Rehvi parandamine nööriga

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas mmz »

Sai tagarehvi korralik kruvi sisse sõidetud ja ajutiselt nööriga parandatud. Kuna rehv on pea tutikas, ei tahaks nagu uut osta (170 EUR väljaminek). Kas tsiklirehvi üldse kannatab kuidagi parandada, et asi korralik ja turvaline jääks? Ei tahaks ühel hetkel kraavis olles avastada, et ei pidanud nii vastu nagu oleks võinud.



Kasutaja avatar

Putukas
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Apr 2007, 18:06
Tsikkel: R6
Asukoht: Pealinn

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Putukas »

Ma tean, mida Sa tunned! Mina sõitsin paar aastat tagasi oma tutika rehvi juba paar tundi peale allapanekut katki. Üldiselt vist tsiklirehve ikka ei parandata, sest niipalju kui ma enda oma kohta uurisin tol korral, siis ei nõustunud keegi seda tööd oma hingele võtma. Samas mul oli muidugi lõikehaav, äkki kruviauku on nõus keegi lappima. Aga tahad tõesti riskida ja parandatud rehviga sõita? Mina süda küll rahu ei annaks...

You're Driving Me Mad
Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mmz »

Lõikehaavaga on rehvistruktuur ilmselt juba oluliselt kahjustada saanud ja seda vast tõesti ei päästa. Mul aga torkeauk vot sellises kohas: Pilt

Kasutaja avatar

Kaszpar
Postitusi: 227
Liitunud: 14 Apr 2008, 21:09

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kaszpar »

Sain ka kunagi kruvi. Oleks kohe lasknud lapi panna aga tol õhtul olid kõik kohad kinni ja siis sai nöör pandud ajutiselt. Peale paari päeva sain kuskile rehviremonti, kus võeti nöör välja ja pandi lapp asemele. Pidas küll kenasti. Kui õigesti mäletan oli see Järvel, kuskil seal endise Järve keskuse juures. Kuigi jah, ega nad ütlesid ka et see lapi panemine on nagu on- mingit garantiid ei andnud. Aga noh mina sõitsin kõvasti veel tolle rehviga.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Sten »

Mitte küll lapp aga "seen" sobib kruvi või pisema augu lappimiseks hästi. Selle äratulekut ei pea kartma .
Aga kindlasti pärast uuesti tasakaalu panna !

Pilt

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mmz »

Gornholio, oskad sa öelda mõne koha, kes sellise töö kvaliteetselt ära teeks?
Ilmselt ostan ise siiski uue rehvi, kuigi ühes üsna tuntud motofirmas öeldi mulle täna, et jäta nöör sisse, küll peab. :shock:
Seenega parandamise kohta on isegi kirjutatud Dunlopi kodulehel, kus lubatakse sellist auku täiesti lappida, kuid esimesed 24 tundi ei tohiks sõita kiiremini kui 80 km/h ja hiljem ei tohiks maksimaalne kiirus kunagi ületada 120 km/h. See lisab küll kindlustunnet, ent vaevalt kogu aeg kiirus alla selle oleks. Äkki leidub siit keegi, kes sellist rehvi hea hinnaga soovib? Kulumist on täpselt nii palju, et sissesõit on ära tehtud. :)

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Sten »

Sellega peaks hakkam saama iga normaalne rehvitöödega tegelev ettevõte ... Nööri ei julgeks minagi jätta , sest sellel ei ole pidamist . Aga kui seen paigaldatud kenasti liimiga ja eelnevalt pinnad kenasti abrasiiviga töödeldud , siis ei ole küll hirmu sõita mis iganes kiirusel . Võib ainult see juhtuda et kui rehv hakkab näiteks 5 a pärast koostiselt meenutama Sprite pudelit võib hakata sealt kohast paremini mõranema , kuna karkassi üks tuginööridest võib olla katki . Arvestusega , et sõidetakse enamvähem 1 rehv hooajaga surnuks , siis pole vaja karta.

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

mart211

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mmz kirjutas:

Gornholio, oskad sa öelda mõne koha, kes sellise töö kvaliteetselt ära teeks?
Ilmselt ostan ise siiski uue rehvi, kuigi ühes üsna tuntud motofirmas öeldi mulle täna, et jäta nöör sisse, küll peab. :shock:
Seenega parandamise kohta on isegi kirjutatud Dunlopi kodulehel, kus lubatakse sellist auku täiesti lappida, kuid esimesed 24 tundi ei tohiks sõita kiiremini kui 80 km/h ja hiljem ei tohiks maksimaalne kiirus kunagi ületada 120 km/h. See lisab küll kindlustunnet, ent vaevalt kogu aeg kiirus alla selle oleks. Äkki leidub siit keegi, kes sellist rehvi hea hinnaga soovib? Kulumist on täpselt nii palju, et sissesõit on ära tehtud. :)

