Rehvid torkekindlaks

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Teema algataja
AABE

Rehvid torkekindlaks

Lugemata postitus Postitas AABE »

Uus toode Eesti turul.

Slime rehvide eeltöötlusvahend.

Torke korral paikab automaatselt 3mm (sisekummiga rehvid)/ 6mm (sisekummita rehvid) augud.

Ühe rehvi töötlemiseks kulub keskmiselt 240ml SLIME-i.

Rohkem infi Slime kohta

Pilt

kult
Postitusi: 239
Liitunud: 31 Okt 2004, 23:22
Asukoht: Villike, kotun
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kult »

Kas on ka rehvivahetajasõbralik?
S.t. et igatsugu vahutatud rehve ei taha ükski rehvitöökoda näha.
Ummamuudu...

Teema algataja
AABE

Lugemata postitus Postitas AABE »

See pole vaht.

Tegemist on geeliga, mis ratta liikudes kandub tsentrifugaaljõuga rehvi sisepinnale ja torke puhul täidab automaatselt augud.

Põhimõtteliselt puudub vajadus peale torget rehvi vahetada. Ja tõenäoliselt ei saa torkest arugi kui juhuslikult nael pole rehvi kinni jäänud.

Aine ei kleepu rehvi ega velje külge tugevalt kinni. nii, et väikese lapipühkega on jäägid kergelt eemaldatavad.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ülikõva asi!
Analoogseid tooted kasuvad enamus USA rattureid kes pikemaid otsi sõidavad. Ainsaks puuduseks on see et ei kaitse külje pealt tuleva torke eest, aga selleks peab ikka totaalne ebaõnn olema et sellelt suunalt torkeauku saada.
Rehvi tasakaalu jäämise üle võib vaielda ...
Tundub igatahes et nüüd saab vahuballooni võrra küljekottidese rohkem ruumi!

terv
kris.
XVZ-3 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

rix125
Postitusi: 182
Liitunud: 01 Sept 2004, 15:11
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas rix125 »

Mul läks kord esikumm katki aga see vaht ei aidanud üldse. Sama oli mu onuga, aga tal läks tagakumm ja lasi ka vahu sisse ja juba teist korda polnus sellest kasu. Mina näiteks seda vahtu ei usalda enam. See uus toode võiks ikka toimida ka.
Kasutaja avatar

Nobody56
Postitusi: 46
Liitunud: 27 Juun 2004, 13:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Nobody56 »

rix125 kirjutas:
Mul läks kord esikumm katki aga see vaht ei aidanud üldse. Sama oli mu onuga, aga tal läks tagakumm ja lasi ka vahu sisse ja juba teist korda polnus sellest kasu. Mina näiteks seda vahtu ei usalda enam. See uus toode võiks ikka toimida ka.
Samas oma silmaga nähtud tõestust kuidas kaks korda on vaht teinud autokummiga imesi. Korra oli autol auk rehvis, niiet rehv pooel tunniga tühjenes, balloon täitis rehvi, pisike sõit ja oli korras. Eelmine kevad sai ka esikummil parandatud tühjenemine ja auto on siiani seisnud ja kumm täis. Ma usun täiesti sellesse vahtu, kuid tihti tehakse viga vahu enda kastuamisel.
2 ratast, iga kell!
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Püsige teemas. Teile öeldi, et see toode pole vaht.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Nii, uurisin veidi USA Venture foorumist infot. Paraku Slime-i kohta midagi head ei kuulnud, olevat selline "TV-Shop" tüüpi toode :-(. Professionaalid kasutavad näiteks hoopis sellist möginat http://www.ride-on.com/ . Ka mõned võrdlustestid mida webist leidsin ei rääkinud Slime-st eriti head.
Toode iseenesest on ülipõnev aga endale ostaks siiski pigem mõned parema reitinguga brändi :-(

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

Teema algataja
AABE

Lugemata postitus Postitas AABE »

Hi Kris,

Järsku paned mõne lingi nendest võrdlevatest testidest ja sellest TV-Shopi jutust :shock:

Seniks üks test kus Slime testiti kiirustel 150mph.


http://www.motrax.co.uk/Maintenance/Sli ... _test.html

BTW leidsin ise ka Ride-on kodulehelt mõne kergelt negatiivse varjundiga kommi, aga neisse suhtuks :lol:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”