Sõidueksami sooritamine?

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Syn kirjutas:

Küsiks siinteemas ühe poolrumala küsimuse.
Kui teha A-kat juhendaja tunnistus (eeldan, et saab samamoodi nagu Bkat oma), kas siis õppijale õppelogoga helkurvest selga ja JOKK? Näiteks kahe tsikliga sõitu minnes- üks helkurvestiga ja teine kombes sabas? Või on seal midagi rangemalt sätestatud?

Saab juhendajaks samamoodi kui B-kat ja muude kattide oma.
Õpilasel piisab vestist, võiks olla õppesõidumärgiga vest, siis on eriti seadusekuulekas. Noh, see peaks katma ära nõude, et @mootorsõidukil, mida kasutatakse sõidupraktika saamise eesmärgil, peab olema eest ja tagant nähtav õppesõiduki tunnusmärk". Ma loen välja, et vestil peaks sel juhul olema ka õppesõidumärk ees, aga vot ei tea, kas siukseid asju leidub isegi meil autokoolides..



Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas TPB »

Piisab kui vildikaga peale joonistad


Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

ARK eksam

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Kus oleks kõige targem A-kat sõidueksamit teha? Millised variandid?
Ja kas on keegi värskelt nt eelneval aastal eksamit teinud,oskab rääkida,mis kõik kavas on ? On ka midagi,mida peaks kindlasti meelde jätma?:)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: ARK eksam

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: ARK eksam

Lugemata postitus Postitas AzA »

anneliis160 kirjutas:

Kus oleks kõige targem A-kat sõidueksamit teha? Millised variandid?
Ja kas on keegi värskelt nt eelneval aastal eksamit teinud,oskab rääkida,mis kõik kavas on ? On ka midagi,mida peaks kindlasti meelde jätma?:)

Hakkab närv sisse tulema?
Vahet pole, kus eksamit teed, parem on vast eksam läbi kukkuda, kui kategooria taskus kukkuda?

Kavas on absoluutselt kõik, mis ette nähtud. 30 teooria küsimust, platsil vigurdamine ja linnas oma oskuste demonstreerimine.
Olenevalt sellest, kui hädaline ratta otsas olla veetakse ka imeasju lahendama.
Absoluutse standardina saavad kõik parema käe reegli ala, ringteed, vähemalt 70 ala (kui linnas tubli 40 rauda lased ja vänderdad, siis on maantee ka garanteeritud).
Kindlasti otsitakse selline koht, kus ülekäigu rajale ollakse harjunud tee andmiseks seisma jääma, ära siis jää.

Meelde jätma?
Ma vist olen kirjutanud - tee asjaliku näoga tsikli kontroll, kiivrit ära rihmamata unusta, pinguta asjalikult rihm - üks, maksimum kaks näppu vahele.
Vaata ise eksamineerija seisukohalt - miks ta peaks eksami sooritatuks lugema ja kahel rattal inimese liiklusesse lubama?
Selle, kes ratta kõrval säärest kollast raputab ja pool ära unustab või tegelase, kes on enesekindel ja teab mida ta teeb.

Mine parem platsile ;)
Aap ja ära karda. Hirm ei muuda midagi.

Aga mulle meeldib.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas will111 »

ja siis lisaks veel, et ära muretse ka, nagunii pead miinimum 3 korda käima :lol: :bsmile:


reimps

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas reimps »

will111 kirjutas:

ja siis lisaks veel, et ära muretse ka, nagunii pead miinimum 3 korda käima :lol: :bsmile:

Siis ei pea, kui sootunnustele vastavalt poolalasti kohale lähed. Küsija näolapi kvaliteeti ei tea, aga tume visiir oleks mõnel abiks ja mitte vähe.


lysty
Postitusi: 148
Liitunud: 21 Apr 2004, 21:59
Tsikkel: Yamaha FZS1000
Asukoht: Eestimaa.Saku
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas lysty »

