E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

jkristjan kirjutas:
Ardilla kirjutas:

hammakas ka kindlasti juba kohe kohe jõuab kohale, ainult vaja eelmise kevade kaup ära oodata

See on natuke offtopic aga juba ammu olen mitmes kontekstis tahtnud inimeste käest küsida - selgitage mulle lollile - miks te tegelete sellise asjaga nagu "tellimine kellegi kaudu"? Tellida võib ju omale eBayst või Aliexpressist või mistahes tsikli-spetsiifilisest e-poest EU sees. Ainukest mõtet mingil vahendajal ma näen siis, kui ma lähen tema leti juurde või tema lattu ja ostan asja, mis on seal olemas, ehk siis tellida pole sel hetkel enam midagi vaja. Millest ma mööda vaatan, mis magusaid diile need tellijad teile pakuvad? Ilma igasuguse irooniata, kui aru saan, hakkan äkki ka tellima. Sellisel juhul muidugi äkki saaks selle tellimise teenuse R-Kioskisse või Statoili (st. Söökla Kaa) tõsta või kuskile Selveri infoletti, selleks poleks ju vaja kuskile nurga taha õlisesse garaaži minna.

Asi lihtne, kingiti sünnipäevaks kinkekaardid, need oli vaja ära realiseerida kahjuks Biker24 kinkekaardid, e-bays ei koteeru :D . See on tavaline, et igast asju laos ei hoita ja normaalne ka oodata kuni asjad transiit ladudest kohale jõuavad. Võta või autode margiesindused. Sulle määratakse hoolduse aeg ajaks millal jupid on kohal või teavitatakse, milall need kohale jõuavad, vastasel juhul tehakse "KOKKULEPPED". Ei ole mõistlik hoida kogu autode spektrit juppidena laos, see ladu on üüratult suur ja kindlasti võib neid juppe kolm või null korda järjest vaja minna.

Ühesõnaga, seda oskavad paremini selgitada ligistikud.

Näitena võin tuua lennunduse, miks igast riigist trans atlantikat ei lennata. Ilmselegelt on võimalik asju korraldada teisiti, odavamalt jne. Aga mõte jääb ikkag samaks, kleint ostab usaldust ja emotsiooni. Minu pahameelt selle Brändi (ütlen veelkord, antud majandus õigusruumis mul pohlad kes on omanik ja mis ta kirjuab Biker.ee uudised, biker.ee foorumis ja kui soolased peavad olema pisarad, et seda lugeda) vastu seisneb selles, et on kaotatud usaldus. Minul oleks rohkem kaastunnet, kui mulle oleks öeldud ausalt, et MIS IGANES põhjusel me EI SAA realiseerida teie tellimust. Mitte aga tühjad lubadused ja kogu see omaniku vahetuse rüütellik trall nagu päästetaks printsessi kurja draakoni eest.

Siin on ka teisi motopoode kes on teinud omaniku vahetust aga see ei ole mõjunud klientidele. Jabur on nüüd loota, et kogu selle puhta kantimise (vähemalr mulle paistab nii) taustal jäädakse uskuma AUSÕNA peale. M.O.K. on selle asja nimi ( minu osa korras). Ja just see ajabki närvi. Ei saa no EI SAA deklareerida, tsiteerin (Esiteks, just alles praegusest hetkest saab täie kindlusega kinnitada, et Biker24 Motokaubamaja kuulub päriselt meile koos „kogu komplektiga“) * viewtopic.php?p=773654#p773654 . No EI SAAA!!! ja just see sita keema ajabki! FCUK! No just me räägmine vastutusest ja siis selle hajutamisest. No mida emastpüütonit. Kui täie pasaga siis täie pasaga!!!! Kui osavastutus siis osavastutus!

Kunagi Arvi Pitsner (kes teab see teab, muidu oli m. mees aga see lause jäi elusk ajaks meelde.) ütles kuldsed sõnad "Küll on hea istuda sita unniku otsas, soe ja pehme. Ainutl liigutada ei tohi, HAISEMA HAKKAB!" ja üks teine tädi (E.K. õpetaja) kes kunagi üritas minust inimimest teha (enne H.r Arvit) ütles teised (pigem esimesed) kuldsed sõnad " see on su enda TRAAGIKA!

Ja hakkabki! Hakkab haisema ja see on TEIE OMA TRAAGIKA!

PS: ma ei aja taga materiaalseid huve, mis juhtus see juhtus, olen kuludesse kandnud. Närvi ajab kogu see järeltegevus!

Viimati muutis Ardilla, 28 Mai 2017, 00:48, muudetud 4 korda kokku.


Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Nojah, kinkekaart on erijuhtum, mis teha.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas ranel »

Keegi, kel inforegistri tasuline konto, võiks vaadata, et mis mees juhatuses tegelikult on uuel Biker24 PUMPIT OÜ, et mis varasemad ettevõtted nimel olnud. Kas taust on usaldusväärne või jälle mõni skeemiboss.
https://www.inforegister.ee/DAOOYAI-OLIVER-LORENTS

Google näitab vaid roolijoodik ja mingi pankrotivärk/võla, mille lingi sisu on surnud.

http://parnu.postimees.ee/2106095/roolijoodikud

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kuna ei ole keegi omanikest puudutanud võlgade teemat (vastanud, mis tahes küsimusele või selgitanud plaane) siis ühtib minu arvamus urmase omaga.
Kogu putkas pole muutunud muud kui TüngaMeister on nüüd "PumpaSeda" ja võlgasi lihtsalt enam ei ole (järgi on jäänud sinisilmsed ausad poisid) siis jah. Varuosa müüjaid on küll ja veel, hooldajaid ning motohotelle samuti. Ega ma arvagi, et pood klientidest tühi oleks tänu sellele teemale, aga eesti on suht pisike ning see motomeeste hulk ei ole teab, mis suur.
Mina uue omanikuna alustaksin siin juttu väga teistmoodi. Siin on ainult ja ainult teie potensiaalsed kliendid mitte lihtsalt uudisimulikud vanainimesed või delfi kommentaatorid. :idea:

Mina näiteks ei taha teile raha tuua, mitte sellepärast, et halb kogemus oleks olnud (tegelikult vastupidi) vaid seepärast, et minu pisikese hinge sisse lihtsalt ei mahu siit teemast loetu ning edasine suhtumine.

Ma tegelikult ei kujuta ette, mis tunne on soosingust ja kiitustest kukkuda hukkamõistu ja põlguse pulgale. Lihtsalt paneb kukalt kratsima, et MIKS :?: :?
Kas see rahasumma oli seda tõesti väärt? On see summa tõesti nii üüratu, et ei eelmised ega praegused pumbamehed ei suuda püsti tõusta ja öelda, et poisid teie saamata jäänud varuosade ning müüdud rataste raha on hiljemalt selleks kuupäevaks tagasi kantud?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Macintosh kirjutas:

Kaubamärgi puhtakspesemine ei peagi lihtne töö olema. Aga selles valguses, et ostmisest saati (pea aasta) pole uus omanik vaenunud sõna võtma kohas kus käib igal kuul 28000 mootorratturit on kõnekas.

Riili, 28k v? (w)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Madlobster kirjutas:

...Mina uue omanikuna alustaksin siin juttu väga teistmoodi...

Samas sellel asjal on oma huumoriväärtus, vaatasin uuesti diagonaalis üle ja ajas jälle hirnuma. Mõtle, mis need kuulsamad pangale roti tegijad on meil olnud, Maapank, TEZ-Tours jne? Ja kujuta nüüd ette, kui iga kord vahetataks seal ainult keha ära ja siis hakataks veel õiendama ka: "Meie oleme Maapank, vahetage ära see pealkiri mis ütleb, et kõik said Maapangast perse lohku, meil on nüüd uus keha taga ja laske meil ilusti elada!" :wack:

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pontus kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Kaubamärgi puhtakspesemine ei peagi lihtne töö olema. Aga selles valguses, et ostmisest saati (pea aasta) pole uus omanik vaenunud sõna võtma kohas kus käib igal kuul 28000 mootorratturit on kõnekas.