Mina olen nööriga rehve sõitnud lõpuni küll. Kahjuks suuri kiiruseid ei ole nendel katsetanud ja üle nädala sama rehviga kunagi ei sõida. Mõni rehv lasi lihtsalt õhku välja. Jooksis paari päevaga tühjaks. Lõhki ei lennanud neist ükski ja see nöör sealt seest välja ei tule. Loomulikult oleneb panijast ka. Kui sa ikka ei julge sellisega sõita, anna teada mis rehv on ja ütle hind mis sa ta eest soovid.
OT: Ja ma olen selliseid tutikaid rehve kaks kolm korda saanud "tasuta" rehvivahetuspunktist. Alati kujutan ette kui tige see omanik võis olla :twisted: Räige papp vasta taevast lastud ikka.

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas andryy »

mart211 kirjutas:
mmz kirjutas:

Gornholio, oskad sa öelda mõne koha, kes sellise töö kvaliteetselt ära teeks?
Ilmselt ostan ise siiski uue rehvi, kuigi ühes üsna tuntud motofirmas öeldi mulle täna, et jäta nöör sisse, küll peab. :shock:
Seenega parandamise kohta on isegi kirjutatud Dunlopi kodulehel, kus lubatakse sellist auku täiesti lappida, kuid esimesed 24 tundi ei tohiks sõita kiiremini kui 80 km/h ja hiljem ei tohiks maksimaalne kiirus kunagi ületada 120 km/h. See lisab küll kindlustunnet, ent vaevalt kogu aeg kiirus alla selle oleks. Äkki leidub siit keegi, kes sellist rehvi hea hinnaga soovib? Kulumist on täpselt nii palju, et sissesõit on ära tehtud. :)

Mina olen nööriga rehve sõitnud lõpuni küll. Kahjuks suuri kiiruseid ei ole nendel katsetanud ja üle nädala sama rehviga kunagi ei sõida. Mõni rehv lasi lihtsalt õhku välja. Jooksis paari päevaga tühjaks. Lõhki ei lennanud neist ükski ja see nöör sealt seest välja ei tule. Loomulikult oleneb panijast ka. Kui sa ikka ei julge sellisega sõita, anna teada mis rehv on ja ütle hind mis sa ta eest soovid.
OT: Ja ma olen selliseid tutikaid rehve kaks kolm korda saanud "tasuta" rehvivahetuspunktist. Alati kujutan ette kui tige see omanik võis olla :twisted: Räige papp vasta taevast lastud ikka.

Lasin parandata oma rehve umbes 3-4 korda nööriga ja rehvi maha võtmata,rehvi mõõdud 180/190-50/55,sõitsin rattaga samad rehvi ilusti siledaks ja rattaga sõitsin suuremas osas kahekesi + ratta mass 250 kg ja minul pole kordagi nöör välja lendanud ega õhku läbi lasknud.
Üks kord sattus tuttikas rehv küljel lõike sees umbes 5 cm,seda tehti korda "vulkaneseerimisega" ei mäleta kuidas see sõna õige on,aeit kuumaks ja pandi midagi vahele :wack: ja see ka kestab muretult.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Sten »

Vulkaniseeriti siis jah . Aga kui külg lõhutud , ja veel 5 cm , siis ma tahaks seda rehvimeest näha , kes oli nõus selle "korda tegema " . (togi) Äkki ta vihkas tsikliste ja tahtis et üks vähem oleks ????

Või on see jutt kuidagi sinu allkirjaga seotud ? :wack:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas andryy »

Gornholio kirjutas:

Vulkaniseeriti siis jah . Aga kui külg lõhutud , ja veel 5 cm , siis ma tahaks seda rehvimeest näha , kes oli nõus selle "korda tegema " . (togi) Äkki ta vihkas tsikliste ja tahtis et üks vähem oleks ????

Või on see jutt kuidagi sinu allkirjaga seotud ? :wack:

Otsisin mõõdulinti välja ja arvatavasti valetasin 5cm kohta,3cm mitte rohkem.
Mehed kes tegid ikka päris palju aastaid sellega tegelenud ja minule ütlesid et peab ja ei juhtu midagi.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Oleneb kas selle 3 cm peal oli ka karkassi katki või mitte. Ja neid tegijaid on ka ju igasuguseid. Mul isa on ka selline vend, kelle kõik on "ah käib küll ja veel"!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Sten »

Eks see kindlasti kõlab norimisena aga siiski ...

Alloleval on küll 0 ` all olev karkas on metallist aga mõte jääb samaks .