Üks ja kindel asi on liigne närv, mis ei lase asju teha nii nagu tegelikult oskad-tahad!"!! Seega rahu ja ainult rahu, kukud läbi, noja siis, jõuad veel sõita kui kohe uue aja paned aga parem võimalus on ka olemas see on PLATS!!!
Mul oli võimalus ka veel vanastpeast uuesti eksamit teha ja ütlen ausalt, nii testid kui ka sõit on lihtsamad kui arvatagi oskad, ainult natuke peab harjutama. Läksin Saue platsile, seal putkas muhe vana Ken, rääkisin talle oma loo ära ja ta oli valmis mulle hea meelega näpunäiteid jagama. Nädala käisin üle päeva paar tundi ja enne eksamit tunnike. Kui saabus see püha hetk olin endas täiesti kindel ja seda rattaga, mis soovitati eksamijaoks välja vahetada lihtsama vastu. :) Sõidad, puhkad, vaatad, mida teised teevad ja kuidas eksamid toimuvad, mingil hetkel on kõik kuidagi tavaline,lihtne ja selge. Leidke-tekitage endale see võimalus!
Niipalju kui nägin ja ise oma eksamit tegin, ei peedistatud kedagi, eksamineerijad tundusid kuidagi normaalsed ja rahulikud, minuoma eriti.
Ja mis veel tasub kõrvataha panna on pikivahe, ärge ronige autodele tagumikku ja nagu ennegi mainitud, ärge uimerdage, midagi ei juhtu kui korra kiirus nats üle lubatu libiseb, pigem ei meeldi neile kui 40-ga venid. Ringidel tehke julged kallutused ka. Mulle öeldi, et sõida oma sõitu ja küll mina järgi jõuan, ootma pole vaja jääda. Olnud sõitnud aastaid ja vahele jätnud mõned, minnes peale seda platsile sain aru, et ma ei oska üldse sõita!!! Hüppan nüüdki vahest läbi, tekitab kuidagi parema suhte rattaga. Edu ja head põrumist!!!

Kui teed,siis ära karda.Kui kardad,siis ära tee!

L.J
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Jaan 2017, 23:24
Tsikkel: BMW, KTM
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas L.J »

Nagu juba kordi mainitud, külm närv ilmselt üks suurimaid faktoreid.
Ise tegin 2007a Sauel, kooli tsikliga (mingi vana logu 600ne diversion).
Platsil tegi minu eksami ajal ka mingi rekka õppesõitu ja paljusid elemente eksamineerija ei saanudki näha, mis sooritasin. Pole hullu, kõiki ma ei jõudnudki teha, kui juba tuli raadiost "Oskad sõita küll, lähme liiklusesse".
Alguses Saue vahel kerged tiirud, mille käigus tsikkel muidugi enne ristmikku välja suri. Nupust käima ei läinud. Andsin käemärkidega eksamineerijale mõista, et kaput ja sobival hetkel lükkasin käe kõrval ratta üle ristmiku ohutusse kohta. Ok, kütus oli otsas - kraan reservile ja starterit. Ainult, et starter ringi ei käinud, aku kutu. Eksamineerija aitas käima lükata ja sõit jätkus Tallinna suunas.
Pärnu maanteele keerates tõmbasin kogemata 110+ sisse (muidugi kohe võtsin rahulikuks ka, kui avastasin). Siis tuli käsk Maksimarketi parklasse põigata, kus mingi mammi tahtis üsna innukalt oma parema käe eesõigust loovutada, ma igaksjuhuls ei hakanud uut süllekukkunud privileegi katsetama ja siis tuli raadiost lühike lause: "Lähme kontorisse tagasi"
Ise olin juba üsna kindel, et siukse tsirkuse peale on mul pidu läbi ja tuleb uus aega kirja panna, aga üllatuseks sain kohale jõudes hoopis kiita, kuna olin suutnud väga külma närvi hoida, hoolimata seiklustest.

KTM 950sm (ex) , BMW f650 (töristaja) , GasGas 450fse (koll)


Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Nii,ega nüüd midagi,nüüd siis aeg kirjas..mai lõpus..
Kõvasti harjutama ja õppima hoidma ka külma närvi :)

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Haapsalus olid eelmisel aastal teatud märgatavad plussid:

1) ARK eksamineerija oli normaalne mees, närvid korras, ei mingit möla ega tigedust, suhtumine/suhtlemine nagu 6 tärni restoranis

2) Platsiks oli Kiltsi lennuväli, mis on betoonist, seal on oluliselt parem teha kõike, sile ja puhas, pidamine parem kui karedal asfaldil. Boonus: estakaadi pole, teed ainult kohustuslikud harjutused ja kõik.

