Uued rehvid all

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Teema algataja
being
Postitusi: 49
Liitunud: 08 Apr 2015, 20:57
Tsikkel: BMW R1200RT / CBR600F

Uued rehvid all

Lugemata postitus Postitas being »

Hei!

Tahtsin lihtsalt jagada oma vaimustust uute rehvide suhtes. Sai esmaspäeval alla pandud uued Pilot Power 3 rehvid ja paar lühemat ning paar pikemat otsa tehtud nüüdseks.
Ostsin tsikli paar kuud tagasi ja all olid 2005 aastal toodetud originaalrehvid (2006 CB900F) mis olid üsna kandiliseks kulunud.
Rehvide valimine oli päris pikk protsess. Lugesin palju ja leidsin väga vastakaid arvamusi. Algselt kujunes "lõplikuks" valikuks Pilot Road 4, aga kuna enda 10 aastat vanade plastik-kivist rehvidega sai juba mõned korrad rajal käidud, siis otsustasin viimasel hetkel hoopis Pilot Power 3 kasuks. (100% road vs 85% road & 15% track Michelini sõnul).

Erinevustest siis ka. Varasemalt võisid igasugu tänavate teekonarused (rööpad jmt) tsikli balansi oluliselt mõjutada - tekitas tihti üsna ebakindla tunde. Nüüd samades kohtades sõites ei saa nagu arugi, et tee rööpas oleks vmt - hoopis kindlam tunne.
Keerates on samamoodi kõvasti parem tunne ja sirge peal veereb pehmemalt ja vabamalt. :)
Lisaks oli mul vanade rehvidega tekkinud hiljuti 70-90km/h juures lenksuvibra (mida sai rehvirõhuga veidi parandatud), millest nüüdseks pole midagi järel.

Nii et kui kellelgi peaks ka kasutatud tsikli ostust või niisama on rehvid hapuks läinud, siis soovitan soojalt uued muretseda. Pärast vahetust sõidate nagu uue tsikliga. :)

Ma ei arva muidugi, et Pilot Power 3 kindlasti parim rehv on minu sõidustiili jaoks, sest pole teisi sama klassi rehve proovinud ja suure tõenäosusega pole isegi piisavalt pädev veel, et erinevusest aru saada.



Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”