Riili, 28k v? (w)

See sõltub hooajast ja teemadest. Kui on midagi eriti kuuma siis tuleb palju rohkem. Näiteks "Fredy saaga" tõi meile ühes päevas +12K külastust. Suurem osa kasutajaid on passiivsed - kirjutavad vähe ja uudistavad, mis teised kirjutavad. Päevas käib foorumil keskeltläbi 5K külastajat. Maikuus on eilse seisuga foorumit väisanud 27 794 unikaalset külastajat, kes on kokku vaadanud 535 844 lehekülge, veetes kesmiselt meie juures 4 min ja 32 sek.

---

Kui nüüd teemasse tagasi tulla siis "Oliver L & Pupmpit Co" peaks meil siin (piltlikult rääkides) põlevast rõngast läbi hüppama ja tagajalgadel sitsima. Ikka selleks, et kaotatud usaldust taastada, sest nagu lendorav (Ardilla) kirjutas siis usalduse krediit tarvitati viimseni ära. Isegi räbalad on läinud. Nüüd tuleb end algusest peale täies mahus tõestada ja siis võiba-olla ühel kaugel päeval me usumegi Biker24 ettevõtjate (mesi)juttu.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas simp »

Biker24 kirjutas:

Tere!
Segaduse ja vääritimõistmise ärahoidmiseks palume selle teema pealkiri korrastada selliselt, et tehtaks vahet meile kuuluva Biker24 kaubamajaga.
See kaubamärk kuulub Pumpit OÜ-le alates juulist 2016 ja kaubamaja alates aprill 2017, täpsemalt saab lugeda teemast "Biker24 kaubamaja uudised".
Ette tänades,
Oliver L. Pumpit OÜ

kas "meile kuuluv biker24 kaubamaja" erineb kuidagi eelnevast biker24 kaubamajast? Trammi ei tundu seal tõesti enam olevat, aga mõni nimi/nägu on endiselt tuttav:

Biker24 kirjutas:

Esiteks, just alles praegusest hetkest saab täie kindlusega kinnitada, et Biker24 Motokaubamaja kuulub päriselt meile koos „kogu komplektiga“ – see tähendab, et kõik mis asub poes või on pakkumisel, on ka reaalselt meie omanduses või vastutusel. Kogu komplekti müügisumma on nüüdseks täielikult tasutud, rendileping sõlmitud ja kõik edasiseks tegutsemiseks vajalikud esindusõigused on ka tänaseks kätte saadud. B24 kaubamärk on meie poolt ostetud juba juulis 2016, koos kogu sinna juurde kuuluvaga (sh. biker.ee-s asuv kasutajakonto, facebookis olevad kontod Biker24 Motokaubamaja, Rehvipost ja Biker24 Motospordiklubi, veebilehed/domeenid: biker24.ee, rehvipost.ee, dragbike.ee).
Teiseks, pikale veninud omandamise protsess. Kuna ei saanud teoks algne ostuplaan, kus oleksime soetanud kõik Biker24 Motokaubamaja varad ühekorraga algselt müüjalt. Kõik müüdi aga paremale pakkujale. Tänaseks on sama ostutehing ellu viidud, seda siis järgnevalt omanikult ja mitte just algselt unistatud hinnaga aga see on siiski nüüdseks tehtud.
Kolmandaks muidugi olid kahtlused ja kõhklused seoses kaubamärgiga Biker24 – kas võtta või jätta!?
Nüüd, kui see ikkagi on võetud siis tervitame Teid meie Biker24 Motokaubamajas ja Rehviposti osakonnas.
Ohutuid kilomeetreid soovivad,
Marko P.
Oliver L.
Andres P.
Pumpit OÜ

Marko P. Seotud Biker24'aga(sh, siis kui too veel E-Meister OÜ omandis oli) vähemalt aastast 2008. Tõestus:

viewtopic.php?t=12911&start=620#p301570 (reaalselt terve see vana teema)

tramm66 kirjutas:

19.augusti väljasõidule on vabu kohti: 8

Koha hind tsiklile 3900.- ja saame toetada kõikvõimaliku abiga otsimisel, tingimisel, ülevaatamisel, ostmisel (sh. ka eBay), vormistamisel jne... kokkuleppel.
Mootoreid ja muud samalaadset väiksemat nodi, mida postiga ei nõustuta saatma, toome oma ringilt ära muidugi vähemalt poole odavamalt.

Piirkonna sobivuse suhtes ei maksa väga muretseda sest teeme sisuliselt ringi peale kogu Saksamaale.

Minnes võime peale võtta kuni 2 inimest ja palju kaupa.

Rataste otsimise ja transpordi osas võtke ühendust kontaktidel:
Marko Piirlaid, tel. 5242655, e-post: marko.piirlaid@mail.ee

Muud juttu saab ajada allolevatel kontaktidel.

Terv,

Või siis trammi enda sõnade järgi:
Pilt

Siin ei ole küll mingit seost, vana biker24'aga, mis E-meister OÜ omandis oli, kohe täitsa uued inimesed on.

Ehk siis mehed, võtke ennast kokku ja lõpetage hämamine, tunnistage, et tegu on sama seltskonnaga ja rääkige lugu ausalt ära.
See oleks tugev esimene samm usalduse taastamise poole.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Ida-Euroopa kultuur, president luristab raha erinevate juriidiliste kehade kaudu püksisäärde ja riigikogulane tangib kuluhüvitise eest plastkanistritesse. Nii hakkavadki inimesed arvama, et selline on reaalne elu. Aja aga küüned nii tugevalt võõra vorstitüki sisse kui võimalik ja sikuta, kajakad ju teevad, miks mina ei või. Ainult et arvestage siis, et kajakal on paremaid ja halvemaid päevi, kajakas ei saa ka kurta ega kedagi süüdistada, kui tal mingi hetk tuleb sitta nokkida :D

Viimati muutis jkristjan, 28 Mai 2017, 19:44, muudetud 1 kord kokku.
In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas simp »

  • Ma ei ole nüüd enam väga kindel kas te räägite ka praegult päris ausat juttu:
Biker24 kirjutas:

B24 kaubamärk on meie poolt ostetud juba juulis 2016, koos kogu sinna juurde kuuluvaga (sh. biker.ee-s asuv kasutajakonto, facebookis olevad kontod Biker24 Motokaubamaja, Rehvipost ja Biker24 Motospordiklubi, veebilehed/domeenid: biker24.ee, rehvipost.ee, dragbike.ee).

whois rehvipost.ee
Estonia .ee Top Level Domain WHOIS server

Domain:
name: rehvipost.ee
status: ok (paid and in zone)
registered: 2010-07-04 06:43:26 +03:00
changed: 2016-11-15 21:49:54 +02:00
expire: 2017-12-15
outzone:
delete:

Registrant:
name: Pumpit OÜ
org id: 12806926
country: EE
email: Not Disclosed - Visit http://www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-08-26 13:19:34 +03:00

Administrative contact:
name: Mati Põlluste
email: Not Disclosed - Visit http://www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2010-12-14 17:38:00 +02:00

Technical contact:
name: Allan Laal
email: Not Disclosed - Visit http://www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2015-12-04 09:57:23 +02:00