3) Klimberg OÜ autokoolil oli rendiks pakkuda Honda Deauville. Meeldib see ratas kellelegi või mitte, aga ma võin kinnitada, et eksamit tahad sa teha just sellise rattaga

Muu on kõik terve mõistuse küsimus, Haapsalus ei ole ju olemas mingit reaalset liiklust. Kui seal liikluses teed vigu tähelepanematusest või liikluseeskirja mitte teadmisest, siis ongi kõik korras, ei tohiks lube võtta vastu isegi kui pakutakse.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.

MihkelATR
Postitusi: 60
Liitunud: 25 Juun 2016, 23:34
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas MihkelATR »

Viimane info on, et Sauelt peaks eksamid kolima Tlna platsile. Väidetavalt pannakse tööle 3 A kati eksamineerijat, et vältida pikki järjekordi.


Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Sauele mul võimalust ei pakutudki,ainult Mäetaguse 19 .

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Eelmine aasta juba räägiti sellest, et lõpetavad sauel eksamid ära (tänavad ja plats ei vasta nõuetele)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Küsisin ka sealt,et kas saan seal harjutamas käia,siis vastati,et kui sealne büroo on avatud,siis ei tohi,aga väljaspool tööaega võib küll..


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Tervitus, minu esimeseks postituseks siis info, mida sõidutunnis kogemata pealt kuulsin:
MNT, vähemalt siis ilmselt Tallinna oma, pidavat ise pandud aegu tühistama, tahavad, et ajad oleks pandud autokooli kaudu, sest "C-kati puhul toimib nii ja saadakse väga hästi hakkama"

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Assamait kirjutas:

MNT, vähemalt siis ilmselt Tallinna oma, pidavat ise pandud aegu tühistama ...

See tühistamine ei vasta seadusele, tühistades peavad nad uue aja asemele pakkuma ja sind ka põhjustest informeerima.
Aastat 7 tagasi jagas MNT lõviosa eksamiaegadest autokoolide vahel lihtsalt ära. Need koolid, kes ei saanud/suutnud aegu krabada saatsid oma õpilased eksamile üldjärjeokrra alusel. Ja need olid üle mõistuse pikad. Kuidas hetkel on pole mulle teada. Küll aga on selge, et A-kati vastuvõtmisega üldiselt on täielik ikaldus, sest puuduvad nii korralikud platsid, eksaminerijad kui ka tsiklid. Samas B kategooria jaoks on see kõik olemas. Uppuja päästmine on uppuja isiklik asi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stiiv
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Dets 2016, 20:59
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas stiiv »

Käisin eile Tallinna büroos, eksami aega kirja panemas (vaja teha ainult sõidueksam, minek A2 -> A), oleks saanud 25. maiks. Aga ei pandud kirja, kuna uus tervisetõend vaja enne teha. Ei kõlanud küll kuidagi, et neile ei oleks mu soov meeldinud.


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Assamait kirjutas:

Tervitus, minu esimeseks postituseks siis info, mida sõidutunnis kogemata pealt kuulsin:
MNT, vähemalt siis ilmselt Tallinna oma, pidavat ise pandud aegu tühistama, tahavad, et ajad oleks pandud autokooli kaudu, sest "C-kati puhul toimib nii ja saadakse väga hästi hakkama"

Info allikaks siis üks sõiduõpetaja platsil teisele kurtmas. Et kurdetakse, et tühistati ja tema/keegi teine päris aru, et mis toimub...
Endal kahjuks eksam veel mägede taga... Loodan sügiseks ikka A-kati plastikule saada, aga eks näe, kas antasse :wack:

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Assamait kirjutas:

Info allikaks siis üks sõiduõpetaja platsil teisele kurtmas. Et kurdetakse, et tühistati ja tema/keegi teine päris aru, et mis toimub...
Endal kahjuks eksam veel mägede taga... Loodan sügiseks ikka A-kati plastikule saada, aga eks näe, kas antasse :wack:

Pigem siis tühistati need koolide nö eelbroneeringud ära?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Macintosh kirjutas:

Pigem siis tühistati need koolide nö eelbroneeringud ära?