Kenasti on näha , kus ja kuidas on karkas ehitatud , seega kui sinna tekitada kasvõi 3cm lõhe , siis türaküllmaeivõimõista kuidas kellegil on tahtmine seda remontida , eriti veel külje pealt . Kuna mata kehvakene , siis ei viitsi praegu hakata välja arvutama , kui palju tsentrifugaaljõudu mõjub ühekordsele küljekarkasile kiirusel näiteks 150 km/h.

Pilt

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

Tuono

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mmz kirjutas:

Gornholio, oskad sa öelda mõne koha, kes sellise töö kvaliteetselt ära teeks?
Ilmselt ostan ise siiski uue rehvi, kuigi ühes üsna tuntud motofirmas öeldi mulle täna, et jäta nöör sisse, küll peab. :shock:
Seenega parandamise kohta on isegi kirjutatud Dunlopi kodulehel, kus lubatakse sellist auku täiesti lappida, kuid esimesed 24 tundi ei tohiks sõita kiiremini kui 80 km/h ja hiljem ei tohiks maksimaalne kiirus kunagi ületada 120 km/h. See lisab küll kindlustunnet, ent vaevalt kogu aeg kiirus alla selle oleks. Äkki leidub siit keegi, kes sellist rehvi hea hinnaga soovib? Kulumist on täpselt nii palju, et sissesõit on ära tehtud. :)

Nööriga parandatud rehviga sõidetud 200+km/h ja ei juhtunud midagi!

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Sten »

Tuono kirjutas:

Nööriga parandatud rehviga sõidetud 200+km/h ja ei juhtunud midagi!

Kummita nikkumisel ei pruugi ka alati rasedaks jääda !

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Sain kah kruvi kummi ja kodunt kaugel, tõmbasin nööri sisse ja sõitsin kummi lõpuni, ei juhtunud miskitki!

Kasutaja avatar

westel
Postitusi: 559
Liitunud: 02 Juun 2004, 09:49
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas westel »

Vabalt saab parandada, sõidetud ka parandatud rehviga rinkat nii et vähe ei ole :wink:
Kui tühjaks läheb, siis aint susinaga (nii et hakkab tunda andma) pauguga vaevalt lõhki läheb

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Meil on ilmselt üks kaasaegsemaid rehvitöökodasi Eestis ja on olemas kõikvõimalikud vulkanisaatorid, seened, nöörid ja vedel tublesskihid jne ja üldjuhul avalikel teedel kasutatavaid tsiklirehve ikkagi ei paranda. On erandeid ja oleme tagarehve lappinud. Rasvanöör on tegelikult hädaabiks, et kulgeda lähima rehvivahetuspunktini. Tsiklirehvide kordid on nii tihedad, et torke korral peaaegu puudub võimalus, et need vigastada ei saa nii, et tasub järeldusi teha...

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Gornholio kirjutas:

Kummita nikkumisel ei pruugi ka alati rasedaks jääda !

Gornholio kirjutas:

Nööri ei julgeks minagi jätta , sest sellel ei ole pidamist .

(w)
Äkki oskad öelda kellel midagi juhtus konkreetselt, peale vastuse " ma kuskilt kuulsin-lugesin"?
Muidugi kui rahakott kannatab siis osta uus.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

westel kirjutas:

Vabalt saab parandada, sõidetud ka parandatud rehviga rinkat nii et vähe ei ole :wink:
Kui tühjaks läheb, siis aint susinaga (nii et hakkab tunda andma) pauguga vaevalt lõhki läheb

Rehv ei lähegi tavaliselt pauguga, lihtsalt viskab muna üles ja järgmine hetk oled seal kuhu füüsikaseadused ja jumal juhatavad. Lapsena leidsin lennukipommi ja saagisin pooleks, ei juhtunud midagi aga ei soovitaks siiski seda teistel proovida.


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

No ma ei tea.... ei ole elus kõik mustvalge, et võib/ ei või.
Kui oleks sisselõige, oleks lugu teine, aga mingi tühja kruvi või naelaaugu pärast mina küll kohe uut rehvi ei ostaks. Endal peavad ka silmad peas olema, reeglina maailmas asjad siiski ongi sellised, nagu välja paistavad. St kui näeb s**t välja, siis ongi s**t. Ja kui ei näe, siis enamasti ka asi töötab. St paranda ära ja vaata talle otsa. Ning siis otsusta. Head mehed. Lõpuni sõitnud sileda ja narmendava rehviga sõita ei kardeta, aga mingi auguke uues rehvis põhjustab hirmu. See pauk võib sellise rehviga millalgi isegi käia, aga see juhtub SIIS, kui see rehv on juba ammu LIIGA pastlaks sõidetud. Aga pastlaga käna käimiseks ei pea see rehv ju üldse lõhki minemagi! Tervet mõistust, poisid!

