Pirelli Diablo Sport rehvid.

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Tere!

Mul on käsil kevadeks oma rattale uute rehvide ostmine. Siiani on sõelale jäänud Pirelli Diablo Sport rehvid. Küsiks siinkohal, et kas kellelgi on kogemusi nende rehvidega ja julgeks oma kogemusi jagada?

http://www.ebay.co.uk/itm/Pirelli-Diabl ... 1e7ff78773

Sõidan põhiliselt linnas ja natuke ka maanteel. Legaalset kiirust ületan ülivähe ja üliharva - ringrada ei sõida.

Simo.

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas korke »

siis mine otsi endale prygikonteineri kõrvalt suvalised käsnad :twisted: :mrgreen:

simo5555 kirjutas:

Sõidan põhiliselt linnas ja natuke ka maanteel. Legaalset kiirust ületan ülivähe ja üliharva - ringrada ei sõida.

Simo.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

kriz123
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Mai 2013, 19:38
Tsikkel: Yamaha r1

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas kriz123 »

On endal kuu aega need samad rehvid ratta all olnud. Pidamist on ja siiamaani olen rahul nendega. Segu on küll suht pehme nii et burnoute ei tasu väga teha :D


mart211

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

korke kirjutas:

siis mine otsi endale prygikonteineri kõrvalt suvalised käsnad :twisted: :mrgreen:

simo5555 kirjutas:

Sõidan põhiliselt linnas ja natuke ka maanteel. Legaalset kiirust ületan ülivähe ja üliharva - ringrada ei sõida.

Simo.

Ei, krt need minu omad :mrgreen:

Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Pan »

Eelmisel suvel kasutasin tagumise rehvina Diablot. Minule tundus just pigem natuke kõva võitu ja vihmaga läks veidi libedaks. Kuivaga probleeme polnud. Suureks eeliseks on muidugi hind. Üldiselt ostaks teinegi kord kui mõistliku hinnaga kätte saaks.

Kilte sain selle rehviga muide täpselt 7001 (tõsi küll, välja nägi see siis juba selline:) https://dl.dropboxusercontent.com/u/991 ... 8-1296.jpg

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.

will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas will111 »

siit tõmbaks küll veel oma 5 kilti juurdegi, niit alles napilt hoiatab :lol:


raizz
Postitusi: 59
Liitunud: 08 Mai 2012, 17:19
Tsikkel: xj600, z750s

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas raizz »

Pidamise üle ei kurda , aga läbisõit jäi 4500 km e. siis kulub kiiresti.


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas extremist »

Minagi olen nendega ligi 7000km sõitnud ja kulumine on minimaalne, saaks arvatavasti 3x samapalju veel sõita. Eks raskusest tingitud, koos rattaga on meil kaalu alla 200kg. Väga OK rehvid minu meelest.


zx12r

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Kuivaga on rehvil pidamine normaalne, märjaga üsna kehv. Kuid kulub ikkagi kiiresti kuidagi.

Järgmiseks seda enam kindlasti ei võta.

Kasutaja avatar

Kalmer
Postitusi: 546
Liitunud: 15 Aug 2007, 18:20
Tsikkel: Intruder1500
Asukoht: Koeru
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Kalmer »

zx12r kirjutas:

Kuivaga on rehvil pidamine normaalne, märjaga üsna kehv. Kuid kulub ikkagi kiiresti kuidagi.

Järgmiseks seda enam kindlasti ei võta.

Ma panin ka vihmaga külje maha,nüüd proovin metzler z6 (oli vist) :bsmile:

https://saunakuut6.webnode.com/trip-advisor/
Parimad Järvamaa saunad,kümblustünnid rendiks.
Viis8172566

Kasutaja avatar

Veikosib
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2012, 21:19
Tsikkel: R1
Asukoht: Tallinn

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Veikosib »

extremist kirjutas:

Minagi olen nendega ligi 7000km sõitnud ja kulumine on minimaalne, saaks arvatavasti 3x samapalju veel sõita.