Üsna üheselt sain aru, et ise aja pannutel oli tühistatud, pöörduge oma autokooli.

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

kkarl
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Mär 2017, 18:00
Tsikkel: Yamaha fzr600r
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas kkarl »

Jabur ju. Miks siis üldse on selline võimalus, et saab ise registreerida ennast eksamile? Lisaks need kes teevad A2->A pole autokooliga kuidagi pistmist.

Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Selle "autokool broneerib aja" asjaga tekib kergesti olukord, kus saab "osta" mingilt koolilt Maanteeameti eksamiaega. Kool x broneerib portsu aegu, ise neid kõiki täita ei suuda aga ära tühistada ka ei raatsi ja hops hea viis ju väike lisa teenida.
Vaevalt Maanteeamet on nii nutikas olnud, et kool saaks broneerida AINULT enda kursusele registreerinud õpilastele eksamiaegu...

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tühistatakse siis, kui autokool on läbimata ju? St õpe veel kestab.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Huvitav,kas Saue platsile harjutama saaks minna või on see täiesti kinni pandud?
Oleks vaja kõik harjutused läbi teha, aga ei tea, kus saaks.. igal platsil pole vist torbikuid ka olemas ja jooni maas..

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Varasemalt sai küll seal õhtuti ja nädalavahetuseti harjutada. Väikese tasu eest.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas reimps »

anneliis160 kirjutas:

Huvitav,kas Saue platsile harjutama saaks minna või on see täiesti kinni pandud?
Oleks vaja kõik harjutused läbi teha, aga ei tea, kus saaks.. igal platsil pole vist torbikuid ka olemas ja jooni maas..

Motokaru Raido käest saad täpsemalt teada, aga Tihniku Maksimarketi parklas on ka asjad olemas. See maksikas, mis (vist) kõige esimene oli ja mis nüüd on mahajäetud seal Tähetorni kandis, Kadaka pst viadukti kõrval/juures.


Teema algataja
Liisbeth002
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Veebr 2017, 11:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Liisbeth002 »

Kas eksamil on iga platsielemendi jaoks antud üks võimalus või on kindel,et kui jalg maha või torbik pikali,siis võid uue aja kirja panna ?:)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui torbiku maha ajad siis on läbi, loetakse tinglikult avariiohtlikuks olukorraks. Kui jala maha paned siis saad korra veel proovida.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stiiv
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Dets 2016, 20:59
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas stiiv »

Kirjutan oma eksamikogemusest, Tallinnas. Mul üdini positiivne emotsioon sellest. Alates sellest, et 02.05. käisin büroos, et eksamiaeg kirja panna. Mul oli vaja teha ainult II järgu eksam ehk sõit liikluses. Aja sain reedeks, 05.05! Väga üllatav. Ilmselt ei oldud seda nädalat jõutud veel koolide poolt reserveeerida, kuna eksamid algasidki ju alles teisipäevast, 02.05.
Enne eksamit eksamineerija seletas rahulikult ära, mis eksamil ees ootab, mida jälgib, mida hindab, millele mul tasuks tähelepanu pöörata (võimalikud ohud, rongid, ülekäigurajad, mängivad lapsed jms). Pmst, et sõida rahulikult, jälgi ümbrust, väldi ohuolukordi ja ära ise neid tekita ning võime olla sõbrad ka edaspidi.
Nii oligi. Tegin oma tiiru ära, juhtis paarile asjale tähelepanu (nt. et mida mu ratta spidomeeter näitab, kuna linnas kippus kiirus minema 60 kanti, maanteel oli samas kiirus korras. Mul spidomeeter muidugi miilides, natuke raskem jälgida tõesti) ning soovis edu ning lahkusimegi sõpradega.
Mina väga rahul, kirjutasin MNT-le positiivse tagasiside.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”