Okei, admin kontakt võib veel ununeda, aga dragbike.ee ei ole nüüd küll pumpit OÜ'le registreeritud:

whois dragbike.ee
Estonia .ee Top Level Domain WHOIS server

Domain:
name: dragbike.ee
status: ok (paid and in zone)
registered: 2010-07-04 06:41:04 +03:00
changed: 2016-11-15 21:42:24 +02:00
expire: 2017-12-07
outzone:
delete:

Registrant:
name: Osaühing Ronny Auto
org id: 11055033
country: EE
email: Not Disclosed - Visit http://www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-08-19 16:24:22 +03:00

Administrative contact:
name: Ronny Kärner
email: Not Disclosed - Visit http://www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2010-12-06 12:40:01 +02:00

edit: jupike biker24'a on endiselt ula peal laiali ja näe milline üllatus, nii Marko Piirlaid kui ka Mati P(tramm) istuvad koos kenasti ühe juriidilise keha juhatuses.

Pilt

Viimati muutis simp, 28 Mai 2017, 20:11, muudetud 2 korda kokku.

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Marketing Darwin Award 2017

Sain just enneaegselt tulemused kätte ja tõstan saladuskatteloor:

esimene koht ja ülikaalukas võitja - 12 points got to Fredy Oü

aga ikka korraliku tulemusega - we proudly present Pumpit Oü with incredible 10 points.

Jääb mulle ainult arusaamatu, miks võitjad pärinevad just tsiklivaldkonnas? :bsmile:

Aga kuidas väismaalane Eestis ütleb: "ei kommentaaari" :ner:

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tubli simp,lasid tegelastel püksid päris jalast ära.Nüüd lasevad palja peega ringi.Uued omanikud my ass (lol) ,tankist oli vanasti selliste nimi.

Minu silmis saab ühe prosse usaldust tagasi peale seda,kui esimene ratta rahast ilma jäänu, siin teavitab,et sai raha tagasi + valuraha millele lisanduvad maani vabandused.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

simp kirjutas:

Trammi ei tundu seal tõesti enam olevat

Kindel :) :?:
Aga eks nad teavad ise kõige paremini, mis moodi see vingerdamine välja nägi. Kuidas ja mis, kuhu kanditi.
Kes, kus asub ja mis niite tõmbab. Kuhu raha kadus ja miks uute omanike osturahast võlgnikele midagi ei pudisenud.

See, et asi haiseb tunneb igaüks. Keegi ausalt midagi ei räägi (kuu või kahe vahega tuleb mitte midagi ütlev üllitis) Ühelgi neil pole tunnet tulnud, et vabandada ning hakata otsast natukenegi asju klaarima. Järjekordne JOKK. Aasta kahe pärast unustatud teema, keegi mäletab, et mingi jama oli ning ongi kõik.
Vastutus, ausus ja meheks olemin on meie riigis vist võõrsõnad :?

Kui ma võtan naabril ratta ära siis seda nimetatkse varguseks ja mind vargaks, mille eest saan kriminaalkaristuse ja lähen vangi. Läbi jur kehade võid hunniku rattaid vasakule kantida ei nimetata seda isegi kelmuseks. Ja rottija nimi ei ole mitte varas vaid ärimees. :?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas simp »

Madlobster kirjutas:
simp kirjutas:

Trammi ei tundu seal tõesti enam olevat

Kindel :) :?:
Aga eks nad teavad ise kõige paremini, mis moodi see vingerdamine välja nägi. Kuidas ja mis, kuhu kanditi.
Kes, kus asub ja mis niite tõmbab. Kuhu raha kadus ja miks uute omanike osturahast võlgnikele midagi ei pudisenud.

See, et asi haiseb tunneb igaüks. Keegi ausalt midagi ei räägi (kuu või kahe vahega tuleb mitte midagi ütlev üllitis) Ühelgi neil pole tunnet tulnud, et vabandada ning hakata otsast natukenegi asju klaarima. Järjekordne JOKK. Aasta kahe pärast unustatud teema, keegi mäletab, et mingi jama oli ning ongi kõik.
Vastutus, ausus ja meheks olemin on meie riigis vist võõrsõnad :?

Kui ma võtan naabril ratta ära siis seda nimetatkse varguseks ja mind vargaks, mille eest saan kriminaalkaristuse ja lähen vangi. Läbi jur kehade võid hunniku rattaid vasakule kantida ei nimetata seda isegi kelmuseks. Ja rottija nimi ei ole mitte varas vaid ärimees. :?

Sellepärast tulebki rauda edasi taguda.

Ootan biker.ee kasutajaskonnalt seda, et isegi kui biker24 teeb kahe aasta pärast mingi allahindluse/müügiteema ja praegust jama pole ära klaaritud, siis link siinsele teemale ilmub ka nende värske posti alla.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No tegelikult OÜ juhatuse liikmetel on ka materiaalne vastutus juhtimis vigade,hooletuse jne eest,isiklike vahenditeni välja.Et see sinnani jõuaks peab keegi selle nõudega ikka reaalselt kohtusee antud tegelaste vastu minema.Muidu on küll nii,et paari aasta pärast on suurema enamuse jaoks ununenud teema.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

Internet mäletab. Piisab sellest, et keegi siin paari kuu tagant kirjutaks "Kas on uudiseid saamata jäänud rataste-rahade osas?" ja ongi asi tsiklimeeste mälus värskendatud.

Ise küll mitte kunagi sealt midagi ostnud pole, sest suhtumine oli algusest saati selline "klient on m*nn," ning õnneks on nii mõnigi tuttav õnnestunud sellest JOKK-pesast päästa.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Olge tähelepanelikud, kalli raha eest ausalt ostetud kaubamärki on hakatud häbenema. Tehniline Tugi, REHVIPOST, etc.

Untitled.png
In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Kas biker24 kaubamaja tuleb seeaasta Smashi ka toetama ja tasuta tutikaid rehve jagama, tõstaks kriipsu võrra mainet äkki?? :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas srx »

chadmuska kirjutas:

Kas biker24 kaubamaja tuleb seeaasta Smashi ka toetama ja tasuta tutikaid rehve jagama, tõstaks kriipsu võrra mainet äkki?? :mrgreen: :bsmile:

Tasuta asjade jagamise asemel võiks selle raha kasutada vanade võlgade maksmiseks. See tõstaks mainet kordades rohkem.
Kuni inimesed oma raha kätte pole saanud, ei paranda mainet eriti miski.

Kui Biker24 "võeti üle kogu täiega", siis peaks olema ka kohustused üle võetud. Ei saa nii, et võtame kõik varad üle aga jätame kõik võlad maha.
Inimeste jaoks on suht ükskõik millise juriidilise keha alla asjad JOKK skeemidega kanditakse. Suur vahe on õigusel ja õiglusel. Selleks, et õiglus saaks jalule seatud, tuleb võlad likvideerida.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas ranel »

chadmuska kirjutas:

Kas biker24 kaubamaja tuleb seeaasta Smashi ka toetama ja tasuta tutikaid rehve jagama, tõstaks kriipsu võrra mainet äkki?? :mrgreen: :bsmile:

Ma võin nüüd mööda panna, aga kas tegemist polnud mitte rehvidega, mis mingil põhjusel müügiks ei sobinud? Mitte, et need põletamiseks poleks sobinud, väga hästi sobisid. :bsmile: Vähemalt mulle pandi alla siis rehv, millel oli mingi muna vms defekt küljes, et müügiks see enam ei sobinud.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

srx kirjutas:
chadmuska kirjutas:

Kas biker24 kaubamaja tuleb seeaasta Smashi ka toetama ja tasuta tutikaid rehve jagama, tõstaks kriipsu võrra mainet äkki?? :mrgreen: :bsmile:

Tasuta asjade jagamise asemel võiks selle raha kasutada vanade võlgade maksmiseks. See tõstaks mainet kordades rohkem.
Kuni inimesed oma raha kätte pole saanud, ei paranda mainet eriti miski.

