Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Siia kõik talvise, suvise või mis iganes perioodi garaaži otsingud või pakkumised. Kui sa tahad mootorratta parkimisest rääkida siis see on täpselt õige koht.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kookon
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Dets 2016, 10:08
Tsikkel: Enduro
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Kookon »

Tere,

Novembri alguses valmis Tänassilma Tehnopargis (Laagris) esimene Eesti nutiladude kompleks Kookon, mis sobib suurepäraselt ka tsiklite hoiustamiseks.

Kompleksis on 33 erinevas suuruses laoruumi, mille pindalad jäävad vahemikku 20-146m2. Kogu väikeladude ala on varustatud nutika tehnoloogilise süsteemiga, kus tänu mobiilirakendusele on võimalik laoruumi siseneda endale sobival kellaajal, näpuliigutusega avada ja sulgeda distantsilt uksi ka teistele inimestele, jälgida kõikjalt maailmas videopildi vahendusel laoruumi juures toimuvat ning sätestada laoruumi valvestust. Kookoni mobiilirakendus on allalaetav nii App Store’ist kui Google Play’st.

Laoruume on võimalik vajadusel muuta ka kahe-tasapinnaliseks, luues seeläbi juurde ruumi või võimaldades rajada puhkenurga. Kõik laoruumid on varustatud vee ja kanalisatsiooniga ehk vajadusel saab paigaldada tualettruumi ja dušinurga. Samuti on võimalik lisada õhksoojuspump. Seega sobib Kookon nii oma tehnikavarustuse paigaldamiseks kui ka hooldustööde teostamiseks.

Pakume ka võimalust rentida laoruumi mitme peale (nt sõpruskond, motoklubi jne), et aidata kokku hoida igakuistelt üürikuludelt.

Tuleval aastal valmib teine Kookoni laokompleks Suur-Sõjamäele.

Lisainformatsiooni meie võimaluste kohta leiate aadressil http://www.kookon.ee või Facebookist https://www.facebook.com/kookonvaikelaod/ .

Kookon



Kasutaja avatar

stretch
Postitusi: 228
Liitunud: 28 Apr 2004, 20:44
Tsikkel: 1965 Jawa 250/559
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas stretch »

Tere!
See on hea, et Te siia postitusse hinnakirja välja ei pannud, et oleks ikka võimalus Teie suurepärast kodulehte külastada.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas tuman »

Pigem pakun, et kui hinnad juures oleks siis 99% kodanikest ei vaevuks kodulehte külastamagi.
40 ruuduse laoruumi hinna eest saaks Tartus juba terve maja üürida :)

Kasutaja avatar

stretch
Postitusi: 228
Liitunud: 28 Apr 2004, 20:44
Tsikkel: 1965 Jawa 250/559
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas stretch »

M.O.T.T.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas tuman »

stretch kirjutas:

M.O.T.T.

Ups, lugesin su lauset alguses valesti ja kordasin pointi, my bad :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Moodne garaazikoperatiiv :) ,aga midagi on hinna kalkulatsioonidega nihu läinud.Kütteta laoruumi rent ligi 8€ ruutmeeter ? Umbes poole vähem oleks ilmselt lagi,selles rajoonis.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas srx »

Elan seal samas lähedal... nägin kui ehitati... tekkis huvi. Kui lõpuks hinnad leidsin, siis kadus viimanegi huvi raas.
Kõige väiksem boks (20m2) pooleks aastaks (talveks) 256€/kuu+km = 307€/kuu? Ei aitäh. Tõenäoliselt õnnestub leida sama suur korter odavamalt.
Garaaziboksi leiab palju odavamalt.

Kasutaja avatar

stretch
Postitusi: 228
Liitunud: 28 Apr 2004, 20:44
Tsikkel: 1965 Jawa 250/559
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas stretch »

Eks kuidagi on vaja ju ehitamise kulud kähku tagasi teenida. Biznizplan missugune :idea:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei ole ma küll mingit moodi kookoni sõber, tuttav või mis tahes moodi asjast huvitatu.
Aga no päriselt ei saa ju võrrelda ka neid puuustega lobudike kookonis pakutavate võimaluste ja tingimustega (peldik, dušš, küte, teine tasapind, valve, ava kust tahad kui vaja jne). Hind ei saa kuidagi samas augus olla.

Et kui sul on vaja kiirelt ladu, mis on valvatud ja välimus ning asukoht on selline kuhu pole häbi klienti kauba järgi kutsuda ning pääseb rekkaga ukse ette siis, milline oleks kookonile alternatiiv? Need lääpas ustega pikad vorstid -mägede kortermajade vahel?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas:

.................(peldik, dušš, küte, teine tasapind, valve, ava kust tahad kui vaja jne). Hind ei saa kuidagi samas augus olla................

Kui need lisad võtad või kasvõi ühe neist,siis see on veel lisaks siin mainitud hindadele.Siinsed numbrid on külma tühja boxi eest.Me rendime ka välja, sooje laoruume, uues hoones Peterburi teel, heas kohas umbes poole väiksema hinnaga.Jah meil on suuremad pinnad,aga seal sees on ka A klassi büroo ruumid lao juurde.
Need vanad garaazid on ilmselgelt üle hinnatud,mitte see kookon ei ole hea hinnaga pakkumine.

Viimati muutis urmas66, 09 Dets 2016, 13:09, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kurtjate: Ei ole vaja võõrast raha lugeda! Kui leiad võrreldava või kvaliteedilt sobiva teenuse mujalt, enda jaoks parematel tingimustel, siis tarbigi seda end jaoks paremat teenust. Lõppude lõpuks paneb turg asja paika :-)
Ja konkurentide jaoks ei saa ju olla paremat uudist kui et uus turule tulnud konkurent kes pakub sama teenust 2x kallimalt (seega on kõik kliendid endiselt sinu omad).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma olen juba väga pikalt otsinud endale ladu+büroo versiooni ja no ei ole leidnud. Täitsa tõsiselt kaalusin versiooni kookonis teise platvormiga kontoriga aga kontori tingimused (ilma akendeta topsik sissekäiguga garaažiuksest ei paku päris seda, mida vaja.

Hinnaga on see lugu, et kui kookonis on enamus latreid täis siis on hind paras. Kas hind sobib kõgile see on teine küsimus :)
Ehk siis turg määrab hinna ja kvaliteedi ning kui sa suudad oma topsikud täis hoida selle hinnaga siis ei ole ju mitte mingisugust põhjust vastu tulla tegelasele, kes tahab üliodavalt oma vaniasa IZ tüüpi tsikli raami kuskil hoida, sest naine tuppa ei luba tuua. Ehk siis ei müü meist ju oma teenust/või toodet lihtsalt heategevuseks odavamalt kui samas on kallima hinnaga ostjad olemas.
Ma kindlasti ei kaitse neid, et hoidke hinda üleval, ehk siis ka siinne tagasiside näitab, et huvi kasvaks hinna alanedes (ilmselt on nii iga asjaga :D ). Proovida selline topsiku kogum detailplaneeringust kuni katuseni püsti panna ning ka see mõistliku aja jooksul kasumit tootma panna. Ma arvan, et ei ole liiga lihtne ja odav.
Ehk siis kui selle hinnaga on ostja olemas siis ei pea hinda alla laskma sellepärast, et keegi kuskil seda kalliks peab. Hinda kruvib kindlasti ka võimalus klick and use. Ei ole vaja maakleritega mööda ilma ringi kolistada, ettemaks, tahamaks, vahendustasu, tagatis, lepingu hunnik, vabaneb järgmine kuu kui eelmine oma kola ära suvatseb viia, portaalis olevad pildid ei vasta mingisgi kohas tegelikusele, kohal olles või juba sees olles hakkavad selguma igasugu piirangud jms kamm.
Väga selgelt on hinnad ja tingimused mõne klicki kaugusel ja sõida sisse. Ma olen suht kindel, et neil on oma sihtgrupp olemas, kes seda teenust selle hinnaga tarbivad. Korralikud bürood veel kookoni katusele ja ma oleks tõenäoliselt üks sellest sihtgrupist :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maaks kirjutas:

Kurtjate: Ei ole vaja võõrast raha lugeda! Kui leiad võrreldava või kvaliteedilt sobiva teenuse mujalt, enda jaoks parematel tingimustel, siis tarbigi seda end jaoks paremat teenust. Lõppude lõpuks paneb turg asja paika :-)
Ja konkurentide jaoks ei saa ju olla paremat uudist kui et uus turule tulnud konkurent kes pakub sama teenust 2x kallimalt (seega on kõik kliendid endiselt sinu omad).

Ei kurda siin keegi midagi,vaid võrreldakse analoogidega.Siin on pigem lähenemine sellest vaatevinklist,et me tegime midagi eriti uut ja innovaatilist(tegime äpi ka :) ) ning küsime selle eest poole rohkem,kui keegi analoogse asja eest mujal küsib.Põhjendus kallile hinnale on "innovaatilisus",mitte et seal midagi uut reaalselt oleks.
Aga kõvad kärbsed,kui selle hinnatasemega maja täis müüvad.
Väiksesid kuni 200 ruutu ladu+büroo ei ole tõesti palju saada ja ka meie pinnad on 100% pikaajaliste lepingutega kaetud, ilma maaklereid ja muid vahendajaid kausutamatta.
Kui ma seda Kookoni reklaami esimest korda kuulsin siis eeldasin,et seal on sellised 5-20 ruutu laoboxid,aga tegelikult on ikka natuke suuremad,kui eraiskule sobiks ja ettevõttele kellel kliendid,ei sobi vist ka,kuna on ainult garaazi uks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas:

... võrreldakse analoogidega.

Põhjendus kallile hinnale on "innovaatilisus",mitte et seal midagi uut reaalselt oleks.

Aga kõvad kärbsed,kui selle hinnatasemega maja täis müüvad.

ja ettevõttele kellel kliendid,ei sobi vist ka,kuna on ainult garaazi uks.

Analooge ei ole. Garaažide rivi mustamäel ei ole analoog isegi mitte natuke. Või too mõnigi näide, mis on nii kergelt kasutatav ning just sinu vajadustele diivanilt lahkumata kohandatav?
Näiteks vaja kuu aega kaatrit kuskil hoida. Kolm paksu sõidavad viimase hetke pakkumisega (homme läheb lennuk) taisse ja tahvad oma 15k+ maksvad tsiklid turvaliselt majutada. Tehasest maha võetud liin (kolimine olude sunnil) vaja kuskil kolm kuud hoida, sest uude kohta veel sisse ei saa jne jne.
Innovaatilisus, mis tahes valdkonnas maksabki. Kõik valdkonnad liiguvad kliki ja tarbi suunas. Ja inimestele meeldib see.
Ma arvan, et ei ole suurt probleemi neil omale kliente leida.
Tavaline uks :) Nupust avatav tõstuks vs mingi töökoja hoovis rasked tuult mitte kinni hoidvad raud/laudväravad??? No ikka enamus eramajadel eelistatakse esimesi. Ja kas sekretär saab vajadusel kliendile laost kauba anda või ei saa.

Ettevõtteid ja ka eraisikuid, kelle nõudmised ja vajadused on seinast seina ei saa panna ühte patta ja eeldada, et kõgile kõik sobib ja kui tavaline aukus teega hoov koos lääpas väravatega ei sobi siis sa oled pirtsakas ja loll ning mine ja maksa siis oma raha ära kui nii loll oled.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei peagi analoogiks lagunenud lobudikku vaid uusehitist või korralikku garaazi,mis sobiks tsikli hoiustamiseks,nagu siin algne pakkumine on.
Esimesed ettejuhtuvad kuulutused,aga neid oli seal palju
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/gara ... bMenu=list
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/gara ... bMenu=list

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma ei väidagi, et ei saa odavamalt ja et nende teenus on vaid tsikli meestele ja sellega seoses liiga kalliks.
Väidan, et nupust ehitatavad dušširuumi koos sitamajaga, teine tasapind, selline suurus nagu sulle vaja, koli kohe sisse kui vaja jms teenust ei ole olemas. Ja ma arvan et sellist teenust odavamalt ei ole võimalik väga pakkuda. Nad ei pakkunud ju ainult (kuigi ka minu kolme paksu versioon oleks täpselt see, mida nad vajaksid) tsikli hoiustamiseks. Kui sinul sellises mahus ja võimalustega välk teenuseid vaja ei ole see ei tähenda, et teistel ka ei ole.

Kuigi ma täna nende juurde ei koli siis olen üsna kindel, et mingi aeg võin ma nende pakutavaid teenuseid vajada.
See on neil väga hea idee. Minu jaoks veel puudu samas stiilis büroo võimalus. Ehk rendid just seda ruumi mis vaja. Talvel tööd ja kaupa vähe võtad väikse boksi. Suvel kaup hakkab liikuma, suurendad lao pindala. Maksad vaid selle eest mida vaja. Kõik toimub kiiresti, on esinduslik ja logistiliselt heas kohas.

Ausõna ma ei näe, mis põhjusel peaks neid sõimama ahneks garaažikoperatiiviks, kes homme näljase näoga odavamat pakkumist tulevad tegema. (Kinnitan veelkord, et ma ei ole nendega, mitte mingil viisil seotud ja ei tunne sealt pundist mitte kedagi)

