Sõidueksam Sauel

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


otacon
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Nov 2013, 18:59
Tsikkel: VN-1500

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas otacon »

Tere rattalised.

Mul on mure järgmine. Sain endae A-kati eksami aja selleks laupäevaks Sauele, kell 8 hommikul. Autokoolil aga ei ole mulle kahjuks võimalik ratast anda selleks ajaks.

Küsimusi 2:

  1. Kas ma tohin minna täis A-kat rattaga eksamile?
  2. Kas keegi Sauel tahaks A2 rattaga tulla ja mind hommikul hädast välja aidata(heastan kindlasti heateo)

Suured tänu ette,

Raul



Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas 3m »

Kui ma nüüd õigesti aru saan ja tegemist on A2 sõidueksamiga, siis selleks peab ikka A2 kategooriale vastav ratas olema, "Suur A" selleks ei sobi kahjuks.

Aprilia Rs 125 '01-> Aprilia Rs 125 '04-> Z750-> FZ1S-> Tiger 800XC
Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

3m kirjutas:

Kui ma nüüd õigesti aru saan ja tegemist on A2 sõidueksamiga, siis selleks peab ikka A2 kategooriale vastav ratas olema, "Suur A" selleks ei sobi kahjuks.

Kõik on õige, kuid miks ei võiks eksamit teha rattaga, millega on raskem sõita? A2 eksamiratta võimsuse vahemikus rattaid nagunii väga palju ei leidu ja loogilisem oleks kui saaks teha ka "suure A" rattaga eksamit. See postitus ei ole otsest mõeldud kellelegi, vaid lihtsalt kirjutasin ära mis mõttes.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas yeekim »

...ja tavalise "B" kati eksami võiks ka suure rekkaga teha, sest see on raskem :roll:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


load.ee
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Mär 2014, 22:45

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas load.ee »

Kõik on õige, kuid miks ei võiks eksamit teha rattaga, millega on raskem sõita? A2 eksamiratta võimsuse vahemikus rattaid nagunii väga palju ei leidu ja loogilisem oleks kui saaks teha ka "suure A" rattaga eksamit. See postitus ei ole otsest mõeldud kellelegi, vaid lihtsalt kirjutasin ära mis mõttes.

Vastus on tegelikult väga lihtne: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/12 ... _lisa7.pdf

Villem
Tel 5306 0739
http://www.load.ee
info@load.ee
Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

yeekim kirjutas:

...ja tavalise "B" kati eksami võiks ka suure rekkaga teha, sest see on raskem :roll:

Päris nii ka ei saa võtta. Tsiklil on katid jagatud võimsuse järgi, samamoodi võiks teha autodega et -75kw B1, 75-100kw B2 ja 100kw+ B +vastavad vanusepiirangud. Saan aru, et tsikliga ohtlikum sõita aga riik võiks ju B-kati ka samamoodi ära jagada. Suurem osa surmi ikka autodega toimunud, oleks jälle riigile hea sissetuleku allikas. 8)

Kasutaja avatar

mukifuki
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juul 2013, 12:30
Tsikkel: BMW R1200R, ootab putitamist!

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas mukifuki »

No nii! TEHTUD!
Aega läks aga asja sai :)
Tagasipööret tegema ei pidanud :) See sai juba virtuaalselt siin ära tehtud.
Saue kooli eest ka läbi sõitma ei pidanud. Sealt on tänaseks sõidetud juba omajagu kordi kah.

Rada ise kulges nii:
https://docs.google.com/file/d/0B6aPeEo ... 9STVU/edit

Sedaviisi, tagantjärgi kaardilt vaadates tundub sellise raja läbimine juba eriti lihtne ülesanne. Kuid see oli mul juba 4. katse:) Ja esimene sel aastal.
Eelmisel aastal:

  1. veebruaris klikkisin kogemata reklaambännerile (Autosõit OÜ) ja tulin mõttele A-kati load teha.
  2. märtsis-aprillis e-õppe loengute kuulamine
  3. mais-juunis kooli sõidud
  4. juunis kooli teooria
  5. juuli algul ARK teooria
  6. juuli/aug/september igas kuus üks katse Sauel sõidueksamit teha (NB pikk sõidueksami järjekord ARKis!) +vahepeal mõned lisatunnid.