Kui Biker24 "võeti üle kogu täiega", siis peaks olema ka kohustused üle võetud. Ei saa nii, et võtame kõik varad üle aga jätame kõik võlad maha.
Inimeste jaoks on suht ükskõik millise juriidilise keha alla asjad JOKK skeemidega kanditakse. Suur vahe on õigusel ja õiglusel. Selleks, et õiglus saaks jalule seatud, tuleb võlad likvideerida.

Nii on tehtud varemgi. Kunagi oli selline firma nagu Estbay mis oli siis vahendusfirma Ebayst tellides. Ehk siis aitas ebays oksjoneid võita ja niisama osta ning kodu kätte toimetada. Firma omanik ja asutaja oli tollal Helar Hein. Sellest on juba 10a möödas, lollipeaga otsustasin ka ise selle venna "teenuseid" kasutada. Aprilia rs125 läks mootor katki ning tellisin uue silku ning kolbi. Peale 2 kuud ootamist tuli lõpuks kohale. Siis aga läks väntvõll tuksi, ning otsustasin uuesti tema kaudu tellida, kuna ise tollal ei oskand muudmoodi ning uus kataloogist maksis rohkem kui ratas ise. Peale 3 kuud ootamist, kümneid kordi helistamist uurisin välja tüübi elukoha. Elas mingis uuselamu rajoonis Tartu Ihastes. Võtsin natuke suurema sõbra veel kaasa ning sai uksetaga käidud. Siis küll tuli uued lubadused, jalad värisesid all ning naine ja laps jooksid kööki peitu. Ilmselt terve perekond ei oskand veel aimata milline suli mees tegelikult on. Otsustasin siis veel oodata. Läks oma kolm kuud veel ning ei midagi. Sain aru et olin ülesaand kuna rahad võttis alati ette ning 10% asja hinnast teenustasu. Võtsin kätte, läksin uuesti ta maja juurde et lihtsalt tuimalt sisse kõndida ja kasvõi telekas sülle võtta ja ära viia või mis iganes 4500 krooni väärtuses mida see väntvõll maksis. Kuid kottigi. Keegi teine vihane klient oli juba enne jõudnud ning maja oli seest täiesti peapeale keeratud aknast sisse piiludes :D :D siis tuligi lõpuks välja, et mõnel kliendil jäi lausa 20-30k sinna firmasse, kes siis olid tellind mingeid kalleid autovelgi jne. Paari kuu pärast tuli meil, et firma alustab puhtalt lehelt ja omanik oli vahetund ning nii see asi jäigi. 16 aastasele poisile oli see kõva löök, kuna 4500 oli täpselt mu kuupalk suvel Selveris töötades :) . On ikka igasugu värdjaid olemas. Hetkel kui selline Heina taoline paksmagu midagi sellist korraldaks, teeksin Isise stiilis hukkamisvideo netti.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ja kõige haigem selliste asjade juures on see,et riigi ja seaduse ees on need puhtamad kui need ,kelle raha on pihta pandud .Piisab sellest kui jobul rinnust kinni võtta ja lihtsalt raputada ja tuleb krim asi kaela.Olen sellise asja läbi teinud.Mul oli pärast nii kahju,et ma seda tolkust päriselt tookord ei löönud.Krimasi muidugi läks lõhki,aga mul oli piirang elukohast lahkumiseks peal mingi aasta peaaegu.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

No samas see raputamine ei ole targem tegu. Midagi see ei anna, karistada saad nagunii, parem võta siis midagi pandiks. Parem varguse eest karistada saada ja varastatud asi maha müüa kui vastu tatti anda ja karistada saada ja mitte midagi omale reaalselt bilanssi kanda ei saa :D I mean, kui juba seadust rikkuda, siis ikka midagi peab kasu olema sellest.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.