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Matz
Postitusi: 12
Liitunud: 09 Mär 2011, 19:07
Tsikkel: VT600C
Asukoht: Tallinn

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Matz »

Paari aasta eest paigati mul tagarehv seestpoolt lapiga, tegu oli ca 15mm noa torkega. Pidas väga hästi hooaja lõpuni ning talus ka mõnd kiiremat lõiku. Aga targad soovitavad kindlasti vahetada.

Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas mmz »

Panen antud katkise rehvi 0,1 eurose alghinnaga osta.ee oksjonile. Kes rahulikuma sõiduga, see saab omale hea ja korraliku rehvi odavamalt kätte. Sissesõit minu poolt tehtud ja ostjale jääb vaid allapaneku vaev. :)
Hetkel parandatud nööriga, mis 30km kenasti rõhku on hoidnud kuid püsivama või kindlama lahenduse jätan ostja otsustada/teha.


Nuclear
Postitusi: 225
Liitunud: 14 Juun 2007, 13:04
Asukoht: Tallinn

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Nuclear »

mmz kirjutas:

Sai tagarehvi korralik kruvi sisse sõidetud ja ajutiselt nööriga parandatud. Kuna rehv on pea tutikas, ei tahaks nagu uut osta (170 EUR väljaminek). Kas tsiklirehvi üldse kannatab kuidagi parandada, et asi korralik ja turvaline jääks? Ei tahaks ühel hetkel kraavis olles avastada, et ei pidanud nii vastu nagu oleks võinud.

Suht pastlaks sõidetud tagarehv peale nööri panekut õhku enam ei pidanud. Kuuldava susina saatel ööpäevaga jooksis tühjaks.

Terv

Silmad kardavad, käed teevad.

Marko512
Postitusi: 49
Liitunud: 16 Veebr 2010, 15:19
Tsikkel: Honda CRF450R -02

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Marko512 »

Tsikli rehvile on kõige mõistlikum seen või lapp.aga selle nööri saad lasta veel isegi ümber teha.võtavad selle välja ja asendavad seenega näiteks.

Jack Daniels juba mööda ei löö.
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Aegu ammuseid tagasi sain ka ühe pea tutika rehvi, millel kruvi sees oli. Lasin seene paigaldada ja sõitsin sellega muretult nii üksi, kaksi, üle saja ja alla saja. Tripil sai kahekesi käidud põhja soomes ja ei juhtunud sellega midagi. Rattaks oli siis Kawakas ZR-7 750.
Tea kui palju sulle sellest nüüd abi oli, aga selline oli minu kogemus.
Nüüd on kodaratega tsikkel ja rehvitöögada on alati paagikotis kaasa 8)

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Vint »

Nii palju jahvatamist tühja pärast. :) ( Olen töötanud rehvipostis ja lappinud alates tsikli rehvidest kuni rekkade ja veel suuremate rehvideni välja.)

Nöör on ajutine lahendus. Jah se võib pidada rehvi eluea lõpuni kuid, soovitatav on paik sisse panna. Seega tuleb se ajutiseks kiir lahenduseks lugeda!

Seent võib usaldada, kuid selleks tuleb juba nii või teisiti rehvi montaas teha, siin on määravaks südametunnistus või olukrd auguga. Tasub kaaluda paiga lisamist.
(Suuremate torgete puhul on seen vaid augu täiteks, et vesi rehvi kihtide vahele ei pääseks.)
Kogu se jutt kehtib pealmise torke puhul. Küljepealsete vigastustega me lihtsalt ei tegelenud tookord, kuna polnud vastavaid vahendeid.

(Kas selle kohta mingi teema juba pole kuskil? Või tegi Motokas saate? Midagi justkui meenuks kuskilt varasemast... )

Hiljem: http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Bike+ ... amine.aspx

Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas mmz »

Igaljuhul, kes soodsa hinnaga head, sisuliselt vaid sissesõidu läbinud rehvi soovib, võib selle soetada oksjonilt - http://www.osta.ee/25542147 :)

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

mmz kirjutas:

Igaljuhul, kes soodsa hinnaga head, sisuliselt vaid sissesõidu läbinud rehvi soovib, võib selle soetada oksjonilt - http://www.osta.ee/25542147 :)

28 päeva :shock:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Teema algataja
mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvi parandamine nööriga

Lugemata postitus Postitas mmz »

Suurem osa alustab ilmselt hooaega siiski aprilli lõpp-mai algus, kui liiv ja soolad teedelt enam-vähem pühitud. Sellest ka oksjoni pikkus. Enne hooaja avapauku Pärnus oleks uus rehv all. :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”