E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

Brabus kirjutas:

Imestan,et mehed siin jätkuvalt tahavad nende meeste juures teenust osta :wack:

Miks mitte aidata neid rahaliselt kui vaja õlivahetust teha nagunii, ega ma printsess (nö padjaklubi) pole, et kardan mehi kes foorumis kurjasti kirjutavad.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 505
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas claw »

Overkilla kirjutas:
Brabus kirjutas:

Imestan,et mehed siin jätkuvalt tahavad nende meeste juures teenust osta :wack:

Miks mitte aidata neid rahaliselt kui vaja õlivahetust teha nagunii, ega ma printsess (nö padjaklubi) pole, et kardan mehi kes foorumis kurjasti kirjutavad.

Sa võid mehi karta või midagi vastupidist teha, see ei muuda fakti, et müüki võeti teise mehe ratas ja pärast maha müümist jäi mehele raha ratta eest andmata. <- põhjus sinna mitte raha viia.

Ma saan aru, et pooled tunnevad kedagi sealt isiklikult ja on sõbrad jne.. Aga analoogia on ju sama: Loed lehest, et keegi mees peksis oma naist. Mõtled "kuradi tõbras tuleks kinni panna". Siis kuuled, et naabri Andrus pani tutaka oma naisele. "Ju siis oli ära teeninud, Andrus on ju nii muhe mees".

Mis seis muidu on? Kas rataste eest ikka rahad maksmata? Või on nii palju juba õli vahetatud, et keegi sa ehk juba raha tagasi ka?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Terv.

Hetkeseisuga pole positiivseid uudiseid jagada.

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Jubinad olid tellitud 2november 2015a. eile sain viimase kätte............hea, et niigi läks :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud

oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

TiitX11 kirjutas:

Jubinad olid tellitud 2november 2015a. eile sain viimase kätte............hea, et niigi läks :D

Siis sul vedas küll üksjagu, arvestades et maksuvõlg pikkamisi koguneb ning intressivõlgki on kahekordistunud lühikese ajaga.

Loodame et seltsimehed on vähemasti ammu müüdud tsiklite eest rahad kätte saanud ja elu läheb edasi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

oil kirjutas:
TiitX11 kirjutas:

Jubinad olid tellitud 2november 2015a. eile sain viimase kätte............hea, et niigi läks :D

Siis sul vedas küll üksjagu, arvestades et maksuvõlg pikkamisi koguneb ning intressivõlgki on kahekordistunud lühikese ajaga.

Loodame et seltsimehed on vähemasti ammu müüdud tsiklite eest rahad kätte saanud ja elu läheb edasi.

Kui see juhtub, siis annan teada.


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas kopu »

Mis sellest teemast saanud? Juriidiline keha lasti pankroti teed minna, eraisikud rahast ilma ja tehakse uue firma alt mehetegusid edasi? Noh nii nagu ärimeestel kombeks. Või pakuti ikka mingi lahendus ka?

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Bandit »

kas on algatatud pankrott või on see arvamus?

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas kopu »

See oli kysimus lihtsalt. Pikk vaikus olnud. Kehv lugu kui teema lihtsalt ära lahtub ja JOKK-i tehakse.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tere!

Seis on endine, ehk raha tsikli eest saamata minul. Teiste kohta ei tea rääkida.

Kasutaja avatar

haade
Postitusi: 98
Liitunud: 29 Okt 2010, 09:24
Tsikkel: HD-d

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas haade »

ärikad, rsk


oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

Kogub vaikselt aga kindlalt. Intressivõlg kasvanud viiekordseks ja maksuvõlg 6000 € võrra paari kuuga, Krediidiinfo andmetel.

26.05.2016 seisuga on maksuvõlg 43 441 eurot
26.05.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 2 190 eurot
26.05.2016 seisuga on ettevõttel esitamata 1 maksudedeklaratsiooni


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

hea, et meelde tuletasite. Peaks oma jupid üle uurima mis staatuses need on :). Huvitav kes algatab pankroti menetlust? Ehk kus on see piir kust see algatatakse ja kes?

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas retro »

Nad ei toimeta enam tükk aega E-Meister OÜ nime all - pole enam tshekki alles, aga uus firma nimi tuli neil kassatshekile juba vähemalt poolteist kuud tagasi.
Ehk siis keha peaks olema vahetunud - kel tshekk käepärast võib vaadata uue firma nime.

