse) või valede otsuste tulemus.
Olles selline nö oma ala tegijate eest seisev seltskond ja lastes üle seda seltskonda,siis minu jaoks puudub igasugune respekt, antud tegelaste kohta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas wicked »

35000 MTA ajatatud võlga ei ole mingi näitaja jaemüügiga tegeleval ettevõttel, kus on rohkem kui 2 inimest palgal.
Võib tekkida ka MTA ebakompetentse ametniku sõrmenipsust. Omad kogemused...
Ülejäänut ma ei kommenteeri, sest ei tea sest teemast midagi.
Tean vaid, et M ja R on toredad poisid.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Detsembri kuus oli alljärgnev postitus:

ranel kirjutas:
tramm66 kirjutas:

türat ma tambin 4-5 tuhhi sotsmaksu kuus kui ükski töötaja kunagi haige pole aga elektriaia peaks ehitama läbi wifi, et krdi haiged primaadid ravi saaks aga ei ehitata ja ei hakatagi kunagi

Maksuamet väidab muud :D

21.12.2015 seisuga on maksuvõlg 23 616 eurot
sealhulgas on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 16 087 eurot
21.12.2015 seisuga on ettevõttel intressivõlg 635 eurot, sh tasumisgraafikus 428 eurot

Nimi: E-MEISTER OÜ
Registrikood: 11463022
Aadress: Kadaka tee 1/4 10621 Tallinn, Harjumaa
Telefon: 5512996

Ja vastati niimoodi:

tramm66 kirjutas:

Kõik õige ja sa krdi idikas arvad siiani, et ma niisama pullipärast selliseid allahindlusi teen või?

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tuono

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Pihelgas kirjutas:
claw kirjutas:

WTF mida suhtumist? :shock:
Viid tsikli müüki. Müüakse maha ja raha ei antagi? ... ja kõik siin suhtuvad: "no küll kunagi ikka maksavad..rasked ajad.. ja nutt kurgus...s*** hooaeg.. jne"
Nalja teete või? :wack:
Fakt on see, et sealt asutusest ja nende inimeste käest mina enam ei osta mitte midagi. Kas Eestis vähe ausaid motokaupmehi on, kelle juurde oma raha viia?

Ei tee nalja.
Selline suhtumine on tekkinud tänu Biker24 inimeste panusele Eesti motoellu läbi aegade. Nad pole kunagi olnud ainult äriettevõtte vaid ka aktiivselt osalenud erinevatel üritustel (Smash), toetanud suuri projekte (Biker24 Stunt Team jne), üritanud klientidele alati vastu tulla ja teha elu kohalikule rattaomanikule võimalikult mugavaks.

Eks majandusraskusteks on põhjusi palju erinevaid. Loodetavasti lähevad asjad nende ja klientide jaoks uuesti heaks.

EDU!

Heategevust teeb ju nende inimeste rahade eest, kes on oma tsikli B24 "kinkinud".
Sellest teemast saab ilusti aru, kes on samasugused sulid nagu B24.

Kasutaja avatar

lauri393
Postitusi: 105
Liitunud: 21 Apr 2008, 18:41

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas lauri393 »

kas oranzi ning punase-valge R6 omanikud on teadlikud, et nende rattad on müüdud? Ühel on "broneeritud" silt peal ja teine oli täna hommikul läinud..

If you find wearing proper gear is too hot, you are just not fast enough !
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Siin kiputakse nüüd kaks asja segi ajama. Maksuvõlg ning võlgenvus klientidele ja hankijatele. Tavline jaeäri - müüakse kaupa, makstakse palka ja tasutakse makse. Ja siis hakkab ühel päeval allamäge minema. Esimese hooga võetaks kõrge protsenidga "laen" maksuametist. Maksuameti "komisjonitasud" on sellised, et sealt (enamasti) "elusana" välja ei tulda. Järgneb pankrot. Another day in office. Ma ei saa öelda, et mind üldse ei koti, kui maksuamet üle lastakse - hästi natsa ikka kotib aga ma loen selle siis maksumaksja panuseks motokultuuri arendamisesse. Või siis tulevad eluga välja, tugevamad, kui kunagi varem. See pole tegelikult siinse foorumi asi ilkuda või näpuga näidata. Kõik ei saa alati võitjad olla.

