Mootorratta rehvid

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Hr. Kaaru
Postitusi: 349
Liitunud: 14 Okt 2007, 19:22
Tsikkel: IZ
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Hr. Kaaru »

Võtsin tuima näoga baltyrest sava mc 23 esialgu 21" prooviks, ei eelda midagi (tundmatu looma nahk) ja kui osutubki pasaka ,siis 42 eurikut mind vesistama ei aja :D
mingi hinnang http://www.rehvitest.com/cgi-bin/rtp_re ... 8&sortid=3



I love my bike, it´s amazing machine!

martint
Postitusi: 25
Liitunud: 27 Juul 2014, 06:03

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas martint »

Tervist.
Millist rehvi soovitate yamaha xj900 -le ?
Tagumist rehvi oleks tarvis.
Ei oska midagi valida kuna veel roheline ;)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

martint kirjutas:

Tervist.
Millist rehvi soovitate yamaha xj900 -le ?
Tagumist rehvi oleks tarvis.
Ei oska midagi valida kuna veel roheline ;)

Eks see käib ikka käsikäes esirehviga,ehk mis sul seal ees all,siis vatavalt sellele ka samatüüpi soovitavalt sama tootja,sama mõõtu tagarehv.Ilmselt siis soovitavalt sama mis all oli,oleks nö lollikindel variant.Kui juba kogemusi rohkem,siis hakkad vastavalt kogemusele ja kasutusele eksperimenteerima.Aga üldiselt peavad rehvid ikka üksteisega sobima.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas KIBU »

martint kirjutas:

Tervist.
Millist rehvi soovitate yamaha xj900 -le ?
Tagumist rehvi oleks tarvis.
Ei oska midagi valida kuna veel roheline ;)

tere
rehvi vali ikka selle järgi mida rehvilt ootad. xj 900 ilmselt pigem pikamaasõiduks? ise soovitaksin britgestone T30. odavam ehk Britsu BT023. ise olen 023 palju sõitnud ja vägagi rahul. miinuseks ehk tagaratta pidamine laus märjal tugevalt kiirendades. T30 peaks olema viimane uuendus millel on kõik need puudused kõrvaldatud mis BT 023-el esinesid. teine variant Dunlop RoadSmart-II. see rehv sobiks isegi paremini kui eelistad agressiivsemalt sõita. mina ise eelistan Bridgeston rehve seega endale panen järgmiseks hooajaks T30 jooksu. kulumine neil suht samasse auku. praegu all BT023 läbisõit 10K ja mustrijääk paar milli keskel. kui rahakott vähegi kannatab ja sõidus ebakindel siis vaheta nii esimene kui tagumine kuna rehvid peaks olema sama mudel mõlemal teljel kuna loodud koos töötama. teiseks kui mõistlikult ja õigesti sõita ja ka rehvirõhud õiged siis touring rattal saavad nii esimene kui tagumine suht ühel ajal otsa tegelt.

5248653

martint
Postitusi: 25
Liitunud: 27 Juul 2014, 06:03

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas martint »

Selge, tänud.
Ratta ostsin suht hooaja lõpus, eelmine omanik oli esimese rehvi ära vahetanud hooaja algul, tagumist aga mitte.
Aga eks ma vahetan siiski mõlemad ära.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Oot oot, kui sul on sõidetav esirehv all, ära siis asja eest-teist takka hakka seda küll vahetama. Piisab ehk sellest kui ostad tagarehvi sama tüüpi, nagu on esimene. Mina ise olen muidugi Pirelli Angeli usku. Hämmastavalt hea pidamisega. Ja kuluvad ka vähe.

Ise olen sõitnud alati erineva esi- ja tagarehviga. Pole siiani veel käbla pannud nende tõttu.

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Bastard kirjutas:

Oot oot, kui sul on sõidetav esirehv all, ära siis asja eest-teist takka hakka seda küll vahetama. Piisab ehk sellest kui ostad tagarehvi sama tüüpi, nagu on esimene. Mina ise olen muidugi Pirelli Angeli usku. Hämmastavalt hea pidamisega. Ja kuluvad ka vähe.

