Anda üürile garaaz Tartu külje all

Siia kõik talvise, suvise või mis iganes perioodi garaaži otsingud või pakkumised. Kui sa tahad mootorratta parkimisest rääkida siis see on täpselt õige koht.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 51
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Anda üürile garaaz Tartu külje all

Lugemata postitus Postitas simo5555 » 11 Sept 2018, 16:01

Pilt


GARAAŽ VABANEB OKTOOBRIS.

Üüriks välja oma garaažiboksi. Asub Tartu küljeall, Tõrvandis. Boks koosneb suurest kanaliga tööruumist, selle all täispikk keldriruum koos kahe väikse abi/laoruumiga. Kogupinda 66m2 - sh. ka garaaži esine ala. Garaažil on ahiküte, ehk saab ka talvel seal tegutseda. Laes on metallrels, mille külge saab edukalt kinnitada tali vms tõsteseadet näiteks mootori välja tõstmiseks (ei olnud probleemi sinna 2 tonnine raskus riputada). Olemas on ka veneaegne jõupistik mida saab tänapäevase europistiku vastu vahetada. Ideaalne koht tegeleda oma projektiauto või mootorrattaga või mõlemaga. 7nda seeria BMW mahub ilusti sisse, mahub lahtiste ustega ka ümber auto tegutsema. Niisamuti on seal saadud varasemalt ka edukalt autosi värvitud. Naabrid on sõbralikud ja abivalmid. Naabrivalve on tugev. Naaberboksis tegutseb eluaegne treial kellel on ka treipink ning vajadusel treib vajaminevaid detaile. Garaaži vahetusläheduses asub ka rehvi/remondi töökoda ning ka ettevõte mis pakub värvimise ja liivapritsi teenust. Kilomeetri kaugusel asub Tartu Terminali tankla koos iseteenindus pesulaga ja ka COOP Maksimarket. Garaaži võimalik rendiperioodiks oma äranägemise järgi kujundada (võib panna riiuleid, kappe, muuta valgusteid vms).

Eelistan pikaajalist viisakat üürniku.

Üür: 100€/kuu+kulutatud elekter (elektriarve on ühistu peale ühine. Igas boksis on voolumõõtja mille näidu alusel küsib ühistu esimees elektri eest aegajalt raha. Ehk võrgutasud jagatakse mitme boksi peale laiali seega kw/h hind tuleb suhteliselt odav. Elektri eest küsib esimees raha kaootiliselt. Vahest kord poole aasta jooksul, vahest kord aasta jooksul).

Esimesel võimalusel lisan ka paremad pildid. Ühendust võib võtta simo2005est@gmail.com kuna ma väga tihti seda foorumit ei külasta.


Vasta

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”