Eelmisel aastal sõitsin autokooli tsikliga, sel aastal juba omaga.

Alla tuhande rutsi jäi kogu selle pulli eelarve igal juhul :)

7 päeva peab ootama, siis saab plastikud kätte. Autokooli paberile midagi ei kirjutatud, see nipp kõlbab ainult esmaste lubade tegemise puhul. Seni sõita ei tohi, kuni plastik käes.

Napilt enne viiekümnendat juubelit :)

Üks pensionärist mototsiklist jälle juures...

Ise näen sitaste, las siis teised näevad mind :)

ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas ummip »

Minu õnnitlused; kas sul ei soovitatud midagi muud teha(ma pean vanust silmas).Mul ühel naistuttaval(46a.) öeldi enne sõidueksamit,ta võiks juba lastelastele kodus sokke kududa selle asemel,et siin mootorrattaga hullata. Ja peale eksami sooritamist, et ah kellele neid sokke tänapäeval ikka vaja on ,eksam sooritatud ja turvalist hooaega :D .Nii sullegi Turvalist hooaega. :bsmile:

Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas tfr »

Kas see eksamimarsruut sõltub rattast ka? Või pannakse ka R-baigiga seda legendaarset Alliku kiiruskatset läbima?

TransAlp '02
Kasutaja avatar

mukifuki
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juul 2013, 12:30
Tsikkel: BMW R1200R, ootab putitamist!

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas mukifuki »

ummip kirjutas:

Minu õnnitlused; kas sul ei soovitatud midagi muud teha(ma pean vanust silmas).Mul ühel naistuttaval(46a.) öeldi enne sõidueksamit,ta võiks juba lastelastele kodus sokke kududa selle asemel,et siin mootorrattaga hullata. Ja peale eksami sooritamist, et ah kellele neid sokke tänapäeval ikka vaja on ,eksam sooritatud ja turvalist hooaega :D .Nii sullegi Turvalist hooaega. :bsmile:

Tänud!
Ei diskrimineeritud vanuse pärast küll kuidagi:) Ei eelmisel ega sel aastal.
ARKi suhtumine on väga asjalik, ja kui mullu läbi kukkusin siis ikka omal süül, peamiselt eksamiolukorras pabistamise tõttu.

Ise näen sitaste, las siis teised näevad mind :)

otty
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Nov 2010, 16:33

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas otty »

Kas eksamile annab ka internetis registreerida?

Kasutaja avatar

mukifuki
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juul 2013, 12:30
Tsikkel: BMW R1200R, ootab putitamist!

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas mukifuki »

A -katile ei saa netis, peab minema ARKi kohale, kuid ei pea just Sauele, võid ka Mustamäel registreeruda.

Ise näen sitaste, las siis teised näevad mind :)

Mait
Postitusi: 63
Liitunud: 25 Aug 2004, 00:08
Tsikkel: GSXR 1000
Asukoht: Põltsamaa

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas Mait »

mukifuki kirjutas:

7 päeva peab ootama, siis saab plastikud kätte. Autokooli paberile midagi ei kirjutatud, see nipp kõlbab ainult esmaste lubade tegemise puhul. Seni sõita ei tohi, kuni plastik käes.

No ma ei tea, load(B kat) üle kaheksa aasta olnud ja polnud mingit probleemi, et autokooli paberiga(A kat) ei võiks ringi sõita. Muidugi sai koolis ka öeldud, et ma tahan kohe sõitma hakata. Ei näinud ka ARK onu selles probleemi.

Muretuid kilomeetreid :bsmile:

Overtake everybody!

load.ee
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Mär 2014, 22:45

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas load.ee »

Mait kirjutas:
mukifuki kirjutas:

7 päeva peab ootama, siis saab plastikud kätte. Autokooli paberile midagi ei kirjutatud, see nipp kõlbab ainult esmaste lubade tegemise puhul. Seni sõita ei tohi, kuni plastik käes.

No ma ei tea, load(B kat) üle kaheksa aasta olnud ja polnud mingit probleemi, et autokooli paberiga(A kat) ei võiks ringi sõita. Muidugi sai koolis ka öeldud, et ma tahan kohe sõitma hakata. Ei näinud ka ARK onu selles probleemi.

Muretuid kilomeetreid :bsmile:

Ei ole kõik nii laadna reaalses maailmas. Valeinfot ei ole mõtet levitada.

Probleem võib tabada isikut, kellele ei ole VÄLJASTATUD vastava kategooria juhiluba. Juhiluba on juhtimisõigust tõendav dokument, mis aktiveeritakse infosüsteemis peale väljastamist. Väljastamata juhiluba ei võimalda enda juhtimisõigust tõendada. Selline info pärineb 07.05.2014 kell 10:00 ühe Saue ARK "onu" suust.
Muhedad laused stiilis "Muidugi sai koolis öeldud" ja ARK onu ütles "pole probleemi" pole patrulli jaoks õiguslikult siduvad argumendid.

Villem
Tel 5306 0739
http://www.load.ee
info@load.ee
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas tfr »

Sellega on selline tore lugu, et vastavalt LS §106 lg 2 võib peale eksami sooritamist ja kuni lubade saamiseni selle märgistatud autokooli tunnistusega sõita siis, kui sa ootad esmaseid juhilube. Kui Sul on juhiluba juba olemas ja teed mingi kategooria juurde, pead ootama, kuni plastik trükimasinast välja tuleb.

TransAlp '02

load.ee
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Mär 2014, 22:45

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas load.ee »

tfr kirjutas:

Sellega on selline tore lugu, et vastavalt LS §106 lg 2

Märksa tugevam argument kui koolitusasutuse ja MNT Liiklusregistri Büroo töötaja informeerimine enda kavatsusest rikkumine peatselt toime panna.

Villem
Tel 5306 0739
http://www.load.ee
info@load.ee

Mait
Postitusi: 63
Liitunud: 25 Aug 2004, 00:08
Tsikkel: GSXR 1000
Asukoht: Põltsamaa

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas Mait »

tfr kirjutas:

Kui Sul on juhiluba juba olemas ja teed mingi kategooria juurde, pead ootama, kuni plastik trükimasinast välja tuleb.

Krt, mina küll seda sealt § välja ei lugenud. Kui ARKi onu kirjutab minu autokoolitunnistusele oma allkirja, et ma olen saanud juhtimisõiguse ja tunnistusel on kirjas, et tõendab juhtimisõiguse olekut koos dokumendiga....krt mina saan aru, et mul ikkagi on õigus sõita. Aga no kui targemad raiuvad vastu siis järelikult sõitsin ma üle nädala ilma lubadeta(samas politsei selles probleemi ei näinud) (crash)

Edit. Näidake see lause konkreetselt LE's ära. Peale eksamit järgmisel päeval vaatasin huvi pärast paberivaba arki. Seal oli kirjas, et A'kat juhtimisõigus antud... samal päeval mis eksami tegin. Jah, lubade kohal oli märge, et kätteandmata....aga selle jaoks ongi ju autokoolitunnistus mis sellises olukorras tõendab minu juhtimisõiguse olemasolu.

Overtake everybody!

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Mait kirjutas:
tfr kirjutas:

Kui Sul on juhiluba juba olemas ja teed mingi kategooria juurde, pead ootama, kuni plastik trükimasinast välja tuleb.

Krt, mina küll seda sealt § välja ei lugenud. Kui ARKi onu kirjutab minu autokoolitunnistusele oma allkirja, et ma olen saanud juhtimisõiguse ja tunnistusel on kirjas, et tõendab juhtimisõiguse olekut koos dokumendiga....krt mina saan aru, et mul ikkagi on õigus sõita. Aga no kui targemad raiuvad vastu siis järelikult sõitsin ma üle nädala ilma lubadeta(samas politsei selles probleemi ei näinud) (crash)

Edit. Näidake see lause konkreetselt LE's ära. Peale eksamit järgmisel päeval vaatasin huvi pärast paberivaba arki. Seal oli kirjas, et A'kat juhtimisõigus antud... samal päeval mis eksami tegin. Jah, lubade kohal oli märge, et kätteandmata....aga selle jaoks ongi ju autokoolitunnistus mis sellises olukorras tõendab minu juhtimisõiguse olemasolu.

