Kust saaks kõige paremini A kati teooriaeksamiks õppida???

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
martinza
Postitusi: 57
Liitunud: 26 Apr 2004, 17:38

Kust saaks kõige paremini A kati teooriaeksamiks õppida???

Lugemata postitus Postitas martinza »

Lähen 25. aug. eksamile ja ei tea kust oleks kõige parem õppida. Kas vahtraleht kõlbab selleks või on tsikli teooria küsimused erinevad auto omadest??


do not take life too
seriously, you never
get out of it alive
- Elbert Hubbard
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

mõned küsimused on lisaks tavalistele A- kati küsimustele. Ise olen iga kord sellest vahtralehega ülesannete-vihikust õppind. Märkisin õiged vastused ära ja kui olin 4 korda läbi lugend siis oli kõik peas. Siiani pole veel pettuma pidanud.

B-kat
Millitaar B-kat
A-kat

:D

motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
martinza
Postitusi: 57
Liitunud: 26 Apr 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas martinza »

OK!! Ma ise ka arvasin, et vahtralehest on kõige parem õppida. Hakkan siis vaikselt lugema ja vaatama... :P
do not take life too
seriously, you never
get out of it alive
- Elbert Hubbard

dover

Lugemata postitus Postitas dover »

Siingi on natike abi http://www.ark.ee/atp/index.html?id=228
Põhimõtteliselt nagu vahtraleht aga virtuaalne

veix

Lugemata postitus Postitas veix »

tegin eksami mai kuus, 90% küsimusi (vähemalt mul) kattusid ark-i koduka küsimustega. samas on kindlasti mõtet ka eeskirjad läbi lugeda.
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Ikka vahtraleht, oma seitse korda läbi lahendatud. Lahendad läbi, kontrollid vastused ja vaatad üle mis viga oli jne. Väga hästi toimib, mingeid seadusi pole küll mõtet pähe taguma hakata.

Ints
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2004, 21:18
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ints »

Mina sooritasin A-kati teooria täna arkis, õppisin liikluseeskirja ja vaatasin paar korda vahtralehte läbi. Tsikli küsimused on nii labased, et ma ei saagi aru, miks ma pean neid B-katiga eraldi tegema. A´la kus on kukkumis oht ja miks on tsikliga ohtlikum sõita jne.
Arki kodukalt saab kohe tsikli teste teha, see on kah abiks, et vähemalt nendel mõttetutel küsimustel ei eksiks. http://www.ark.ee/atp/index.html?id=228# sealt testi demo
take the corner, join the crash
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

paar küsimust (a la tehnilised), millest ma ei jaga mitte mõhkugi, jäid lihtsalt meelde. aga samas lasin endale need piiksul lahti seletada. et kui mingi teise nurga alt on järsku ark-i eksamil sama küsimus 8) kuid, ühte ei osanud isegi tema aru saada, et milles point seal :P
ja veel, küsimuste tegijatel on mingi jube vimm sportautode vastu :evil: nii kui on miski "paha" auto pildil, siis ikka spordikas :roll:

mumm
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

Tegin ka kuu aega tagasi A kati. Kõige parem õppimise viis oli ARKi kodulehe eksami demo. Põrutad niikaua ärjest kui ühtegi viga ei tule ja nii mitu päeva järjest.

Good luck!
Harva kodus

alar
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Juul 2004, 10:50
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas alar »

B-kat.i tehes lugesin süvenenult LE läbi ja lahendasin "vahtralehest" ülesandeid ja nüüd paar aastat hiljem A-kat.i tehes lahendasin veidi ARK kodulehel neid teste enne eksamit ja sai ilusti hakkama.
Kasutaja avatar

Teema algataja
martinza
Postitusi: 57
Liitunud: 26 Apr 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas martinza »

Suured tänud kõigile!!! :P !! Ark-i kodulehe variant on tõesti päris mõnus kasutada!! Oot üht asja tahaks veel teada.. Ah ma teen parem uue teema...... :wink:
do not take life too
seriously, you never
get out of it alive
- Elbert Hubbard
Kasutaja avatar

seakoot
Postitusi: 178
Liitunud: 14 Aug 2004, 00:11
Tsikkel: Dominator
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas seakoot »

Tervitus kõigile!

Ma käisin kolmapäeval arkis A kat teooria eksamit tegemas. Eelnevalt lahendasin kokku umbes 3 tundi neid demo teste. Eksamil sattus kaks sellist küsimust, mis ei olnud testides veel esinenud. Eksam oli lihtne. Aga nüüd hakkab jama osa. Ma sain omale aja tuleva nädala teisipäevaks, aga mul ei ole millegagi seda eksamit teha. Üks minsk seisab kuuri all, aga sellest pole midagi kasu. Kuna ma käisin autokoolis palju aastaid tagasi, siis ei <font color=#ff0000>viitsi</font> hakata ja arvatavasti ka juba liiga hilja, sealt seda ratast küsima. (tahaks natuke harjutada ka). Küsimus oleks selline et kas äkki on Tallinnas mõni koht kust saaks nõuetele vastava ratta laenutada?
Üks variant on mul küsida viiesajane roller, aga see on variaator kastiga. Ei tea, kas sellega saab teha? Igal juhul peab midagi kuskil sebima, muidu peab ootama septembi lõpuni uut aega :cry:

ilves

Lugemata postitus Postitas ilves »

500cc roller peax ju kvalifitseeruma.. Siit ei laena sa küll midagi (vt. http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=2077 ), kui just kellegi lapsepõlvesõber vms ei ole.. Tülita autokoole tel. teel või mine kuhugi kus nad platsi teevad, kasvõi ARK'i. Või mine kala näoga kuhugi poodi ja võta proovisõidux.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”