Milline rehv on parem?

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mux2hot
Postitusi: 192
Liitunud: 18 Dets 2007, 15:29
Tsikkel: VFR800
Asukoht: Uugametsa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas mux2hot »

Kri$o$ kirjutas:

to mux2hot

ok, konkreetselt dunlopist.
D 404 180/70 -15 TL 76H M/C oli seal reifendirectis hinnaga 2634.- (lingil näidatud hind)
küsi streetmotost või veldist ja saad sama rehvi hinnaks 2190.- , tellimisaeg küll ca nädal ja tegemist on siselohvi vajava rehviga (tubeless varianti dunlopi euroopa laos hetkel pole, hind samasse auku), kuna tegemist suht harva vaja mineva rehviga.

Streetmotost küsin pakkumise anyway. Samuti ei küsinud ma kust saab odavalt vaid küsimus on kumma rehvi pidamisomadused on märgades/jahedates oludes paremad.



Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

lähtudes mustrist on tõenäoliselt dunlopi pidamine parem.
mingi suuna annab ehk järgnevate linkide uurimine.
tegelikkuses on asi selline, et reaalset ja tegelikkusel põhinevat infot selle kohta oskaks öelda ainult rattur, kes on sama ratta all sarnastess oludes sõitnud mõlema rehviga.
http://motorcycletirereviews.com/14-1-pirelliMT66.html
http://motorcycletirereviews.com/9-1-dunlopD404.html

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

mux2hot
Postitusi: 192
Liitunud: 18 Dets 2007, 15:29
Tsikkel: VFR800
Asukoht: Uugametsa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas mux2hot »

Kri$o$ kirjutas:

lähtudes mustrist on tõenäoliselt dunlopi pidamine parem.
mingi suuna annab ehk järgnevate linkide uurimine.
tegelikkuses on asi selline, et reaalset ja tegelikkusel põhinevat infot selle kohta oskaks öelda ainult rattur, kes on sama ratta all sarnastess oludes sõitnud mõlema rehviga.
http://motorcycletirereviews.com/14-1-pirelliMT66.html
http://motorcycletirereviews.com/9-1-dunlopD404.html

Tänud. Kuna Dunlop on paljudel rataste originaalis all, siis lootsingi, et leidub keegi, kellel on mõlema rehvi kasutuskogemus.

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

suzepe kirjutas:

Dunlopil kulus kiiremini. :|

Eks see oleneb ikka ka rattast ja sellest, kes on lenksus.
Minu rattal näiteks ka all Dunlopid ja seda juba teist hooaega. Mina olen nendega peaaegu 20 000 km. sõitnud ja all olid nad juba siis kui ratas USA-st koju jõudis. See aasta igal juhul rehve veel vahetada ei plaani :)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas mcu »

kes iganes pahandas neti poest ostjate peale, ostan isegi rehvid sealt, sest siit ei leidnud konkreetse kaubamärgi müüjat. Kui jutt on cruiseri rehvidest, siis minu kogemus on küll selline, et dunni on saast. Eriti jaheda ja märjaga (irw jänkid ostavad dunnit selle pärast, et see odav. Tagarehv 240/40/18 ca 150USD). Soovitaksin kaaluda Metzeleri. Pole küll odav, aga tsiklil sita pidamisega rehv? Ei tea ma vist selleks liiga vana.

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Meil ju oma eestimaine http://www.rehvipost.ee kust saab odavamalt.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas mella »

Kri$o$ kirjutas:

lihtsalt - sa teed kõik, et hävitada eesti väheste tsiklipoodide eksistentsi. jätka samas vaimus ning üks hetk pead KÕIK varuosad tellima kuskilt netist. viimase paari aastaga on uksed sulgenud praktiliselt pooled eesti tsiklipoed. sinusugused reifendirecti eelistajad ainult soodustavad seda tendentsi. rohkem põhjuseid minu väide ei vaja.
aga meil on vaba maa ning eks igaüks tee nagu heaks arvab.

Tea, kas ma peaks selle avalduse peale hakkama Tere piima jooma, et Kruuda poiss saaks rallit sõita?
Või oleks pidanud autoäri hiilgeaegadel ainult Eestist ostma ja mitte ise Saksast tooma? Et mingi autoärikas õnnelikuks saaks?
Lõppudelõpuks on poepidamine siiski äri ja heast tahtest ma küll ei tea kedagi sellega tegelevat. Konkurents paneb asjad paika ja kui hinnad laes, tuleb netist osta.
Sellest on ka Eesti poodnikud aru hakanud saama. Ühe konkreetse rehvi hind oli näiteks 2 aastat tagasi reifendirektiga võrreldes pea poole kallim. Aasta tagasi aga kõigest 50kr.

Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas makuke »

Ehk on kellegile abiks kogemus. masinaka 600cc ninja. Dunlop sportmax oli 3000km all, pidas hästi aga kulumist mõõtsid peale igat sõitu silmaga. Bridgestone BT014 oli suhteliselt samasse kategooriasse! Nüüd Ostsin paljukiidetud Bridgestone BT023, pidavat olema kulumisvastaste lisanditega. Koju sõites tutika rehviga hakkas vihma kallama eile. Testisin siis pidamist ja tundus, et seda on enam kui küll.


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas oxide »

dunlop kulub tõesti kiiresti.endal kah kogemus sellise rehviga.rohkem küll ei osta.samas oli mul rattal ostes all continental,millel oli jääk mingi 2 mm max.ja see kestis mingi 3000 kilti veel.


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas madjs »

Vaadates teema pealkirja siis tundub, et parem rehv on see mis jääb liikumisvahendi paremale küljele, või siis asetseb teiste rehvidega võrreldes paremal :roll:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

oxide kirjutas:

dunlop kulub tõesti kiiresti.endal kah kogemus sellise rehviga.rohkem küll ei osta.samas oli mul rattal ostes all continental,millel oli jääk mingi 2 mm max.ja see kestis mingi 3000 kilti veel.

dunlopeid on ju mitmeid,sportmax ongi kiire kulumisega(8000km ja päris närakas),roadsmart kestab hästi.


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

On kellelgi kogemusi ja oskab kommenteerida Continental SportAttac rehvi?


Jussike
Postitusi: 264
Liitunud: 18 Nov 2007, 13:18
Tsikkel: Gixxer

Re: Milline rehv on parem?

Lugemata postitus Postitas Jussike »

Sõidab mis kole, olen kogenud palju kehvemaid, paremad on veel proovimatta.
Reklaami ei julge teha, mine tea äkki saab nahapeale.
RoadAttack´il aga kahe soti eest mustrit rohkem ja pidamine pea sarnane, küll
aga prohviil tiba nö.touringu tüüpi.
Kui pidamist tahad siis RaceAttack. :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”