Elukindlustus

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Teema algataja
kaheksa
Tänatud: 2 korda

Elukindlustus

Lugemata postitus #1 Postitas kaheksa » 25 Juun 2018, 11:32

Kas kellelgi on kogemust mootorratta õnnetuse ja elukindlustusega?

Tuttav murdis just jalaluu (mitte rattaga) ja sai 7000euri. Jäin mõtlema, et rattaga kukkudes saaks vähemalt mingid kulud tagasi nii :D
Kuna tegemist ohtliku alaga, siis kindlustus ei pruugi kindlustada või maksta ?

Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 233 korda
Tänatud: 276 korda

Re: Elukindlustus

Lugemata postitus #2 Postitas Madlobster » 25 Juun 2018, 11:47

Tsikkle on liiklusvahend. Kui on lepingus, et katab liiklusõnnetuse korral, siis kuku tsikli või sõida autoga puusse, kindlustuse jaoks vahet pole.

Erisused võivad tulla võistlsute jms korral.

Lepingut sõlmides ei ole vaja maaklerile iga minuti tagant rääkida kui kõva sõidu mees sa tsikliga oled. :D
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Ain
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 33 korda

Lugemata postitus #3 Postitas Ain » 25 Juun 2018, 11:58

Madlobster kirjutas:
Spoiler:
Tsikkle on liiklusvahend. Kui on lepingus, et katab liiklusõnnetuse korral, siis kuku tsikli või sõida autoga puusse, kindlustuse jaoks vahet pole.

Erisused võivad tulla võistlsute jms korral.

Lepingut sõlmides ei ole vaja maaklerile iga minuti tagant rääkida kui kõva sõidu mees sa tsikliga oled. :D

Just. Ja kui on puhkusele minek siis osadel kindlustusseltsidel on mingi aktiivne puhkus või midagi sarnast- see katab mäesuusa, mootorsaani jms. aktiivse tegevuse tagajärjed. Võistluste puhul sisaldab litsents mingi summa väärtuses elukindlustust, aga alati on mõistlik lisaks teha. Võib mõelda vastutuskindlustuse peale ka, et kui teisele mingi jandi kokku keerad.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin Zümo660, GoPro Hero3 ja Packtalk Bold sideseade.

Cardo kiivri sideseadmete, GoPro ja Garmini müük.

ttt
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #4 Postitas ttt » 25 Juun 2018, 13:20

Mina ka ükskord vaatasin, et kindlustuselt on võimalik valida isegi variant, mis katab saamata jäänud töötasu osaliselt. Noh mina kui iseenda tööandja.. mul oleks ikka päris abiks kui parema käe kipsi korral mingi raha + valuraha tuleks :D Ja selline kindlustus maksis mingi 8 eurot kuus vist.
Kasutaja avatar

Maaks
Tsikkel: Yamaha FZS600
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 116 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #5 Postitas Maaks » 25 Juun 2018, 13:41

Mu tööandjal on mingi õnnetusjuhtumi kindlustus ja just tuli Ifist kiri seoses mu jala murruga - makstakse ~1050€ selle eest et 4 nädalat kodus passisin.
Saab vähemasti ratta korda selle raha eest - jala paranemisele see niikuinii kaasa ei aita.
Garaažis: Pannoonia 250TLF, Yamaha FZS 600
Kasutaja avatar

Black
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Tänatud: 13 korda

Lugemata postitus #6 Postitas Black » 25 Juun 2018, 18:22

Maaks kirjutas:Saab vähemasti ratta korda selle raha eest - jala paranemisele see niikuinii kaasa ei aita.

Oi, kui palju kiiremini jalg paranema hakkab, kui näed, et ratas juba päris sõidetavaks saama hakkab! :)

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist