E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas ranel »

tramm66 kirjutas:

Teen mõned asjad selgeks enne kui keegi siin ülegenereerimisest ajukahjustuse saab.

No ega nina täis tõmbamine ja jokkis peaga biker.ee-s klientide nägude täis sõimamine ka kindlasti ärile kasuks ei tulnud. Vist esimene ettevõte, kes mind piixu on saatnud. Veel mõni kuud varem sai suvel kilekoti täie kuluosadega lahkutud. See jäi ka minu viimases ostuks antud ettevõttest. Kohapealse suhtumise kohta ei olnud midagi kurta varasemalt, kui sai soetatud kuluosasid. Aga no kui raha ei taha, mis seal ikka. Teised kaupmehed võtavad rõõmuga vastu. :bsmile:

Mõtlemiseks lihtsalt, kui tulevikus uue äri püsti paned, siis olematu suhtlusvõimekus klientidega ei too kliente juurde.



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 368
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

M.Põlluste võttis minuga ühendust ning palus seda teemat mitte siduda Biker24 kaubamärgiga. Kaubamärgi uued omanikud soovivad motopoe uuesti käima tõmmata. Võimalik, et see aitab kaasa müüdud rataste eest raha saamisele.
Minu ettepanek oleks siin foorumis Biker24 nimi välja võtta ja jätta alles E-meister Osaühing. Kui võlgadega on klaar, siis läheb täitsa lukku. Kui aga Biker24 poes mingi uus jama tekib, siis tuleb see teema siia ka.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ain »

Henn kirjutas:

M.Põlluste võttis minuga ühendust ning palus seda teemat mitte siduda Biker24 kaubamärgiga. Kaubamärgi uued omanikud soovivad motopoe uuesti käima tõmmata. Võimalik, et see aitab kaasa müüdud rataste eest raha saamisele.
Minu ettepanek oleks siin foorumis Biker24 nimi välja võtta ja jätta alles E-meister Osaühing. Kui võlgadega on klaar, siis läheb täitsa lukku. Kui aga Biker24 poes mingi uus jama tekib, siis tuleb see teema siia ka.

Inimesed kes astusid kunagi sisse ettevõttesse millel ilutses silt Biker24 , andsid oma ratta sinna müüki ja jäid rahast ilma siis minu arusaamist mööda on antud teema vägagi seotud Biker24 kaubamärgiga. Kui tänane seltskond klaariks vanad võlad ära siis võiks olla isegi alust antud teemast see nimi välja võtta..aga enne mitte.
Eriliselt mugavaks soovitakse teha selline bisnes Eestis. Et töötame mingi kaubamärgi üles , lüpsame ettevõtte nii oma kui klientide rahast tühjaks, vahetame jur. keha ja püüame väita et meil pole pärast sellega vähimatki pistmist...
Müstika!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Henn kirjutas:

M.Põlluste võttis minuga ühendust ning palus seda teemat mitte siduda Biker24 kaubamärgiga. Kaubamärgi uued omanikud soovivad motopoe uuesti käima tõmmata. Võimalik, et see aitab kaasa müüdud rataste eest raha saamisele.
Minu ettepanek oleks siin foorumis Biker24 nimi välja võtta ja jätta alles E-meister Osaühing. Kui võlgadega on klaar, siis läheb täitsa lukku. Kui aga Biker24 poes mingi uus jama tekib, siis tuleb see teema siia ka.

Mõtlen siin omaette valjusti: miks uued omanikud end kokku ei võta ja siin kõike ausalt ära ei räägi selmet suuvoodreid kasutada? Tuleks ja räägiks ise siin ... hetkel tundub ikka väiksese vindiga see värk. Ühtlasi jääb mulle arusaamatuks, et kui uued omanikud ei võtnud Mati kohustusi üle siis kuidas aitab see Biker24 kaubamärgi silitamine vanu võlgu klaarida.
Oskab keegi targem seletada?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mul ei tekkinud kaastunnet. Isegi jutt, et tuleviku rahad on ka kõik mokas ei pannud kulmu kergitama. Selle kaubamärgi alt tüng tehti. Kes selle iganes koos või ilma võlgadeta, varaga või ilma varata soetas teadis täpselt, mille ostab.
Tsiklid on kadunud võlad on metsikud aga järgi on jäänud vaid üksikud vaesed ja õnnetud, kes nüüd cv onlines tööd otsivad (lol) ning iga õhtu südant valutavad, kuidas sellest pisikesest palgast kõik need võlad tasuda. (lol)

Tahad nime puhtaks saada, tule ja ütle ja kes oled, mis on plaanid ja milliseks hetkeks on kodanikele võlad makstud (koos intressidega ja korralike intressidega)
Peale seda võib hakata rääkima nimedest ja nendega seotud teemadest.

Ei ole paljusid, kes viitsivad mööda äriregistreid ja sotsiaalmeediat ning googlet kammida, kes on see ringkond (ettevõtete omanikud ja tegelikud kasusaajad), kelle vahel need nime ja omaniku vahetused toimusid. (samuti usuvad vähesed, et uued omanikud on võõrad mehed tänavalt, kes nüüd alusetult süüdistada saavad ja kadunud rahadest mitte keegi pennigi ei näinud, see vaid aurustus nagu bensiin palaval päeval)

Nime pesemine ei saagi olla mingi sama kerge näpuviibutus nagu selle määrimine.
Millisel põhjusel soetada omale põhjakäinud kaubamärk ning siis nutta, et kõik sellest halba kirjutavad?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Vahemärkusena olgu ära toodud, et E-Meister OÜ kannab täna nime Frodotoorius OÜ

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas ranel »

Maaks kirjutas:

Vahemärkusena olgu ära toodud, et E-Meister OÜ kannab täna nime Frodotoorius OÜ

Ja ettevõte on tankisti nimele üle kantud.

Raivo Palmiste
-275795 punkti

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas:

Mul ei tekkinud kaastunnet.

Nooh. Kuidas nii? Südametu oled või? Mul võttis küll õhtul ikka silma märjaks. Raske elu ja puha. Kogu klanni raha lännud ja nüüd tuleb kohutäiturite eest külmades küünides ning metsaonnides redutada.
:wack:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Mul ei tekkinud kaastunnet.

Nooh. Kuidas nii? Südametu oled või? Mul võttis küll õhtul ikka silma märjaks. Raske elu ja puha. Kogu klanni raha lännud ja nüüd tuleb kohutäiturite eest külmades küünides ning metsaonnides redutada.
:wack:

Tavaliselt kipuvad nende "õnnetute" redutamised külmades küünides olema sellised:
Pilt
Ei oska nutta noh :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ja uued Biker24 omanikud olid kogu eelnevale seltskonnale täiesti tundmatud tegelased ?Astusid tänavalt sisse ,etnäed papp on siin andke meile see Biker24 ?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas:

Ja uued Biker24 omanikud olid kogu eelnevale seltskonnale täiesti tundmatud tegelased ?Astusid tänavalt sisse ,etnäed papp on siin andke meile see Biker24 ?

Nimede ja omanike vahetus ning varade ning võlgade kantimine võeti ette vaid selleks, et võlausaldajatel asjast selgem pilt oleks.
Vanad omanikud: murest muserdatud näljapajukil õnnetusehunnikud, kes ei tea, miks nii läks ja kuidas edasi.
Uued omanikud: mis võlg, kellele ? meie ei tea midagi meie oleme heausksed ostjad. (noh jalutasime mööda kadaka teed ja väino järsku ütles, et kle ostame omale selle motopoe koos kaubamärgiga. Lugesime rahad üle astusime poodi ja oligi müügis :) a millest te aru ei saa???)
Rahad ja varad: ei ole kummalgi teada, kuhu need nüüd täpselt kadusid aga selgemast selgem peaks juba kõigile olema, et ei ole enam ja pole vaja iga natukese aja tagant küsida.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

ranel kirjutas:
Maaks kirjutas:

Vahemärkusena olgu ära toodud, et E-Meister OÜ kannab täna nime Frodotoorius OÜ

Ja ettevõte on tankisti nimele üle kantud.

Raivo Palmiste
-275795 punkti

Tegelikult ikkagi tegu panrotihalduri/ likvideerijaga :D
Ja vaadates, kus ta kõik juhatuse liige on, siis saab aimu tööpõllu "avarusest".
Headel aegadel oli niimoodi :)
http://tarbija24.postimees.ee/2985595/t ... d-hotellis

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ühesõnaga küsige oma pappi sealt http://www.firmavabaks.ee :ner:
Too tegelane saadab pidevalt oma rämps poste mul ettevõtte meilile lubadusega kõik mu (olematud) võlad väikse tasu eest omale võtta, et ma saaksin rahuliku südamega uusi sigadusi genereerima hakata ilma, et peaksin kurjade mapiga onude ja tädide pärast higistama ja söögi ning peavarju eest 24/7 tööd tegema.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas:

Ühesõnaga küsige oma pappi sealt http://www.firmavabaks.ee :ner:
Too tegelane saadab pidevalt oma rämps poste mul ettevõtte meilile lubadusega kõik mu (olematud) võlad väikse tasu eest omale võtta, et ma saaksin rahuliku südamega uusi sigadusi genereerima hakata ilma, et peaksin kurjade mapiga onude ja tädide pärast higistama ja söögi ning peavarju eest 24/7 tööd tegema.

Hullvähk, nii kuri ei maksa ikka olla, pankrot on normaalne majandusnähtus ja ma olen päris kindel, et Mati ei ajanud ettevõtet tahtlikult pankrotti (nagu sealt oleks miljoneid võimalik sellega teenida, eks). Pigem oli tegu silmipimestava saamatusega ettevõtte juhtimisel. Ja päris viimases otsas hoiti lihtsalt pead liiva all, et "küll me ikka hakkama saame". Mitteokei on see osa, kus võeti inimeste rattad komisjonimüüki ja löödi raha sirgeks. Siin tuleks asjaomastel tagumikud ikka triibuliseks kütta.

Kui "uued" omanikud (kurat, kuidas ma seda tegelikult ei usu) otsustasid B24 järelejäänud varad endale soetada, siis teadsid nad täpselt, kui sügava pasa sees kõik on (no ja kui ei teadnud, siis "loll saab ka kirikus peksa"). Kaubamärgi puhtakspesemine ei peagi lihtne töö olema. Aga selles valguses, et ostmisest saati (pea aasta) pole uus omanik vaenunud sõna võtma kohas kus käib igal kuul 28000 mootorratturit on kõnekas.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mis siin kuri olla.
Neid firmavabaks ettevõtteid on eestis päris mitu tükki. Ja loodud on nad siis eesmärgil, et omadega perse kukkunud ärimees, kes on poolele ilmale ja riigile võlgu muljetavaldavaid summasid pääseb putku väikse nutsu maksmisega firmast vabastajale. Sellega kaovad võluväel enamus kohustusi nii riigi kui partnerite ees.
See firmast vabaks ei ole mingi pankroti haldur või sinisilmne uus motopoe omanik. Tegemist on tankistiga, kus kõik nõuded vastu taevast lastakse. Lugege nende likvideerijate kodulehti. Seal kõik ilusti ära seletatud kuidas kiiresti võlad korstnasse kirjutada ja rahulik ööuni taastada. N: https://www.likvidaator.com

Ma olen sellega täitsa nõus, et ettevõtte pankrott pankrotiks ja, et komisjonimüügi rataste raha tuima näoga oma tasku lükkamine on hoopis midagi muud.
Selle kurjema poole toobki välja, et üle saanutel on ettvõtte kogu täiega tankisiti nimele kirjutamise korral oma öörahu huvides tõenäoliselt lihtsam see rotti pandud ratas unustada kui aastaid mööda kohtuid ja täitureid joosta. Ausa pankroti korral oleks asi tõenäoliselt lootustandvam. Üldsegi tava pankrott, kus riigivõlad üle pea kasvasid ei kotiks siin kedagi. Pigem vbl tuntakse kaasa ja oleks kahju tuttava putiigi kadumise pärast.

Võlad riigi ja maksmata arved juriidiliste kehade ees on tiba teise maiguga kui inimeste ees, kes on pere kõrvalt raha kogunud ja omale ratta ostnud ja, kes usaldasid oma ratta tuntud tegelase hoolde. Pole teada mitu hooaega kodanike elust rööviti. Siis on veel mune tulla rääkima, kes on ajukahjustusega ja kes on plärläraleenu.

Siin foorumis ei huvita mitte kedagi, kelle nimele see ettevõte või kaubamärk läks, ei huvita mitte kedagi, millal ja kas sa n: dsv traspordile arve ära maksad või millal ja kas sa käibemaksu ära maksad. Ainus huvi siin on, kui palju ratta rottimisega pappi vasakule läks ning milliseks kuupäevaks on rotitud raha koos intresside ja vabandustega tagasi kantud. Seega ajukahjustustest ja "heausksetest" tankistidest kirjutamise asemel võiks hoopis sellest teada anda.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Laagri cöörklK parklas

Manused
_20170428_114152.JPG
_20170428_114217.JPG
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas makuke »

Eile õhtul ca 21.00 paiku veeti see kaubik sinna köie otsas mööda Kadaka teed.
Huvitav on loo juures see, et kogu tegemistest on suur vaikus majas. Kuidas toimib/ ei toimi praegune kaubamaja või rehvivahetus?

Huvitav..

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Putiik lahti tuttava näoga võllid kooserdavad papre patakas pihus edasi tagasi. Poes on ka kliente, tellivad varuosi, lasevad rattaid remontida, ostavad ninni nänni. Et nagu tavaline argipäev. Poodi astudes ei reeda miski, et midagi mäda oleks(olnud) Kõik tundub ok, palju kisa kära ja elu läheb vaikselt edasi.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

Kuidas praegu on biker24 kaubamajast ostmisega. Huvi on selle ratta vastu: http://www.auto24.ee/used/2542058

Või tasub suure kaarega mööduda?

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ain »

keegimuu kirjutas:

Kuidas praegu on biker24 kaubamajast ostmisega. Huvi on selle ratta vastu: http://www.auto24.ee/used/2542058

Või tasub suure kaarega mööduda?

Komisjonimüügi ratas... see peaks kõik ütlema. .
Huvitav oleks tegelikult arvuliselt näha, kui paljud inimesed oma rataste eest ja mis summas kokku on Biker24 motokaubamajast ilma jäänud.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Biker24
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Mär 2014, 20:27
Asukoht: Kadaka tee 1/4 Tallinn
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Biker24 »

Tere!
Segaduse ja vääritimõistmise ärahoidmiseks palume selle teema pealkiri korrastada selliselt, et tehtaks vahet meile kuuluva Biker24 kaubamajaga.
See kaubamärk kuulub Pumpit OÜ-le alates juulist 2016 ja kaubamaja alates aprill 2017, täpsemalt saab lugeda teemast "Biker24 kaubamaja uudised".
Ette tänades,
Oliver L. Pumpit OÜ

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Inimesed said tünga kohast, mis esitles ennast kui "Biker24 kaubamaja". Inimesed seetõttu ka räägivad sellest kui Biker24 kaubamajast. Teil on alati võimalik muuta oma kaubamärki, kui see on ära määritud, mitte nõuda ajaloo ringi kirjutamist. Foorumi pealkiri on ajalooline fakt, sellise pealkirjaga teema sellisel ajal siia tehti.

Hea nõudmine ikka - kuna mina kasutan täis situtud kaubamärki, siis teised nüüd ärgu enam sellest rääkigu ja kustutagu see nimi ka vanadest materjalidest ära!

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Vint »

Pealkirjas on juba viide olemas, E-Meister oü'le ja siin teemas, käsitletakse põhiliselt just eelmainitule kuulunud kaubamärgi (Biker 24 ) ja sellega esinenud probleeme. :roll:
Praegusel hetkel tuleks lihtsalt mõru minevik kõrvale heitta ja edasi minna.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Nii lihtsalt käibiki?
Tegelt mitte üldse paha pärast aga selle nõude asemel rääkige parem, miks ma/me peaksime tahtma tulla ja teile raha tuua.
Mis on saanud õhku jäänud võlgadest, mis plaan nendega on jne

Te ostsite (kuidas kogu krempel teie nimele sai ja mis on saanud võlgadest teate vaid te ise) teadlikult määritud kaubamärgi. See puhtaks pesemine nüüd "lihtsalt kirjutan foorumisse, et nüüd on nii" ka ei käi.

Ilmselt peaks olema teie poolt antud rahast osad võlad kustutatud olema?

Viimati muutis Madlobster, 27 Mai 2017, 20:26, muudetud 2 korda kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Päris andekas raisk :)
Kui te selle kaubamärgi koos kogu komplektiga ostsite siis te ikka ju teadsite mis s**t selle küljes ripub?.
Mitte palvete vaid tegudega saate selle sita sealt küljest maha.
Suurt vahet ei ole kas kaubamärgi omanik on Oliver L, Mati P või Kalmer C
Kuniks teema algataja pidulikult ei teata, et rahad on Biker24 ära maksnud, käin mina igastahes poole kaugemal Streetmotos.
Ma arvan, et ma ei ole ainus.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Biker24 kirjutas:

Tere!
Segaduse ja vääritimõistmise ärahoidmiseks palume selle teema pealkiri korrastada selliselt, et tehtaks vahet meile kuuluva Biker24 kaubamajaga.
See kaubamärk kuulub Pumpit OÜ-le alates juulist 2016 ja kaubamaja alates aprill 2017, täpsemalt saab lugeda teemast "Biker24 kaubamaja uudised".
Ette tänades,
Oliver L. Pumpit OÜ

Aitäh Oliver L,

Segaduse ja vääritimõistmise vältimiseks palun edaspidi sõnastada oma soovid selliselt, et Biker.ee motokommuunil oleks võimalik aru saada millised on Pumpit OÜ soovid. Tulles vastu Oliver L. soovidele Pumpit OÜ esindajana on alates 2016 sügisest teema pealkirjas selgelt rõhutatud, et tegu pole osaühingule Pumpit kuuluva Biker24 kaubamajaga. Iga lugeda oskav inimene võib veenduda, et jutt käib osaühingu E-Meister OÜ motokaubamajast Biker24.

Parimate tervitustega
Macintosh O. Biker.ee MTÜ

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Noh ei tea, minu silmis on vaid OÜ muutunud (klassika). Näod samad, hammakas ka kindlasti juba kohe kohe jõuab kohale, ainult vaja eelmise kevade kaup ära oodata. Ma ostsin selle juba ammu uue, ei viitsi enam meelde tuleta minus silmist 5 korrast peaks olema küll ja eelmisest suvest on minu jaoks sellel asjal kriips all. Ja kuna jupp odav siis asi minu jaoks lihtne, käin kaarega mööda ja soovitan ka teistel. Mind huias ära konkreetselt Biker24, teenindaja kes ka praegu letis on, kes siis ei öelnud, et neil on raskused ja jupid ei pruugigi kohale jõuda. See hammakas ei ole minu jaoks määrav ja see parkend euri ka sitta sellega. Kui ma lähen Prismasse toitu ostma siis mind ei huvita kes on selle omanik, minul on vastas Bränd!

Antud juhul ostja võttis üle brändi koos kaubaga. Brändiga kaasneb kahjuks ka maine. Igaksjuhuks kui haridust ei ole nii palju, siis soovitan, praegu saab koolis käia ja asju õppida ka töö kõrvalt. Samas tundub, et ikka saab aru küll kull ja isegi liiga hästi. Närvi ajab, kui üritatakse mulle näkku kusta ja palutakse naeratada, sest see ei ole üldse uriin vaid leprikoni nektar mis mind muudab rikkaks.

Selleks, et nüüd asjad oleks teisiti, tuleb teha midagi mis selle Brändi ka puhtaks teeb. Selle asja nimi on usalduse krediit ja seda tuleb välja teenida. Mesijuttu võib oma naisele rääkida peale seda kui oled teda petnud. Siin on vaja aga tegusid!

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Ardilla kirjutas:

hammakas ka kindlasti juba kohe kohe jõuab kohale, ainult vaja eelmise kevade kaup ära oodata

See on natuke offtopic aga juba ammu olen mitmes kontekstis tahtnud inimeste käest küsida - selgitage mulle lollile - miks te tegelete sellise asjaga nagu "tellimine kellegi kaudu"? Tellida võib ju omale eBayst või Aliexpressist või mistahes tsikli-spetsiifilisest e-poest EU sees. Ainukest mõtet mingil vahendajal ma näen siis, kui ma lähen tema leti juurde või tema lattu ja ostan asja, mis on seal olemas, ehk siis tellida pole sel hetkel enam midagi vaja. Millest ma mööda vaatan, mis magusaid diile need tellijad teile pakuvad? Ilma igasuguse irooniata, kui aru saan, hakkan äkki ka tellima. Sellisel juhul muidugi äkki saaks selle tellimise teenuse R-Kioskisse või Statoili (st. Söökla Kaa) tõsta või kuskile Selveri infoletti, selleks poleks ju vaja kuskile nurga taha õlisesse garaaži minna.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Biker24 kirjutas:

Tere!
Segaduse ja vääritimõistmise ärahoidmiseks palume selle teema pealkiri korrastada selliselt, et tehtaks vahet meile kuuluva Biker24 kaubamajaga.
See kaubamärk kuulub Pumpit OÜ-le alates juulist 2016 ja kaubamaja alates aprill 2017, täpsemalt saab lugeda teemast "Biker24 kaubamaja uudised".
Ette tänades,
Oliver L. Pumpit OÜ

Ilmselt ei olnud sa seda ettevõtet ostes kursis( :?: :?: :idea: :idea: :mrgreen: ) millise pasa keegi sealt ventikasse lasi,aga kui teema läbi loed,siis saad teada,et rahvast huias Biker24 Kaubamaja.See mis kehale, seal teil midagi kuulub ,või mida muud JOKK asja iganes,see ei huvita siin küll kedagi.
Minu jaoks olete petised ja huiarid ning nii jääb.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

JAWAmees
Postitusi: 200
Liitunud: 12 Mai 2010, 02:32
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: Läänemaa/Harjumaa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas JAWAmees »

Biker24 kirjutas:

Tere!
Segaduse ja vääritimõistmise ärahoidmiseks palume selle teema pealkiri korrastada selliselt, et tehtaks vahet meile kuuluva Biker24 kaubamajaga.
See kaubamärk kuulub Pumpit OÜ-le alates juulist 2016 ja kaubamaja alates aprill 2017, täpsemalt saab lugeda teemast "Biker24 kaubamaja uudised".
Ette tänades,
Oliver L. Pumpit OÜ

Liituks eelneva seltskonnaga- kas on plaanis petta saanud isikutele vähemalt makstud summad kompenseerida(rääkimata moraalsest kahjust)?

Kui Teil sellist plaani ei ole, siis miks ja kuidas üldse plaanite jätkata sellise kaubamärgiga? Õigupoolest ei saa üldse aru, miks te ei kulutanud raha mõistlikult
ja ei asutanud lihtsalt uut äri nullist(mitte miinus 95-st)? Äkki ikka sellepärast, et faktiliselt on puldis samad sulid?

J.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”