Teine lugu on see, kus ettvõte on võtnud hankijatelt kaupu või lubanud komisjonitasu eest kolmanda osapoole poole kraami turustada. Kui siin nüüd rahakotid segi lähevad ja kiiresti "laen" peale võetakse, siis on kuri karjas. Ma teen veel vahe sise ja ütleks, et ilmselt elab mõni suurem hankija lõdvalt üle paarituhande euro kaotuse. Köhatavd, sh*t happens, ja lähevad eluga edasi. Aga mikroettevõtted ja eraisikud ... see on koht, kus (hoolimata lepingusse peidetud peenest kirjast) tolerantsi olla ei saa.

Teemasse: kui teemaalagataja nüüd Biker24'ga sõlmitud dokumendi (lepingu vms.) üles otsib, kaks korda aeglaselt läbi loeb ja jätkuvalt kinnitab et Biker24 on raha välja maksmise osas lepingut rikkunud, võib see ettevõte minu pärast oma uksed lõplikult kinni panna.

Mind eriti näiteks ei huvita, kas komisjonimüügi lepingusse on peenes kirjas "halli alasse" midagi sellist kirjutatud, mis lubab müüjal puhta südametunnistusega õhtul uinuda. Pole aktsepteeritav. Ma tuletan meele, et B24 oli volitatud müügitehingut läbi viima esindades tsikli müüjat. Võimalik, et leping koostati müügi lihtsusatmiseks (no, usaldussväärne, tore ja motokultuuri toetav ettevõte, kuidas siis mitte usaldada) nii, et täna õnnestub seda kuritarvitada. Sellest loogikast lähtudes oleks täiesti OK ka maha müüa nenede juures talvekorteris seisvad masinad. "No rasked ajad, kas teate." või "Aga, kas te lepingu jaluses olevat peenes kirjas tekti ikka lugesite?".

Ma tahaks küll kuulda, mida B24 seltskonnal Trammi isikus selle tsiklimüügi asja kohta öelda on. Äkki ongi mingi täiesti aus ja sirgjooneline seletus ja kõik ülejäänud on asjast valesti aru saanud. Või siis jälle pole ja mees raputab endale tuhka pähe ning klaarib ausal moel asjad ära. Kumbagil juhul pole üldsusel suurt midagi kobiseda.
Tramm?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pontus võtab nüüd vähe rahulikumalt (ühe päeva esialgu), ärme päris isiklikuks lähe :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas mega1 »

macintosh kirjutas:

või siis jälle pole ja mees raputab endale tuhka pähe ning klaarib ausal moel asjad ära. Kumbagil juhul pole üldsusel suurt midagi kobiseda.

Mida siin klaarida raha ju otsas

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Piisab sellest kui selline teema suure kella külge läheb ( nagu antud juhul ) ja sellest on saanud allamäge veerev ja mürinal kasvav lumepall. Ausalt, tõstke käsi, kes sellise teema peale veel sinna oma tsiklit müüki või talvekorterisse viia tahaks? Osa klientuuri on nüüd niivõinaa kadunud.
Ja see paneme pea liiva alla ja laseme teemal olla taktika on ikka üsna vale. Sellest tuleb vaid järjest rohkem oletusi ja arvamusi. Ja teema kasvab. Ning tõesti, kes on süüdi, eriti kui vastaspool ei ole siiamaani oma kommentaari andnud.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

eetarga
Postitusi: 777
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Biker24.ee – „ bitcoinid “

Eeldame, et asjad on tõsiselt hapuks läinud, siis ma pakun seltskonnale alljärgneva lahenduse.
Biker24.ee meeskond väljastab „kinkekaardid” nendele, kellele neid on võlgu (eks.-tsikliomanikule).
Võtame eeskujuks, et tsikkel maksis 1800,- € , siis endine omanik saab 18 tükk „virtuaalne raha”
kinkekaardi (voucher, või ükskõik, kuidas me nimetame seda) vormis. Nüüd saame siin foorumis mingi börs luua kus ostetakse ja müüake neid osakud, näiteks üks omab 25 tükki, mina aga tahan rehvid, o.k. – siis ostan hommikul näikes 3 tükki ja lähen kohapeale ja võtan biker24.ee st rehvid välja.
Nüansid saavad ka niimoodi olla, et näiteks biker24.ee saab igas voucheris näiteks käibemaksuosa sularahaga või kaardiga kätte, seda on nüüd küll mitte minu osa seda skeem detailselt välja töötleda.
Antud skeem on vähemalt „jokk” , tõstab kokkuhoidu tsikliseltskonnas ja annab võibolla mingi võimaluse, et nende nimed ei lähe päris mustaks ja endised tsikliomanikud ei jää ka oma rahast ilma.

