Pruudisõit 14.06.2015

üks täiesti isevärki ürituse liik, erinevalt tavalistet motomeeste üritustest on siin ka naisi.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Rixx
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Juul 2014, 11:50

Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas Rixx »

Mul sõbranna mures, et üritus jääb ära kuna pole leidnud veel piisavalt häid tsiklimehi (ja naisi) kes aidata saaks. Edastan siis tema poolt tehtud jutu copy paste.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tere, olen Kaidi ning korraldan hetkel ühte tüdrukuteõhtut, mis toimub juba sellel pühapäeval 14ndal juunil. Oleks vahva, kui keegi meid sõidutaks. Vaja oleks sõita punktist A punkti B (Kristiine-Pirita). Kell 16:00 peame Pirital olema, tüdrukuid on meil kokku 9. Kas on kedagi, kes oleks nõus sellise asja ettevõtmisega?

(Täpsustus 12.06)

Alustame kogunemist kell 15:00 ja hakkaks liikuma 15:20, Alguspunkt Käbliku tn 18a ja sõit Pirita sadamasse. Tüdrukutel jalas teksad ja kinnised jalanõud...kiivreid oleks vaja



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui ma pühapäeval samal ajal linnas juhtun olema (ja mul see üritus meeles on) siis võin vabalt abistava käe ulatada.
Ma ei pahanda, kui helistatakse tunnni jagu enne ja küsitakse, et kas ikka saan tulla. (ƼIOOб4б)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kõige ilusam vaba tsikk saab ehk mu peale ka, kui meeldetuletuseks tund varem helistab. Number profiilis-särgid-värgid.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Olete kindlad, et ikka piisavalt head tsiklimehed olete, nagu avapostituses sooviti? :mrgreen:


reimps

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas reimps »

Olen, mul on kaks kassi ja tegelen heategevusega.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas mella »

Pilti ja enda pikkust ju profiilis pole ;)

reimps kirjutas:

Kõige ilusam vaba tsikk saab ehk mu peale ka, kui meeldetuletuseks tund varem helistab. Number profiilis-särgid-värgid.


reimps

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tsikli seljas on kõik ühepikkused ja kiiver varjab armid näos.


Tuono

Re: Pruudisõit 14.06.2015

Lugemata postitus Postitas Tuono »

reimps kirjutas:

Tsikli seljas on kõik ühepikkused ja kiiver varjab armid näos.

Reimp, armid kaunistavad meest :D ja tsikliseljas on ikka reeglina tagaistuja pikem :wink:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Pruudisõit ja muud rahvuslikud mängud”