Tüdrukuteõhtu. 26.07 Tartu

üks täiesti isevärki ürituse liik, erinevalt tavalistet motomeeste üritustest on siin ka naisi.

Moderaator: Moded


Teema algataja
birgit1989
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Juul 2014, 15:08

Tüdrukuteõhtu. 26.07 Tartu

Lugemata postitus Postitas birgit1989 »

TÜDRUKUTEÕHTU!
Tere siine rahvas Meil plaanis korraldada minu sõbrannale tüdrukuteõhtu ja tarvis oleks 7 motikakutti/härrat/naist see pole oluline,kogemused võiksid olla küll,et meid 7 tüdrukut sõidutada natukene..(hind võiks olla sümboolne) Kes oleks nii hea ja tuleks aitaks korraldada lahedat õhtut..Kuupäev on 26juuli Tartust natuke väljas..Motikahuvilisi võib muidugi veel trippima juurde tulla,mida rohkem seda uhkem ju Läheks mu sõbranna koju talle jägi( ja loomulikult ei tea ta asjast mitte midagi) Kellaaeg umbes 13.00
Võib ka kirjutada mulle fb-sse Birgit Lodeikin. Tänud teile ette.




Teema algataja
birgit1989
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Juul 2014, 15:08

Re: Tüdrukuteõhtu.

Lugemata postitus Postitas birgit1989 »

Kiivreid meil pole, keegi peale minu pole seljakotiks olnud :D Ja kaaluks meil 47kg,55kg,60kg,67kg,70kg,vb,umbes sellised kaalud :)


Teema algataja
birgit1989
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Juul 2014, 15:08

Re: Tüdrukuteõhtu.

Lugemata postitus Postitas birgit1989 »

Vaatamisi on päris palju...meil 3 tsiklikutti olemas juurde veel vaja 5tsiklikutti/naist...Kuna unustasin pildistaja ära,kes neid ülivingeid pilte teeb :D tema natuke raskem tüdruk.. :D..Masruut on Tartu,tartust välja ja tartusse tagasi..sõidame autoparvega üle emajõe ja juhatame teid sinna kus te veel pole ehk käinud ja näitame Tartumaa ümbrust niiet kaks ühes reis tuleb..Kui siin on selliseid kes ei taha enda peale tüdrukut võtta siis võite ju kaasa ka sõitma tulla,teeme mu sõbrannale sellise yllatuse,et tal oleks seda hea terve oma elu rääkida :) Nii,et poisid,naised kus te oleteeee ????
Kuupäev endiselt 26juuli ja kell 12...


Teema algataja
birgit1989
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Juul 2014, 15:08

Re: Tüdrukuteõhtu.

Lugemata postitus Postitas birgit1989 »

Masruut on selline,et saame 26juuli kell 12.00 Tartus kivi 21 kokku...siis sõidame kivilinna juurde,sealt võtame(röövime) otse töölt tulevase pruudi :) ja siis sõidame Kavastusse..Seal on tulevase pruudi lapsepõlvekodu ja seal on siis tulevase pruudi sättimine ja riiete vahetamine...siis sõidame üle emajõe parvega...eelmises sõnumis olemas,mis seal teeme..siis sõidame teiselt poolt jõge Tartusse tagasi aleksandri tänaval asuvasse tuletõrjesse..Kui teil aega on siis ootate meid seal ära ja sõidame edasi kesklinna..Tripi pikkus umbes 45km...

Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Tüdrukuteõhtu.

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Ära muretse, küll inimesed kohale ilmuvad, kui täpne aadress ja kellaaeg teada. Kõik ei viitsi foorumis vastata.


Teema algataja
birgit1989
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Juul 2014, 15:08

Re: Tüdrukuteõhtu. 26.07 Tartu

Lugemata postitus Postitas birgit1989 »

Homme siis motopoisid/naised..Kell 12.00 Tartu kivi 21.

Näeme homme! :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Pruudisõit ja muud rahvuslikud mängud”