Tahan veel mainida, et minu ainukene kokkupuude biker24.ee seltskonnaga oli meeldiv ja sõbralik, võlgu nemad mulle ei ole – ja vastupidi ka mitte.

Edu soovides - Christoph / eetarga

Viimati muutis eetarga, 06 Mär 2016, 12:06, muudetud 1 kord kokku.
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina väga tahaks aidata hädasolevat motopoodi, millist iganes, käies nende kaupluses ja ostes vajaminevat kraami. See on ka puhtalt minu isiklik arvamus.
Ei tahaks niisama kellelegi näpuga näidata ja kedagi suliks nimetada.

Hetkel pean siiski tõdema, et ma ei julgeks sinna midagi komisjonimüüki viia või midagi neile arvega müüa, sest ka mul on ka üks arve õhus, mitte küll väga suur, kuid siiski... Ma lootsin, et ma ei pea seda siia kirjutama aga kuna pole ühtegi vastust saanud ja teema on juba püsti, siis siin ta on.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

fatbike
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Nov 2014, 17:43

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas fatbike »

...mis f...ing kinkekaartide jama sa siin ajad ?!?!? :shock:

Nii oletame, sina omad ratast (oled selle oma raha eest kunagi ostnud) viid selle poodi komsioni. Pood müüb ratta maha (summaga kus on ka tema komisjonitasu sees), saab uuelt ostjalt raha (mis kuulub ratta omanikule) - millega aga pood teeb mis talle hetkel vajalik ning ei räägi sulle, et ratas on müüdud. (Poe osa on vaid see komisjoni tasu, kuid siin tundub, et sellest vist päris aru ei saada).
Sina siis juhusliku saad teada, et ratas juba ammu müüdud ja lähed oma raha järgi, kui sulle näidatakse nö. keskmist sõrme - öeldakse meil pole seda raha. (mis mõttes pole, uuelt ostjalt ju saite või kinkisite selle lihtsalt ära?!).
Sinu raha kasutatakse oma vajadusteks - siis võibolla, kui kunagi tulevad paremad ajad saad sa ka oma raha :) (aga eks on ka sul omad vajadused, võibolla olenes selle ratta müügist väga palju - jäid töötuks, pere suurenes vms.) - nüüd siis sina pakud anname talle raha asemel hoopis kinkekaarte (see lihtsalt ei mahu pähe) -naera surnuks (lol) (lol) (lol) :roll:
Mõni vend räägib siin üldse, kas meil ei peaks olema ükskõik sellest (sellest ma ka aru ei saa). Arvan, et kui me siin seda foorumi külastame siis on meil ehk ka vähegi ühised huvid ning omasi peaksime igal juhul toetama (nagu tegi ka seda selle teema algataja, et kaitsta meid sellise jama eest) - mis mõte sellel kõigel muidu siin on :wink:

See teema on väga tõsine siin peaksid kõik kel on olnud sarnased juhtumid sellest rääkima, sest ma tean see ei olnud ainus selline, see on seal tavaline asi:

Mul oli tuttav, kes müüs seal oma rattaid, ühe ratta puhul pidi ta ootama pool aastat, et lõpuks oma raha saada (ilma naljata). Täisesti talvine oli kui ta sai oma raha alles 2-3 kuu pärast.
Valetati, et pole veel raha saadud kuigi ratas oli juba ammu uue omaniku nimel võis siis hetkel pole vahendeid välja maksmiseks (vahendid ju saadaksegi uuelt ostjalt - mulle jääb see mõistmatuks).

Soovitan kõigil olla ettevaatlik ja kui kellelgi on seal müügis hetkel mõni ratas siis mõelda selle ära toomisest tõsiselt!

Edu kõigile :wack:

Viimati muutis fatbike, 06 Mär 2016, 12:25, muudetud 1 kord kokku.
Ride it Like you Stole it...
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas villy »

Usun, et see kinkekaartide "jama" oli välja pakutud teoreetilise ideena, et aidata neid hädasolijaid, kes ei saa oma raha kätte. Et siis kommuuni kaasabil saaksid inimesed oma rataste eest raha kätte. Kõik see eeldaks muidugi B24 koostööd jne ja selle tõenäosus on üliväike.