jaan mmc

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

urmas66 kirjutas:

Ja kõige haigem selliste asjade juures on see,et riigi ja seaduse ees on need puhtamad kui need ,kelle raha on pihta pandud .Piisab sellest kui jobul rinnust kinni võtta ja lihtsalt raputada ja tuleb krim asi kaela.Olen sellise asja läbi teinud.Mul oli pärast nii kahju,et ma seda tolkust päriselt tookord ei löönud.Krimasi muidugi läks lõhki,aga mul oli piirang elukohast lahkumiseks peal mingi aasta peaaegu.

Elame ju ikkagi õigusriigis. :mrgreen:


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

jaan mmc kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Ja kõige haigem selliste asjade juures on see,et riigi ja seaduse ees on need puhtamad kui need ,kelle raha on pihta pandud .Piisab sellest kui jobul rinnust kinni võtta ja lihtsalt raputada ja tuleb krim asi kaela.Olen sellise asja läbi teinud.Mul oli pärast nii kahju,et ma seda tolkust päriselt tookord ei löönud.Krimasi muidugi läks lõhki,aga mul oli piirang elukohast lahkumiseks peal mingi aasta peaaegu.

Elame ju ikkagi õigusriigis. :mrgreen:

Tuleb omada paberit ja tõestada ära, et sa ei saanud aru mis sel hetkel toimus, sellisel juhul saab vaid kuni kolm kuud ravi.

Oii, kui nüüd sündis skeem :D Kui Teha OÜ, võtta laenu, teha partner lepingud, koguda ettemaksu jne ja siis tõestada ära, et ei saanud sittagi aru mis toimus ja hääled käskisid :D Siis oled eriti puhas poiss (lol) (w)

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas rannamees »

jkristjan kirjutas:

No samas see raputamine ei ole targem tegu. Midagi see ei anna, karistada saad nagunii, parem võta siis midagi pandiks. Parem varguse eest karistada saada ja varastatud asi maha müüa kui vastu tatti anda ja karistada saada ja mitte midagi omale reaalselt bilanssi kanda ei saa :D I mean, kui juba seadust rikkuda, siis ikka midagi peab kasu olema sellest.

+1, pooldaks samuti "vargust", kuigi elu on näidanud, et asja eest ja õige keretäis teeb samuti imet :D

Pilt
Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Mul näiteks on see plaan, et kui Europark paneb mu auto ratta lukku, siis ma panen nende autol ka ratta lukku ja siis kohtunikul on dilemma - tohib lukustada või ei tohi - otsusta siis ära! :D Sarnane lugu siis selle "vastastikuse vargusega". Mõlemal samadel alustel avaldus sisse ja las kohtuveskid jahvatavad nii et tangupuder tagant väljas.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei ole seal mingit tanguputru
Sinu vastukäigu korral oled igas juriidilises mõttes kohe varas või omakohtu tegija ilma mingi pika aruteluta ja tangupudruta.

E-Master ja company ei ole juriidilises mõttes vargad vaid lihtsalt natuke kehvemad ärimehed.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

jaan mmc

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Madlobster kirjutas:

Ei ole seal mingit tanguputru
Sinu vastukäigu korral oled igas juriidilises mõttes kohe varas või omakohtu tegija ilma mingi pika aruteluta ja tangupudruta.

E-Master ja company ei ole juriidilises mõttes vargad vaid lihtsalt natuke kehvemad ärimehed.

A mis väide või argument see vastukäik on, lihtsalt varastan ka, samadel alustel. See oleks ju inimõiguse riive ja ebavõrdne kohtlemine, kui sm. x võib aga y mitte? Või kehtib esimese varastaja (öö) õigus ? (lol)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui sa suudad varastades jätta mulje, et old pisut ebõnnesunud ärimees, siis on kõik ok.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”