Mootorratta rehvid

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

elar.vengerfeldt
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas elar.vengerfeldt » 01 Veebr 2020, 12:31

yeekim kirjutas:
01 Veebr 2020, 09:43
elar.vengerfeldt kirjutas:
31 Jaan 2020, 22:19

Tere

Küsin vaid nende rehvide kohta, milline neist rehvidest on märjal asfaldil kõige pidavamad

Michelin T63
Bridgestone AX41
Continental TKC 80

Tänud

Isiklikust kogemusest on selline klots märjal asfaldil LIBE!
Sai TDM'iga 3'nda käiguka ketsi ringi.....

edu

Milline neist rehvidest su TDM- il all olid. Tihti ei loe klotsi laius, sügavus ega ka kahe klotsi vahe, vaid ka kummi segu. Neid klotsiga rehve, võiks ma ka tihedamini vahetada, kui teaksin, milline rehv oleks märjal asfaldil ohutu.
Tean, et maxxis 6006 on näiteks vihmaga, kui jääl olles. Ja kui satud veel nö vee rööpasse, mida meie maanteedel ikka esineb, siis ole õnnelik, kui miskit ei juhtu.

p33rs6
Tsikkel: Kawasaki Z750
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas p33rs6 » 21 Mär 2020, 13:47

Tere.
Kes mida oskab öelda selliste rehvide kohta?

Maxxis MA-3DS

Hind suht odav ja muster tundub normaalne olevat, mitte ainult võistlusrada jaoks.

Kasutaja avatar

Forumist
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Forumist » 21 Mär 2020, 14:15

https://www.maxxis.co.uk/catalog/tyre-3 ... xx-diamond

Maxxis' ground-breaking MA3DS Supermaxx Diamond - sports touring radial - features an eye-catching diamond shoulder tread pattern, incorporating micro pore technology, combined with Maxxis' new 'Ultra' tread compound to deliver outstanding levels of dry traction and increased wet weather grip. The unique high tension carcass construction incorporates jointless mono-spiral Aramid belts which increase carcass strength and maintain uniformity under extreme load conditions ensuring increased stability at high speed. New stiffer sidewalls ensure that the MA-3DS maintains its handling characteristics under typical loads for touring applications without compromising handling or performance.

Pigem raskemale rattale/kahekesi sõiduks. Kui neid omadusi vaja pole, siis pigem ostaks midagi muud.

vanalendur
Tsikkel: D Monster
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas vanalendur » 21 Mär 2020, 18:02

Ma ei anna pead, et need rehvid samamoodi käituvad vb veidi teine mudel või rehvisegu vahetatud aga kuskil 7aastat tagasi ostsin ratta milllel olid all Maxxis Supermaxx Diamondid. Muidu ei oska kurta aga märjaga, eriti jaheda ja märjaga olid tuntavalt libedamad kui hiljem proovitud Pilot Road 3 või Pirelli Angelid.

p33rs6
Tsikkel: Kawasaki Z750

Lugemata postitus Postitas p33rs6 » 21 Mär 2020, 19:28

vanalendur kirjutas:
21 Mär 2020, 18:02

Ma ei anna pead, et need rehvid samamoodi käituvad vb veidi teine mudel või rehvisegu vahetatud aga kuskil 7aastat tagasi ostsin ratta milllel olid all Maxxis Supermaxx Diamondid. Muidu ei oska kurta aga märjaga, eriti jaheda ja märjaga olid tuntavalt libedamad kui hiljem proovitud Pilot Road 3 või Pirelli Angelid.

ma sain aru, et pilot road on kõige paremad rehvid (ohutud, eriti algaja jaoks), aga hind natuke krõbe. Pilot road 4 maksab 136€ vs 85€ Maxxis MA-3DS eest.
Mõtlen nüüd kas osta neid ära või mitte, et mitte kahetseda pärast.

Luxor
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Luxor » 21 Mär 2020, 20:47

Maxxise muster tundub paljulubav! Kaalutleda võiks ka teemal Bridgestone Battlax BT023. Enda massinal on (kohati) paljukirutud 021 all, vihmas pole probleemi ja kulumiskindlus ka eeskujulik. Samuti on minu ratas suur kolakas ja kubatuurilt päris naistekas:P

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

krahv horror

Lugemata postitus Postitas krahv horror » 21 Mär 2020, 23:13

ema ütles ära peereta

Vasta

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”