Ise olen sõitnud alati erineva esi- ja tagarehviga. Pole siiani veel käbla pannud nende tõttu.

tere
saan su mõttest aru ja olen ka varem ise sama usku olnud kuid nüüd arvan siiski et kuna rehvid on väga olulised sõidu mugavuse ja turvalisuse kohapealt siis hooaja peale see ca +150euri lisakulu kaalub igal juhul üles selle riski mida sa võtad seda lisakulutust tegemata! eks muidugi ole kõik rahakotist sõltuv ja loomulikult kui raha on vähevõitu siis tuleb ettevaatlikum olla ja lisariske võtta ja saab ka ilusti sõidetud aga siiski ei ole minu arvates õige anda algajale nõu nagu poleks üldse mõtetki rohkem kulutada ja korralikku sobivaimat täis rehvijooksu osta nagu see ei omaks tähtsus. lisaks on alati võimalus üksik rehv mõnele sinusugusele maha müüa :mrgreen:
ps Pirelli Angeli kohta räägitakse palju head internetiavaruses aga samas mitte ka ainult head. kas oskad (või siis viitsid) seda rehvi täpsemalt iseloomustada!? minule jäi sügisel tehtud netiuuringu põhjal pigem natuke üles haibitud ja tegelikult mitte nii läbini veatu ja ka pisut põhjendamatult kalli rehvi mulje.

5248653

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Sinu jutus on iva. Ehk on asi selles, et ma ise alustasin sõitmist pilliga, millel olid all päris vänged endurorehvid (ja üldse mu lemmikpinnakate oli kruus, mitte asfalt), ning sellest tulenevalt ma siiani maanteerehvidel suuremat vahet teha ei oska, kui vaid kulumises. Või on mulle sattunud lihtsalt head rehvid.
Samas ma ei tahaks uskuda, et algaja juht need rehvid nii äärmustesse viib, et esi- ja tagarehvi erinevus rolli mängima hakkavad.

Aga minu jutt ei ole ka mingi lõplik tõde, eks kaalu argumendid läbi ja mõtle, kuidas sulle omale mõistlik tundub :)

Angel (mul on siis ST, veits ägedam versioon on GT) iseenesest - kallutades märjaga - üsna eeskujulik pidamine, isegi võrdlemisi jahedate ilmadega (ma pole mingi rinkaäss muidugi ka), samas kulumise mõttes on ta ka üsna tubli. Praegune esirehv on all olnud üle 10 000 km (ehk umbes poolteist hooaega) ja tuleva hooaja kannatab veel rahulikult ära, kuigi õrn kant on sees. Kiirteede võlud.
Esirehv TDMile maksis nõks üle 100 euro, samas tagumise hind oli seal 200+ kandis ja... nii sai järjekordne Trailmax taha ostetud :D

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Bastard kirjutas:

Angel (mul on siis ST, veits ägedam versioon on GT)

ma igaks juhuks mainiks ära et GT ei ole kindlasti mitte "ägedam" versioon Angelist vaid raskematele täislastis ja kaasreisijaga matkaratastele(näiteks BMW GL1600 jne) mõeldud rehviga mille karkass on jäigem. ehk et tavalise (alla 300kilosed) touringratta jaoks GT kuskilt otsast parem ega ägedam ei ole pigem vastupidi. 8)

5248653
Kasutaja avatar

Kevadlilleke
Postitusi: 27
Liitunud: 24 Juul 2012, 14:23
Tsikkel: FZR
Asukoht: Tartu

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Kevadlilleke »

Tegelikult siiski Angeli puhul on ST 2011 mudel ja GT 2013 mudel. Uuendatud on mustrit ja tagarehvi profiili. Ratastele sobitamiseks tuleb eraldi kaaluindeksit vaadata.

Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
Kasutaja avatar

RaunC
Postitusi: 28
Liitunud: 06 Mär 2014, 09:11
Tsikkel: Bonneville T100

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas RaunC »

Olen ise ka nüüd mõnda aega Angel ST'd kasutanud ja tunnistan, et olen rahul. Esirehv on all olnud nüüd 3 hooaega, ca 15000 km, keskkoht on veidi kantis aga muidu OK. Tagarehv on all olnud ca 9000 km ja samuti keskelt veidi kantis. Nii külmas kui märjas ei ole pidanud kartma, et alt ära läheb. Samas ega ma ei provotseeri ka. Kuigi ma ise ka alles "vahtralehega" siis suurt kogemust erinevate rehvidega ei ole, julgeks ma siiski Angel'it soovitada. :bsmile:

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Kevadlilleke kirjutas:

Tegelikult siiski Angeli puhul on ST 2011 mudel ja GT 2013 mudel. Uuendatud on mustrit ja tagarehvi profiili. Ratastele sobitamiseks tuleb eraldi kaaluindeksit vaadata.

Minu eelmine postitus tagantjärgi lugedes mööda tõesti. katsun natuke selgitada.
Jah GT on ST uuendus. kuid minule isiklikult tundub et täitsa erinevad aariad kuigi samast ooperist.
kui Pirelli testi lugeda siis on GT iga tüüpi tsikli all kõige parem ja hirmus äge, eriti märjal. Testid on tehtud enamasti naked linnarataste ja sport bikedega. ühtegi päris matkaratta testi ei olegi silma jäänud.
Samas Pirelli endapoolses tutvustuses öeldakse, et GT ehk gran turismo on edasiarendus ST-st ehk sport touringust ja mõeldud kohvrite ja kaasreisijaga reisijatele. Osades artiklites mida lugesin mainiti konkreetselt raskeid matkarattaid.
GT rehv mis kannatab suuremaid koormusi peaks olema lisaks muule jäigema karkassiga. kunagi, konsulteerides paari rehviteemas pädeva inimesega, sai jõutud järeldusele et tavakaalus touring tsikkel oma viletsa vedrustusega + meie viletsad teeolud ei pruugi jäiga karkassiga rehviga eriti hea kombiss olla. sellest lähtuvalt järeldasin, et GT ei pruugi tavakaalus tsikli jaoks nii "äge" olla.

5248653
Kasutaja avatar

mteachx
Postitusi: 9
Liitunud: 18 Aug 2014, 23:22
Tsikkel: Hornet 919
Asukoht: Tartu

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas mteachx »

Kas julgete soovitada või laidate maha Honda Hornet 900le esirehviks Pilot Street Radial, Michelini oma. Kuna ratas hetkel minust eemal ja täpselt ei tea, kuid praegu peaks olema midagi säärast all, kuid mustri järgi otsustades ehk 2 või 3 sellest pilot seeriast.
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/r ... p=R-254024

Peamised sõidud eesti teedel, linnas, maanteel. Ise algaja, suve lõpus sai tsikkel ligi alles võetud, sellest ka väike ettevaatus enne ostmist.

Samuti olen saanud pakkumise Pirelli diablo rosso II rehvile, seda siis küll 20€ kallimalt aga kui suur vahe neil omavahel on. Olen valmis ka välja käima see 20€ rohkem, kui ütlete ühest suust, et see väärib seda.

Veel võhik mõnda aega. :D

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Pirelli diablo rosso II kulus 245kg bike all suvega sirgelt sõites päris kõvasti kandiliseks.kevadel toon uue paari

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

mteachx
Postitusi: 9
Liitunud: 18 Aug 2014, 23:22
Tsikkel: Hornet 919
Asukoht: Tartu

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas mteachx »

426f kirjutas:

Pirelli diablo rosso II kulus 245kg bike all suvega sirgelt sõites päris kõvasti kandiliseks.kevadel toon uue paari

Jah, väga pehme segu antud. See justkui panebki mõtlema, et kas ma veel nii palju kallutan ja hullu panen, et päris pehme segu peaks olema. Turvalisemalt olen teel aga kinni küll, kuid selline keskmine segu võiks siiski olla. Hetkel kaldun veel piloti poole. Oleks nagu kuldne kesktee. :roll:

Kasutaja avatar

ristikunn
Postitusi: 26
Liitunud: 20 Dets 2014, 19:50
Tsikkel: B king
Asukoht: Lihula

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas ristikunn »

Tere,ütlen kohe ära et rehvide kohapealt suht tume, aga äkki siit saab abi?
Nimelt huvitavad mind rehvid Metzeler Z6 Roadtec kas nendega kannatab sõita ka mingil määral kruusa peal ja kas on mõnel siit kogemusi.Rattaks bandit 600

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ristikunn kirjutas:

Tere,ütlen kohe ära et rehvide kohapealt suht tume, aga äkki siit saab abi?
Nimelt huvitavad mind rehvid Metzeler Z6 Roadtec kas nendega kannatab sõita ka mingil määral kruusa peal ja kas on mõnel siit kogemusi.Rattaks bandit 600

Kannatab küll hädapärast. Eelmisel rattal sattus vahepeal jooks seda mudelit alla.