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Neil olid maksud ajatatud. Kui aga peale seda maksuvõlg veel suureneb see tähendab, et minnakse pankroti poole ja jäetakse kõik maksmata. Oleks võlg vähenenud kas või natuke oleks lootust. Omad kogemused üle 18a. ja see on ime kui pääsevad :D
Kui aga ime hakkab juhtuma (tuli kusagilt hea ameerika onu ja andis milli niisama.......) siis oleneb nendest endist............kas lasevad pankrotti või maksavad võlad. Kahjuks enamasti ka siis ei maksta sest leitakse, et on lihtsam uuesti nullist alustada kui võlgu tasuda. See siin foorumis on jäämäe tipu otsake :evil: asju on klientidele tarnimata (raha põle kohe mitte ja ei saa tellida), müük ju toimub ja heausksed maksavad 100% ette :evil: ............ja siis ootavad, nüüd juba jäävadki ootama.
Oleks ausad onkud paneks poe kinni ja teataksid kurbusega, et isand Pan-krot koputas uksele. :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ausameelsetelt raha vastuvõtmine teadmisega, et tegelikult võetakse raha ja ei tarnita võidakse pankroti protsessi käigus omanike vastu pöörata. Kohtutest mitu sellist juhtumit läbi käinud. Pärast tulevad ärikeelud, kogu vara arestimine ja eraisikute pankotid - pole üldse lõbus.

See, et maksud korstnasse lähevad on sellest hoolimata, et see minu taskust tuleb (sinu omast ka) kuidagi üle elatav (tegelikult pole ju mõisa köis). Aga, kui ka kunded oma raha kaotavad pole enam aktsepteeritav. Muidugi, hetkel pole veel keegi oma raha kaotanud ja siinne on vaid spekulatsioon.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Vanad kalad kandivad kõik varad juba esimese jama peale ämmale näiteks, nagu reformierakond :D
Ärikeeld pole ka eriti suur asi. Mõni kodutu tankisti ja pidu läheb edasi. :)
Puht teoreetiliselt siis, ei süüdista siin kedagi selles....

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

kaimex kirjutas:

Vanad kalad kandivad kõik varad juba esimese jama peale ämmale näiteks, nagu reformierakond :D
Ärikeeld pole ka eriti suur asi. Mõni kodutu tankisti ja pidu läheb edasi. :)
Puht teoreetiliselt siis, ei süüdista siin kedagi selles....

Kui omal oli probleem, et tellitud kaup venis üle 6kuu, vähemalt väideti, et üritatakse probleemiga hakkama saada ja saidki! Kaup tuli saksast 7 kuud ja oli kohal :D aga üks asi oli kahjuks natuke vale ja ei sobi.....sitta sellest katsun maha müüa, õiendama pole mõtet minna :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

saare_merka
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Apr 2016, 16:46
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas saare_merka »

Ostsin Banditi kiivri sealt. Kahjuks jäi suureks ja palusin neil suurus väiksema sisse tellida.
Ei tea kas jäängi seda ootama... :/
Vähemalt on vale suurusega kiiver kodus kapis :D

Igastahes tuli mulle sellise ettevõtte poolt nö tellimus/arve: Exlu OÜ

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Opa, mina olin mai alguses hiiumaal ja tagaratta laager lendas täiesti juppideks.
Helistasin ja uurisin, neil oli kohapeal olemas kohe uus mulle. Kuna aga mina olin hiiumaal ja nemad Tallinnas, ei olnud mul võimalik seda kätte saada.
Selle peale soovitas mees mulle (ei tea nime, häält ja nägu ainult, kuna olen seal päris palju käinud) otse võtta ühendust firmaga, kus nemad oma kaupa saavad, et nemad saadaks vajadusel mulle need kiiresti postiga ka.

Mis ma öelda tahan on see, et tol hetkel ei olnud mina teadlik nende raskustest, ent ometi, kuna mina olin sitas seisus, andsid nad kõhklemata ära osa oma ärist ning kasumist (oma väga sitas seisus!), et mina kiiremini liikuma saaks.
Eelnevalt on mul ka ainult positiivsed kogemused antud ettevõttega (ei tea kedagi sealt, ei vii isegi Tramm66 ja reaalset nägu kokku) ning kui vähegi võimalik, siis oma raha ma viin ikka sinna, kuniks veel saab (eeldusel siiski, et ma oma raha eest kohe füüsilise objekti vastu saan, tellima ei hakka :D )

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ahfrsk kirjutas:

Mis ma öelda tahan on see, et tol hetkel ei olnud mina teadlik nende raskustest, ent ometi, kuna mina olin sitas seisus, andsid nad kõhklemata ära osa oma ärist ning kasumist (oma väga sitas seisus!), et mina kiiremini liikuma saaks.

Eee. Ma ei taba selles küll silmatorkavat üllameelsust. Enamus meist proovib kaasinimest võimaluse korral aidata. Nii ka seekord. Ja olgem ausad, see ühe rattalaagri kasum vaevalt, et neid rikkaks oleks teinud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Macintosh kirjutas:
Ahfrsk kirjutas:

Mis ma öelda tahan on see, et tol hetkel ei olnud mina teadlik nende raskustest, ent ometi, kuna mina olin sitas seisus, andsid nad kõhklemata ära osa oma ärist ning kasumist (oma väga sitas seisus!), et mina kiiremini liikuma saaks.