(6) Käesoleva seaduse § 106 lõike 2 kohaselt vormistatud mootorsõidukijuhi koolituskursuse tunnistus tõendab juhtimisõiguse saanud isiku õigust juhtida mootorsõidukit esmase juhiloa saamiseni.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas AzA »

See 106 lõige 6 on ju vaid dokumendi kohta, et välistada vastuolu 96 lõige 1-ga, vaatame aga 96 lõige kahte.
"(2) Juhtimisõigust tõendatakse liiklusregistri andmete alusel või käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud juhtimisõigust tõendava dokumendi alusel."
Kui liiklusregistri andmete alusel on olemas juhtimisõigus, siis võid ka juhtida.

See esmase juhiloa jutt on vaid selleks, et luba dokumendina pole - 96 lõige 1.
"(1) Mootorsõidukijuhil peab olema kehtiv juhtimisõigust tõendav dokument. Juhtimisõigust tõendavateks dokumentideks on kehtiv esmane juhiluba, juhiluba, ajutine juhiluba, käesoleva seaduse §-s 95 nimetatud piiratud juhtimisõigusega juhiluba, välisriigi pädeva asutuse väljastatud rahvusvaheline juhiluba koos siseriikliku juhiloaga või seadusega ettenähtud juhtudel juhiluba asendav dokument."

Seega tõendab õigust liiklusregistri sissekanne (vastavalt 96 lõige 2), dokumendil märgituna on juba boonus (endal mugavam, näiteks juhul kui sidesüsteemid ämbris, liiklusregister hävib, vms). Kui kiiresti pärast eksamit antud märge tehakse on vast eksamineerija käest küsimise probleem.
Peamine, et juhtimisõigust tõendav dokument oleks, olgu seal mistahes kat peal.
Mingi arki onu muhelemine ei huvita, seaduses on selge sõnaga kirjas, mis mu juhtimisõigust tõendab, selleks on liiklusregistri andmed ja punkt. See, et dokument peab olema on juba teine temaatika. (Muide, pole öeldud, et kaasas peab tassima, aga oma isikut pead tuvastada suutma teiste seaduste põhjal, vastasel juhul on tuvastamiseks kaassõidu ring .... ka siis kui ööklubis viskit rüüpad ja mundrimehed huvi tundma hakkavad).

Aga mulle meeldib.

m33lis
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Jaan 2014, 14:22
Tsikkel: Monster 600
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas m33lis »

Räägin kiirelt enda kogemusest.
Tegin ära ARK-i sõidueksami reedel (09.05.2014). Läksin ja küsisin, kas saan ka mingi paberi, et võiksin mootorrattaga sõita niikaua kui plastikud kätte saan.
Öeldi mulle viisakalt, et ennem lubade väljastamist sõita veel ei tohi ja sellise paberi saavad ainult need inimesed, kes läbinud esmase B-kategooria.
Ehk hetke seisuga ootan mina enda plastikuid.

M33lis


load.ee
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Mär 2014, 22:45

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas load.ee »

Tegemist on õigusliku mehhanismi eripäraga. LS § 96 on sõnaselgelt väljendatud, et mootorsõidukijuhil peab olema kehtiv juhtimisõigust tõendav dokument. Sealjuures võib isikul võib olla ainult üks kehtiv juhtimisõigust tõendav dokument.

Tekib olukord, kus isiku ainus juhtimisõigust tõendav dokument ei tõenda A-kategooria juhtimisõigust.
Küsimuseks jääb, kas liiklusregistri andmed tõendavad A-kategooria juhtimisõigust kui vastav juhtimisõigust tõendav dokument ei ole väljastatud. Paberivaba.ark.ee veebikeskkond annab sellele küsimusele selge vastuse.

Hoolimata kõigest võib iga kodanik soovi korral asuda vaidlusse Eesti Politseiga ja avada enda argumendid. Mis sellest, et MNT-büroo töötajad eesti keeles keelavad liigelda enne kui juhiluba on kätte antud. Olgu tulemus milline iganes, õiguslik esindaja tänab vaprat vaidlejat igal juhul hea teenistuse eest.

Villem
Tel 5306 0739
http://www.load.ee
info@load.ee

heiki29
Postitusi: 8
Liitunud: 08 Mai 2014, 10:41
Tsikkel: Honda CB 600F Hornet 2006

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas heiki29 »

Keegi teab kui pikk on hetkel saue sõidueksami järjekord?