SERTÃO
Kasutaja avatar

ristikunn
Postitusi: 26
Liitunud: 20 Dets 2014, 19:50
Tsikkel: B king
Asukoht: Lihula

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas ristikunn »

tänud, aga kuidas kuluvusega lood olid?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ristikunn kirjutas:

tänud, aga kuidas kuluvusega lood olid?

:roll: Tagumine vist oli 8 tuhande juures otsas. Esimesega sai veidi alla 12 tuh.

SERTÃO

Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

mteachx kirjutas:

Kas julgete soovitada või laidate maha Honda Hornet 900le esirehviks Pilot Street Radial, Michelini oma. Kuna ratas hetkel minust eemal ja täpselt ei tea, kuid praegu peaks olema midagi säärast all, kuid mustri järgi otsustades ehk 2 või 3 sellest pilot seeriast.
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/r ... p=R-254024

Peamised sõidud eesti teedel, linnas, maanteel. Ise algaja, suve lõpus sai tsikkel ligi alles võetud, sellest ka väike ettevaatus enne ostmist.

Samuti olen saanud pakkumise Pirelli diablo rosso II rehvile, seda siis küll 20€ kallimalt aga kui suur vahe neil omavahel on. Olen valmis ka välja käima see 20€ rohkem, kui ütlete ühest suust, et see väärib seda.

Veel võhik mõnda aega. :D

Michelini rehvidest soovitatakse muidu pilot road 4 siia muutliku ilmaga kliimasse.

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

mteachx kirjutas:

Kas julgete soovitada või laidate maha Honda Hornet 900le esirehviks Pilot Street Radial, Michelini oma. Kuna ratas hetkel minust eemal ja täpselt ei tea, kuid praegu peaks olema midagi säärast all, kuid mustri järgi otsustades ehk 2 või 3 sellest pilot seeriast.

Tere,

pilot street radial - on mõeldud kergete ja pisikeste rataste alla. (michelin ise kirjeldab 125 - 500 kuubikut ja kerged rattad - sellest ka hea madal hind).
Lihtsalt nimi on väga sarnane ja mustri kuju PR2 ja muude sääraste rehvidega.
Kui tahad sõidukindlust eesti jahedas olus, siis pane alla ükskõik millise sport touring versiooni esirehv.
Bridgel on S20, Michelini pilot road 2 või 3 või 4, metzeler road-tec, dunlop-i road smart.
Vihmas ja pisut kehvemal pinnasel on neist kõige konkreetsem ja andestavam vast pilot road 4.
:bsmile:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

mteachx
Postitusi: 9
Liitunud: 18 Aug 2014, 23:22
Tsikkel: Hornet 919
Asukoht: Tartu

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas mteachx »

Snowhite kirjutas:
mteachx kirjutas:

Kas julgete soovitada või laidate maha Honda Hornet 900le esirehviks Pilot Street Radial, Michelini oma. Kuna ratas hetkel minust eemal ja täpselt ei tea, kuid praegu peaks olema midagi säärast all, kuid mustri järgi otsustades ehk 2 või 3 sellest pilot seeriast.