Paljud tsiklid on ka kallid ja on way odavamaid võimalusi kubet väristada kui 20k€ rattaga. Aga näe midagi nendes kallites ratastes on ja klientuuri ka nagu jagub. Noh ei olnud maailma parim võrdlus aga kuna teine kookon on kerkimas ju siis mustamäe garaažiboks ei suutnud vaatamata oma odavale hinnale konkurentsi pakkuda.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei väidagi,et teenus on mittevajalik jne.Mul isklikult pole nende vastu midagi.
Viitan lihtsalt teema pealkirjale" Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis" ja kui võrdlen seda muude sobivate ruumide vakantsiga Tallinnas,siis minu arust ei ole hea pakkumine.Reklaamiti ju tsikli hoiupaika.
Aga ,kui võtta ka A kategooria laoruumide keskmist rendihinda,siis on ka selles võrdluses hind pigem liiga kallis.Ma ei avalda oma arvamust,vaid need on faktid.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Noh las ta jääb. Mina arvan, et kolmele paksule, kes homme ära tahavad sõita on see reaalselt ainus eestis saada olev teenus. Ja seega sobib ka tsiklite hoiustamiseks.
Kui hind on kallis minu jaoks siis hakkan kv kuulutusi õhtul peale piletite bronnimist läbi helistama.
Ma ei avalda fakte vaid oma arvamust (ma ei tea kõiki kv pakkumisi ja nede taga peituvaid võimalusi)
Mina arvan, et nii paindliku lao teenust ei paku keegi. See millises väärtuses kaupa või kui kaua seal hoida (lisavõimalusi plussiks või mõttetuks innovatsiooniks pidada, peale tsikli remonti võin statikas sital käia ja kodus pesta ennast näiteks) on kõigil enda otsustada. Kui ma ostan omale 70k kaatri ja tahan paar kuud seal kallal nokkida, et 10k lisavarustust peale ladud ja tahan seda ise teha aga mitte ei taha seda teha õues siis palun alternatiivset võimalust? Mõnisada € kokkuhoidu peale kõikide töökodade külastamist, kes mulle lõpuks valge, puhta ja pesemisvõimalusega pinna suudavad pakkuda kaheks kuuks ei ole argument.

Nagu minul on võimalus enda arvamusele (teenus innovaatiline, mugav ja võimaluste rohke ning minu arvamust mööda klientidest mitte puudust tundev ettevõte)
On teistel võimalus avaldada oma arvamsut (mõttetult kallis, nutifoniga juhitav tilulilu, kuhu lollid ja laisad oma raha viivad ja seda ka väga harva)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Panen täitsa demagoogiat et kui mul oleks võimalus ja tahtmine osta 70k kaater ja 20k tsikkel siis on mul tunne et oleks ka koht kus nendega tegeleda juba enne olemas.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Demagoogiliselt on sul absoluutselt õigus :D
Aga, kas antud teenus Eesti turul on oma hinnaga soovitud kasumi omanikele toob paistab aegajalt hõivatust ja hinnakirja piiludes.

Kuigi ma natuke kahtlen võib teil ju siiski absoluutselt õigus olla ning praeguste hindadega haigutab seal pigem tühjus. :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas oil »

Oot miks kolmele paksule on Kookon ainuke võimalus? Panin googlesse "tsikli hoiustamine" ja variante sajab. Võtad esimeste hulgast nt Ramo - hoiustamine alla 4 kuu perioodiks on 39 €/kuu. Pikemaks ajaks on soodsam veel. Muuhulgas saad lasta remontida-kruttida mida vaja tsiklil. Kes omale ikka tsikli on ostnud, küllap ta teab, et mitu tsiklipoodi pakub ka tsiklite hoiustamist (tihti ka mingi raha eest sõiduki transporti punktist a punkti b).

Samamoodi leidsin väga kergesti paatide-kaatrite hoiustamise pakkumisi.

Kasutaja avatar

stretch
Postitusi: 228
Liitunud: 28 Apr 2004, 20:44
Tsikkel: 1965 Jawa 250/559
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas stretch »

Võib-olla "kolmel paksul" lihtsalt prestiiž ei luba liiga odavalt elada?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kookon
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Dets 2016, 10:08
Tsikkel: Enduro
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Kookon »

Tere,

Täname tagasiside eest!

Selgitame veelkord meie võimalusi. Meie laoruumides on võimalik hoiustada erinevat vara, sealhulgas mootorrattaid. Lepinguid on võimalik sõlmida alates ühest kuust kuni 36 kuuni.

Kõige väiksem laoruum on meil 20m2, mille kuutasu on 147EUR pikaajalise lepingu puhul. Lühemaajaliste lepingute korral kuutasu tõuseb vastavalt perioodi pikkusele. Samuti pakume võimalust üürida laoruum mitme peale. Näiteks, kui üürida 20m2 laoruum viie inimese peale, tuleb kuuüür igaühele 29EUR kuu.

Kõikides laoruumides hoiame nõutavat 8kraadist õhutemperatuuri, tagame videovalve kogu territooriumil ning renditud laoruumi sissepääsu juures, tagame territooriumi valgustuse, tasuta internetiühenduse ning ligipääsu Kookoni rakendusele nii paljudele inimestele, kui kliendil vaja. Kõik arvestid on tarbimispõhised ning kaugloetavad.

Soovi korral saab lisateenustena lisada igale laoruumile tualeti- või dušinurga, boileri ning õhksoojuspumba. Vastavalt valitud teenustele lisandub teenustasu. Samuti on võimalik ehitada pikaajaliste lepingute puhul ruum kahetasapinnaliseks.

Kookon

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”