Kasutaja avatar

mukifuki
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juul 2013, 12:30
Tsikkel: BMW R1200R, ootab putitamist!

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas mukifuki »

Oli just alla nädala.

Ise näen sitaste, las siis teised näevad mind :)
Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas ht99 »

Laupäeval käisin, siis öeldi leti tagant et "ei teagi mis saab ja kes vastu hakkab võtma"
Mulje jäi selline et rohkem aegu polnud.
2-3 aastat tagasi kui A2 tegin, siis oli Saue ark näiteks juulis puhkusel.

Lisaks siis veel, et sai ka täna A2 ülemineku eksam A'le sooritatud. Eksamineerijaks oli see legendaarne Dag.
Marsruut üsna sarnane mis siingi kirjeldatud juba, Arki juurest välja, kooli juurde,keelumärgi tõttu sealt parempööre, tänavalõpust vasakule. Sauelt välja, Pärnu mnt viadukti pealt Tallinna poole, ja kohe üles tagasi viaduktile ning suund Pärnu poole, vabalt valitud kohas tagasipööre. Siis mööda Pärnu mnt Tallinna poole ning peale Laagri maksimarketit paremale Saku poole, sealt sinka-vonka foorini välja, uuesti Pärnu mnt viadukt ning ARKi tagasi ja tulemus positiivne.


Urmash
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2014, 16:06
Tsikkel: Crosstourer

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas Urmash »

Suhtlesin täna sõiduõiguse teemal Politseiga ja liikluspolitseinike vastus oli järgmine:
Võta sõitma minnes kaasa B-kategooria juhiluba, lase motokooli lõputunnistusele kanda eksami tegemise kuupäev ja eksamineerija kinnitus eksami läbimise kohta ning anna tuld.
Täna sooritas mul tütar A2 kategooria sõidueksami ja sealt ka konkreetne oma huvi, et kas tohib sõita või ei tohi.


otty
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Nov 2010, 16:33

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas otty »

Kas keegi siit ratast saaks laenata kui eksamile lähen? Enne olen kõvasti A1 kat sõitnud ning paar sõidutund olen ka A2 rattaga teinud.
Laenutus saaks muidugi tasutud.
Autokoolist on kole kirves võtta.


reimps

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas reimps »

Urmash kirjutas:

Suhtlesin täna sõiduõiguse teemal Politseiga ja liikluspolitseinike vastus oli järgmine:
Võta sõitma minnes kaasa B-kategooria juhiluba, lase motokooli lõputunnistusele kanda eksami tegemise kuupäev ja eksamineerija kinnitus eksami läbimise kohta ning anna tuld.
Täna sooritas mul tütar A2 kategooria sõidueksami ja sealt ka konkreetne oma huvi, et kas tohib sõita või ei tohi.

Seadus siiski väidab muud. Eks rajalt maha võtmisel sõltub ametnikust ka, mis tulemus on..

otty kirjutas:

Kas keegi siit ratast saaks laenata kui eksamile lähen? Enne olen kõvasti A1 kat sõitnud ning paar sõidutund olen ka A2 rattaga teinud.
Laenutus saaks muidugi tasutud.
Autokoolist on kole kirves võtta.

Täis-A'd tahad või?

Kasutaja avatar

tigrest
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai 2014, 18:12
Tsikkel: Honda CBR 125R
Asukoht: Tallinn- Saku

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas tigrest »

Käisin kolmapäeval teooriat tegemas ja sõidule oli aegu juuni alguses (4.06 kõige varem). Niiet hetkel 2 nädalat järjekord


ejhn
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Juul 2014, 19:45

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas ejhn »

Tere.

  1. august A1 kat sõidueksamile minek Sauele, on ehk head nõu anda, kuhu tavaliselt viiakse ning kohad, kus on kerge eksida?
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidueksam Sauel

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

ejhn kirjutas:

Tere.

  1. august A1 kat sõidueksamile minek Sauele, on ehk head nõu anda, kuhu tavaliselt viiakse ning kohad, kus on kerge eksida?

Loe seesama teema algusest peale läbi ja näed neid kohti :)

... hetkel rattatu ...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”