Tere,

pilot street radial - on mõeldud kergete ja pisikeste rataste alla. (michelin ise kirjeldab 125 - 500 kuubikut ja kerged rattad - sellest ka hea madal hind).
Lihtsalt nimi on väga sarnane ja mustri kuju PR2 ja muude sääraste rehvidega.
Kui tahad sõidukindlust eesti jahedas olus, siis pane alla ükskõik millise sport touring versiooni esirehv.
Bridgel on S20, Michelini pilot road 2 või 3 või 4, metzeler road-tec, dunlop-i road smart.
Vihmas ja pisut kehvemal pinnasel on neist kõige konkreetsem ja andestavam vast pilot road 4.
:bsmile:

Suured tänud. Läheb Pilot road 3 käiku sedakorda.
:bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas Järvamaalt saab poest mootorratta rehvi osta või peab jälle tallinna sõitma.kusagilt tellima ei viitsi hakata

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

mets
Postitusi: 20
Liitunud: 25 Apr 2010, 08:22
Tsikkel: HD Dyna, Ducati Monster S4
Asukoht: Saaremaa

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas mets »

Tere. On tekkinud mõte panna custom rattale (VTX1800) selleks hooajaks alla Avon Cobra rehvid. Reifendirektis tuleb nende komplekt ka kõige odavam vist, aga selles polegi nagu asi otseselt. Lihtsalt huvitavad näevad välja. Kas on kellelgi kogemust olnud sellistega? Sobivad üldse meie külma kliimaga? Või peaks kohe ära unustama need?
Tänan.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Eelmine mees pole vastust saanud, aga uurin ka.

Esimest korda tuleb osta cruiserile tagarehvi- ja kuna eestis saadavus suht nigel siis uuriks mis tootjad suurtele cruiseritele häid rehve teevad... Pidamine ja kulumine peaksid olema kuskil keskel balansis ilmselt. Aga arvata on et kuluvad ranti tükk maad kiiremini kui väikeste sikklite all...


Riff
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Riff »

Kas Tartu mõnes motopoes kohapeal olemas K60 Scout mõõtudega 130/80-17 (võib ka 140/80-17) ja TKC 80 mõõtudega 90/90-21?

Tänud!

Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas poison »

Kri§to kirjutas:

Eelmine mees pole vastust saanud, aga uurin ka.

Esimest korda tuleb osta cruiserile tagarehvi- ja kuna eestis saadavus suht nigel siis uuriks mis tootjad suurtele cruiseritele häid rehve teevad... Pidamine ja kulumine peaksid olema kuskil keskel balansis ilmselt. Aga arvata on et kuluvad ranti tükk maad kiiremini kui väikeste sikklite all...

metzeler...metzeler marathon

Kasutaja avatar

RiivoK
Postitusi: 26
Liitunud: 02 Mai 2010, 23:41
Asukoht: Muraste
Tänanud: 6 korda

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas RiivoK »

Kri§to kirjutas:

Eelmine mees pole vastust saanud, aga uurin ka.

Esimest korda tuleb osta cruiserile tagarehvi- ja kuna eestis saadavus suht nigel siis uuriks mis tootjad suurtele cruiseritele häid rehve teevad... Pidamine ja kulumine peaksid olema kuskil keskel balansis ilmselt. Aga arvata on et kuluvad ranti tükk maad kiiremini kui väikeste sikklite all...

Kui huvi ja mõõdud sobivad, siis mul oleks pakkuda: kasutamatta Metzeler ME-880 Marathon tagarehv 180/70 B 15 M/C 76H TL .

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Esimest korda tuleb osta cruiserile tagarehvi

Tean et on hilja juba arvestades küsija posti aega, siis tulevasetele küsijatele panes igaks juhuks võimalikud variandid krja.
Nimekiri tähestiku järjekorras, kõik on OK rehvid raskemale cruiserile, valiku teeb igaüks ise peale nõupidamist rahakotiga ja vastavalt vajadustele.
Avon Cobra (AV71 ja AV72)
Bridgestone Exedra Max
Dunlop D404, Elite3, D250, D251
Metzeler ME880, ME888
Michelin Commander2
Pirelli Night Dragon

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

Tõnson
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Apr 2014, 17:59
Tsikkel: Honda CB500

Re: Mootorratta rehvid

Lugemata postitus Postitas Tõnson »

Tervist, küsiks ka nõu teadjamatelt inimestelt. Plaanin CB500-le esi -ja tagarehvi osta. Suuri kiirusi ei harrasta, enamuselt maanteesõit, vahepeal ka kruusateedel. Kuidas peavad vastu sellised rehvid, äkki on kogemust:
ContiGo! 110/80 - 17 57S TL Front tyre
ContiGo! 130/80 - 17 65H TL Rear

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”