Not to be taken as insult....aga mida hekki? 7K sõidetud ja veel 21K ühesama rehviga?!? See on siis nagu su profiilistki näha mingi 125'se võrri all???
Minu käes pidas vastu ei vähem ega rohkem kui 6K ja siis oli olukord üsna jube. Samamoodi kiidan selle rehvi hinda ja kuvia-ilma käitumist...aga sügisesse temaga kahjuks asja pole! Samas, pole siiani näinud ühtki rehvi mis vihmas ülihead grippi pakuks! :(
Btw - saan aidata ka hea hinnaga Diablo soetamisel...tarneaega 2-3 päeva! Huvilised kirjutavad PMi! :ner:


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas extremist »

Ok tunnistan 21k veel vist palju pakutud aga 20k kokku on täitsa võimalik.

Kasutaja avatar

lebokas
Postitusi: 213
Liitunud: 12 Apr 2013, 20:50
Tsikkel: RIP-Suzuki GSX600,´Thunderace´
Asukoht: Vantaa
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas lebokas »

Diablo- k6ige kehvemad rehvid yldse, millega mina olen s6itnud. :D Pidavust pole ollagi. Kui driftimist harrastad, siis hea valik ;)


mart211

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

lebokas kirjutas:

Pidavust pole ollagi. Kui driftimist harrastad, siis hea valik ;)

Ja vot nii ongi :mrgreen: Meie üks lemmikumaid driftirehve!
Kes pidamist otsib, siis Bridgestone S20 või Michelin Pilot Power, kes hinda otsib siis Diablo käib kah.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas will111 »

hea info, võite siis mulle pakkuda oma poolkulunud tagumisi diablosid mõõdus kuni 160 :D aga ma loodan, et see libedus pole siis nii, et peab peab peab ja järsku LAKS pidamine null! :lol:


mart211

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

will111 kirjutas:

hea info, võite siis mulle pakkuda oma poolkulunud tagumisi diablosid mõõdus kuni 160 :D aga ma loodan, et see libedus pole siis nii, et peab peab peab ja järsku LAKS pidamine null! :lol:

Ei, seepärast ta hea rehv meie jaoks ongi. Peab ühte moodi(või sarnaselt) pea igas olukorras. Muidugi külmalt, kuumalt, ülikuumalt ja vihmas on veidi erinevused, kuid mitte nii hullult kui Dunlop rehvidel. Näiteks kõige stabiilsem rehv mida mina kunagi kasutanud olen on BT020. Vihmas, kuumas, külmas, igal jumala juhul käitub ühte moodi. Samuti Michelin Pilot Road. Need kaks on ikka driftikunnid.

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Suur aitähh arvamuste eest :D

Kasutaja Tramm66 soovitas mulle veel selliseid rehve: http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&action=5592
Kellelgi nendega on kogemusi? On asisemad kui Diablod? Hind on kah täiesti aksepteeritav.

Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 552
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Kox »

On küll kogemus.
Koguni selline, et eelmine rehv oli Diablo.
Tuntav vahe on ikka Bridgestone kasuks.
Niiskemates oludes Diablo keerles ikka väga kergest gaasist juba Superduke all tühja.

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08

mart211

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mart211 »

simo5555 kirjutas:

Suur aitähh arvamuste eest :D

Kasutaja Tramm66 soovitas mulle veel selliseid rehve: http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&action=5592
Kellelgi nendega on kogemusi? On asisemad kui Diablod? Hind on kah täiesti aksepteeritav.

Need on juba asjalikud rehvid. Nendega meie driftida ei saa, pidamine liiga hea :D


reimps

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas reimps »

Naljakas, nii Diablo kui Piloti vihmavariandid on väga head minu ratta ja sõidustiili jaoks. Tavalist tänavamudelit pole kummastiki aga proovinud.