...mis f...ing kinkekaartide jama sa siin ajad ?!?!? :shock:

Spoiler
fatbike kirjutas:

Nii oletame, sina omad ratast (oled selle oma raha eest kunagi ostnud) viid selle poodi komsioni. Pood müüb ratta maha (summaga kus on ka tema komisjonitasu sees), saab uuelt ostjalt raha (mis kuulub ratta omanikule) - millega aga pood teeb mis talle hetkel vajalik ning ei räägi sulle, et ratas on müüdud. (Poe osa on vaid see komisjoni tasu, kuid siin tundub, et sellest vist päris aru ei saada).
Sina siis juhusliku saad teada, et ratas juba ammu müüdud ja lähed oma raha järgi, kui sulle näidatakse nö. keskmist sõrme - öeldakse meil pole seda raha. (mis mõttes pole, uuelt ostjalt ju saite või kinkisite selle lihtsalt ära?!).
Sinu raha kasutatakse oma vajadusteks - siis võibolla, kui kunagi tulevad paremad ajad saad sa ka oma raha :) (aga eks on ka sul omad vajadused, võibolla olenes selle ratta müügist väga palju - jäid töötuks, pere suurenes vms.) - nüüd siis sina pakud anname talle raha asemel hoopis kinkekaarte (see lihtsalt ei ma pähe) -naera surnuks (lol) (lol) (lol) :roll:
Mõni vend räägib siin üldse, kas meil ei peaks olema ükskõik sellest (sellest ma ka aru ei saa). Arvan, et kui me siin seda foorumi külastame siis on meil ehk ka vähegi ühised huvid ning omasi peaksime igal juhul toetama (nagu tegi ka seda selle teema algataja, et kaitsta meid sellise jama eest) - mis mõte sellel kõigel muidu siin on :wink:

See teema on väga tõsine siin peaksid kõik kel on olnud sarnased juhtumid sellest rääkima, sest ma tean see ei olnud ainus selline, see on seal tavaline asi:

Mul oli tuttav, kes müüs seal oma rattaid, ühe ratta puhul pidi ta ootama pool aastat, et lõpuks oma raha saada (ilma naljata). Täisesti talvine oli kui ta sai oma raha alles 2-3 kuu pärast.
Valetati, et pole veel raha saadud kuigi ratas oli juba ammu uue omaniku nimel võis siis hetkel pole vahendeid välja maksmiseks (vahendid ju saadaksegi uuelt ostjalt - mulle jääb see mõistmatuks).

Soovitan kõigil olla ettevaatlik ja kui kellelgi on seal müügis hetkel mõni ratas siis mõelda selle ära toomisest tõsiselt!

Edu kõigile :wack:


eetarga
Postitusi: 777
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas eetarga »

@fatbike - ootan siis põnevusega sinupoolne ettepanek, mis nad peavad tegema, kes jäid ratastest ja rahast ilma.

Küsimus on minu arvamuste järge päästeplaanis, mitte targutamisest.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas TPB »

esimese asjana võiks ju kommenteerida, lumepall on läinud juba suure hooga mäest alla ja aina kasvab

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

fatbike kirjutas:

...mis f...ing kinkekaartide jama sa siin ajad ?!?!? :shock:

Miks jama?See on ettepanek lahenduseks,et rattamüüjal sealt äkki midagigi kätte saada,sest peale raha,mida enam pole, on seal poes kauppa,mis kellelegi on võibolla vajalik.Võimalik,et muidu ei saa sealt üldse midagi,sest see järjekord kus arved "ootavad", on võibolla lõputu.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

urmas66 kirjutas:
fatbike kirjutas:

...mis f...ing kinkekaartide jama sa siin ajad ?!?!? :shock:

Miks jama?See on ettepanek lahenduseks,et rattamüüjal sealt äkki midagigi kätte saada,sest peale raha,mida enam pole, on seal poes kauppa,mis kellelegi on võibolla vajalik.Võimalik,et muidu ei saa sealt üldse midagi,sest see järjekord kus arved "ootavad", on võibolla lõputu.

Jama muidugi :!:
Kujuta ette Urmas, et Sulle makstakse palka ventiilides või kliendid tasuvad vedude eest võiga :roll:

Kui tsiklirahvas tahab biker24 aidata siis ainult osta, osta ja osta(pood peab muidugi hindadega kaasa tulema, et rahval huvi oleks)-hooaeg juba käib.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


eetarga
Postitusi: 777
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Kena mõtte yeekim - ostame, ostame, kuni? Aga mis kasu on sellest, kui näiteks ostja tasub pangakaardiga ja pangaarve on juba lukus ja laekuv käive tõstab ainult maksuameti tuju?

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”