Eee. Ma ei taba selles küll silmatorkavat üllameelsust. Enamus meist proovib kaasinimest võimaluse korral aidata. Nii ka seekord. Ja olgem ausad, see ühe rattalaagri kasum vaevalt, et neid rikkaks oleks teinud.

Ma samuti ei ole kuri, sitta sest, et vale osa. Kõigil on kunagi raskused ja tuleb loota, et saavad AUGA VÄLJA TULLA :D
Äri on äri ja kunagi ei tea millal tulevad probleemid.....peamine on, tuleb raskustest nii välja tulla, et ka tulevikus antakse kätt. :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Kõik on õige, ikka juhtub, aga viisakas oleks olnud rattaomanikega ja kaubatellijatega suhelda, kui kaka silmapiiril. Mitte nii, et peale foorumis teematekkimist tullakse lõpuks omapoolse jutuga. Seda enam, et hetkel paistab kõva pool, siinsest kaadrist, selle seltskonna isiklikud tuttavad ja mida veel, olema. Pasarahe eest pole keegi kaitstud, aga seesamune võtaks, ignoreerimise asemel (ei olla ei kõnedele, aga meilidele vastatud) suhelge inimestega, kui jama majas, nagu näha, siis märkimisväärne osa on seletuse korral suutelised asjast aru saama.

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas tuman »

Priit_IZ kirjutas:

Kõik on õige, ikka juhtub, aga viisakas oleks olnud rattaomanikega ja kaubatellijatega suhelda, kui kaka silmapiiril. Mitte nii, et peale foorumis teematekkimist tullakse lõpuks omapoolse jutuga. Seda enam, et hetkel paistab kõva pool, siinsest kaadrist, selle seltskonna isiklikud tuttavad ja mida veel, olema. Pasarahe eest pole keegi kaitstud, aga seesamune võtaks, ignoreerimise asemel (ei olla ei kõnedele, aga meilidele vastatud) suhelge inimestega, kui jama majas, nagu näha, siis märkimisväärne osa on seletuse korral suutelised asjast aru saama.

Asjast oleks võimalik kuidagi "aru saada" siis, kui probleemiks oleks vaid pikad tarneajad. Siin pole enam suhtlemisest ka kasu.
Minu igasugune respekt kadus nende vendade vastu hetkel, kui siinsamas foorumis mingi härra oma ratta müügikuulutust jagades avastas, et ta ratas juba ammu maha müüdud. See on nahaalsuse tipp ja seda ei vabanda enam miski.
Olen päris kindel, et samasuguse arvamusega inimesi on palju. Kui koer on juba hammustanud siis sa ei lähe teda järgmine päev uuesti paitama, sarnaselt on nemad juba kaotanud suure osa oma klientuurist ja need kes vähe mõtlevad, lasevad neil põhja minna ja viivad pigem oma raha kusagile hea mainega poodi.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Oleme ikka ausad - see trammi vabandusjutt oli ikka samaväärne mõne teismelise jutuga. Seda ei saanud isegi parimal juhul tõsiselt võtta ja pigem näitas tegijate kas küündimatust või küünilisust.
Mina küll ignoreeriks seda poodi tulevikus, ükskõik mis uue keha all ta ka tegutseks. Kui samad tüübid teevad asja edasi, siis on sarnane mudel juba ette sisse programmeeritud. Ei ole viimaste aastate jooksul ka majanduses mingeid ettenägematuid katastroofe toimunud, mida saaks objektiivse põhjusena võtta.

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Hetkeseisuga on seal komisjonkas veel rattaid müügil. :roll:

http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=37

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

saare_merka kirjutas:

Ostsin Banditi kiivri sealt. Kahjuks jäi suureks ja palusin neil suurus väiksema sisse tellida.
Ei tea kas jäängi seda ootama... :/
Vähemalt on vale suurusega kiiver kodus kapis :D

Igastahes tuli mulle sellise ettevõtte poolt nö tellimus/arve: Exlu OÜ

Sai see Exlu OÜ ja juhataja Urmas **** googlesse pandud... midagi ilusat sealt küll välja ei tule.

http://www.postimees.ee/2535539/noored- ... erid-vangi

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Black »

Komisjonimüügirattaid pole raske ühte arestitud arvepotti mineku välistamiseks sulas müüa.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Show must go on... Teise nimega loomulikult.
"Neli tankisti ja ..."

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas srx »

oil kirjutas:

Sai see Exlu OÜ ja juhataja Urmas *** googlesse pandud...

Tegemist ei ole sama isikuga.
Artiklis räägitakse 23 aastasest isikust. B-kaart näitab vanuseks 41 aastat. Selgelt erinevad inimesed, kes jagavad sama nime.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”