Kasutaja avatar

pez
Postitusi: 164
Liitunud: 26 Sept 2006, 10:31
Tsikkel: Yamaha R1, KTM 530 EXC
Asukoht: Australia

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas pez »

korke kirjutas:

siis mine otsi endale prygikonteineri kõrvalt suvalised käsnad :twisted: :mrgreen:

simo5555 kirjutas:

Sõidan põhiliselt linnas ja natuke ka maanteel. Legaalset kiirust ületan ülivähe ja üliharva - ringrada ei sõida.

Simo.

Korke kui kõik sinusugused streetracerid ja "rajaässad" ei ole siis, pole mõtet korralike rehve alla panna w? Vaid peaks mingid suvalised plastiku junnid alla keerama? Hea jutt :lol:

Just for the Ride!
Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Kuna sa mainisid, et sõidad suurema osa ajast legaalsetel kiirustel ja ringrada ei sõida, siis soovitaks vaadata "Sport Touring" rehve. Mis mõtet on vaadata "sport" seeria rehve, mille pidamine on välja töödatud just kuiva ilma jaoks ja kuluvad palju kiiremini?

Üldjuhul korralikult sport touring rehvid maksavad natuke rohkem aga pikas perspektiivis on hinnavõit päris suur, sest rehvidega kannatab palju pikemalt sõita.
Lisaks on suurem osa sport touring rehve ka välja töötatud tsikliga reisimiseks ja selle tõttu on pidamine vihmas võimalikult heaks disainitud.

Näiteks enda ratta all (aprilia shiver 750) olen ära proovinud erinevate rehvitootjate toodangu nagu Dunlop sportmax qualifer 2, Michelin pilot power 2ct, Metzeler sportec m1 ja Pirelli Angel GT. Esimesed kolm rehvitüüpi kuulusid "pehmema" seguga sportlikumate rehvide hulka ja tagarehvide läbisõit jäi 6000-7000 km juurde. Nüüd olen aga leidnud kõige meeldivama rehvi Pirelli Angel GT näol.

Angel GT tagarehvil on hetkel 11000km läbitud ja rehvi mustrit on veel paar tuhande km'i jagu alles ja seda kõike väga agressiivse sõidustiili juures.

Pidamisest pole kunagi puudust tulnud ja alles hiljuti paduvihmaga sõites ning olukorras, kus väljas oli 5 kraadi ei tahtnud kuidagi tagarehv all tühja käija ja sai ratta ilma mingite probleemideta tagarattasse.

Tuntud ja head sport touring rehvid on : Michelin pilot road 2 või - road 3, Metzeler Z8 interact, Pirelli Angel ST või -GT, Dunlop Roadsmart 2 ja Bridgestone bt 023 ? (bridgestone'i toodanguga pole väga kursis, võib vale mudel olla)

Igatahes, edu rehvide otsimisel ja mainin ka ära, et mistahes Uus rehv (kuni 3.a vana) on parem kui vana plastmassrõngik.

Magi

Viimati muutis Magimees, 20 Okt 2013, 22:53, muudetud 2 korda kokku.
Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc
Kasutaja avatar

pez
Postitusi: 164
Liitunud: 26 Sept 2006, 10:31
Tsikkel: Yamaha R1, KTM 530 EXC
Asukoht: Australia

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas pez »

Magi jutt jumala õige, mitte nagu mõne spetsialisti soovitused :twisted:

Just for the Ride!
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1940
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Vint »

See eelmainitud diablo sobib vaid kuivale asfaltile, muud pinnased võiks välja jätta.
( On ültse kummaline, et enamus kükkis sõitjaid just selle sarnaseid vasikaninasid alla krutivadki. ) :wack:
Külg ja pikki- suunas pole mitte mingisugust, pidamist soodustavat ja vett ära juhtivat soont.
Sobilik näide; http://www.mx-power.eu/WebRoot/Store15/ ... 090-19.jpg
( Ka sellel võiks muster natuke "veel tihedam" olla. )
Isikliku kogemuse järgi, oli üllatuseks tavaline kärn, kõige parema pidamisega. Mammutiga kaheksat tehes platsil, sai vabalt kuni põlveni kallutada. Ei tekkinud kordagi kahtlust, et perse võiks alt minna, ennem muutus esi-ots ebakindlamaks.

Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Magi jutt jumala õige, mitte nagu mõne spetsialisti soovitused :twisted:

Ma kiidan selle postituse heaks :D.
Pilt

Ja nüüd pohmakat välja magama....

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Pirelli Angeleid kiidaks ise ka! Mul endal on ees Angel ST, ca 3000 km sõitnud ja... isegi mingid eriti õrnad valusooned pole veel korralikult ära kulunud pealt.
Oskab keegi muidu öelda, mis vahe on ST ja GT rehvidel?

Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Oskab keegi muidu öelda, mis vahe on ST ja GT rehvidel?

Pirelli Angel GT on Angel ST rehvi edasiarendus. Angel GT' l on natuke tesitsuguse ehitusega rehvikarkass ja muster. Lisaks on ka rehvi peal rohkem "kummi".

Kui uskuda saksa lehtede teste ja pirelli enda infot, siis GT suurim vahe ST ees on läbisõit. Väidetavalt peaks GT vastu pidama 30% kauem kui ST. Lisaks on täiustatud ka pidamisomadusi nii märja kui kuiva asfaldi korral.

Selle aasta suve alguses kuulutas Saksa suurim mootorrattaajakiri Pirelli Angel GT parimaks sport touring rehviks -> http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/news/ ... ring-tyre/

Kui veel rohkem infot vaja, siis google aitab :D

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mmz »

Palun ei! Ei ole vaja veelgi suuremat läbisõitu. :)
Ma ei suuda isegi ST-d piisavalt ära kulutada ja kardan, et pean varsti täiesti korraliku mustriga rehvi puhtalt seetõttu ära vahetama, et selle kummisegu lihtsalt aja jooksul kõvaks kätte läheb. Peale kahte hooaega näeb see välja ikka nagu tutikas, mustri mõttes saaksin sellega vist 10 aastat sõita. :)


Tuono

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mmz kirjutas:

Palun ei! Ei ole vaja veelgi suuremat läbisõitu. :)
Ma ei suuda isegi ST-d piisavalt ära kulutada ja kardan, et pean varsti täiesti korraliku mustriga rehvi puhtalt seetõttu ära vahetama, et selle kummisegu lihtsalt aja jooksul kõvaks kätte läheb. Peale kahte hooaega näeb see välja ikka nagu tutikas, mustri mõttes saaksin sellega vist 10 aastat sõita. :)

Käi rohkem sõitmas, mitte Viruringil ....., mul on pühapäeva sõitjana hooaja läbisõit üle 15t. ja hädasti oleks sellist rehvi vaja, mis V2 all kestaks hooaja :bsmile:

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas mmz »

Kui ma sõitma lähen, siis ma tegelikult ikka sõidan, mitte ei lähe oma ratast linna peale parkima. 15000 aastas Eesti mõistes ikka väga pühapäevasõitja oma ei ole. See eeldaks sisuliselt normaalse hooaja vältel igapäevaselt 100km sõitmist või siis 700km igal pühapäeval. Sellise läbisõidu saan ma nibin-nabin autoga kätte, kuigi sõidan sellega igapäevaselt pea aasta läbi. :)

Mu 14 aastat vana tsikli kogu läbisõit on 3x nii palju kui Sul ühel hooajal ja minu kohta võiks pigem öelda pühapäevasõitja, kes käibki paar korda suve jooksul mõnel ringrajal, ilusa päeva hommikul tööl ja õhtuti linna lähiümbruses kurve võtmas. Kunagi värske a-kati ja tsikli omanikuna sai muidugi kõvasti rohkem sõidetud, ent seegi ei küündinud isegi pooleni Su läbisõidust.

Eks ma ju võtsingi enda vaatevinklist ja kindlasti on minusuguseid veel, kes ei suuda tänapäevaseid sport-touring rehve ehk mõistliku aja jooksul läbi sõita. :)

Viimati muutis mmz, 20 Okt 2013, 21:56, muudetud 2 korda kokku.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”