Krossikumm

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Krossikumm

Lugemata postitus Postitas virkostein »

olen kuulnud et originaal krossikummid maksavad kuskil 500-800kr (peavad minuteada kauem vastu) ning mitte originaal või lihtsalt vene toodang maksab kuskil 300-500kr (kuluvad kiiremini)ma ei tea, et kas need hinnad on kindlasti nii, olen ainult kuulnud. küsimus on nüüd selles, et kumba oleks mõtekam osta ning kust neid halvemaid kumme saab??? millega muud harrastajad krossitajad sõidavad?


Eat your veggies, little people

siim999

Lugemata postitus Postitas siim999 »

tere.
minu enda arvamus on et vene kumm on suhteliselt kõva. niikaua kui sa asfaldile ei kipu. aga mine vaata tähetorni all asuvasse motopoodi(kloostrimetsa motopood) seal on kindlasti vene kumme kohal(ka naelkumme).

terv,
siim
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Aga äkki sa kõigepealt seletad oma mõtteloogikat, et mis asi on "originaal krossikumm"?
Kasutaja avatar

Teema algataja
virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas virkostein »

minu mõtte järgi on originaal krossikumm väga kvaliteetselt tehtud ja mõne teada tuntud firma oma vb
Eat your veggies, little people
Kasutaja avatar

morris
Postitusi: 272
Liitunud: 03 Nov 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas morris »

siim999 kirjutas:
tere.
minu enda arvamus on et vene kumm on suhteliselt kõva. niikaua kui sa asfaldile ei kipu. aga mine vaata tähetorni all asuvasse motopoodi(kloostrimetsa motopood) seal on kindlasti vene kumme kohal(ka naelkumme).

terv,
siim

Sa ilmselt pidasid silmas teletorni ... Tallinnas ... vähemalt sealkandis küll, tähetorni pole ;)

Aga sinna poodi võib vaatama minna küll. Möödunud nädalal oli seal mõned krossikummid müügil küll. Hinnad ... vaatasin 5.0 tagakummi ... hind oli 850 .. vist.
Lenksuga kartauto
Nutcase .. Cracked Craniums MC

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

See kas vene oma või originaal või mitte jne ei puutu üldse asjasse kulumise suhtes.
Loeb kummisegu. Ja vastavalt valida millisel pinnasel sõidetakse.

Kui pinnas erinev kogu aeg tuleb leida mingi enduro kumm, universaalne.

Kui selle asja selgeks teed siis saad aru, et 500 kroonine "vene" kumm võib näiteks kallim olla kui 1500 kroonine Michelin ( selle kontekstis siis "originaal")
Ehk siis tuleb valima õige kumm. Selleks milleks vaja.
Kui sõidad liiva sees siis ostad liivakummi sest muud ei vii edasi ja pole pointi "mittekulumatul" kummil.

Kas ongi kombeks enne küsida ja mitte midagi proovida mõelda ?
Kasutaja avatar

Teema algataja
virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas virkostein »

mul on vaja kummi mis sõidaks mullal ja natuke ka mudal, tagakummi, hea oleks kui ei ületaks 750 piiri, tahaks siiski odavamalt, kus müüjakse odavalt krossikumme? või kas keegi müüb?
Eat your veggies, little people
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

No kui originaalkummidele hammas peale ei hakka, siis pead võltskummidega sõitma
Kasutaja avatar

Teema algataja
virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas virkostein »

aga kust neid võltskumme müüakse??? palju hinnaks on?
Eat your veggies, little people
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kas sa loodad et siia nüüd postitatakse "võltskummipoed" või???
Ma pakun et "võltskummidele" spetsialiseerunud poode ei ole, tee tiir motopoodides, alusta eelpool mainitud teletorni all olevast.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Kas tohib sulle öelda, et sa hakkad veits (hale) koomiliseks muutuma. Ma olen siiani märganud, et tsiklirahvas on tegus ja on nõus ka ise veidi vaeva nägema. Sul on arvuti ma näen, veits kodutööd on ju võimalik ise ka teha? Eriti kui sulle seda ka paar korda vihjatakse juba.

Võta nüüd selline tootja nagu MITAS. Peaks sinu nõudmistega sobima, nii valiku, kui hinna poolest. Toksi otsingusse kuhugi siisse, pane nt Mitas ja Eesti, Estonia vms ka ja vaata mis vastuseks saad. tavaliselt ilmuvad maaletoojad, diilerid, tüübitabelid, hinnakirjad. Helista, uuri ja saad.
Veel üks vihje..helista juba mainitud Teletorni motopoodi ja küsi Mitast.

Krt mulle ei meeldi selliseid kiju kirjutada, aga veits oli nagu vaja. Sul on joone alla kirjas "miks kõik on nii" Ma olen aru saanud, et see lause seal joone all peaks kirjutajat iseloomustama..usu mind sa ei saa kunagi midagi teada miks on nii, kui ise vaeva ei näe...

Kk
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kuna arvatavasti hakkab siin varsti "koomilisi" küsimusi uuesti sadama, ennetan ma selle ning panen teema kinni, kuna leian, et paljude inimeste koostöös on probleem lahendatud ja teemaalgataja on õigele teele suunatud.

primo 8)
Challenge the Adventure.Ride The World
Suletud

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”